Laisvamaniai.com - straipsniai ir komentarai

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-11-29 16:39

Vilius wrote:Dabar pažiūrėjau. Tai kad ten nebuvo net nuogų mergų, ar kažko labai provokuojančio ant jo marškinių. Ten netgi nebuvo tikrų moterų nuotraukų - tiesiog moteriškos lyties animaciniai personažai. Kur čia yra nesąmonių darymas, jei ne paslaptis? Gal galėtų moterų gynėjai paaiškinti, nuo kurios ribos moters atvaizdavimas tampa įžeidžiančiu, nes aš tikrai nebesuprantu.

Kita vertus, esmė yra, kad tas bičas nutupdė robotą ant kometos. Kiek tai liečia mane, jis gali išsitatuiruoti ant pilvo mano portretą su bybiu burnoje, ar sudainuoti 42 daineles apie vaikų žudymą. Jis vis vien liktų mano didvyris.
OHO :shock: , o jei Hitleris savo laiku būtų nutupdęs robotą ant kometos?

Anglijoje gyveno toks Savile :evil: , http://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Savi ... se_scandal
buvo gerbiamas, apdovanotas karalienės, mėgdavo lankyti mažamečius vaikus mokyklose ir ligoninėse. Po to kai numirė, paaiškėjo, kad jis buvo visų gerbiamas pedofilas, kuris išnaudojo apie 600 vaikų.

Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų? Gal skeptikai vyrai nešvelniai kandžiojasi? :oops:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-11-29 17:11

melodetektorius wrote:OHO :shock: , o jei Hitleris savo laiku būtų nutupdęs robotą ant kometos?
Tada jis irgi galėtų rengtis kokiais nori marškiniais, darytis kokias nori tatuiruotes, ir dainuoti (beveik) ką tik nori. Aš gi niekur nesakiau, kad nutupdydamas ant kometos robotą gauni teisę vykdyti genocidą ir sukelti pasaulinį karą. Kiek tai liečia mane, tai ir nieko nenutupdę žmonės gali rengtis ir dainuoti kaip jiems patinka.
melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Aš turiu šiokią tokią teoriją šiuo klausimu. Tačiau advokatas primygtinai patarė garsiai jos nesakyti. JUO-KAU-JU. OKĖJ?
Vilius wrote:Dabar pažiūrėjau. Tai kad ten nebuvo net nuogų mergų, ar kažko labai provokuojančio ant jo marškinių. Ten netgi nebuvo tikrų moterų nuotraukų - tiesiog moteriškos lyties animaciniai personažai. Kur čia yra nesąmonių darymas, jei ne paslaptis? Gal galėtų moterų gynėjai paaiškinti, nuo kurios ribos moters atvaizdavimas tampa įžeidžiančiu, nes aš tikrai nebesuprantu.
Visgi norėčiau išgirsti atsakymą į pastarąjį klausimą, jei jums nesunku.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-11-29 23:34

melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Pirmoji ir pagrindinį priežastis yra tai, jog formas yra miręs ir jame aktyviai reiškiasi gal keturi ar penkis žmonės.
Pamenu laikus, kai forumas buvo gyvas, čia lenkėsi ir diskutavo nemažai moterų.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-12-01 15:10

D3monas wrote:
melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Pirmoji ir pagrindinį priežastis yra tai, jog formas yra miręs ir jame aktyviai reiškiasi gal keturi ar penkis žmonės.
Pamenu laikus, kai forumas buvo gyvas, čia lenkėsi ir diskutavo nemažai moterų.
Kartais užmetu akį į forumą ir matau, kad jame pagal pastarųjų 5 minučių diskusijų aktyvumą buvo užėję 20 lankytojų. Ir vis tik įdomu, nejaugi visi tik viriškos giminės?

Kur jūs merginos, moteris ir močiutės!? :roll:
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-12-01 15:13

melodetektorius wrote:
D3monas wrote:
melodetektorius wrote:Man įdomu, o kodėl skeptikų forume beveik nepasitaiko moterų?
Pirmoji ir pagrindinį priežastis yra tai, jog formas yra miręs ir jame aktyviai reiškiasi gal keturi ar penkis žmonės.
Pamenu laikus, kai forumas buvo gyvas, čia lenkėsi ir diskutavo nemažai moterų.
Kartais užmetu akį į forumą ir matau, kad jame pagal pastarųjų 5 minučių diskusijų aktyvumą buvo užėję 20 lankytojų. Ir vis tik įdomu, nejaugi visi tik viriškos giminės?

