dėl senesnių nei viena para žinučių redagavimo

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Post Reply
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2006-08-24 21:47

kodėl forume neleidžiama redaguoti žinučių, parašytų anksčiau, nei prieš 24 valandas? gal verta nuimti tokius draudimus?
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-08-25 07:35

Man irgi neaiškus 24-ių valandų limitas. O ne geriausia būtų iš viso neleist redaguot parašytų žinučių, dėl ko, a) nebeliktų problemos, kad kažkas kartais netgi gana kardinaliai paredagavo savo teiginius, tuo pakenkdamas diskusijai, b) žinutės būtų rašomos stropiau ir labiau susikaupus, žinant, kad redaguoti jų nebebus galima, kas užtikrintų aukštesnę žinučių kokybę.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-08-25 10:04

Liucipher wrote:O ne geriausia būtų iš viso neleist redaguot parašytų žinučių, dėl ko, a) nebeliktų problemos, kad kažkas kartais netgi gana kardinaliai paredagavo savo teiginius, tuo pakenkdamas diskusijai
Nesutikciau. Kiekvienas is musu galime keisti savo nuomone ir tai nera kazkoks nusikaltimas. Jeigu pasikeitus nuomonei, nebutu leidziama koreguoti savo teiginiu, tai diskusija ir taip automatiskai nutruktu, nes nebutu prasmes gincytis uz savo senus teiginius, kurie nebepriimtini.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-08-25 15:10

senis wrote:
Liucipher wrote:O ne geriausia būtų iš viso neleist redaguot parašytų žinučių, dėl ko, a) nebeliktų problemos, kad kažkas kartais netgi gana kardinaliai paredagavo savo teiginius, tuo pakenkdamas diskusijai
Nesutikciau. Kiekvienas is musu galime keisti savo nuomone ir tai nera kazkoks nusikaltimas. Jeigu pasikeitus nuomonei, nebutu leidziama koreguoti savo teiginiu, tai diskusija ir taip automatiskai nutruktu, nes nebutu prasmes gincytis uz savo senus teiginius, kurie nebepriimtini.
Sakyčiau, turėtų būti nebegalima redaguoti savo žinučių, tik jei jau kažkas joms pateikė kritiką. Tokiu atveju, išeitis - tikslinti savo mintis kitų žinučių pagalba, sutinkant su pagrįsta kritika.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-08-25 20:17

senis wrote:Nesutikciau. Kiekvienas is musu galime keisti savo nuomone ir tai nera kazkoks nusikaltimas. Jeigu pasikeitus nuomonei, nebutu leidziama koreguoti savo teiginiu, tai diskusija ir taip automatiskai nutruktu, nes nebutu prasmes gincytis uz savo senus teiginius, kurie nebepriimtini.
Pasikeitus nuomonei tai galima pareikšti kitu pasisakymu, o ne apsimetinėti, jog anksčiau nesi sakęs kažko kito. Mano nuomone redagavimas naudingas, o dėl piktnaudžiavimo juo – na, palikime tai diskutuojančių sąžinei. Aš paprastai jį naudoju tik smulkioms klaidoms šalinti ar pasisakymui papildyti. Dėl 24 valandų limito – visai geras sprendimas. Jei nori iš karto kažką papildyti ar pataisyti – gali tai daryti, be to, nereikia rašyti kelių pranešimų iš eilės, bet vėliau pakeisti savo pasisakymo nebegali.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-08-26 10:50

senis wrote:Nesutikciau. Kiekvienas is musu galime keisti savo nuomone ir tai nera kazkoks nusikaltimas.
Bet kodėl to negalima padaryt naujose žinutėse, diskusijos eigoje? Taip būtų daug patogiau openonetams, nei vartyt senus puslapius ir ieskoškt kurioje gi žinutėje nuomonė pasikeitė. Na nebent Jūs labai greitai ir dažnai keičiate savo nuomonę - parašėt žinutę, o po penkių minučių jau esate kitos nuomonės. :)
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-08-26 12:10

Liucipher wrote:Na nebent Jūs labai greitai ir dažnai keičiate savo nuomonę - parašėt žinutę, o po penkių minučių jau esate kitos nuomonės. :)
Cia iziuriu izeidima :shock: :shock: :shock:
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-08-27 02:52

