Forumo populiarumas - ką daryti?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
User avatar
fox'as
naujokas
Posts: 28
Joined: 2015-07-07 13:58

2015-07-08 11:52

Na kiek seku forumo diskusijas (ta prasme laiks nuo laiko užsuku pasižvalgyti), paprastai taip ir būna, kai tik naujas žmogus prisijungia, taip jis iškart išbandomas (gal net sąmoningai taip nesuvokiant) įveliant į jį į žodinės akrobatikos asmeninio pobūdžio "perepalkes", o jau tada prasideda diskusijos. Kaip sakiau, tradicijos yra tradicijos ir jų paisau.
Atrodo, kad dalis naujokų šio inciacijos etapo nepraeina ir pasitraukia iš forumo. Kiti praeina ir tada diskusijos su tuo asmeniu galima sakyti normalizuojasi.
Čia taip sakant pašalinio stebėtojo įžvalgos apie forumo dinamiką (gal tai taip pat yra viena iš priežasčių kodėl forumas apmiręs?).
Sejanus wrote:Jei nesiruoši niekam nieko įrodinėt, bijau kad nedaug žmonių čia ruošis tavęs apskritai klausytis. Mat istoriškai taip susiklostė, kad skeptikų forume neužtenka liežuviu pamalti, dar reikia kažkaip pagrįsti, ką kalbi. Ir prašymas pagrįsti ką kalbi, taip jau susiklostė, kad čia nelaikomas „asmeniškumais“ :)
Prašymo pagrįsti nelaikau asmeniškumais :) tai labai normalus prašymas. Asmeniškumais laikau, tai kas vyksta šioje temoje, bei perėjimą nuo diskusijos objekto prie oponento asmenybės.
Pvz. mano atsakymas į tavo parašymą galėjo būti toks:
O tu pats pažiūrėk kaip rašai ir retai kada grindi savo nuomonę nuorodomis. Pačio postringavimai gal tau ir atrodo protingi, bet šiaip nusišneki.
Čia pavyzdys kaip pereinama į asmeniškumus. Toks atsakymas nieko bendro su diskusijos objektu neturi, bet daug kas būtent taip diskusiją ir įsivaizduoja.
Mano atsakymas į tokį oponento postą būna paprastas: ok, jei taip galvoji tai tavo reikalas, tikrai neturiu tikslo keisti tavo nuomonę :) (kas iš principo ir įvyko tiek šurmulio sukėlusiame mano atsakyme) :)
Todėl stengiuosi vengti asmeniškumų (nors 100 proc. jų išvengti neįmanoma)

P.S. dabar daugiau pasėdžiu prie kompo, nes atsotogos, vėliau diskutuosiu mažiau
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-08 13:17

fox'as wrote: labai nemėgstu ameniškumų diskusijose ir stengiuosi juos nesivelti, nes daug laiko suryja, o naudos 0.
Priminsiu, kad į asmeniškumus nusileidai būtent tamsta, ir dar pats pirmas, kai negalėjai pagrįsti savo teiginių motyvuodamas, kad knygos paliktos kitame mieste ar kad jas šuo suvalgė. Bet vis dar turi šansą reabilituotis.
User avatar
fox'as
naujokas
Posts: 28
Joined: 2015-07-07 13:58

2015-07-08 13:30

Pico wrote:Priminsiu, kad į asmeniškumus nusileidai būtent tamsta, ir dar pats pirmas, kai negalėjai pagrįsti savo teiginių motyvuodamas, kad knygos paliktos kitame mieste ar kad jas šuo suvalgė. Bet vis dar turi šansą reabilituotis.
Ok, kaip matau kažkam labai patinka aiškintis kas ir kaip, tai pabaigai parašysiu štai ką:

Koks čia asmeniškumas? :)

