Mirties baimė

Kokia moralės kilmė? Kaip turėtumėme elgtis? Aptarkime visa tai šiame forume.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2013-03-21 20:28

Vilius wrote:
Psichoanalitikas wrote::mrgreen: isitikinimaj gryndzhiami logikos dedukcija, gali buti pagrysta baime;) analitiskaj vertinamas protas ir strategija;] mano manymu, kad visa drey ir freud baim, e kyla ish vienos neigimo stadijos;} ar galime suvokti naujoves? kokios modernios technologijos ishrastos? ir ar turime sociume naujus konstrukto remus? :mrgreen: :lol: :| :thumbsup: :D mirties baime egzistuoja, tik prielaidose;} todel, kad viena materiali baze, atidaro savo remus ir ispaudzhia viska, kas yra niekis;] niekio ekstaze ir niekio niekybe, ash suvokiu kaip rema;]. tai baze.. bet ji sunkiai suvokiama mirti turintiems;D ir bijantiems ego;} prisileisiu prie eksperimento, su samone;]. kad irodyciau neuromokslas.lt ;] logika. ten yra mirti pagryndzhianchiu iliuziju neigimo variantaj, visishkaj neurobiologijos ir kitu neuro mokslu ishvestiniaj sprendimaj. ar turit noro suvokt, kodel manija ir depresija neishgydomos materialiaj?
logishkaj ash sprendzhiu sintezes metodu, tik sudauginu ir atemu;] ir ishvedu;} ar redukcijos nebuvimas gali salygot mirti? :lol: :roll: :cry: :happy: :thumbsdown: :sleep: :twisted: :) :mrgreen: :cry: :P :dry: :mrgreen: :P :| :wink: :ax: :evil: :cry: :happy: :)
Leiskite atspėsiu. Surinkote korpusiuką iš krūvos new-age pseudo-psichologinių tekstų (greičiausiai dėl kiekybės įmaišete truputį tekstų iš supermamų - tai paaiškintų šypsenėles). Ant to korpuso apmokėte kokį negudrų Markovo modeliuką, ir dabar pramogaujate.. Ar ne?
Man tai atrodo, kad zmogui negerai tiesiog.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2013-03-21 20:46

fizikanas wrote:Man tai atrodo, kad zmogui negerai tiesiog.
Toks jau aš - visada bandau žmonėse įžvelgti kažką gero... 8)
Post Reply