Gal užteks su tuo skepforumu?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Post Reply
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-03-04 17:44

Ar nemanot, kad pakaks žaist skeptikus šiam forume? Manot tai ką nors pakeis? Manot nėra didesnių ir skaitomesnių ateistinių ir skepticizmą propaguojančių forumų? Visa, ką jūs čia darot, yra neoriginalu ir apgailėtina. Man ir kitiems ne bažnytininkams (du žodžiai) dėl tokio vaikiško jūsų noro bergždžiai kalbėti apie tai, kaip netikite horoskopais ir Jėzumi, yra nepaprastai gėda.

Plačiau savo poziciją išdėsčiau čia. Prašau prašau skaitykit ir komentuokit. Šitą blogą net Račas buvo paminėjęs!

Ne, bet rimtai, užteks to skepforumo.
User avatar
nnavakas
pradedantis
Posts: 371
Joined: 2007-03-12 17:44
Location: Vilnius

2011-03-04 17:54

Šmaikštu :)
Tiesa, sykį jau parašiau už tave vieną tavo blogo įrašą, galėjai bent jau linką į manajį numesti :) Reklamos tikslais :lol:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-03-04 18:10

Pataisiau!
User avatar
nnavakas
pradedantis
Posts: 371
Joined: 2007-03-12 17:44
Location: Vilnius

2011-03-04 18:26

:thumbsup:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-09 23:15

Aš nelabai suprantu, kodėl jūs tipo, skeptikai, kovojat su ta homeopatija? Ar jūsų pinigai, kad taip rūpi? Neturit ką veikt? Neužtenka visiems aiškint, kad dievo nėra?

Asmeniškai, aš NIEKAD kažko nedariau vien dėl to. Šiaip. Be tikslo. Nes manau, kad taip reiktų daryt. Kiti, durniai, gal taip ir daro. Ne aš.

Netikit? Istorija iš asmeninės patirties. Einu sau miestu, puikus oras, jaučiuos geresnis už kitus, nu eilinė diena žodžiu. Priešais mane eina sena, susikūprinus bobutė, rodos perlūš per pusę, jei vėjas stipriau papūs. Ir staiga ji paslįsta ir parkrenta. Išgirstu labai traškų lūžimo garsą. Įsižiūriu - atviras lūžis, kaulas visiškai suplėšė blauzdą, išlindo per gerą sprindį. Aš, o čia, kaip sakoma angliškai, the plot thickens, apsidairau ir suvokiu, jog be mūsų dviejų nematau daugiau nė vienos poros ausų. Nu tuo metu buvo šilta, reiškia jei būtų koks dar žmogus, tai tikriausiai be kepurės, jo ausis matyčiau. Nu karočia, nesvarbu. Ta vargšė bobulka nieko nesako, žiūri stiklinėm akim priešais save, pastebi išlindusį kaulą, atsargiai jį paliečia, lyg tai kada nors kam nors padėjo, ir toliau sėdi lyg niekur nieko. Aš, nu ką aš galiu daryt, einu toliau, praskubu pro ją, esu užsiėmęs žmogus, negi dabar sustosiu padėt kiekvienam? Bobutė transo būsenoj stebi mane kurį laiką ir galiausiai susizgrimba sušukt: "Vajėzau (no relation - aut. past), sūneli, gal gali padėt, iškviest greitąją." Aš sustoju lyg atsitrenkčiau į nematomą sieną. Apsisuku, pažiūriu į tą bobutę ir klausiu: "Kodėl turėčiau?". Ji, bukagalvė, turbūt nesupranta, ką pasakiau, ir kartoja, jog iškviesčiau greitąją. Aš atsidūstu, pritupiu prie jos ir lėtai ir aiškiai išdėstau savo poziciją, kad net šita suprastų: "Klausyk, babulka, duodu tau 5 minutes. Jei mane konstruktyviais argumentais įtikinsi, kodėl vardan tavęs turėčiau kažką daryti, tuomet padėsiu."

Nu ką galiu pasakyt, išėjo taip, kad jos pensiją pasidalinom. Koją tai amputavo, neliko nieko, ot kaip slydo. Nereik vaikščiot tokiam amžiuj gatvėm.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2011-04-10 20:22

7x wrote:Aš nelabai suprantu, kodėl jūs tipo, skeptikai, kovojat su ta homeopatija? Ar jūsų pinigai, kad taip rūpi? Neturit ką veikt? Neužtenka visiems aiškint, kad dievo nėra?

Asmeniškai, aš NIEKAD kažko nedariau vien dėl to. Šiaip. Be tikslo. Nes manau, kad taip reiktų daryt. Kiti, durniai, gal taip ir daro. Ne aš.

