Forumo populiarumas - ką daryti?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-05-25 14:56

Keistuolis wrote:Tai man jau visai susimaišė?
Ne, nemanau. Kodėl taip sakai?
Keistuolis wrote:O gal tamsta skaityti nemoki, ką pats rašai?
Vilius wrote:Forumo administracija nuolankiai informuoja, kad narys DrHarisLacan praeityje buvo ne kartą išbanintas už (vizualiai) panašaus turinio postus, tačiau po visuotinės amnestijos vėl gavo progą pasireikšti. Inkliuzyvumo vardan, šį kartą vartotojo nebaninsiu, su sąlyga, kad jis reikšis tik šioje temoje. Tiems, kam panašaus turinio postai kelia kognityvinį diskomfortą, siūlau tiesiog neskaityti šios temos. Dėkoju už supratingumą.
Tai pabraukiau tamstai, ką tamsta porini apie tuos „banus“.
Aš ten sakiau tik tiek, kad minėtas forumo narys anksčiau buvo išbanintas (suprask: ankstesnių adminų/moderatorių). O dėl DrHarisLacan apribojimo rašyti tik vienoje temoje, tai čia buvo kompromisas tarp jo noro rašyti tuos dalykus kur papuola, ir kitų žmonių nenoro juos visur skaityti. Ir manau, kad tas kompromisas daugmaž suveikė. Ar tu taip nemanai?
Keistuolis wrote:O gal žinai tamsta, ką tie "postai" ir "banai" reiškia lietuviškai?
Ką tie žodžiai reiškia tai žinau. Nežinau tik, kaip juos teisingai pavadinti lietuviškai. Gal, tamsta kalbininke, pagelbėsite?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-09-17 23:14

Ahem. Nu ką, smagu visus matyt po vasaros įdegusius ir pailsėjusius. Tikiuosi prabėgusios vasaros prisiminimai dar ilgai šildys jus niūriais rudens vakarais, ir t.t., ir pan. Bet dabar gal jau būtų laikas pradėti naują skep-sezoną.

Planas maždaug toks, kaip ir visada:
  1. Neleisti forumui galutinai nusibaigti. Ne rimtai, gi jau atsilaikėm tiek metų, tai kodėl gi iš inercijos netęsti toliau?
  2. Išrinkti Sveiko Proto 2016 nugalėtoją. Pagalvojau, gal rimtai reikėtų nominuoti Vasiliauskaitę? Just for the hell of it..
  3. Kas nors galėtų užlipti ant tribūnos, ir rėžti ką nors iš širdies, nes dabar atrodo, kad aš tą forumą visai be reikalo atskyriau. Arba gal turite kokių pažįstamų, kurie jus užkniso su kokia idée fixe? Galite juos paraginti ateiti čia, ir išlieti dūšią tribūnoje (tik nesakykit, kas jų laukia po to :) ).
  4. Man asmeniškai kažkaip dar dėl nekurių moralės dalykų neramu, tai pasitaikius progai gal reikės užsipult fizikaną.
  5. Gal DrHarisLacan pagaliau mes mums suprantamą iššūkį (ką, pasvajot negalima?)
  6. Galėtų dar vienas kitas prašalaitis užklysti. Jei dar ir nedingtų po pirmų susidūrimų su skepsiu, būtų visai puiku.
  7. Gal kas iš dingusių narių apsilankys užkamuotas nostalgijos...
Kol kas tiek.
Post Reply