Kur jūs merginos, moteris ir močiutės!? :roll:
moter(y)s :oops:
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2014-12-01 20:27

melodetektorius wrote:Kur jūs merginos, moteris ir močiutės!? :roll:
Arba ruošia vakarienę vyrui, arba vaikus migdo, arba serialus žiūri.
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2014-12-01 20:36

bro1 wrote:Tai niekas jam nedraudžia daryti nesąmones. Jį kritikuoja už nesąmonių darymą
Jau kelis kartus tavęs klausė to paties: kokią nesąmonę padarė mokslininkas?
WTF? Kas dar yra ne mano reikalas? Gal patarsi nusisukti kai chuliganas senutei įspiria? Patarsi nusisukti, kai krikščionys gėjus diskrimuoja? Patarsi nusisukti, kai krikščionys kankins tave (drausdami eutanaziją)?
Aš nesu feministas, tad nenurodinėsiu tau, kaip privalai elgtis tam tikrose situacijose. O antra, ieškau nusipirkti šmaikščių marškinėlių su 4:20 arba THC simbolika. Leisi man su tokiais vaikščioti, ar klyksi, kad ketinu heroiną vaikams prie mokyklų pardavinėti?
Galų gale su tuo "nedrįsk", čia tu grąsini man, ar ką?
Kol kas grasini tik tu, kad su savo psichopatais draugeliais feministais neleisi vilkėti drabužius, kokius tik nori.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-05 04:03

Didi pergalė moterų teisėms:
Attachments
dvigubi standartai - valioooo.jpg
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2014-12-05 10:01

Pusnuogė, ne nuoga, moteris su mėsa rankoje - tai seksizmas, diskriminacija, netolerancija ar dar bala žino koks kitas burtažodis (beje, vyras su kumpiu irgi būtų kažkokia tragedija?).

O štai nuoga, visiškai nuoga, moteris su mobiliaku pyzdoj - menas. Galite rimtai kas nors paaiškinti, kas čia darosi? Be ironijos.

http://www.tmz.com/2014/12/04/usher-cha ... rl-photos/

(Akivaizdu, kad jau metas kurti temą "Feminizmas", kad nebeterštume šitos).
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-12-05 23:57

Panzer wrote:Pusnuogė, ne nuoga, moteris su mėsa rankoje - tai seksizmas, diskriminacija, netolerancija ar dar bala žino koks kitas burtažodis (beje, vyras su kumpiu irgi būtų kažkokia tragedija?).

O štai nuoga, visiškai nuoga, moteris su mobiliaku pyzdoj - menas. Galite rimtai kas nors paaiškinti, kas čia darosi? Be ironijos.
Belenkas gali būti menas šiais laikais, ir kuo labiau belenkas tuo geriau, beje, jau buvo kelios temos čia apie tai, tas man aišku. Va kodėl moteris su bikiniu ir kumpiu yra šėtono išmonė, man nėra aišku. Bene profesorės feministės pasakys kad moterys pliažuose irgi žeminasi? Primena Irano mulas jau toks mąstymas...
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-12-06 00:17

Beje, aptariame bloge irgi minėtas šis nutikimas, tiesa, be jokio komentaro:
http://laisvamaniai.com/laisvamaniai/in ... ge-moteris
Manau, kad nenuoseklu piktintis kad baudžiamos reklamos "įžeidžiančios" tikinčiuosius (o apie tai buvo ten daug įrašų) ir nesipiktinti tuo - kaip rėkti kad teisėjas gaidys kiekvieną kartą kai Žalgiriui skiria baudą. Juo labiau jeigu buvo teigiama kad tikintieji turi išskirtines teises, o paaiškėja kad panašiai įsižeidinėti gali visi (juk turi lytį :) ) reiktų kažkokios reakcijos.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-12-08 12:31

