Susidejau su netinkamu vyru,,, Dabar nezinau ka daryt:(

Kokia moralės kilmė? Kaip turėtumėme elgtis? Aptarkime visa tai šiame forume.
Misteria22
naujokas
Posts: 3
Joined: 2008-01-24 12:59

2008-01-24 13:39

Gal daugelis mane sukritikuos ir pasmerks..., :( gal jus busit ir teisus Tiesiog nieko negaliu su savim padaryt... Susipazinau as su juo per interneta, jis man parase pirmas... Kaip tik tadien buvo gera nuotaika, taigi nusprendziau atrasyt. Po keliu dienu susirasinejimo mes labai susibendravom, man jis pradejo patikt (galima sakyt jis atitiko visus idealaus vaikino parametrus.) Bet.... suzinojau, kad jis turi zmona!!!! Is pradziu pasakiau sau: "na jau ne!!! as tai tikrai nebusiu viena is tu ku..vu, kurios griauna sema!!!" Nesugebejau atsispirt.... Pradejau galvot, kad kodel as tureciau jaustis kalta, taigi jis pirmas parase??? kodel turiu paleist, nebebendraut su zmogum, kuris man tikrai patinka???? Taip ir padariau!!!! Uzsimerkiau ir bendravau toliau..... Iki Kaledu.... Tadien suzinojau, kad zmona nescia!!! Ir tada jau tikrai nusprendziau nutraukt bet koki rysi su juo!!!! Nors... Bet... nesugebejau ir to... O dabar ne per seniausiai buvau susitikus.... Pajutau tai, ko dar niekada nejauciau...
Ka daryt man????
:shockz:
edhead
naujokas
Posts: 18
Joined: 2006-12-27 16:33
Location: Kaunas

2008-01-24 14:09

Dešimt kartų giliai įkvėpt ir tūsintis toliau.
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-01-24 14:14

mąstyti. galva. 8)

kadangi čia etikos ir moralės skyrelis. nesvarbu jis pirmas parašė ar tu, nuo to momento, kai sužinojai apie jo žmoną, esi apgavystės bendrininkė. nebent jie kartu nusprendė pasiieškot pakaitalo, kol žmona nėščia.
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-01-24 14:29

Ramzajus wrote:Visų pirma, pati pagalvok, kokia yra tikimybė, jog ta šeima iširs.
tikimybė gali būti labai didelė. žmona gali būti ne itin patenkinta jo 'apgalvota' veikla. kuo ilgiau truks santykiai su nauja meiluže, tuo didesnė tikimybė, kad ji sužinos. Nors aišku, ne šita, tai kita...
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-01-24 15:01

ash aishku kazhkur viduje giliai pamalonintas, kad zhmones jau moraliniu pamokeliu pradeda begiot pas skeptikus, o ne i bazhnychia:)

Anyway, mano supratimas:

Jei zhinai, kad zhmogus turi antra puse ir bendrauji (bendravimas bendravimui nelygus, pavadinkim tai tiesmukishkai - miegi su juo), tai esi irgi amoralus zhmogus (mano moralumo isitikinimu). Ar tai padaro tave blogu zhmogum? Ne.. tiesiog ash jauschiausi labai nesmagiai.
IMHO amoraliausiai shiuo atzhvilgiu pasielge vaikinukas, kai savo neshchia zhmona apgaudineja su kazhkuo kitu.. Tiesa pasakius ir jo teist nereiktu nezhinant pilnos situacijos, bet ish pirmo zhvilgsnio atrodo taip.
Tavo vietoje nusiimchiau rozhinius akinius ir apsvarstychiau tokius dalykus:
-Ko tau reikia ish jo? Trumpu santykiu, ar kol mirtis mus ishskirs?
jei trumpu - ash man butu nesmagu del saves, suprantant, kad ash vienadienis kekshinas:)
jei ilgu - pamastyk ar tikrai verta siet savo gyvenima su zhmogum, kuris apgaudineja su kita savo neschia zhmona? (velgi, nezhinau tikros situacijos)
- Ar tu gerai jausies _pati_ visa laik zhinodama, kad _tu_ esi tos sheimos skirybu priezhastis ir _tu_ atemiai ish vaiko teva? (zhinau, kad jei ne tu, turbut butu kita, ale moraliniai priekaishtai tikrai bus.. jei ne ishtysai ishlys prisigerus, ar uzhpuolus liudnumui).
- Ar neteks paskui nusivilt, kai gimus vaikui chiuvui sugrysh jausmai ir kaiptik _tu_ busi ta, kuri liks ant ledo?

Daug klausimu, daug rizikos.. sakyk ka nori, bet meile irgi galima ishkaichiuoti ir jei tai perspektyvoj atnesh daugiau skausmo nei ishsiskyrimas dabar - reiktu skirtis... Tik shtai problema tame, kad isimylejusio zhmogaus loginis protas buna uzhkastas po sniegu;)
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-01-24 15:06

Blogai, labai blogai.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2008-01-24 17:05

"Susidejau su netinkamu vyru,,, Dabar nezinau ka daryt:("

Atsakymas peršasi pats - mesti ir susidėti su tinkamu. Sutaupysi daug nervų ir sveikatos.

O jeigu mesti nesugebėsi (mylint kartais tai padaryti būna labai sunku :( ) šitaip panikuoti vistiek neverta. Juk ne tu esi įsipareigojus to vyro žmonai, o jis pats yra įsipareigojęs ją "gerbt ir mylėt kol mirtis juos išskirs". Ir jeigu jis pakaltinamas, už savo nedorus veiksmus turėtų prisiimti visą atsakomybę. Tuo labiau, kad jis geriau už tave žino, kokie jo santykiai su žmona, ar jis su ja gyvena, ar skiriasi, ar dar ką nors. Štai tegu ir galvoja, ką daro, ir ar skaudina savo žmoną.