Netikit? Istorija iš asmeninės patirties. Einu sau miestu, puikus oras, jaučiuos geresnis už kitus, nu eilinė diena žodžiu. Priešais mane eina sena, susikūprinus bobutė, rodos perlūš per pusę, jei vėjas stipriau papūs. Ir staiga ji paslįsta ir parkrenta. Išgirstu labai traškų lūžimo garsą. Įsižiūriu - atviras lūžis, kaulas visiškai suplėšė blauzdą, išlindo per gerą sprindį. Aš, o čia, kaip sakoma angliškai, the plot thickens, apsidairau ir suvokiu, jog be mūsų dviejų nematau daugiau nė vienos poros ausų. Nu tuo metu buvo šilta, reiškia jei būtų koks dar žmogus, tai tikriausiai be kepurės, jo ausis matyčiau. Nu karočia, nesvarbu. Ta vargšė bobulka nieko nesako, žiūri stiklinėm akim priešais save, pastebi išlindusį kaulą, atsargiai jį paliečia, lyg tai kada nors kam nors padėjo, ir toliau sėdi lyg niekur nieko. Aš, nu ką aš galiu daryt, einu toliau, praskubu pro ją, esu užsiėmęs žmogus, negi dabar sustosiu padėt kiekvienam? Bobutė transo būsenoj stebi mane kurį laiką ir galiausiai susizgrimba sušukt: "Vajėzau (no relation - aut. past), sūneli, gal gali padėt, iškviest greitąją." Aš sustoju lyg atsitrenkčiau į nematomą sieną. Apsisuku, pažiūriu į tą bobutę ir klausiu: "Kodėl turėčiau?". Ji, bukagalvė, turbūt nesupranta, ką pasakiau, ir kartoja, jog iškviesčiau greitąją. Aš atsidūstu, pritupiu prie jos ir lėtai ir aiškiai išdėstau savo poziciją, kad net šita suprastų: "Klausyk, babulka, duodu tau 5 minutes. Jei mane konstruktyviais argumentais įtikinsi, kodėl vardan tavęs turėčiau kažką daryti, tuomet padėsiu."

Nu ką galiu pasakyt, išėjo taip, kad jos pensiją pasidalinom. Koją tai amputavo, neliko nieko, ot kaip slydo. Nereik vaikščiot tokiam amžiuj gatvėm.
:lol: parekomenduok savo dyleri
User avatar
Mantas
naujokas
Posts: 63
Joined: 2010-09-04 13:04
Location: Vilnius

2011-04-11 10:10

7x wrote: "Vajėzau (no relation - aut. past), sūneli, gal gali padėt, iškviest greitąją."
The best part :thumbsup:
User avatar
asc
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-01-10 02:28
Location: Klaipėda

2011-04-20 10:01

7x wrote:Šitą blogą net Račas buvo paminėjęs!
Turbūt tas forumas jau reikalingas vien tam, kad sakyt "vaikams": netikėkit autoritetais, mastykit savo galvą, o savo hipotezės tikrinkit, nes galite klysti.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-21 19:28

asc wrote:
7x wrote:Šitą blogą net Račas buvo paminėjęs!
Turbūt tas forumas jau reikalingas vien tam, kad sakyt "vaikams": netikėkit autoritetais, mastykit savo galvą, o savo hipotezės tikrinkit, nes galite klysti.
Ar tu vartoji narkotikus?
User avatar
asc
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-01-10 02:28
Location: Klaipėda

2011-04-21 20:41

7x wrote:
asc wrote:
7x wrote:Šitą blogą net Račas buvo paminėjęs!
Turbūt tas forumas jau reikalingas vien tam, kad sakyt "vaikams": netikėkit autoritetais, mastykit savo galvą, o savo hipotezės tikrinkit, nes galite klysti.
Ar tu vartoji narkotikus?
Ne, o tu?
User avatar
Abejoklis
skeptikas
Posts: 954
Joined: 2010-08-31 05:04

2011-04-21 20:44

O jei rimtai tai šiame forume prietarų, dogmų ir aklatikystės ne mažiau negu bažnytiniuose forumuose.
User avatar
asc
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-01-10 02:28
Location: Klaipėda

2011-04-21 20:50

Abejoklis wrote:O jei rimtai tai šiame forume prietarų, dogmų ir aklatikystės ne mažiau negu bažnytiniuose forumuose.
Pvz?
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-21 21:39

asc wrote:
7x wrote: Ar tu vartoji narkotikus?
Ne, o tu?
Tikrai tikrai?
Abejoklis wrote:O jei rimtai tai šiame forume prietarų, dogmų ir aklatikystės ne mažiau negu bažnytiniuose forumuose.
Sutinku, Legionai, tikrai forumą užteršei savo prietarais, dogmomis ir aklatikyste :). Bet nu ką padarysi, toleruojame ir dogmatikus, kol jie elgiasi civilizuotai ir mandagiai. Echt, gaila, kad mavakas tiek pravardžiavosi :(.
User avatar
asc
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-01-10 02:28
Location: Klaipėda

2011-04-21 21:52

7x wrote:
asc wrote:
7x wrote: Ar tu vartoji narkotikus?
Ne, o tu?
Tikrai tikrai?
Yep
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2011-04-21 21:55

O tai ką tada reiškia šitas: "Turbūt tas forumas jau reikalingas vien tam, kad sakyt "vaikams": netikėkit autoritetais, mastykit savo galvą, o savo hipotezės tikrinkit, nes galite klysti." ?
Tiesiog vartojai narkotikus, prisipažink.

Echt tie hipsteriai.
User avatar
Cosmomental
naujokas
Posts: 74
Joined: 2010-06-27 17:19
Location: Kalnuose
Contact:

2011-04-21 22:04

Image
User avatar
asc
naujokas
Posts: 62
Joined: 2010-01-10 02:28
Location: Klaipėda

2011-04-21 22:39

7x wrote:O tai ką tada reiškia šitas: "Turbūt tas forumas jau reikalingas vien tam, kad sakyt "vaikams": netikėkit autoritetais, mastykit savo galvą, o savo hipotezės tikrinkit, nes galite klysti." ?
Tiesiog vartojai narkotikus, prisipažink.

Echt tie hipsteriai.
Gali labai prašau nepulti žmogų, o pulti idėjas?
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2011-04-21 22:41

7x wrote:Echt, gaila, kad mavakas tiek pravardžiavosi :(
Aš tai galvoju, kad nnavakas buvo užbanintas ne už prasivardžiavimus. Ar aš teisingai galvoju Vajėzau?
Post Reply