god.lt komentarai

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-09-25 11:40

Lionginas wrote:O tai buvimas su dievu nėra pakankamas džiaugsmas? Ar reikia viską stipriai pašikti, kad tą džiaugsmą būtų galima apskritai pamatyti ir atpažinti? Nu, aš suprantu, kad džiaugsmą valgant balandas ar kiaulpienes patiria tik tie, kurie kenčia rimtą badą... Bet jei norint džiaugtis dievu reikia tokių kančių, tai menkas tas džiaugsmas iš dievo, jei jį galima prilyginti tik balandoms, o ne kokiam kijevo kotletui ar bent cepelinui.
Visiskai ne i tema cia tu. Cia labaiu satyra, o ne atsakymas.
Tai kodėl tu sakai, kad neįmanoma žinoti, ką reiškia jaustis gerai nepatyrus skausmo? Juk įmanoma - dievas tai žino. Kodėl ne mes?
nes mes ne Dievas.
Ne, negalima. Skausmas nėra instinktas o instinktas nėra skausmas. Daugybė instinktų apsieina be jokio skausmo. O skausmas ne visuomet patiriamas dėl instinkto.
Tai matai jautimas irgi kartais apseina be skausmo, bet kai jis tampa pavojingas skausmas yra ta priemone del kurios mes tai zinome. Nesuprantu kokiu stebuklingu budu butu imanoma zinoti, ta pati ka zinome del skausmo, bet skausmo nejausti. Megsti prisigalvoti nelogisku pereijimu.
Aš gi nesakau "reikia pasinaudoti skausmo naudingosiomis savybėmis be skausmo". Aš sakau, kad skausmas yra visiškai nebūtinas. Sugalvok man bet kokią skausmo naudos pavyzdį, ir aš parodysiu, kaip suprojektuoti gyvybę taip, kad toks skausmas nebūtų reikalingas naudai pasiekti.
Vel su turima informacija soki auskciau bambos :) Tu man parodysi, kaip suprojektuoti nezinodamas visu priezastiniu rysiu tarp kiekvieno proceso ir kiekvino proceso pasiketimo poveikio kitam, todel tavo pasakymas bus tiesiog nerealus. Cia vos ne tas pats, kaip as parodyciau, tau kaiop suprojektuoti apvalu trikampi. Kai kas yra tiesiog neimanoma, o sioje vietoje tu negali kalbeti kaip tai viska paveiktu.
As bent jau duodu pavyzdi, kaip realybeje atrodo skausmo nebuvimas. Pasidomek yra toks genetinis defektas. Pabreziu defektas.
Na ir kas? Jas vis tiek skauda ir yra nemalonu.
Tai nei kas tas nemalonu nesupranta, kaip jam gali buti nemalonu? Jo fizinis kunas patyria skausma, bet kol samone nera pajegi suprasti kas tai, ka tai reiskia ir tt. tol to skausmo nera samoningoje busenoje. O skausmas yra baisiausias samoningoje busenoje. Nezianau, kiek jis nemalonus nesamoningoje busenoje, bet tikrai ne tiek.
Žinau, meilė gi krikščionybėje tas pats, kas neapykanta, o laisva valia - tas pats, kas jos nebuvimas
O visagalybe tavo manymu galejimas padaryti bet ka :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2012-09-25 12:13

