Nauja bausmė pedofilams Lenkijoje.

Kokia moralės kilmė? Kaip turėtumėme elgtis? Aptarkime visa tai šiame forume.
mindauggas
naujokas
Posts: 47
Joined: 2009-05-24 14:06

2009-10-03 20:34

MaikUniversum wrote: čia aš darau prielaidą, kai žmonės JAU turi atitinkamą išsilavinimą ir žino anarchijos privalumus prieš "demokratinę valstybę" :)
gal galima išgirsti kokie tie privalumai? absoliuti laivė ?
mano giliu įsitikinimu įvedus anarchizmą (kas mano manymu neįmanoma nei teoriniu nei praktiniu lygiu(įmanomas tik dalinis anarchizmas, kuris tarsi tampa jau kaip ir nebe anarchizmu)) pasimatytų žmonių prigimtinė savybė burtis į socialines struktūras .... kitaip ir negali būti visada bus kažkas viršūnėje t.y. valdžioje...
Last edited by mindauggas on 2009-10-03 20:35, edited 1 time in total.
User avatar
insurrectum
pradedantis
Posts: 493
Joined: 2006-09-28 15:01

2009-10-03 20:35

Walhalla wrote: Nepastebite, kad ta karikatūriška "vikipedinė", "gūglinė" ir "jūtūbinė" savišvieta virsta tendencija?..
Pritarsiu D3monui, visos šios priemonės yra geros pasiekti šaltinius. Kaip ir lektoriui, jos yra geros pateikti medžiaga. Be to yra ne tik Wikipedia (kuri, mano galva pranoksta Britanica), bet ir Scholarpedia, kur kiekvienas straipsnis gauna akademinį reviu, bei sholar.google.com - apskritai nepamainomas dalykas ieškant šaltinių.
Kaip ir savišvieta yra puikus dalykas.

Problema yra elementaraus išsilavinimo spragos: nesuvokimas kuo skiriasi mokslinis darbas/šaltinis nuo šiukšlių ir geltonosios beletristikos. Nežinau, ar tokius dalykus dera mokyti dar mokykloje, bet universitete jie turėtų būti įkaitinta geležimi smegenyse išdeginami.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2009-10-04 15:54

RB wrote:Čia tyčiojimasis iš kvailesnių už save ;)
I give up.. :D Tyčiotis negražu, bet ką jau čia su jumis. Kaip suprantu, 7x - teisininkas (esamas ar būsimas). Ir šiaip rimti čia žmonės renkasi... Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau, kad iš manęs tyčiotųsi, man maloniau būtų sužinoti kodėl ir kame nusišneku. :D
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-10-04 16:15

7x wrote:
MaikUniversum wrote:Bet tikiuosi, kad ilgainiui tas pasikeis
T.y. ilgainiui į tavo juokingus ir idiotiškus argumentus žmonės pradės žiūrėti rimtai? O ironiškiausi tai, kad nemažai forumiečių apie anarzchizmą žino gerokai daugiau nei tamsta su savo 8 valandom youtube filmukų, bet vis tiek įsivaizduoji esąs pranašas, naują negirdėtą evangeliją skelbiantis - klaidas mat perpratęs, iliuzijas analizuojantis. Knygą paskaitytum.
:lol: apie anarchizmą išmanai daugiau nei aš ir matyt daugiau nei anarchizmo filosofai ir jų argumentus sutriuškintum per sekundę ane ? :ax: o vis dėl to, jei nesugebėtum atremti jų argumentų, gal ne tiek daug ir žinai ? Tokių kaip tu "visažinių" aš matęs pakankamai.

p.s. skamba kaip kreacionisto kliedesiai apie mokslą ir evoliucijos teoriją, kai visi argumentai tebūna šiaudinės baidyklės ir apeliavimas į nežinojimą. Sėkmės ;)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2009-10-04 16:33

D3monas wrote:Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau, kad iš manęs tyčiotųsi, man maloniau būtų sužinoti kodėl ir kame nusišneku. :D
Na, tai iš tavęs niekas ir nesityčioja per daug. Kiekvienas užsitarnauja tam tikrą reputaciją ir požiūrį į save. Kai kurie jau daug kartų įrodė, kad bandyti jiems kažką paaiškinti tiek pat prasminga, kaip dėstyti dievo egzistencijos hipotezės nepagrįstumą http://www.jezus.lt forume ;) Todėl nenuostabu, kad niekas nebežiūri į diskusijas su jais rimtai ir nesistengia vykdyti jokios šviečiamosios veiklos. Nes yra pasakyta: „Nebarstykite savo perlų Vulfui“.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2009-10-04 16:40