Jei sektume nuo ko viskas prasidėjo, tai nuo šios žinutės su gana iškreipta informacija apie tai ką atseit sakiau :)
Pico wrote:
fox'as wrote:Tad mums kelis forumus pavyko atgaivinti bendromis jegomis dirbtinai generuojant naujas temas ir diskusijas.
Žinoma, tai ne panacėja, bet kartais padeda
Tu ką tik prisireginai prie forumo ir jau nuoširdžiai susirūpinai jo populiarumu, kad net pasiūlei trolinti. Negana to, tu diskusijoje, kai pašnekovas tau nurodo, kad šneki nesąmones, atsakai, kad tau tai visiškai nerūpi. Aha, sveikas atvykęs. :D
Iki tol jokių asmeniškumų nebuvo. Taip kad jei nori gali tęsti, aš pasitraukiu iš šio santykių aiškinimosi, gali šį beprasmį ginčą tęsti su savimi :)
Šioje temoje prisijungsiu kai atsinaujins normali diskusija apie tai kas parašyta temos pavadinime :)
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-08 13:40

Tu nurodei subjektyvias priežastis kaip negalėjimą pagrįsti savo teiginių, kurie neva yra objektyvūs. Bet šituo turbūt ir baigiam.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-07-09 12:34

Tai, kad neivienos diskusiju temos.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-09 15:52

fizikanas wrote:Tai, kad neivienos diskusiju temos.
True. Kol kas tik tiek netingėjau naršyti. Kai bus ūpo, mėginsiu ieškoti ir ko nors, kas man patinka diskusijose. Velnias žino ar ką rasiu, galimas daiktas, kad prisimenu viską per nostalgišką rūką.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-09 20:05

Bet tai kai forumo aktyvumas! Net kelios temos po 10 postų per 12 valandų, seniai taip nebuvo. Turbūt atostogos visiems skeptikams ir troliams liepą. :-)
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2015-07-31 14:22

fox'as wrote:Ar jau galime baigti asmeniškumus?
- "asmeniškumai" yra totali visų Lietuvos forumų problema. Man tik neaišku viena: tai sąmoningai daroma, ar tai dėl išprusimo stokos?

:?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-31 14:35

vvv2 wrote:
fox'as wrote:Ar jau galime baigti asmeniškumus?
- "asmeniškumai" yra totali visų Lietuvos forumų problema. Man tik neaišku viena: tai sąmoningai daroma, ar tai dėl išprusimo stokos?

:?
Turi omeny, ar žmonės „asmeniškumus“ rašo suprasdami kad blogai daro, ar dėl išprusimo stokos nesupranta kad blogai daro? Aš manau, žinoma kad dėl išprusimo stokos. Mat visada jei kiti žmonės daro kas man nepatinka, tai būna dėl išprusimo stokos, ir reikia juos vargšus šviesti, kad taptų tokie pat protingi ir išprusę kaip aš. Dalinti lankstinukus, rodyti Youtube filmukus ar bent jau mėtyti nuorodas į Vikipediją.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2015-08-04 09:46

Sejanus wrote:Turi omeny, ar žmonės „asmeniškumus“ rašo suprasdami kad blogai daro, ar dėl išprusimo stokos nesupranta kad blogai daro?
- Nesutikčiau su samprata "blogai", čia geriau tiktų "sąmoningai".
Aš manau, žinoma kad dėl išprusimo stokos.
- Sutinku, dauguma negalvoja apie viešumą, jie mano, kad pašnekovas rašo jam asmeniškai, o ne diskutuoja prieš visą visuomenę.
..reikia juos vargšus šviesti, kad taptų tokie pat protingi ir išprusę kaip aš. Dalinti lankstinukus, rodyti filmukus ar bent jau mėtyti nuorodas.
- Taip, štai viena nuoroda būtent skeptikams..

:fear:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-08-04 13:15

Nesutikčiau su samprata "blogai", čia geriau tiktų "sąmoningai".
Jei nesutinki, kad asmeniškumai yra blogai, tai kodėl juos vadini Lietuvos forumų problema :?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-08-09 02:15

Sejanus wrote:sekantis žingsnis yra „palaukite, tuoj rasiu ir papostinsiu“, paskui kokį mėnesį žmogaus nesigirdi
User statistics
Last active:2015-07-10 10:37:59
Jau tuoj turėtų grįžti, mėnuo praėjo :thumbsup:
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2016-04-08 19:50

Bet tai kai sektantų užnešė...
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-04-10 14:27