martynas wrote:
Lionginas wrote:O tai buvimas su dievu nėra pakankamas džiaugsmas? Ar reikia viską stipriai pašikti, kad tą džiaugsmą būtų galima apskritai pamatyti ir atpažinti? Nu, aš suprantu, kad džiaugsmą valgant balandas ar kiaulpienes patiria tik tie, kurie kenčia rimtą badą... Bet jei norint džiaugtis dievu reikia tokių kančių, tai menkas tas džiaugsmas iš dievo, jei jį galima prilyginti tik balandoms, o ne kokiam kijevo kotletui ar bent cepelinui.
Visiskai ne i tema cia tu. Cia labaiu satyra, o ne atsakymas.
Bet klausimas labai rimtas. Jei būti su dievu yra toks didelis džiaugsmas, tai kodėl, norint jį patirti, pirma reikia pereiti devynis pragaro vartus? Štai kūdikis, gyvenime nepatyręs problemų, sugeba kuo puikiausiai džiaugtis barškučiu. O štai dievu taip paprastai nepasidžiaugsi - pirma turi būti labai blogai, ir tik tada bus galima pajausti džiugesį. Kodėl?
martynas wrote:
Tai kodėl tu sakai, kad neįmanoma žinoti, ką reiškia jaustis gerai nepatyrus skausmo? Juk įmanoma - dievas tai žino. Kodėl ne mes?
nes mes ne Dievas.
Žinau, kad mes ne dievas, bet kodėl mes negalime to žinoti, jei tai įmanoma? Kam tas cirkas? Kokia nauda?
martynas wrote:
Ne, negalima. Skausmas nėra instinktas o instinktas nėra skausmas. Daugybė instinktų apsieina be jokio skausmo. O skausmas ne visuomet patiriamas dėl instinkto.
Tai matai jautimas irgi kartais apseina be skausmo, bet kai jis tampa pavojingas skausmas yra ta priemone del kurios mes tai zinome. Nesuprantu kokiu stebuklingu budu butu imanoma zinoti, ta pati ka zinome del skausmo, bet skausmo nejausti. Megsti prisigalvoti nelogisku pereijimu.
Tai kad neaišku, kam pirmoje vietoje buvo reikalinga ta problema, kuri ir sukelia skausmą. Nu rimtai, čia tas pats, kas Toyota nuspręstų, kad reikia specialiai padaryti visokių gedimų variklyje, o tuomet priimti sprendimą, kaip tuos gedimus taisyti - vos kam nors sugedus, sukelti sprogimą degalų bake, kad vairuotojas tikrai pastebėtų. Ir viskas tik tam, kad žinotum, kas tai yra geras, kokybiškas automobilis. Tokiu atveju sakytum, kad idiotai tie Toyota projektuotojai. Betgi gamtoje tokių pavyzdžių daug.
martynas wrote:
Aš gi nesakau "reikia pasinaudoti skausmo naudingosiomis savybėmis be skausmo". Aš sakau, kad skausmas yra visiškai nebūtinas. Sugalvok man bet kokią skausmo naudos pavyzdį, ir aš parodysiu, kaip suprojektuoti gyvybę taip, kad toks skausmas nebūtų reikalingas naudai pasiekti.
Vel su turima informacija soki auskciau bambos :) Tu man parodysi, kaip suprojektuoti nezinodamas visu priezastiniu rysiu tarp kiekvieno proceso ir kiekvino proceso pasiketimo poveikio kitam, todel tavo pasakymas bus tiesiog nerealus.
Tavo reikalavimas nustatyti ir atsižvelgti į absoliučiai visus priežastinius ryšius skamba taip, lyg prašymas, kad krepšininkas prieš mesdamas kamuolį į krepšį mintyse įvertintų vėjo greitį, drėgnumą, slėgį, kiekvieno salėje esančio žiūrovo kvėpavimą, visus ore esančius gyvius ir t.t. Bet to visai nereikia. Manau, gana idiotiškas prašymas.
martynas wrote:Cia vos ne tas pats, kaip as parodyciau, tau kaiop suprojektuoti apvalu trikampi. Kai kas yra tiesiog neimanoma, o sioje vietoje tu negali kalbeti kaip tai viska paveiktu.
Nesąmonė, tai visiškai skirtingi dalykai.
martynas wrote:As bent jau duodu pavyzdi, kaip realybeje atrodo skausmo nebuvimas. Pasidomek yra toks genetinis defektas. Pabreziu defektas.
Ameboms niekada nieko neskauda. Ar jos irgi turi tą defektą?
martynas wrote:
Na ir kas? Jas vis tiek skauda ir yra nemalonu.
Tai nei kas tas nemalonu nesupranta, kaip jam gali buti nemalonu? Jo fizinis kunas patyria skausma, bet kol samone nera pajegi suprasti kas tai, ka tai reiskia ir tt. tol to skausmo nera samoningoje busenoje. O skausmas yra baisiausias samoningoje busenoje. Nezianau, kiek jis nemalonus nesamoningoje busenoje, bet tikrai ne tiek.[/auote]Tai kodėl negerai kankinti gyvūnus, jei jie nesugeba suprati, ką tai reiškia?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-26 18:10

