Žiūrovų ložė (Telepatas)

Visos temos, kurios neįsipaišo nei į vieną forumą aukščiau.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-01-29 11:05

Visus, kurie turi pastabų derybų su Telepatu eigai, kviečiame pasisakyti šioje temoje.

Skepvizicija.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-30 10:15

Nu telepatas minejo, kad kazkas ten priestarauja fizikos desniams, bet kai buvo paklaustas apie telepatija i Ryga, tai pripazino, kad telepatija nuo atstumo priklauso... so kazkokie desningumai yra ir fizikiniai :)
Cia taip tik pastebejimas, kad telepatas "telepatiniu budu" pradeda suvokti, kad snipstas jam gausis :)
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-01-30 11:36

Snukis wrote:Nu telepatas minejo, kad kazkas ten priestarauja fizikos desniams, bet kai buvo paklaustas apie telepatija i Ryga, tai pripazino, kad telepatija nuo atstumo priklauso... so kazkokie desningumai yra ir fizikiniai :)
Aš visai ne telepatiją turėjau omeny, bet paprastą susikalbėjimą, tariant žodžius burna ir girdint juos ausimis. Jei "fizikos dėsniai neprieštarauja" telepatijai (mat, egzistuoja smegenų bangos), tai lygiai taip pat tikėtina galimybė susikalbėti su Rygos ar bet kurios kitos vietos gyventoju, nenaudojant jokios telepatijos. Juk egzistuoja garso bangos, tai kokios tada problemos? Kodėl niekas Rygoje negirdi, kad ir kiek berėkčiau?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-30 11:52

Garso bangu slopimas (galios priklausomybe nuo atstumo) yra fizikinis reiskinys, so ir "telepatinems bangoms" yra kazkokia priklausomybe nuo atstumo - fizikine priklausomybe.
Telepatas
pradedantis
Posts: 156
Joined: 2006-01-27 17:59

2006-01-30 12:31

Tos elektromagnetines bangos, kurias "padaro" smegenis, jos, mano manymu veikia labai dideliu atstumu ir manau per Zemes planetos skersmeni veiktu. O gal ir dar toliau. Uz mazdaug 30 km veikia be jokiu pasilpnejimu (nors bangos tai pacios nusilpsta, bet uztenka ju stiprumo).
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2006-01-30 13:01

Tu geriau sakyk, kad tavo smegenys yra išskirtinai unikalios ir geba pasiųst tokias bangas, kurioms ishmatuoti prietaisai dar nėra išrasti :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-30 13:37

Telepatas wrote:... Uz mazdaug 30 km veikia be jokiu pasilpnejimu (nors bangos tai pacios nusilpsta, bet uztenka ju stiprumo).
Sorry, neturiu laiko, bet jau vien nurodymas, kad uz kazkiek km veikia be pasilpnejimu yra tyrimo rezultatas, o tai jokiu budu nepriestarauja fizikai.
Nu gal veliau dar uzbegsiu :)
Telepatas
pradedantis
Posts: 156
Joined: 2006-01-27 17:59

2006-01-30 14:44

Na cia gal truputi atrodys nemoksliskai, bet ar skaitet biblijoje apie demonu apsedimus, tai stai cia tiesiog zodi "demonas" reikia pakeisti zodziu "zmogus".
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-02-02 17:10

Gali ir jam eiti smegenis pudrinti savo telepatiniais orgazmais :)
Telepatas
pradedantis
Posts: 156
Joined: 2006-01-27 17:59

2006-02-02 18:12

As jaunas, man nera kur skubet, as is tiek pinigu per daugiausiai nepragyvensiu, bet jei ta mergina sutiks as dar ziuresiu gal vistiek nesutiksiu, bet greiciausiai, kad sutikciau. Bet, esme tame, kad man tas telepatumas gali sugadint gyvenima, jei zurnalistai suzinos ir visis suzinos. Todel man nera kur skubet. Ir jeigu tai butu istikruju argi kokie durniai taip zaistu su savo gyvenimu. Sakot pislatau is tuscio i kiaura, bet ar jus jei butu tokios aplinkybes kaip pas mane ar mano (telepatine) mergina, tai nejau jus taip darytumet del tokios, kainos kaip galbut po keletos meteliu butu galima nuvaziuot ir gaut milijona ir nieks taves nenuzudytu. Negalima taip parastai manimuliuot su inormacija. Be to ir be jusu daugelis ne tai, kad tiki, bet ir isitikine telepatija. Be to neaisku kokia moksline reiksme butu, jei as irodyciau.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-02-02 19:18

