Lietuvoj gera gyventi!

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Ladis
naujokas
Posts: 7
Joined: 2010-07-12 12:52

2010-11-24 03:34

Tai ka, kaip pirma savo posta siame forume sugalvojau, kad butu idomu padiskutuoti sita tema.

Dabar pries visiem pradedant klausineti manes ar as nesu zydas ar siaip durnas, noreciau paaiskinti kodel sukuriau tokia tema. Pagrindine priezastis yra ta, kad man jau juodai ikirejo visi verkslenimai zmoniu ir ziniasklaidos apie taip kaip bloga cia gyventi, kaip viskas brangu, kaip cia nera jokiu perspektyvu(lyg visi butu mokslininkai ir potencialus imoniu direktoriai) ir apskritai atlyginimu lyginima su kitu saliu.

Taigi, jeigu tu esi vienas is tu versklenanciu tai nieko cia nerasyk. O visi kiti, rasykit cia kodel jums gyventi Lietuvoj patinka ir yra gerai, tai turesim nors viena vieta kur pavargus nuo verkslenanciu galesim ateit paskaityt ir isitikint, kad ir Lietuvoj gyventi galima.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2010-11-24 08:01

Is visu pasaulio valstybiu, Lietuvoje as turiu daugiausiai draugu! :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-24 11:32

Šūdas ta Lietuva.
User avatar
suvirintojas
pradedantis
Posts: 202
Joined: 2007-10-03 22:46
Location: Laipėda

2010-11-24 11:44

fizikanas wrote:Is visu pasaulio valstybiu, Lietuvoje as turiu daugiausiai draugu! :)
Virtualių ar tokių, kurių veidus esi matęs? :)
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-11-24 14:21

Lietuvoje yra be galo gera, nes yra sudarytos puikios sąlygos emigruoti! :thumbsup:
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-11-24 17:12

Nežinau, Vilniuj man visai nieko. Kiek esu buvęs kitose Lietuvos dalyse, suprantu kodėl žmonės norėtų išvažiuoti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2010-11-24 19:45

suvirintojas wrote:
fizikanas wrote:Is visu pasaulio valstybiu, Lietuvoje as turiu daugiausiai draugu! :)
Virtualių ar tokių, kurių veidus esi matęs? :)
Virtualiu neturiu visai :(

Dar Lietuvoje geriamas vanduo bega is krano!
User avatar
insurrectum
pradedantis
Posts: 493
Joined: 2006-09-28 15:01

2010-11-24 23:37

Ladis wrote: O visi kiti, rasykit cia kodel jums gyventi Lietuvoj patinka ir yra gerai, tai turesim nors viena vieta kur pavargus nuo verkslenanciu galesim ateit paskaityt ir isitikint, kad ir Lietuvoj gyventi galima.
Ir vis dėlto, man kur kas įdomiau niurzgėjimo epidemijos fenomenas. Ne turinys, aišku, jis niekaip neatspindi niurzgėjimo priežasčių, bet pačios priežastys.

Esu buvęs 3čio pasaulio šalyse, kur žmonės, beveik tiesiogine prasme valgo šūdą, o po to miršta, Lietuvoje nieko panašaus nėra. Galiu patikinti, jog gyventi visiškam šūde yra visiškai ne priežastis tuo nesidžiaugti, juolab, Lietuvoj apstu kuo džiaugtis.

Aišku, yra objektyvios psichologinės priežastys, nepatenkintas saugumo poreikis, ir t.t. bet į jas nesigilinant galiu paspekuliuoti: žmonės metasi krūvon dėl dviejų priežasčių: bendros nelaimės (dažniau) ir bendro tikslo ar vizijos (rečiau). Tai vat tos nelaimės: Rusijos Imperijos ir Sovietų Sąjungos okupacijos kaipo ir tapo priežastimi šiai šaliai. Šitos nelaimės kaipo ir baigėsi, o koks tikslas ar tikslai toliau?

Jeigu nieks nesugalvos tokių tikslų ar vizijų, kurios apeliuotų į ženklią visuomenės dalį (reiktų dar paskaičiuot kiek ženkli ta dalis turėtų būti) , ir jeigu niekas mūsų neužpuls, šitos šalies gyventojai išsivaikščios. Globalus 21a. pasaulis, skirtingai nuo 19a. kaimo, leidžia rinktis sau mielą kompaniją bet kur (t.y. tokia kurios interesai sutampa su tavo). Ir tai tinka bet kuriai šaliai ar bendruomenei, net ir ekonominiam gigantui. PVZ, nenustebsiu, jei iš UK britai išsilakstys į buvusias kolonijas ar dar kur.
User avatar
Bybukas
naujokas
Posts: 32
Joined: 2010-11-24 17:50
Location: KLAIPEDA

2010-11-25 21:40

Viskas cia normaliai. Nesamoniu visokiu ir durniu seime ar kur kitur rasit kiekvienoj valstybej. Paesti turim ka, dar ir kasioka per telika parodo- gali paziuret, dar gali parasyt sitam forume kad religija yra sudas ir niekas taves i kalejima nepasodins ar akmenimis neapmetys... Viskas yra gerai cia. Aisku visada noretusi geriau, taciau tokiam neisprususiam tinginiui, kaip as, cia yra pati geriausia vieta prabezdeti savo gyvenima. As renkuosi buti cia.
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2010-11-26 22:22

Man Lietuvoj gera gyventi, nes aš čia labiausiai pripratęs gyventi :|
Ladis
naujokas
Posts: 7
Joined: 2010-07-12 12:52

