DrHarisLacan vs skeptikai..IQ

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-15 20:13

Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 11:27

Vilius wrote:Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
Net neabejodamas juos pasiimsiu ;) ko gero, tai paprastos salygos, su kuriomis tu sutinki?:)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2015-10-16 13:30

Vilius wrote:Kaip matau, kol kas mano 50 eurų saugūs :)
Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-16 13:40

RB wrote:Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 14:33

Vilius wrote:
RB wrote:Man atrodo, kad tiesiog neatsiras 3 skeptikų, kurie bent jau permestų akimis tą... tekstą?, ne tai, kad bandytų jį suprasti. :)
Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
O isizadetum skeptiko vardo, jeigu tai butu paaiskinama, ir poziuriu butu visiskai pagrysta? :D :cry: :D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-10-16 14:50

Vilius wrote:Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
O jei pritaikius metodus kuriuos antropologai naudoja istoriniu civilizaciju tekstams iskoduoti?
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 14:55

fizikanas wrote:
Vilius wrote:Tame ir yra pointas. Man (marginaliai) smalsu, kas tame tekste užkoduota (ir - ar užkoduota), todėl ir bandau paskatinti OP, kad parašytų suprantamiau. Skeptikų tai rasim kaip nors.
O jei pritaikius metodus kuriuos antropologai naudoja istoriniu civilizaciju tekstams iskoduoti?
Dabartyje tokie metodai neegzistuoja;) bet atkoduosiu prasme.. Ko gero kiekvienas girdejot, apie teiginiu ekvivalencijos modeli, kuris yra vadinamas diskriminantas, kad ji sudaryti reikia prielaidu, kurios remiasi tuo, kas yra pozityvu;) siuo atzvilgiu tai konkreciai materializmas, ir ar yra nezinanciu zodzio diskriminantas reiksmes? teigiu, kad ne, ir dar.. teigiu, kad pries pradedant nagrinet;) turetumet ir apibrezti tai, kas yra nesuprantama;)pirmyn.. pabandykit, po prielaida, is visu 30.. ;)ir suvoksit, kad 50 euru isidet i kisene, ne taip ir sunku;)ko gero.. :D
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-16 16:34

Priespastacius Pasaulio suvokima, tai realistinis as; ) kuris remiasi Jungo, Lacan, Deleuze, ir kitomis asmenybes gryndziamumo tezemis, ir konkreciai suvokiamu subjektyviuoju as;) Ar teigsit, kad neracionaliai yra implikuota salyga? Aisku, kad poziuri as isdestysiu.. Visa fantaziju sritis, ir pasamoninga veikla, atspindi tame, kas veidrodzio objektyvume;) Aisku, as teigiu[.........., kad neracionaliu motyvu, as neesu sukures, nei vieno;) tam, kad ivertinti pasamones koncepcijas, kuriomis remiasi daugelis psichoanalitiku, as siulau prieiti, ir prie salygojamojo eksperimento salygu;) ir panagrinet bet kokia mokslo sriti, kad ir tokia, kaip neuroanatomija;) neturintis isilavinimo sioje srityje, gali buti suprasti;) bet pabandykit suvokt, kaip veikia smegenu terpe;) ir salycio sferoj, iki pasamoningos iskrovos;) Apie save? As esu Haris LACAN, nes sendien peremu jo identiteta, iki galo, ir pasamoningaj racionalizacijos metodu, is tiesu teigiu, tik savo principa.. Norint zinot, kad tas LACAN, salygoja pirmine racionalizacijos principu skale, reikia tik samoningai ji isileist, i savo sielos koliaza;) Ar santykine pozicija, kada racionali dvikova, siuloma is 2 ct aversu pozicijos, ir laisvamaniskumo ;) kuris tik salygoja priezastini as..,
Teigiu, kad visas Jusu skeptiskumas, yra susiejes, netik su neracionaliomis baimemis, bet ir su pacia fikcija, kuri pagrystai iki 4metu amziaus yra isisamoninama, ar analitine psichotererapija, gali pakenkti?
Ko gero gali, nes Jungas remesi, tik empyriniu ir patyrtiniu as;)o, tai salygoja, kad net motyvuose is tiesu iki galo nesusigaudote;) As pabandysiu atspindeti ta veidrodi, kuris yra racionalus ir pazintinis ego;) ar galit teigti, kad is tiesu yra implikuota neteisinga prielaidu sistema? Ir ar pagryndziant tai, kas yra racionalu, musu salygos nesusikirs? ;?.
susikirtus keliams, kuriu yra begale, yra pasirenkamas tas, kuris atrodo, o ne tas, kuris is tiesu yra trumpiausias.. :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-10-17 09:52

Na, man dar reiktų trupučio mūsų D3mono konsultacijų ir terminų paaiškinimo, ir manau, kad man jau pavyks susigaudyti, apie ką čia tas dr.H.Lacan'as kalba. :ax:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2015-10-17 10:38

