Kur dingo Nomad ?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2007-05-13 03:00

7x wrote:Siūlau baigti rimtu veidu aptarinėti Nomad'o dingimo problemą, nes iš šalies atrodo graudžiai ir juokingai.
Kodėl, labai linksma tema, man patinka :)
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2007-05-14 11:40

Liucipher wrote:
Srovė wrote:Būti, ar nebūti?... - skeptikų forumui.
Atsakymas labai paprastas ir visai ne hamletiškas - kol bus jame rašančių ir jį skaitančių, tol jis bus.

Iš tokio atsakymo aišku, kad tamsta lygiai taip pat sėkmingai ir paprastai galėtum pasakyti, kad "kol bus tykinčių - tol dievas bus"?
Liucipher wrote:Aišku, nereikia pamiršt ir finansinio klausimo.
Kokie poreikiai? Kur altorius? - Kur pervesti?
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Šaunuoliai, bent jau bandote suvokti, kas čia vyksta, ką tai reiškia, koks kiekvieno indėlis į ..?
Aš visada suvokiau, o ir nieko čia sunkaus suvokt nebuvo. Čia vyksta diskusijos.
Nu va, tamsta visiškai teisus... Tik ar ne paviršutiniškas toks supratimas?
Liucipher wrote:Kokio lygio jos, jau kitas klausimas.
O argi nesvarbesnis tas "kitas" klausimas už patį diskusijų buvimo faktą?
Liucipher wrote:
Srovė wrote:O jei tai nuo Dievo – kas išvertus į pasauliečiams suprantamą kalbą reikštų, kad tai jau ne banda, o susirinkimas tikslą turinčių išspręsti gyvybiškai svarbią visuomeninio gyvenimo problemą.
Na taip, mirties baimė ar nesugebėjimas savarankiškai gyvent tikrai daliai žmonių didelė problema. Jie bando ją spręst tikėdami. Kagi, jų reikalas. Blogiau kai tas tikėjimas tampa prievole ir kitiems, arba pradeda trukdyti tikinčiujų pareigoms ar racionaliems veiksmams.

Nu ir kas tas pasakas sekė ponaičiui, kad tik atskiri fragmentai be jų tarpusavio sąryšių pačiam atminty išliko? Ir kodėl, ponas, taip mirties bijai, kad nepastebi, jog tame mokyme eina kalba apie gyvenimą, apie prisikėlimą prasmingam gyvenimui? Kažkaip niūriai – neskeptiškai, o pesimistiškai - čia viską spalvini.
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Kokį gi bendrą tikslą, be: kaip nors užmušinėti tuščiai laiką - turi skeptikai?
Pabandyt skeptiškai pažiūrėt į tai kas vyksta, vyko ar galbūt vyks.
Kodėl "galbūt"? Žinoma vyks. Tik klausimas: kas vyks?
Liucipher wrote:
Srovė wrote:- A, kaišioti pagalius į kitų vežimų ratus, ir dėl to jaustis reikšmingais – irgi tikslas...
Ir kam leiskite paklausti prikaišiojo tie skeptikai pagalių į ratus. Juk nėra prievolės šio forumo skaityt niekam. Skeptikai rašo savo forume, niekam netrukdo.
Gerai jau, gerai. - Ne apie forumą kalba. Žinau, kad tokiems skeptikams nelabai sekas... O gal nori pasakyti, kad ir šašlykų valgymo šou skeptikai per Kučias prie bažnyčių neorganizuoja?

Liucipher wrote:
Srovė wrote:Nu, sakyčiau, tai per menkas tikslas, kad mobilizuotų ir pateisintų praradimus neatliekant kitų – būtinų pragyvenimui užsitikrinti – darbų.
Dar reikia įrodyt, kad čia rašantieji neatlieka kitų darbų. Kol kas tai tik spėlionės. Asmeniškai man rašymas čia daug laiko neatima ir kitai mano veiklai netrukdo.
Nieko čia nereikia įrodinėti. Savaime suprantama, kad kai rašinėji, tai nieko kito tuo metu nedarai. O gal ponas siūlai stebuklais tikėti, neva, galima iš karto ir kelis darbus daryti?
Liucipher wrote:
Srovė wrote:Dėl gražaus fasado – dar skelbiamasi, kad neva, kovojama už tiesą.., prieš niekam nereikalingas atgyvenas ir nesąmones...
Kas skelbiasi, kad kovoja už tiesą? Kur? Ar tik neprifantazavot.
Nu ir dajoš. O kaip gi dar tas skeptikavimas pateiktas? Ir ką gi reikšti galėtų projektėlis – „Stabdyk melą“.