Image

Na va, tam tikroje firmoje, yra 17 zmoniu uzdirbanciu virs milijono ir tik vienas is ju yra moteris. O kiek TURETU buti? 50%? Kodel?
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-08 14:29

fizikanas wrote: O kiek TURETU buti? 50%? Kodel?
Regis, akivaizdu, jog uždarbis turėtų atspindėti asmens gebėjimus, kompetencijas, ryžtą ir ambicijas. Nemanau, jog atsirastų nors vienas sveiko proto žmogus, kovojantis už lyčių lygybė, kuris teigtų, jog vienai ar kitai lyčiai reikėtų mokėti didesnius atlyginimus ar suteikti aukštesnes pareigas tik dėl lyties.
Pateikti moterų uždarbių ar užimamų pozicijų statistiką yra itin populiaru, tačiau tai nieko neįrodo apie lytinę diskriminaciją. Tai tik parodo, kas kur dirba ir kiek uždirba. Bet tai nereiškia, jog viena ar kita lytis yra diskriminuojama. Norint teigti, kad tokia situacija yra susiklosčiusi dėl diskriminacijos, reikia pateikti tinkamus įrodymus.

Tokiais įrodymais galėtų būti, pavyzdžiui, tyrimai, kuriuose tikrinama, kokia tikimybė, jog moteris bus priimta į darbą, kontroliuojant dėl išsilavinimo, kompetencijos, patirties ir ambicijos. Kaip pamatuoti ambiciją? Sunku pasakyti, tačiau tam tikriausiai tiktų motyvacinių laiškų turinio analizė? Taip pat būtų įdomu ištirti asmenybės bruožų įtaką tikimybei gauti darbą. Visgi, tokiu atveju derėtų netaikyti standartizuotų asmenybės bruožų įverčių (nenaudoti adaptuotų moterims ir vyrams), tačiau skaičiuoti žalius balus ir lyginti (galbūt klasterizuoti?) tyrimo dalyvius pagal asmenybės bruožus. Nes, galimas daiktas, jog ambicija būtų tik mediatorius tarp asmenybės bruožų ir tikimybės gauti darbą.
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-12-08 15:39

D3monas wrote: Tai tik parodo, kas kur dirba ir kiek uždirba. Bet tai nereiškia, jog viena ar kita lytis yra diskriminuojama. Norint teigti, kad tokia situacija yra susiklosčiusi dėl diskriminacijos, reikia pateikti tinkamus įrodymus.
Tai tau taip atrodo - daug kam atrodo, kad tereikia nuspręsti tą a priori ir visus kas nesutinka išvadinti kiaulėmis seksistais. Demagogai dargi mėgsta cituoti skirtumą tarp vidutinių algų ir sakyti kad neva moterys uždirba tiek kartų mažiau už tą patį darbą - jei taip būtų, tai kompanijos galėtų padvigubinti pelningumą nesamdydamos vyrų - nejau kapitalistai tapo nebegodūs? :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2014-12-08 15:48

VYTS wrote:Demagogai dargi mėgsta cituoti skirtumą tarp vidutinių algų ir sakyti kad neva moterys uždirba tiek kartų mažiau už tą patį darbą - jei taip būtų, tai kompanijos galėtų padvigubinti pelningumą nesamdydamos vyrų - nejau kapitalistai tapo nebegodūs? :)
Kaip tik sito norejau paklausti bro1, kodel turedamas tokias zinias, jomis nepasinaudoja ir neikuria verslo, kuriame samdys tik moteris. Gales moketi joms siektiek daugiau, nei kiti moka, bet pakankamai mazai, kad turetu konkurencini pranasuma pries kitas imones, kurios samdo vyrus. Tokiu budu ir pagerins situacija moterims, padidindamas ju vidutine alga ir pats uzdirbs pelno.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2014-12-09 21:57