Augustas wrote:Na, man dar reiktų trupučio mūsų D3mono konsultacijų ir terminų paaiškinimo, ir manau, kad man jau pavyks susigaudyti, apie ką čia tas dr.H.Lacan'as kalba. :ax:
Nu tai pasikonsultuok, ir užskaitysim pirmą skeptiką. Bet turėsi ir man paaiškinti :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-17 17:45

:lol: cia atsiprastu, net tokiu kurie bandytu irodyti, jog as is tiesu esu ir egzistuoju, ar neteigsit taip?:) ko gero manes ner, as net neesu realus, ar siame sapne yra logikos?:) persisteminus mano klaidas, as isivaizduojamas, tai realybe;) ko gero dar viena 50 simtine isideciau, ar? :cry: :D
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-10-17 17:52

DrHarisLacan wrote::lol: cia atsiprastu, net tokiu kurie bandytu irodyti, jog as is tiesu esu ir egzistuoju, ar neteigsit taip?:) ko gero manes ner, as net neesu realus, ar siame sapne yra logikos?:) persisteminus mano klaidas, as isivaizduojamas, tai realybe;) ko gero dar viena 50 simtine isideciau, ar? :cry: :D
Žinoma, kad egzistuojate, DrLacan'ai. Kitaip Vilius neturėtų, kam atiduoti 50 eurų, kai Jūs laimėsite lažybas.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-17 18:05

Augustas wrote:
DrHarisLacan wrote::lol: cia atsiprastu, net tokiu kurie bandytu irodyti, jog as is tiesu esu ir egzistuoju, ar neteigsit taip?:) ko gero manes ner, as net neesu realus, ar siame sapne yra logikos?:) persisteminus mano klaidas, as isivaizduojamas, tai realybe;) ko gero dar viena 50 simtine isideciau, ar? :cry: :D
Žinoma, kad egzistuojate, DrLacan'ai. Kitaip Vilius neturėtų, kam atiduoti 50 eurų, kai Jūs laimėsite lažybas.
Egzistuojanciame prielaidu santykije, is tiesu as esu, o jeigu realybej, tai mane ner;) AR GALI BUTI, JOG KAZKAS YRA?:) ar gali egzistuoti kazkas, ko nera savaime ? ir ar 50 euru irgi egzistuoja?:) kaip isideti i kisene, tai kas neegzistuoja?:) dar aisku salygos nepagrystos, bet ar.. ir .. ir.. ir ar yra ta prielaida, kad jie tikrovej ir realistiniai? faktas, kad as ju nematau, dar nesako, kad ju nera.. :thumbsup: :) Cesyro katino paradoksas;) kuris savaiminis, ir priezastinis, ir realus, ar egzistuoja ta kvantine realybe, kuri pries save? ir ar kvantiniu paradoksu sistemoj, is tiesu yra pirmine salyga? :thumbsup: :) :cry: :)
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-10-17 20:11

Vilius wrote: smalsu, kas tame tekste užkoduota
Iskodavau - 42.
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-17 20:24

Pico wrote:
Vilius wrote: smalsu, kas tame tekste užkoduota
Iskodavau - 42.
42 ir yra ta stadija, kuri pries BigBango sprogima, tavo aiskinimas racionalus, ir ko gero supratamas, ar gali daugiau pasigilint, i prielaidas? :lol: :D
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-18 14:25

:)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2015-10-18 17:58

Mintis yra apibrėžimas, o ne daiktas ;)
Ir pirmas sio puslapio skepticizmo irodymas, kuris teigia, kad religija neturi atspirties tasko, ko gero butu sukritikuotas uzdavus klausimas, ar yra materialu mintyje izvelgti save? :mrgreen: :D ;)net bandant suvokti, kodel tai yra mintis, kuria as savaime laikau pradiniu teiginio nebuvimo irodymu, reikia irodyti, o ne paneigti, tai ko gero ir yra tas false false.. kai konkretus nekonkreciame, ir salygojama, tai kas yra isvada;) dar viena mintis, kuri yra mano..
Kas gali perzengt savo minties slenksti? :) ;] neteigsiu, kad tai yra neimanoma, bet ko gero, moneta krito, ir ant briaunos;) ta logika, kuri susikerta tiesioginiame sociumo procese, ir yra salygojamosios minties energijos irodymas, kitaip teigiant, kad e=mc2 neegzistuoja sferu ir optimalioje logikoj, kitaip ar butu materiali mintis? :thumbsup: :D :) :cry: :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-10-19 17:21

Nekreipkit į šitą topicą dėmesio, truputį praktikuojuosi Markovo grandines, daugiau neturėjau kur. Tikiuosi nepažeidžiu jokių forumo taisyklių, atsiprašau, kad užmiršau iškart uždėti disclaimerį, tikiuosi per daug neiššvaisčiau laiko tiem kas ėmėsi atsakinėti.
Post Reply