2010-11-27 01:26

As manau Lietuvoj didziausias pliusas yra tai, kad Lietuva yra gan jauna valstybe palyginus su kitom Europos valstybem, mes dar tik vos 20 metu kaip nepriklausomi esam, ir dabartinis jaunimas gali kurti Lietuva tokia kokioje nori gyventi, gali kurti jos ivaizdi toki koki nori, ir galu gale dziaugtis, kad nereikia vaziuot i uzsieni ir kompleksuot del savo kilmes, bet didziuotis, kad yra lietuviai ir rodyti pavyzdi kitom rytu Europos salim. Vienintele problema yra ta, kad zmones nesijaucia galintys daryti itaka valstybes vystimuisi ka ir reiktu keisti.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-27 11:40

Ladis wrote:Vienintele problema yra ta, kad zmones nesijaucia galintys daryti itaka valstybes vystimuisi ka ir reiktu keisti.
Visiškai sutinku! O kokią, beje, tu įtaką padarei valstybės vystymuisi?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2010-11-27 12:50

Ladis wrote:Vienintele problema yra ta, kad zmones nesijaucia galintys daryti itaka valstybes vystimuisi ka ir reiktu keisti.
Problema? Norejau jau cia rasyti, kaip privaluma, kad kokie mazi troleibusu vairuotoju atlyginimai butu - streiku nedaro ir visada transportas vazineja :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-27 16:14

Kaip žmogus, kuris 12h nakties ejo nuo žirmūnų iki saulėtekio, mat neatvažiavo trulas, kada turėjo atvažiuot, norėčiau suabejoti, ar tie streikai kartais nevyksta... visiškai visiškai slaptai. Juk kas galėtų paneigti?
Ladis
naujokas
Posts: 7
Joined: 2010-07-12 12:52

2010-11-27 16:17

7x wrote:
Ladis wrote:Vienintele problema yra ta, kad zmones nesijaucia galintys daryti itaka valstybes vystimuisi ka ir reiktu keisti.
Visiškai sutinku! O kokią, beje, tu įtaką padarei valstybės vystymuisi?
Na matai as budamas dar tik 21 metu dideles itakos kaip ir nesu padares, apart to, kad esu dirbes truputi, sumokejes mokesciu, o siaip tai manau, kad zmones patys save tobulindami, galu gale tobulina ir valstybe, ir savo poziuriu labai daro didele itaka valstybes ivaizdziui. Jei atsakyt i klausima tiesiogiai, tai tikiuosi ateity uz kokia 15 metu ikurti imone, kai jausiuosi, kad esu pajegus tam. Manau Lietuvoj yra labai daug rimtu ir protingu zmoniu ir visiem kartu tikrai but galima daug ka gero nuveikti, tik kartais visi siti verkslenimai zmoniu ir skundimaisi kaip jie negali nusipirkt naujos masinos is vienos algos tiesiog nuzudo ambicija kazka daryt.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2010-11-27 16:43

Ladis wrote:tikiuosi ateity uz kokia 15 metu ikurti imone, kai jausiuosi, kad esu pajegus tam.
Tai kurk dabar tą įmonę. Kas tau trukdo dabar tai padaryti?
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-11-27 18:54

Ladis wrote:tik kartais visi siti verkslenimai zmoniu ir skundimaisi kaip jie negali nusipirkt naujos masinos is vienos algos tiesiog nuzudo ambicija kazka daryt.
Klausyk, Kubiliau, tai kaip suprast tavo tiradą? Bet kuris žmogus, kuris kritikuoja ką nors Lietuvoje, verkšlena? Pavyzdžiui, jei apgailestauju, jog Seimo nariai nelabai suvokia Konstitucinių vertybių, dėl to Sacharukui neatima mandato, o Gražuliui su Uoka neliečiamumo ir darau logišką išvadą, jog Seimas gaidys - verkšlenu? Jei viešuosiuose pirkimuose pasigendu, atsiprašau - nepasigendu, o neaptinku skaidrumo, tai vėl verkšlenu? Jei man pabodo, jog mindomos kai kurių grupių elementarios pilietinės teisės, tai verkšlenu? Jei pastebiu, jog delfi komentaruose tik kas ketvirtas komentaras ne debilo, tai verkšlenu? Gal man sekti insurrectum'o pavyzdžiu ir šokinėti iš laimės, jog šūdo nevalgau? Atitinkamai, galiu žaisti šachmatais su pradinukais ir laikyti save žaidimo profu (analogijos paaiškinimas: pradinukai = trečiosios šalys, aš = Lietuva, šachmatų profai = vakarų šalys).
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2010-11-27 19:06

Ladis wrote:Na matai as budamas dar tik 21 metu dideles itakos kaip ir nesu padares, apart to, kad esu dirbes truputi, sumokejes mokesciu, o siaip tai manau, kad zmones patys save tobulindami, galu gale tobulina ir valstybe, ir savo poziuriu labai daro didele itaka valstybes ivaizdziui. Jei atsakyt i klausima tiesiogiai, tai tikiuosi ateity uz kokia 15 metu ikurti imone, kai jausiuosi, kad esu pajegus tam. Manau Lietuvoj yra labai daug rimtu ir protingu zmoniu ir visiem kartu tikrai but galima daug ka gero nuveikti, tik kartais visi siti verkslenimai zmoniu ir skundimaisi kaip jie negali nusipirkt naujos masinos is vienos algos tiesiog nuzudo ambicija kazka daryt.
Kitaip tariant, vienintelis tavo nuopelnas yra tas, kad atėjai čia paverkšlenti dėl to, kad kiti verkšlena?
Post Reply