Pico wrote:Bet tai kai sektantų užnešė...
Aha, man ir pradeda atrodyti, kad inkliuzyvumas bei tolerancija nuomonių įvairovei nieko gero forumui nedavė :)
Keistuolis
naujokas
Posts: 108
Joined: 2016-02-21 16:08

2016-04-21 21:16

Tokio durno moderavimo dar nesu mates jokiame forum:
Vilius wrote:Žodžiu. Gavai tribūną, pasakei, ką norėjai, niekas tavęs necenzūravo. Visgi publikos ši diskusija nesudomino, todėl siūlau ją čia ir baigti.
Pasipūtėlis sako: „Gavai tribūną“. Manai tribūną, kurią per dešimt metų sudaro penki (5!) vos ne samdyti aktyvistai, ir geriausiu būdu keturiasdešimt registruotų dalyvų, kurie iš nuobodumo žiovaudami tik laiks nuo laiko paskaito lygiai taip žiovaudami, ką tas „skeptikas“ (beja ne skeptikai!) savyje neša. Ir tai vadinasi „Gavai tribūną“. Būtų juokinga, jei nebūtų taip žiauriai dėl tokios menkystos graudu.

Na o kas ta „publika“, kurios diskusija tariamai nesudomino, jau ir išsiaiškinome. O kas dėl cenzūros vaikeli, taip ir nesugebėjai atsilaikyti savo pro komunistinėm pažiūrom, kaip pats sakai:
Vilius wrote:Aha, man ir pradeda atrodyti, kad inkliuzyvumas bei tolerancija nuomonių įvairovei nieko gero forumui nedavė
Kai rodosi – žegnokis, gal padės.

Ir tokios „kietos“ prokomunistinės propagandos senei nebegirdėjau:
Vilius wrote:Aš tau norėčiau palinkėti neužsiciklinti ant atskirų biblijos vietų kritikos, o pagalvoti apie platesnį vaizdą. Gal tada suprasi, kad tie maži teologiniai niuansai neturi jokios reikšmės, kai visa tos religijos doktrina yra pastatyta ant niekuo nepagrįstos prielaidos - kad dievas apskritai egzistuoja.
Lygiai taip komunistinei durneliai savo laiku visiems nurodinėjo, kaip kas turi kalbėti, kiek sakinių analizuoti arba ne, patys net nesuprasdami, apie ką eina kalbama. O komunistėlių pagrindinis „argumentas“ visada buvo lygiai toks, kaip Viliaus: „Niuansai neturi jokios reikšmės, kai visa tos religijos doktrina yra pastatyta ant niekuo nepagrįstos prielaidos - kad dievas apskritai egzistuoja“ O ar Dievas yra, ar jo nėra sprendžia prokomunistiniai kvailiai ir krikščionys. Aš tokių klausimų nesprendžiu. Aš kalbėjau vien apie teksto archiologiją ir iš to išplaukiantį krikščionybės melą. Bet ne tokiems "kietuoliams" kaip Vilius tai suprasti – akyvaizdu!

Viliau vaikeli, sudaryk tavo nuosavame forume leistinų ir neleistinų prokomunistinių temų sąrašą, o jau po to šakokis.
Ir kai labai pasipūtęs jautiesi labai iškilęs, žvilgterk žemyn – kur drėbsies!

P.S. Mielas Viliau, kad tu dabar pradėsi šakotis ir kolioti, yra visiškai aišku. Nevark, ką?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2016-04-21 22:33

Keistuolis wrote: beee bee ;(
Jėzau koks susireikšminęs duchelis....
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2016-04-21 22:55

Keistuolis wrote:P.S. Mielas Viliau, kad tu dabar pradėsi šakotis ir kolioti, yra visiškai aišku. Nevark, ką?
Nu gerai, nevargsiu. Bet norėtum pasikolioti, ane? :)

Suprantu, kad nusiminei dėl temos užrakinimo. Patikėk, tikrai nedarau to lengva ranka, tačiau šiuo atveju buvo gana akivaizdu, kad tema prie nieko gero neveda. Pabandyk padiskutuoti kitose temose, gal ten seksis geriau.
Post Reply