Telepatas wrote: Bet, esme tame, kad man tas telepatumas gali sugadint gyvenima, jei zurnalistai suzinos ir visis suzinos
... ir stengdamasis nuslėpti savo gabumus tu sukuri tam skirtą tinklapį. Apgailėtina.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2006-02-03 11:32

as tik nesuprantu kam girtis turint kokiu tai galiu o po to ju nerodyti.. tai jei esi paranoikas ir visko bijai tai bijok ir girtis bei kitiem kvarsint galvas ir trugdyti laika.
dar vienas fenomenas kai save vadina ekstraseansu ar dar kokiu iskrypeliu atidaro parduotuves visokiem "stebuklingiem" daiktam iskisineti priima klientus mielai is ju lupa pionigus uz esa daromus stebuklus o kai pasiulomi konkretus pinigai uz konkrecia veikla pradeda issipi**neti.. tai jei jau jusu nenuzeudem ateje i namus kai priimat kitus savo kliebntus tai nenuzudysim ir po tokio eksperimento. pasiklauso pasaku ir kliedi kad kgb ar esa ftb vaikus valgo.
Telepatas
pradedantis
Posts: 156
Joined: 2006-01-27 17:59

2006-02-03 16:20

Arba as nekliedziu arba MISTIKAS12 prikledejo, kodel jums tokiems isprususiems nepaaiskint, kas buvo tas kulaginas ir ka daro USA? O jei mistikas12 Pavare kazkoki tai durna suda, tai taip ir pasakykit, nes man jis nieko nesako. Ka as zinau kas ten ant juoku sako ar rimtai.
Man tai px, tegu tie suzdziai kur apgaudineja ir bankrutuoja, as tai is nieko pinigu neimu ir nerodau stebuklu. O kad, Vajezui, apgailetina, tai jus gi visitiek netikejot, kad as irodysiu. Bet, as dar rasiau cia, kad tikejausi, kad kas nors dar kaip as turi tokia telepatija. NA bet dar nepraejo laikas ir anksti ant manes varyt, palaukit dar pora dieneliu, paklausiu gal tos merginos. O siap tai as uz, kad visi tokie stebukladariai apsisyktu ir nieko pas juos nesigautu, nes pats zinau kaip mulkina ir sektose ir nesektose ir SAi Baba. Jei as apsilamalinsiu tai px, vistiek nikes nesuzinos, kas as. Bet kas tiki telepatija tegu ir tiki, ir as atsiginu, kad as nezinau kaip paaikint tevams is kur gavau tiek pinigu. Bet dar palaukim, dar palaukim, o gal jei ne per savaites, tai po metu ar dar veliau. JUs patys sutikot, kad as nebudamas tikras del merginos ir jus pradejot sitai viska. AS tiknorejau pasidomet. Gal ir pasigirt ir surast kas pritars.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-02-03 17:52

JUs patys sutikot, kad as nebudamas tikras del merginos ir jus pradejot sitai viska.
Nežinau, tu gal galvoji, kad mes esame baisiai suinteresuoti šiuo eksperimentu. Šiek tiek paaiškinsiu padėtį: mes suteikėme tau šansą įrodyti, kad nekliedi. Tačiau juo pasinaudoti neprivaloma. Jei nenori, gali čiuožti iš čia, tikrai nepasiilgsim. Pilnos psichiatrinės tokių "telepatų".
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-02-18 20:14

Ehehe - priminet mokyklinius zhaidimus :mrgreen:
Na, tarp kitu ivairiausiu zhaidimu ir eksperimentu (kurie karta vos nesibaige namu padegimu) buvo ir telepatijos "bandymas" :lol:
Venzho, veiksmas vyksta mokyklos koridoriuke priesh pat pamoka. "Siustuvas" bando perduot "Imtuvui" jausma "baime" (kokias 3 min).
Paskui - jau paklaustas, ka jaute - "Imtuvas" ilgai krapshto pakaushi ir galu gale sako: "Jauchiaus kaip pas dantu gydytoja".
Bet to prizo nebutumem gave, nes tai buvo 1 atspejimas ish 5 ar 6 bandymu ir, itakotas to, jog abu "laboratoriniai triushiai" bijojo kontrolinio :mrgreen:
Bet atmosfera buvo ohoho :mrgreen:
Telepatas
pradedantis
Posts: 156
Joined: 2006-01-27 17:59

2006-02-19 10:00

AS jau rasiau, kad viena destytoja buvau uzparines mintimis ir buvau tada nuleides galva (buvo apie 50-100 zmoniu, o veido visiskai nesimate) ir nereikai cia lialia. As net galeciau ryztis tokiems bandymas, kad kur nors atsitktinai vyktu koks renginys ar pasysakymas ko nors ten ir uzparint ji per pasisakyma. Mintimis zinoma is toli, kai niekas net nezinotu/nematytu, kad tai as.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-02-19 13:12

Telepatas wrote: As net galeciau ryztis tokiems bandymas, kad kur nors atsitktinai vyktu koks renginys ar pasysakymas ko nors ten ir uzparint ji per pasisakyma. Mintimis zinoma is toli, kai niekas net nezinotu/nematytu, kad tai as.
O tu neskubek :) Priesh naujus rinkimus kainos pakils :lol:

Dar - rengiamas telepatu suvazhiavimas. Jus zhinote, kur!

(irgi joke, jei ka :wink: )
Post Reply