DrHarisLacan vs skeptikai..IQ

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-11-07 11:36

DrHarisLacan, jau pasiduodi?
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-11-07 15:03

:D PASKUTINIS EJIMAS BUS RIKIU, BET DAR NEPASIDUODU, AR GALI SALYGOT SKEPTIKU-BOBUCIU IP ISKLOTINIU LISTA?:) IR KODEL MANO PRIESPASTATYTAS ARGUMENTAS, APIE 1,4 SKEPTIKO NEEGZISTUOJA?:) MORALES NORMOMIS, IR VISOMIS PRASMEMIS, TAS SKEPTIKAS-NE BOBUTE, KURIS UZ MANO POZITYVA, IRGI GALI IVEITI, I SKEPSIO AMPLITUDE;P. :cry: :) :P
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-11-07 17:33

DrHarisLacan wrote:AR GALI SALYGOT SKEPTIKU-BOBUCIU IP ISKLOTINIU LISTA?:)
Ką šiame sakinyje reiškia "sąlygoti"?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-11-07 18:04

Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote:AR GALI SALYGOT SKEPTIKU-BOBUCIU IP ISKLOTINIU LISTA?:)
Ką šiame sakinyje reiškia "sąlygoti"?
Sąlygoti čia reiškia nustatyti sąlygas, kurioms esant, IP įtraukiamas į minėtą listą. :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-11-07 18:46

Augustas wrote:
Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote:AR GALI SALYGOT SKEPTIKU-BOBUCIU IP ISKLOTINIU LISTA?:)
Ką šiame sakinyje reiškia "sąlygoti"?
Sąlygoti čia reiškia nustatyti sąlygas, kurioms esant, IP įtraukiamas į minėtą listą. :)
:lol: netik salygot, bet ir saveikaut, nes minetos salygo morre de lumpum;) ar tai lotyniskai, ar ispaniskaj?:) ir kodel gera gerti Tamstelems, be manes?:) as tai pencija pasiruoses cia susirinkt;] tai 1, 4 skeptisko versija?:) tradicija, kad gynsiuosi argumentu, kuri tu vadini nuokalne;)
sedo Petras i taksi, uzstate laikrodi;) Zinau, ar gyvuoja salygos? :D :lol: :( :) ir kai nustatai salygas, is tiesu reiskia, kad reikia pagrysti, kad tas ip ne nustatomas, o tik permanentinis, ar siuo atzvilgiu patenkintas smalsumo jausmas?;) aisku, cia kvepia didele drama, pedisokas kabo, ant opozicijos, pries rinkimus tikrai salygosiu, tai kas yra salyga;).
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-11-07 18:47

Augustas wrote:
Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote:AR GALI SALYGOT SKEPTIKU-BOBUCIU IP ISKLOTINIU LISTA?:)
Ką šiame sakinyje reiškia "sąlygoti"?
Sąlygoti čia reiškia nustatyti sąlygas, kurioms esant, IP įtraukiamas į minėtą listą. :)
:lol: netik salygot, bet ir saveikaut, nes minetos salygos morre de lumpum;) ar tai lotyniskai, ar ispaniskaj?:) ir kodel gera gerti Tamstelems, be manes?:) as tai pencija pasiruoses cia susirinkt;] tai 1, 4 skeptisko versija?:) tradicija, kad gynsiuosi argumentu, kuri tu vadini nuokalne;)
sedo Petras i taksi, uzstate laikrodi;) Zinau, ar gyvuoja salygos? :D :lol: :( :) ir kai nustatai salygas, is tiesu reiskia, kad reikia pagrysti, kad tas ip ne nustatomas, o tik permanentinis, ar siuo atzvilgiu patenkintas smalsumo jausmas?;) aisku, cia kvepia didele drama, pedisokas kabo, ant opozicijos, pries rinkimus tikrai salygosiu, tai kas yra salyga;).
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-11-07 21:41

Man atrodo, šis klausimas jau atsakytas.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-12-09 12:37