(P.S. dabar mes turim 2x22? Ar čia ta pati 22?)
Misteria22
naujokas
Posts: 3
Joined: 2008-01-24 12:59

2008-01-24 17:21

ne, cia ne ta pati :)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2008-01-24 17:22

ToxisLT wrote:ash aishku kazhkur viduje giliai pamalonintas, kad zhmones jau moraliniu pamokeliu pradeda begiot pas skeptikus, o ne i bazhnychia
Aha, mane irgi žavi mintis, kad visus šito forumo lobynus papildys dar ir supermama.lt tipo temos „aš va su juo susipažinau, o jis taip, tada aš taip ir gavosi šitaip, tai ką man dabar daryti“...
Nors šiaip tai čia kažkas išsipysinėja ko gero.
Misteria22
naujokas
Posts: 3
Joined: 2008-01-24 12:59

2008-01-24 17:33

tikrai ne!! :| Man labai reikia patarimu, nes pati negaliu issprest sios problemos. O draugem kazkaip nepasitikiu, nes bet kada gali isduot ir po to juoksies is mano elgesio (taip jau buvo)!!!
User avatar
suvirintojas
pradedantis
Posts: 202
Joined: 2007-10-03 22:46
Location: Laipėda

2008-01-24 19:09

O kokie tie parametrai "įdealaus"? Aglasite ves' spisok požaluista. :pioneer:
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-01-24 19:53

na, vieną dalyką apie jį žinome labai tiksliai - neištikimas ir egoistas (nėščios moterys ir taip jautrios, tai baisu įsivaizduot, kaip ji jausis sužinojus, kad kol ji vargsta dėl jų bendro palikuonio, tėvelis linksmai leidžia laiką su kita) :D
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2008-01-28 21:56

jei sunku mesti siulau pamastyti kas nutiks jei pati tapsite nescia..
saugumo priemones ir tt.. niekas nesuteikia 100%garantijos.. tad kas toliau bus? dar viena vienisa motina arba egoistinis vyro "issivalyk" pries moters teise pasirinkt.
tad paklausykit tamstos undines ir meskit bei ieskokit tinkamo.. klaidas daryti normalu bet ju isvengti protinga.
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2008-02-06 08:59

Ištikimieji patiria tik banaliąją meilės pusę, meilės tragedijas patiria tik neištikimieji (O. Vaildas) :)
O bijoti, manau, reikia meilės nebuvimo, o ne čia minėtų netinkamų jausmų.
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-02-06 13:58

Shiori wrote:Ištikimieji patiria tik banaliąją meilės pusę, meilės tragedijas patiria tik neištikimieji (O. Vaildas) :)
ir neištikimųjų išduotos antros pusės :D
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2008-02-06 18:03

Nors bus ką prisiminti sulaukus pensijos. Akivaizdu, kad skeptikai besidalindami patirtimi bei rekomendacijomis, tarsi pagalvę pargriuvus pakišdami, tokie teisingi ir įstatymiškai nepriekaištingi, norėdami gero - o kas gi jo nenori?- padaro gyvenimą be ugnelės ir intrigos, užtat teisingai nugyventą :)
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-02-06 18:28

Shiori wrote:Nors bus ką prisiminti sulaukus pensijos. Akivaizdu, kad skeptikai besidalindami patirtimi bei rekomendacijomis, tarsi pagalvę pargriuvus pakišdami, tokie teisingi ir įstatymiškai nepriekaištingi, norėdami gero - o kas gi jo nenori?- padaro gyvenimą be ugnelės ir intrigos, užtat teisingai nugyventą :)
o mergaitė iš gero gyvenimo čia tų skeptikų patarimo paprašė? patarimais buvo stengiamasi įspėti, kad laukia daugiau nemalonumų susidėjus su vedusiu vyru. na, nebent ji mazochistė, trokštanti tragiškos meilės (šiuo atveju tik nuo jos priklauso, ar jau užteks tiek skausmo, kiek jo patyrė dėl aplinkybių, ar dar ir pati savo noru kurs "tragiškus santykius") .
o šiaip kiekvienas kaifą gaudo savaip: vienam užtenka be bilietuko autobusu pavažiuot ir jau adrenalinas teka gyslomis, kitas tenkinasi dokumentų klastojimu, trečias pensijos sulaukęs nori prisiminti tobulai suplanuotą ir atliktą žmogžudystę. :) žmogaus teisė rinktis. tik priminsiu, kad čia yra moralės ir etikos tema ir, ko gero, niekas neprieštaraus, kad kaifo gaudymas suteikiant skausmą aplinkiniams nėra etiškas pasirinkimas.
o ugnelė ir intriga galima ne tik pažeidinėjant įstatymus, apgaudinėjant ar rizikuojant kitų žmonių gerove. tiesiog fantazijos reik. : :roll: ne mazochistinės ar sadistinės :mrgreen:
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2008-02-06 18:48

Morrigan wrote: ir, ko gero, niekas neprieštaraus, kad kaifo gaudymas suteikiant skausmą aplinkiniams nėra etiškas pasirinkimas.
Skausmo suteikimas aplinkiniams, gali ir neprieštarauti kieno nors etikai. Nuo etikos priklauso.
Post Reply