fizikanas wrote: Kaip tik sito norejau paklausti bro1, kodel turedamas tokias zinias, jomis nepasinaudoja ir neikuria verslo, kuriame samdys tik moteris. Gales moketi joms siektiek daugiau, nei kiti moka, bet pakankamai mazai, kad turetu konkurencini pranasuma pries kitas imones, kurios samdo vyrus. Tokiu budu ir pagerins situacija moterims, padidindamas ju vidutine alga ir pats uzdirbs pelno.
ne bro1 bet atsakysiu is savo varpines. todel kad jas reikia apmokinti o jos iseina i dekretines (ir daznai ne karta) tam reikia rasti pakaitini zmogu kuri velgi reikia apmokinti ir del to darbo nasumas ypac stabdosi o jom grizus is dekretiniu nera kur kisti to zmogaus kuris jas vadavo. atleisti nesinori nes moteris vel gali iseiti i dekretines o be to kartais vaduojantysis net geriau pasirodo bet atleisti moters po dekretiniu draudzia istatymai. nesnekant jau apie visus vaiku sirgimus ir del to praleidziama darba.
Taip is zmogiskosios puses viskas kaip ir suprantama bet ekonominiu poziuriu tai ITIN nuostolinga o verslas kuriamas tik del pinigu o ne del humanizmo.

beje pasakysiu labai bjauru dalyka bet kodel po velniu per interviu neleidziama istatymais paklausti ar zmogus nesilaukia ir ar neplanuoja seimos artimiausiu metu? asmenys kurie iesko geresnio darbo del geresniu dekretiniu ismoku kaip rakstis siknoj (is verslo puses).
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2014-12-09 22:03

D3monas wrote:<..>Tai tik parodo, kas kur dirba ir kiek uždirba. Bet tai nereiškia, jog viena ar kita lytis yra diskriminuojama. Norint teigti, kad tokia situacija yra susiklosčiusi dėl diskriminacijos, reikia pateikti tinkamus įrodymus.
<...>
tai ir yra netiesioginiai bet tinkami irodymai kad meterys del savo biologines prigimties negali suderinti karjeros su seima (del anksciau vardintu faktoriu kaip motinystes atostogos vaiku maitinimas ir prieziura).
Tai normalu kad moteris kuriam laikui iskrenta is darbo rinkos del seimyniniu priezasciu ir prilygti asmeniui (vyrui) kuris nedaro 1-2 metu pazes karjeroj pasiekti visko yra lengviau uztat ir apmokami geriau.
galiu speti kad ta viena moteris is to 17 darbuotoju pavyzdzio be vaiku o galbut ir be seimos todel ir prilygsta tu vyru "sugebejimam".
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-12-10 00:13

son wrote:ne bro1 bet atsakysiu is savo varpines. todel kad jas reikia apmokinti o jos iseina i dekretines (ir daznai ne karta) tam reikia rasti pakaitini zmogu kuri velgi reikia apmokinti ir del to darbo nasumas ypac stabdosi o jom grizus is dekretiniu nera kur kisti to zmogaus kuris jas vadavo. atleisti nesinori nes moteris vel gali iseiti i dekretines o be to kartais vaduojantysis net geriau pasirodo bet atleisti moters po dekretiniu draudzia istatymai. nesnekant jau apie visus vaiku sirgimus ir del to praleidziama darba.
Pvz JAV dekretinės atostogos žymiai trumpesnės ir neapmokamos (federaliniu lygiu), bet vidutinių atlyginimų skirtumas kiek suprantu nėra mažesnis.
son wrote:tai ir yra netiesioginiai bet tinkami irodymai kad meterys del savo biologines prigimties negali suderinti karjeros su seima (del anksciau vardintu faktoriu kaip motinystes atostogos vaiku maitinimas ir prieziura).
Tai normalu kad moteris kuriam laikui iskrenta is darbo rinkos del seimyniniu priezasciu ir prilygti asmeniui (vyrui) kuris nedaro 1-2 metu pazes karjeroj pasiekti visko yra lengviau uztat ir apmokami geriau.
galiu speti kad ta viena moteris is to 17 darbuotoju pavyzdzio be vaiku o galbut ir be seimos todel ir prilygsta tu vyru "sugebejimam".
Taip, tai faktorius, tik kitas klausimas ar pagrindinis faktorius. Pvz lesbietės uždirba daugiau nei hetero moterys bet skirtumas mažesnis nei tarp jų ir vyrų (nežinau kiek mažiau jos turi vaikų, bet manau kad tikrai pastebimai mažiau), o gėjai uždirba netgi mažiau nei hetero vyrai.
Post Reply