:D Nejaugi is tikruju buvo sutikta su salygomis,kad as laimejau?
Ir nejaugi, tas ip listas, iki salygos, yra nepagrystas?:) As zinau, kad uz pergale ;) yra 1,4 skeptiko, tai yra rezus, o jeigu suvoktume, kiek skeptiskai nusiteikusiu neatlaike itampos;) :D realu cia yra tai, kad ir toliau argumentuosim, iki galo skeptiskai.. As turiu .. puse salygos, o skeptiskas procesas reikalauja is tiesu salygot mano mokslini diskriminanta, ir jeigu isvedus ji as neegzistuoju, tai gal nerealu teigti, jog is tiesu praloset? ;)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-12-09 13:57

DrHarisLacan wrote::D Nejaugi is tikruju buvo sutikta su salygomis,kad as laimejau?
Nope.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-12-09 14:13

Vilius wrote:
DrHarisLacan wrote::D Nejaugi is tikruju buvo sutikta su salygomis,kad as laimejau?
Nope.
Sutinku dar nelaimeta, bet realus argumentas, 1,4 skeptiko uz; ]. Pries ? Ir salygoms pagryst, is tiesu kodel nesuveikus man ip isklotiniu listo? Realu ir tai, kad :cry: moneta krito, tik aversu;) o reverso ir briaunos salygojamas rezus buvo optimalus, ar dabar 2 euro moneta apsivers ir iskris reversu? to neteigiu ;) :lol: zinai, kodel cia tiek nesuprantanciu?: ) del paties isitikinimu, nes visiskai realiai pagrystas determinantas, kurio salygos realybe, ir yra tas ministinis de morgum! ar tikrai toks isireiskimas neegzistuoja? jeigu yra kazkoks principas, gal pabandyk uz ta nope argumentuot ;D :thumbsup: :lol: :cry: :P
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-12-09 14:18

Nėra ko argumentuot. Tiesiog nesurinkai 3 skeptikų, ir tiek. Tauta vis dar nesupranta tavo išminties.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-12-09 14:32

Vilius wrote:Nėra ko argumentuot. Tiesiog nesurinkai 3 skeptikų, ir tiek. Tauta vis dar nesupranta tavo išminties.
Tauta nesupranta nieko. Tauta supranta mane. Turiu prielaida teigti, yra toks dabartinis egzistuojantis tavo pagryndimas, ir logikos variacijos pasirinkimo is 2 prielaidu;) kombinatorika..kuri be abejo yra vadinama paprasta nuokalne. Bet.. ar galetum del principo is tiesu ta ip lista pateikt?:) As zinau, kad mano logikos principas remiasi tuo, kas is tiesu abstraktu, ir.. ko gero paprasta isivesti is mano argumentu, tai kas yra pagryndziamumas, net pozicija, kuria remiuosi yra teiginiu logikos empyrinis salygojamas faktas;) ;) ir zinant, kad apie 1,4 nieko nebuvo uzsiminta?:) ar ego leidzia teigti, kad pagryndziama pirma argumentavimo baime;) tik ne del 50 euru, o del to, kad isviso be abejoniu tai bus pagrysta. tu turetum su tuo nesutikt, bet ego psichologijoj tai vadinama idealizavimu, is ko pagryndziama, kad baime yra ne fakto, o logikos prielaidu santykiuose; ) Ir atsirask tu man tokiam durnam, ar siaip nesuprantamam tautai, kad tauta is tiesu nesuprastu manes. Hiperbolizuojant galiu apibrezti, tai, kaip paprasta bobules pasaka, ir uzbegdamas uz akiu sekanciam tavo non sequentum argumentuj, ir logiskai ir paprastai, ar gali but skeptiska 42 versija
? ;) ar isivaizduojama versija gali buti argumentas, ir ar su pozicija ir toliau nesutiksi?.
arba/arba. :cry: :) :P
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-12-09 18:40

DrHarisLacan wrote:Bet.. ar galetum del principo is tiesu ta ip lista pateikt?:)
IP adresų tikrai neduosiu nei tau, nei kam kitam. Nu nebent ten kas su uniformom ir teismo orderiais prisistatytų.
Visgi džiaugiuosi, kad tavo žinutėje radau kažką suprantamo. Jei taip ir toliau, gal vieną dieną surinksi tuos savo tris skeptikus :)

Likusi dalis vis dar neįkandama mano protui.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-12-09 19:24

:D :D :D :D Likusi dalis vis dar neįkandama mano protui.
kaip ir sakiau, argumentas slidi nuokalne, o jeigu pabandytum, gal ikastum? =].
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-12-09 21:25

