Laisvamaniai.com - straipsniai ir komentarai

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-26 19:45

D3monas wrote:Reikėtų crowdfundinti solomon ir runch.
O gal rimtai reikėtų?
D3monas wrote:Užkalnis nėra mane atspindinti demografija, manau.
Šiuo klausimu, jūsų nuomonės lyg ir sutapo - "ai ten briedas, bet gal nebauskim, nes tipo žodžio laisvė".
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-26 19:56

Vilius wrote:O gal rimtai reikėtų?
Bendrą Kickstarter'į abiems, ir dar naujo vamzdžio statybai. Nes senasis vamzdis, finansuotas valstybės, kuri žino geriau, buvo tikra aukštojo meno išraiška, todėl visuomenės finansuotas bus dar geresnis.
Vilius wrote:Šiuo klausimu, jūsų nuomonės lyg ir sutapo
Yra nemažai žmonių, kurių nuomonės sutampa. Kažkiek neadekvatu juos visus į vieną balandinę sutupdyti.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-26 20:17

D3monas wrote:Bendrą Kickstarter'į abiems, ir dar naujo vamzdžio statybai. Nes senasis vamzdis, finansuotas valstybės, kuri žino geriau, buvo tikra aukštojo meno išraiška, todėl visuomenės finansuotas bus dar geresnis.
Šiaip visai gali būti. Kam reikia visų tų tarpininkų?
D3monas wrote:Yra nemažai žmonių, kurių nuomonės sutampa. Kažkiek neadekvatu juos visus į vieną balandinę sutupdyti.
Jūs pasižymite savybe X, ir Užkalnis pasižymi savybe X (kur X yra nuomonė dėl tos dainos). Aš jus abu sugrupavau į balandinę, su užrašu "Žmonės, pasižymintys savybe X". Kas čia neadekvataus?
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-26 20:31

Vilius wrote:Šiaip visai gali būti. Kam reikia visų tų tarpininkų?
Nu, rimtai. Šiaip gal net NVO reikia įkurti, kuri užsiimtų tokio crowdfunding'o organizavimu. Tada galėtume Europinę paramą gauti ir finansavimą visokiems išplaukusiems ir neaiškiems meniniams projektams. Valstybinio ir privataus sektoriaus sinergija! Tiesa, NVO būstinė turėtų būti arti kokio nors coffee shop'o (dėl akivaizdžių priežasčių), arba dar geriau - pačiame coffee shop'e. Ir savo NVO pavadintume "Tikiu žmonija!"
Vilius wrote:Kas čia neadekvataus?
Balandinės pavadinimas. Sumetei į balandinę "dainos tikslinė auditorija", tačiau tikroji balandinė, kurioje aš ir Užkalnis sėdime yra "žmonės už saviraiškos laisvę". Nebent tavo manymu tos balandinės persidengia. Tada nežinau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-26 20:59

D3monas wrote:Nu, rimtai. Šiaip gal net NVO reikia įkurti, kuri užsiimtų tokio crowdfunding'o organizavimu. Tada galėtume Europinę paramą gauti ir finansavimą visokiems išplaukusiems ir neaiškiems meniniams projektams. Valstybinio ir privataus sektoriaus sinergija! Tiesa, NVO būstinė turėtų būti arti kokio nors coffee shop'o (dėl akivaizdžių priežasčių), arba dar geriau - pačiame coffee shop'e. Ir savo NVO pavadintume "Tikiu žmonija!"
Dėl Europinės paramos nesutinku, nes man dabar pradėjo patikti crowdfunding'o idėja, o tie dalykai greičiausiai nelabai dera tarpusavyje. Dėl coffee shop'o - aš idėjai pritariu be pastabų :mrgreen:
Vilius wrote:Balandinės pavadinimas. Sumetei į balandinę "dainos tikslinė auditorija", tačiau tikroji balandinė, kurioje aš ir Užkalnis sėdime yra "žmonės už saviraiškos laisvę". Nebent tavo manymu tos balandinės persidengia. Tada nežinau.
Ok. Nežinojau, kad palyginti su Užkalniu yra toks įžeidimas. Atsiprašau.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-26 22:19