MaikUniversum wrote::lol: apie anarchizmą išmanai daugiau nei aš ir matyt daugiau nei anarchizmo filosofai ir jų argumentus sutriuškintum per sekundę ane ?
O tu apie valstybę išmanai daugiau nei ne anarchizmo filosofai ir politologai? :) Ir jų argumentus sutriuškintum, nes, kaip jau teigei, sugebėjai pažvelgti į tai iš šalies ir supratai, kokie idiotiški argumentai už valstybę ;)
O jei jau nesugebėtum atremti jų argumentų (kurių net nežinai, ir kurių dalies aš ir pats nežinau, bet to juk visiškai nereikia, nes diskusijoje pakanka pasakyti, kad egzistuoja politologai, ir jie mano, kad valstybė reikalinga, ir jie turi daug argumentų, kodėl taip yra, o tu tų argumentų, kokie jie bebūtų, nepaneigei), tai gal ne tiek jau daug ir žinai? :D :D :D :D

(O man toks naujas „argumentacijos“ formatas visai patinka :D
Žodžiu, Maiki, kol nepateiksi išsamaus traktato, kuriame paneigiami visi filosofų ir politologų darbai, parašyti per paskutinius kelis tūkstančius metų (pradedant Aristotelio „Politika“ bei Platono „Valstybe“), tol akivaizdu, kad tu išmanai per mažai ir tavo sapalionės apie anarchizmą paremtos tik žinių trūkumu. (Čia turbūt turėčiau įdėti kokią nuorodą į žymesnių politologų ir jų darbų sąrašą, kad turėtum ką skaityti ateinančius 4 000 metų?)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2009-10-04 19:16

Mane žavi, jog šį sakinį parašęs žmogus: "skamba kaip kreacionisto kliedesiai apie mokslą ir evoliucijos teoriją, kai visi argumentai tebūna šiaudinės baidyklės ir apeliavimas į nežinojimą" prieš tai rašė "apie anarchizmą išmanai daugiau nei aš ir matyt daugiau nei anarchizmo filosofai ir jų argumentus sutriuškintum per sekundę ane ? o vis dėl to, jei nesugebėtum atremti jų argumentų, gal ne tiek daug ir žinai ? Tokių kaip tu "visažinių" aš matęs pakankamai."
Taigi pirmiausia Maikis apeliuoja į nežinojimą ir autoritetą, a la "tu dar neįrodei, kad anarchizmas nesąmonė, juk daug filosofų sako priešingai!", o po to pareiškia, kad aš tikras diletantas, mat naudoju vien argumentacijos klaidas ir demagogiją. Stipru. Betrūksta, kad mane su "dilda" per užpakalį išprievartautų ir pareikštų, kad aš - seksualinis deviantas.
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2009-10-05 10:41

RB wrote: Todėl čia ne diskusija. Čia tyčiojimasis iš kvailesnių už save ;)
tas pats būna kai koks kompleksuotas urloganas užsipompuoja byckas ir neduokdie silpnesnis užkliudys praeidamas. išsityčios neatitaisomai. jei per didelis žinių kiekis verčia "smurtauti" tai gal eik kurį laiką gatvių pašluot.
Stogdengė
naujokas
Posts: 33
Joined: 2009-10-06 17:13

2009-10-06 17:56

Pedofilija, kaip ir visi kiti iškrypimai yra didingos istorijos dalis.
Tik laikui bėgant ir žmogui tobulėjant, tapo amoralu tvirkinti mažas mergaites, berniukus ar galų gale ieškoti nekaltų jaunuolių žaidimams.

Cheminė kastracija turėtų būti taikoma visiems lytiniams nusikaltėliams. Nepamirštant kalėjimo metų/perauklėjimo.
Neizoliuokite iškrypėlių, mums reikia darbo jėgos.
Walhalla
naujokas
Posts: 17
Joined: 2009-09-07 06:06

2009-10-06 19:19

Stogdengė wrote:Neizoliuokite iškrypėlių, mums reikia darbo jėgos.
Pastebėsiu, kad darbo jėgos yra net per daug, jei ką...

O šiaip norėjau paklausti, kas nustatinėja tuos iškrypimus? Tu? Kunigai? Parlamentai? Vyriausybės? Liaudis referendumu?
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2009-10-06 20:11

Walhalla wrote:
Stogdengė wrote:Neizoliuokite iškrypėlių, mums reikia darbo jėgos.
Pastebėsiu, kad darbo jėgos yra net per daug, jei ką...