DrHarisLacan wrote:argumentas slidi nuokalne
Ar tikrai?
DrHarisLacan wrote:o jeigu pabandytum, gal ikastum? =].
Jau bandžiau. Supratau tik tą vietą, kur prašei IP adresų.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-12-10 16:56

tik nereikia skustis tuo, kas yra argumentacija pries zmogu, ir konkreciai non sequitur, iki galo as savo pozicija pagryndziau, o dabar motaika keliantis anekdotas..
As teigiu, as privalau, ir as tikrai teigiu.. turit tiketi manim, ir tik manim, toks tavo logikos principas
siuo atveju, o ar tikrai patikes?:) prikauso ir nuo tavo turimo skysto fakto;D kad pagrysti logiskai as sugebu galetum isitikint, o ne tik saudyt kiauriai savo siaudinem baidyklem.. ;D :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-12-28 22:16

DrHarisLacan wrote:Sveiki, gal pirmoj savo temoj rasiau, kiek nesuprantamai, bet.. dabar, is tiesu.. teigiant, ir isvedant visus logikos desnius, pabandysiu suvokiamai paaiskinti, kas yra mano pozicija. Tai yra.. a) principai, kurie egzistuoja motyvuose;) ar neigsit, kad kiekvieno ego turi savo faktorius ir kiekvieno smegenys yra absoliuciai visiskaj skirtingi, o priejus prie pacios paprasciausios isvados, mano diskusijoj truko, tik abstraktumo, ir sintezes;) taip jau yra.. sinteze as suvokiu, kaip visuma, o paprastas abstraktumas, is tiesu ne paprastas, o grynai motyvuotas. kiekvienas argumentas uz Dievo egzistencija, yra ir pasamones baime;) ar tai neigsit? pasamones baimes remiasi asmenybes charakteriu, kuris susiformuoja asmenybej mastant, ir brestant. ko gero konkreciai tai pasamone ir sociumas, yra susieje, o kad daugiau nenaudoti zodzio konkreciai, nes jis man nepatinka, ir subjektyviai aisku, kad nevartotinas;) zodis konkretus, is tiesu moksle, kaip keiksmazodis, nes abstrakciai viskas, ir net menkiausios salygos, yra sudarytos is abstrakciju, ir is samones. metafiziniam lygmenyje tai vadinamo laisvoji valia, ar apie ja girdejot? zinau, kad prieisim sioje diskusijoje prie klausimo, ar imanoma egzistuoti dievybem, ir ar gali but laisvosios valios principas visiskai abstraktus;) nes paprastai argumentuosiu tuo, kad laisvoji valia, yra tik principas;) Zinau, sudetinga suvokti, kas yra mokslinis :P abstraktumo lygis, nes as kalbu ne tiesioginemis, bet ir abstrakciai integruotomis metaforomis, nes taip jau sudetas mokslas.. Iki pirmo lygio pasamones baimes suvokiu, kad motyvas bus paprastas, teigiu, kad DIEVAS, ir laisvoji valia neegzistuoja, tik samonej..........,
O is tiesu teigiu, kad rezultatyvus faktas, yra tai, kad mes visoje VISATOJE.........., galime buti is dalies teisus, kaip Dekartas maste, kad abejodami kuriame iliuzija, taip ir as teigiu, kad VISATOJE.........., mes kuriame iliuzija;) ir is tiesu, kodel dievas atmetamas?
:) iki galo pozityviai mastantis, ir abejoniu turintis, uz Dievo egzistencija nesuvokiame lygmenyje argumentuoja, kaip uz salta fakta:) taip yra iracionaliai pasverta butis, kurioje nieko ner, yra tik tas vadinamas LOGOS, kuris esu as pats. tas LOGOS, ir yra saltas faktas, kad negyncydami galime teigti, jog kazkas egzistuoja;) as teigiu, jog tas kazkas=ESU=AS. ir materialiai identifikuoju save su LOGOS!.
:) :P :P :) :lol: :D :P :mrgreen: :) :P :) :twisted: :P :lol: :lol: :( :) .
Admino pastaba: postas parasytas kitoje temoje, bet labiau tinka cia.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-12-28 23:24

Taigi buvo sutarta, kad jis postins tik šioje temoje.
Post Reply