Liucipher wrote:... O ne geriausia būtų iš viso neleist redaguot parašytų žinučių, dėl ko, ....
Ei, palikit redagavima nors pusvalandzhiui po parashymo - kad spet atredaguot smulkias klaidas :oops: ir prirashyt kokia nauja minti, kuri kartais nuo pgr. posto veluoja 5-10 min :) O tai - mano atveju - vietoje 1 posto gautusi kokie 3-4, kur antras postas paaishkinas pirma, o ketvirtas teigs, jog pavyzdys ish antro tik dalinai teisingas, uzhtat geras pavyzdys trechiam poste (tarp kuriu 3 min skirtumas)..... :mrgreen:

P.S.Nekritikuokit mani - man nepagydoma chronishka mistaipoze :mrgreen: , bet as stengiuos sushvelninti pasekmes...
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-08-27 11:38

Akela wrote:Ei, palikit redagavima nors pusvalandzhiui po parashymo - kad spet atredaguot smulkias klaidas. <>ir prirashyt kokia nauja minti, kuri kartais nuo pgr. posto veluoja 5-10 min.
O kodėl klaidų redaguot negalima dar neišsiustoje žinutėje, bei kodėl prieš rašant žinutę, jos gerai neapgalvojus ir nesudėjus visų minčių? :)
senis wrote:Cia iziuriu izeidima
Blogai, kad įžiūrit.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2006-08-27 11:52

Liucipher wrote:
Akela wrote:Ei, palikit redagavima nors pusvalandzhiui po parashymo - kad spet atredaguot smulkias klaidas. <>ir prirashyt kokia nauja minti, kuri kartais nuo pgr. posto veluoja 5-10 min.
O kodėl klaidų redaguot negalima dar neišsiustoje žinutėje, bei kodėl prieš rašant žinutę, jos gerai neapgalvojus ir nesudėjus visų minčių? :)
O kam to reikia, jeigu 50% neapgalvotu/nepertikrintu zinuciu buna be klaidu, o kitas galima istajsyti vos tik pamacius klaida?:)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-08-27 15:01

fizikanas wrote:O kam to reikia, jeigu 50% neapgalvotu/nepertikrintu zinuciu buna be klaidu, o kitas galima istajsyti vos tik pamacius klaida?:)
O kam tas klaidas iš viso tikrint? Neuždėta nosinė neleis oponentui suprasti minties?
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-08-27 17:04

Liucipher wrote:O kam tas klaidas iš viso tikrint? Neuždėta nosinė neleis oponentui suprasti minties?
Nervina kai kuriuos skaitytojus ir sukelia moralines kanchias kai kuriems autoriams (pvz, man :| )
User avatar
shankeris
pradedantis
Posts: 278
Joined: 2005-12-29 02:17
Location: Šiauliai

2006-08-29 00:53

Liucipher wrote:nebeliktų problemos, kad kažkas kartais netgi gana kardinaliai paredagavo savo teiginius, tuo pakenkdamas diskusijai
paspausti "quote" yra nesunku.

:: ::

matot, toks klausimas man iškilo dėl to, kad esu parašęs žinučių, kurias norėčiau iš viso ištrinti (į jas nebuvo reaguojama, todėl jokiai diskusijai tai nepakenks). tiesiog, kad neterštų forumo.

(užbėgdamas už akių pasakysiu, kad mažiau gerti man jau yra siūlę).
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-08-29 05:17

shankeris wrote: paspausti "quote" yra nesunku.
Na taip, visada galima apsidraust, bet negi cituosi visas oponentų mintis, kurioms oponuoji ar turi joms komentarą, ypač jei tavo postas eina iš karto po oponento.
shankeris wrote:matot, toks klausimas man iškilo dėl to, kad esu parašęs žinučių, kurias norėčiau iš viso ištrinti (į jas nebuvo reaguojama, todėl jokiai diskusijai tai nepakenks). tiesiog, kad neterštų forumo.
Paprašykit adminų, gal ištrins.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-08-29 12:22

shankeris wrote:matot, toks klausimas man iškilo dėl to, kad esu parašęs žinučių, kurias norėčiau iš viso ištrinti (į jas nebuvo reaguojama, todėl jokiai diskusijai tai nepakenks). tiesiog, kad neterštų forumo.
O kam jos trukdo? Tai – forumo istorijos dalis :) O tas žinutes, kurios iš ties labai forumą teršia, moderatoriai ir taip ištrina ;)
Post Reply