Liucipher wrote:
Srovė wrote:- Brolyčiai, nesąmonių, išties, labai daug visur yra. Tik va, didžiausios nesąmonės yra būtent tai, kuo užkrėstas skepticizmas, tik kuo sergantis – propaguojamas ir remiamas, pasišovusių suniveliuoti visas tautas, išskiriant tik vieną.
Niekas manęs skepticizimu neužkrėtė ir jokių tautų suniveliuot nenoriu, nežinau, gal kitiems kitaip. Niekas mane skeptiku tapt nevertė ir skepticizmo nepropagavo, tad visos samokslo teorijos man atrodo niekinėmis.
O kas gi sako, kad skepticizmu sergama. Juk rašiau „užkrėstas skepticizmas“ propaguojamas. Argi už pagrindą skepticizmui nėra „priklijuotas“ tikslas propaguoti moralinį reliatyvyzmą? Argi patologinis nukrypmas nuo normos nepaverčiamas priemone siekti tautų nudvasinimo, argi ta patalogija neiškelta iki pagrindinių žmogaus teisių lygio?
Tu čia diskutuoji?.. O ar pagalvoji, kad tavo išdetalizuoti klausymai nebeturi konteksto (visumos prasmės). Juk taip tik trukdai diskusijai, ardai bet kokias minčių konstrukcijas, o poto šauki, kad tai tik „smėlis“.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-05-14 17:39

Srovė wrote:Iš tokio atsakymo aišku, kad tamsta lygiai taip pat sėkmingai ir paprastai galėtum pasakyti, kad "kol bus tykinčių - tol dievas bus"?
Visai ne. Forumo egzistavimu aš įsitikinu empyriškai, užėjęs į tam tikrą interneto puslapį, Dievo egzistavimo empyriškai dar nepatyriau.
Srovė wrote: Kokie poreikiai? Kur altorius? - Kur pervesti?
Koks altorius? Kalbėjau, kad šito saito talpinimas internete yra apmokamas.
Srovė wrote:Nu va, tamsta visiškai teisus... Tik ar ne paviršutiniškas toks supratimas?
Ne.
Srovė wrote:O argi nesvarbesnis tas "kitas" klausimas už patį diskusijų buvimo faktą?
Kaip kam. Jei manęs netenkintų lygis, nediskutuočiau.
Srovė wrote:Ir kodėl, ponas, taip mirties bijai, kad nepastebi, jog tame mokyme eina kalba apie gyvenimą, apie prisikėlimą prasmingam gyvenimui?
Tai ne aš bijau, o tikintieji bijo, todėl ir ieško pomirtinio gyvenimo.
Srovė wrote:Kažkaip niūriai – neskeptiškai, o pesimistiškai - čia viską spalvini.
Kodėl skepticizmas negali būti niūrus?
Srovė wrote:Kodėl "galbūt"? Žinoma vyks. Tik klausimas: kas vyks?
Ar vyks nežinome, todėl ir sakau galbūt.
Srovė wrote:Gerai jau, gerai. - Ne apie forumą kalba. Žinau, kad tokiems skeptikams nelabai sekas... O gal nori pasakyti, kad ir šašlykų valgymo šou skeptikai per Kučias prie bažnyčių neorganizuoja?
Ir ką, tikintieji griūva dėl to ant žemės ir miršta vaitodami?
Srovė wrote:Nieko čia nereikia įrodinėti. Savaime suprantama, kad kai rašinėji, tai nieko kito tuo metu nedarai. O gal ponas siūlai stebuklais tikėti, neva, galima iš karto ir kelis darbus daryti?
O kodėl ponas mano, kad aš čia rašinėju 24 -ias valandas per parą?
Srovė wrote:Nu ir dajoš. O kaip gi dar tas skeptikavimas pateiktas? Ir ką gi reikšti galėtų projektėlis – „Stabdyk melą“.
A tai šita nelabai populiari tema yra kova? Nieko sau kova.
Srovė wrote:O kas gi sako, kad skepticizmu sergama. Juk rašiau „užkrėstas skepticizmas“ propaguojamas. Argi už pagrindą skepticizmui nėra „priklijuotas“ tikslas propaguoti moralinį reliatyvyzmą?
Kodėl manote, kad moralinis reliatyvizmas kaip nors susijęs su skepticizmu, ar iš jo seka ir juo labiau yra skepticizmo tikslas?
Srovė wrote:Argi patologinis nukrypmas nuo normos nepaverčiamas priemone siekti tautų nudvasinimo, argi ta patalogija neiškelta iki pagrindinių žmogaus teisių lygio?
Koks nukrypimas?
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-05-14 18:10

Tas "pataloginis nukrypinas nuo šventosios normos" tikriausiai homoseksualumas ir dėl jo Srovė jaučia tautų nudvasėjimą. Paskaičius jos postus gana lengva atspėti apie ką kalbama.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-07-27 12:40

Tikrai nebandau atgaivinti šios temos apie legendomis apipintą Nomad dingimą. Tiesiog negaliu praleisti progos pasidžiaugti, kad kažkas prieš ~10 metų buvo neteisus:
Pszczolarz wrote:
2007-05-10 19:33
Po šios dienos supratau, šitas forumas be griežto administratoriaus žlunga. Nežinau kiek dar laiko ištempsim taip, tai tikriausiai senai galimos pabaigos pradžia.
Nei 2007 buvo pabaigos pradžia, nei griežtas moderavimas būtų kuo padėjęs :)
Post Reply