Bunkerių mokslas

Visi mes siekiame pažinti mus supantį pasaulį. Ką jau atradome ir kas dar liko atrasti? Visos su pasaulio pažinimu susijusios temos - čia.
Post Reply
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2010-11-07 13:40

7x wrote:Na aš tai nemanau, kad ši tema visiškai beprasmiška, tačiau jos klausimą reiktų suformuluoti kitaip: ar demokratinėje visuomenėje egzistuoja mechanizmai, kurie galėtų užtikrinti pakankamą skaidrumą minėtose sferose? Aš dabar esu pachmielnas, todėl negalėčiau atsakyti į šį klausimą, tačiau gal kas nors turi neblogų įžvalgų?
Skaidrumas tarkim naujo ginklo kurimo atveju padaro pati ginklo kurima beprasmisku, nes kas is to ginklo jei ir priesai ji mokes pasigamint. Ir siaip, mano argumentas tas, kad darymas kazko slapto kariniais tikslais isviso yra kieciausias dalykas apie valstybes :)
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-11-10 17:13

ok is netikusios ir beprasmes transgresijos temos pameginkim ka nors isspausti.
skaitinedamas the economist radau toki karl'o smith'o iskelta teigini kad viena is pagrindiniu amerikos didybes ir galios paslapciu yra "2 pasaulinio karo mokslo sutekejimas" i jav. tiek vokieciai zlugus reichui tiek zydai pries ir per pogromus tiek persekiojami mokslo buozes is tsrs sukure toki spyri amerikai jog pastaroji aplenke visa pasauli ir is inercijos vis dar keliauja priekin.

man pasidare isties smalsu kiek tai tikra. o jei tai ir tiesa kas per monstras buvo tas 3 reichas kad visi jo turimi pasiekimai islinde is pogrindzio sugebejo supurtyti visa pasauli.
ir beje leidziantis i fantazijas kas butu jei vis tik sviesiaplaukiai melynakiai nebuti prakise zemesniajai rasei?
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-11-10 17:41

:roll: o cia tai idomu http://en.wikipedia.org/wiki/Die_Glocke
At some point during the conversation Cerny described something similar to a concave mirror on top of the device allowing "images from the past" to be seen during its operation. He claimed that it was possible to "go back and witness things", but not to go forward.
reicho misticizmas :ax:
Post Reply