O šiaip norėjau paklausti, kas nustatinėja tuos iškrypimus? Tu? Kunigai? Parlamentai? Vyriausybės? Liaudis referendumu?
Iškrypimai šiuo atveju nerūpi niekam, mat kalba eina apie kito asmens, kuris dar nepajėgus daryti savarankiškų sprendimų, laisvės pažeidimą. Vaikai nepajėgūs apsiginti ir atsisakyti būti tvirkinami, todėl mes vaikus ir saugom.
O iškrypimas/neiškrypimas yra ne mūsų reikalas. Mano manymu, nėra tokio dalyko, kaip iškrypimai. Skirtumas tik tas, kad vienus seksualinius poreikius galima patenkinti nepažeidžiant kitų žmonių laisvės, kitus - ne.
Stogdengė
naujokas
Posts: 33
Joined: 2009-10-06 17:13

2009-10-07 06:53

Walhalla wrote:
Stogdengė wrote:Neizoliuokite iškrypėlių, mums reikia darbo jėgos.
Pastebėsiu, kad darbo jėgos yra net per daug, jei ką...

O šiaip norėjau paklausti, kas nustatinėja tuos iškrypimus? Tu? Kunigai? Parlamentai? Vyriausybės? Liaudis referendumu?
Gal grįžkim į vergovę.

Yra nustatyti pačių žmonių rėmai, kurie ir nurodo kas yra blogai ir kas yra gerai. Jeigu pasidomėtum istorija, net pastebėtum kaip kito gėjų gyvenimas, tų pačių jaunų mergaičių tvirkinimas. Tobulėjant žmogui, norima tobulinti ir visuomenę.
Stogdengė
naujokas
Posts: 33
Joined: 2009-10-06 17:13

2009-10-07 13:28

Turbūt niekas nėra girdėjęs apie žmogaus tobulėjimą tiek fizine, tiek dvasine prasme.
Niekas nėra matęs papročių kaitos, nėra girdėjęs apie visuomenės kitimą ir jos tobulėjimą. Nėra girdėjęs apie ribų nubrėžimą , nėra net girdėjęs apie asmens laisvę. Nee..
Kažkas šventai tiki,kad vakar pasakytas 'ne' ,rytoj nebus 'taip'.
Ir visgi, supraskime ,kad esame vientisa masė įsprausta į rėmus. Ir,kad koks tu bebūtum maištininkas vistiek būsi juose. Tokia ta mūsų sukurta visuomenė..
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2009-10-07 14:25

Pamiršai pridėti "Taip tarė O Kosminiai Klounai!"
Stogdengė
naujokas
Posts: 33
Joined: 2009-10-06 17:13

2009-10-07 18:33

7x wrote:Pamiršai pridėti "Taip tarė O Kosminiai Klounai!"
Ne, mano mintis buvo išbaigta.
User avatar
insurrectum
pradedantis
Posts: 493
Joined: 2006-09-28 15:01

2009-10-08 12:36

Stogdengė wrote:
7x wrote:Pamiršai pridėti "Taip tarė O Kosminiai Klounai!"
Ne, mano mintis buvo išbaigta.
Tik pamiršai formaliai apibrėžti, kas tas fiziškai ir dvasiškai tobulas žmogus, prie kurio mes čia visi (asimptotiškai?) artėjame. :D
Stogdengė
naujokas
Posts: 33
Joined: 2009-10-06 17:13

2009-10-08 13:54

insurrectum wrote:
Stogdengė wrote:
7x wrote:Pamiršai pridėti "Taip tarė O Kosminiai Klounai!"
Ne, mano mintis buvo išbaigta.
Tik pamiršai formaliai apibrėžti, kas tas fiziškai ir dvasiškai tobulas žmogus, prie kurio mes čia visi (asimptotiškai?) artėjame. :D
Skirtumas tarp tobulo ir tobulėjančio?
Duosiu saldainį už teisingą atsakymą.
mindauggas
naujokas
Posts: 47
Joined: 2009-05-24 14:06

2009-10-08 16:37

Stogdengė wrote:
Skirtumas tarp tobulo ir tobulėjančio?
Duosiu saldainį už teisingą atsakymą.
nori pasakyt "duosiu saldainį už tokį atasakymą kuris atitiks manąjį" ???
Post Reply