Vilius wrote:Dėl Europinės paramos nesutinku, nes man dabar pradėjo patikti crowdfunding'o idėja, o tie dalykai greičiausiai nelabai dera tarpusavyje. Dėl coffee shop'o - aš idėjai pritariu be pastabų
Deja, jei norime būti "jaunas ir veržlus" NVO, turime prašyti Europos paramos ir rašyti projektus, it goes with the territory. Niekas nesako, kad projektai turi būti geri ir mes turime ką nors laimėti, bet, pats suprati, koks NVO be Europinių pinigų kaulijimo... Ir tada galėtume ramiai užsiimti startuoliais. "Nevyriausybinis startuolių inkubatorius "TIKIU ŽMONIJA!.lt", skirtas inkubuoti meno inkubatorius (ir kitas NVO) bendruomeninio finansavimo metodu". Damn, praktiškai turime verslo modelį.
Vilius wrote:Nežinojau, kad palyginti su Užkalniu yra toks įžeidimas.
Gal kam jis ir patinka. Man - ne itin.
User avatar
bro1
pradedantis
Posts: 362
Joined: 2005-06-25 19:42
Location: Velingtonas, NZ
Contact:

2014-11-27 11:20

Panzer wrote:
Jeigu mokslininkai leidžia sau tokias nesąmones daryti prieš kameras
Gal galima patikslinimo: kokias konkrečiai nesąmones padarė mokslininkas? Vilkėti patinkančius marškinėlius (kuriuos, beje, jam kaip komiksų gerbėjui padovanojo mergina) - nėra nesąmonė, tai yra laisvė. Ir nei tu, nei joks kitas nupezęs feministas neturite teisės nurodinėti, kaip privalo rengtis kitas žmogus.
Tai niekas jam nedraudžia daryti nesąmones. Jį kritikuoja už nesąmonių darymą.
Panzer wrote:
tai kokį klimatą jie kuria aplink save, kai jų nerodo per TV?
Ne tavo supistas reikalas, kokį klimatą jis kuria aplink save. Tai yra jo gyvenimas ir jo aplinka, o ne tavo. Ir nedrįsk pamokslauti, kad jis ar kažkas kitas kuria savo aplinką ne pagal tavo nurodymus ar feminisčių instrukcijas.
WTF? Kas dar yra ne mano reikalas? Gal patarsi nusisukti kai chuliganas senutei įspiria? Patarsi nusisukti, kai krikščionys gėjus diskrimuoja? Patarsi nusisukti, kai krikščionys kankins tave (drausdami eutanaziją)?
Galų gale su tuo "nedrįsk", čia tu grąsini man, ar ką?
Last edited by bro1 on 2014-11-27 11:24, edited 1 time in total.
User avatar
bro1
pradedantis
Posts: 362
Joined: 2005-06-25 19:42
Location: Velingtonas, NZ
Contact:

2014-11-27 11:22

VYTS wrote:
bro1 wrote:Kiekvieną kartą reikia demaskuoti tokius šūdus ir po kelių tūkstančių ar kelių milijonų kartų - situacija pagerės.
Norite šimtams tūkstančių ar milijonams žmonių kelti panašius nemalonumus? Šlykštu.
O kaip tu ketini situaciją pataisyti?
User avatar
bro1
pradedantis
Posts: 362
Joined: 2005-06-25 19:42
Location: Velingtonas, NZ
Contact:

2014-11-27 13:16

Tiems, kurie nesupranta seksizmo problemos rekomenduoju užmesti akį čia: http://kasdienisseksizmas.tumblr.com/
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-27 14:07

bro1 wrote:Tiems, kurie nesupranta seksizmo problemos rekomenduoju užmesti akį čia: http://kasdienisseksizmas.tumblr.com/
Širdis krauju apsipylė.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-11-27 14:31

bro1 wrote:Tiems, kurie nesupranta seksizmo problemos rekomenduoju užmesti akį čia: http://kasdienisseksizmas.tumblr.com/
Nesuprantu, feisbuko postai kuriuos laikina panos, marketingo kompanijos, kurias duodu 90% sugalvojo ar bent prisidejo prie sugalvojimo pacios moterys (nes jos skirtos moterims, todel moterys cia kompetetingesnes) dar keli siaip baeriai, na kaikurie nelabai skanus, kaip dabar sakoma. Ir cia tu vadini problema? Gal tada tau reikia parodyti pavyzdziui kas vyksta Ukrainoje, kad suprastum ka reiskia zodis problema.

Kitas pointas, kuri norejau pasakyti: visas feministinis judejimas, kiek teko pastebeti, vietoje to, kad siektu to ko turetu, mano manymu, siekti - lygiu galimybiu visiems, reikalauja lygiu apdovanojimu, ignoruojant betkokias logines priezastis, del kuriu naturaliai tie apdovanojimai neturetu ar negaletu buti lygus. Pavyzdziui isivaizduok, jei as pradeciau reikalauti, kad 100 metru begimo rungtyje olimpinius aukso medalius 50% atveju laimetu baltaodziai. Tai butu taippat absurdiska, kaip didzioji dauguma feministinio judejimo reikalavimu.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-11-27 17:42

Kitas pointas, kuri norejau pasakyti: visas feministinis judejimas, kiek teko pastebeti, vietoje to, kad siektu to ko turetu, mano manymu, siekti - lygiu galimybiu visiems, reikalauja lygiu apdovanojimu, ignoruojant betkokias logines priezastis, del kuriu naturaliai tie apdovanojimai neturetu ar negaletu buti lygus. Pavyzdziui isivaizduok, jei as pradeciau reikalauti, kad 100 metru begimo rungtyje olimpinius aukso medalius 50% atveju laimetu baltaodziai. Tai butu taippat absurdiska, kaip didzioji dauguma feministinio judejimo reikalavimu.
Kad ir kaip būtų keista, bet šį kartą aš kažkodėl pritariu mūsų Fizikanui, ypač paskutiniame sakinyje išsakytai minčiai. Kai kuriose srityse feministinis judėjimas tikrai nuėjo į nereikalingus kraštutinumus. :ax:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-27 22:52

Visada reikia klausti, o ką apie lyčių skirtumus sako mokslas? Na, mokslas neignoruoja lyčių skirtumų (nors kurį laiką buvo labai "pavojinga" mėginti publishinti tyrimus, kurie atranda lyčių skirtumus). Visgi, dabar judama prie objektyvaus lyčių suvokimo. Ir, kad ir kaip kai kurie žmonės nenorėtų tuo tikėti, moterys ir vyrai yra skirtingi. Stipriai rekomenduoju paskaityti, kaip apie tai kalbama iš evoliucinės perspektyvos.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-11-27 23:36

bro1 wrote:Tai niekas jam nedraudžia daryti nesąmones. Jį kritikuoja už nesąmonių darymą.
Jeigu jį kritikuotų asmeniškai ir pvz jam parašytų piktą/graudų laišką man būtų dzin. Bet kai keliamas viešas šurmulys, kuris turbūt pakenks jo karjerai (o jei jis nenorėtų atsiprašyti? turbūt būtų atleistas, būtum laimingas tada?). tai techniškai galima sakyti "kritikuoja", bet reikalas žymiai rimtesnis - netoli persekiojimo.
bro1 wrote:WTF? Kas dar yra ne mano reikalas? Gal patarsi nusisukti kai chuliganas senutei įspiria? Patarsi nusisukti, kai krikščionys gėjus diskrimuoja? Patarsi nusisukti, kai krikščionys kankins tave (drausdami eutanaziją)?
Puikiai parodei kad nemoki adekvačiai pažiūrėti į situaciją. Kuo tai išvis panašu, a? Tik tuo kad tau nepatinka?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-28 05:08

Dabar pažiūrėjau. Tai kad ten nebuvo net nuogų mergų, ar kažko labai provokuojančio ant jo marškinių. Ten netgi nebuvo tikrų moterų nuotraukų - tiesiog moteriškos lyties animaciniai personažai. Kur čia yra nesąmonių darymas, jei ne paslaptis? Gal galėtų moterų gynėjai paaiškinti, nuo kurios ribos moters atvaizdavimas tampa įžeidžiančiu, nes aš tikrai nebesuprantu.

Kita vertus, esmė yra, kad tas bičas nutupdė robotą ant kometos. Kiek tai liečia mane, jis gali išsitatuiruoti ant pilvo mano portretą su [needless profanity], ar sudainuoti 42 daineles apie vaikų žudymą. Jis vis vien liktų mano didvyris.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-11-29 16:39

Vilius wrote:Dabar pažiūrėjau. Tai kad ten nebuvo net nuogų mergų, ar kažko labai provokuojančio ant jo marškinių. Ten netgi nebuvo tikrų moterų nuotraukų - tiesiog moteriškos lyties animaciniai personažai. Kur čia yra nesąmonių darymas, jei ne paslaptis? Gal galėtų moterų gynėjai paaiškinti, nuo kurios ribos moters atvaizdavimas tampa įžeidžiančiu, nes aš tikrai nebesuprantu.

Kita vertus, esmė yra, kad tas bičas nutupdė robotą ant kometos. Kiek tai liečia mane, jis gali išsitatuiruoti ant pilvo mano portretą su bybiu burnoje, ar sudainuoti 42 daineles apie vaikų žudymą. Jis vis vien liktų mano didvyris.
OHO :shock: , o jei Hitleris savo laiku būtų nutupdęs robotą ant kometos?

Anglijoje gyveno toks Savile :evil: , http://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Savi ... se_scandal
buvo gerbiamas, apdovanotas karalienės, mėgdavo lankyti mažamečius vaikus mokyklose ir ligoninėse. Po to kai numirė, paaiškėjo, kad jis buvo visų gerbiamas pedofilas, kuris išnaudojo apie 600 vaikų.

Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų? Gal skeptikai vyrai nešvelniai kandžiojasi? :oops:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-29 17:11

melodetektorius wrote:OHO :shock: , o jei Hitleris savo laiku būtų nutupdęs robotą ant kometos?
Tada jis irgi galėtų rengtis kokiais nori marškiniais, darytis kokias nori tatuiruotes, ir dainuoti (beveik) ką tik nori. Aš gi niekur nesakiau, kad nutupdydamas ant kometos robotą gauni teisę vykdyti genocidą ir sukelti pasaulinį karą. Kiek tai liečia mane, tai ir nieko nenutupdę žmonės gali rengtis ir dainuoti kaip jiems patinka.
melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Aš turiu šiokią tokią teoriją šiuo klausimu. Tačiau advokatas primygtinai patarė garsiai jos nesakyti. JUO-KAU-JU. OKĖJ?
Vilius wrote:Dabar pažiūrėjau. Tai kad ten nebuvo net nuogų mergų, ar kažko labai provokuojančio ant jo marškinių. Ten netgi nebuvo tikrų moterų nuotraukų - tiesiog moteriškos lyties animaciniai personažai. Kur čia yra nesąmonių darymas, jei ne paslaptis? Gal galėtų moterų gynėjai paaiškinti, nuo kurios ribos moters atvaizdavimas tampa įžeidžiančiu, nes aš tikrai nebesuprantu.
Visgi norėčiau išgirsti atsakymą į pastarąjį klausimą, jei jums nesunku.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-29 23:34

melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Pirmoji ir pagrindinį priežastis yra tai, jog formas yra miręs ir jame aktyviai reiškiasi gal keturi ar penkis žmonės.
Pamenu laikus, kai forumas buvo gyvas, čia lenkėsi ir diskutavo nemažai moterų.
Post Reply