Lionginas wrote:
Augustas wrote:Kurių velnių reikėjo sukurti taip greitai gendančius dantis? O kurių velnių, Lionginai, Jūs tų dantų nesaugote? Kramtote viską, kas pakliūva, netgi tai, kas nesukramtoma, ir dar dėl to kaltinate Dievą. Taigi, Dievą kaltinate dėl Jūsų paties duodamų, Jūsų dantims ir Jūsų organizmui sunkiai pakeliamų, krūvių. Paprasčiausiai neduokite tokių krūvių, kurių Jūsų organizmas pakelti nepajėgus, ir nereikės sirgti.
Aš tai kaip aš, bet daugybė žmonių pasaulyje nelabai turi iš ko rinktis, ir jiems iš tiesų tenka valgyti tai, kas pakliūva. Ta prasme, juk labai lengva mokyti: ko jūs čia kaltinate dievą visokiom cholerom, tiesiog negerkite vandens iš balos! Bet kartais yra tik ta bala su cholera. Va tuomet ir išlenda visas sumanymo "gražumas".
Pradėkim nuo to, kodėl kartais žmogui ar žmonių grupei tenka tik ta bala su cholera. :(
Ta prasme, aš neverkiu ir dėl badaujančių Afrikos vaikų. Niekas iš mūsų nuoširdžiai neverkia, todėl nemanyk, kad kuo nors ką nors kaltinu. Tiesiog, jei tu manai, kad pasaulis mums visiems (absoliučiai visiems - ne tik vakarietiškos civilizacijos atstovams su gerai išplėtota medicina) yra sumani ir gera dovana, tai, na, taip tiesiog nėra. Pasaulyje yra daug š ir daug dalykų, kuriuos turėtume tobulinti. Man sąlyginai viskas gerai. Tavo, manau, su pasauliu santykiai irgi turbūt tvarkoje.
Iki čia beveik viskas gerai. Sutinku su beveik viskuo, kas čia parašyta. Taip, pasaulyje yra nemažai blogio ir daug dalykų, kuriuos mes turėtume tobulinti. Tai kas mums trukdo imtis tų netobulų dalykų tobulinimo darbų? Dievas? Ar mūsų pačių (turinčių laisvą valią) nenoras dirbti dėl pasaulio tobulėjimo?
Bet mums pasisekė, o milijardams ne. Paprasta tau įžvelgti visame kame gėrį ir protingą sumanymą, kai pilvas pilnas. O yra gi žmonių, kurie to paties dievo meldžia, kad greičiau nutrauktų kokios nors ligos kančias ir pasikviestų pas save, kai tuo tarpu tu tas kančias vaizduoji kaip kažkokį paties dievo duotą gėrį ir išmintingą dovaną.
Ir kas gi mums trukdo pasidalyti savo sėkmės receptais su kitais žmonėmis? Kas gi mums trukdo padėti kitiems žmonėms maistu, švariu vandeniu ir išmokyti juos pačius pasigaminti vandens valymo technologijų bei kitų jų gyvenime naudingų techninių įrenginių? Galų gale, kas gi mums trukdo pasidalyti mūsų pačių jau išrastais vaistais nuo tų ligų, nuo kurių tie žmonės kenčia, o mes jau sugebame sėkmingai tokias ligas gydyti? (Beje, pasak krikščionybės, toks ir yra mūsų uždavinys - pasidalyti savo pertekliumi su įvairius nepriteklius kenčiančiais žmonėmis.)
Plikas
pradedantis
Posts: 322
Joined: 2009-08-03 05:40

2012-09-26 18:52

Augustas wrote:<...>(Beje, pasak krikščionybės, toks ir yra mūsų uždavinys - pasidalyti savo pertekliumi su įvairius nepriteklius kenčiančiais žmonėmis.)
Pasakyk tai auksinei popiežiaus tiarai: http://en.wikipedia.org/wiki/Papal_tiara
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-09-26 19:30

Lionginas wrote:Bet klausimas labai rimtas. Jei būti su dievu yra toks didelis džiaugsmas, tai kodėl, norint jį patirti, pirma reikia pereiti devynis pragaro vartus? Štai kūdikis, gyvenime nepatyręs problemų, sugeba kuo puikiausiai džiaugtis barškučiu. O štai dievu taip paprastai nepasidžiaugsi - pirma turi būti labai blogai, ir tik tada bus galima pajausti džiugesį. Kodėl?
Visu pirma bent jau as, kai buvau kudikis tai kazkam gal ir atrode, kad as dziaugiuosi barskuciu, bet man tai px is esmes buvo :) O va dabar perejes truputi skausmo ir nusivilimu as kartais sugebu dziaugtis ir,net sugebu suprasti, kad dziaugiuosi, atsiminti ir to siekti ko nepasakyciau, kad taip buvo kudikysteje :)
Žinau, kad mes ne dievas, bet kodėl mes negalime to žinoti, jei tai įmanoma? Kam tas cirkas? Kokia nauda?
matai as labai stipriai esu isitikines, kad kai ko neimanoma zinoti is karto. Zinojimas nera stebuklas, zinojimas ateina su patirtimi. Etc. skausmas. Mano giliu isitikinimu nepatyrus ir neisgyvenus skausmo neimanoma zinoti kas jis yra ir ka jis reiskia.
Tai kad neaišku, kam pirmoje vietoje buvo reikalinga ta problema, kuri ir sukelia skausmą. Nu rimtai, čia tas pats, kas Toyota nuspręstų, kad reikia specialiai padaryti visokių gedimų variklyje, o tuomet priimti sprendimą, kaip tuos gedimus taisyti - vos kam nors sugedus, sukelti sprogimą degalų bake, kad vairuotojas tikrai pastebėtų. Ir viskas tik tam, kad žinotum, kas tai yra geras, kokybiškas automobilis. Tokiu atveju sakytum, kad idiotai tie Toyota projektuotojai. Betgi gamtoje tokių pavyzdžių daug.
Bet jeigu tojota galetu pasirinkti,ka su savo varikliu daryti ir ji belekaip draskytu, tada jau protingesniem jos kurejam reiktu arba jai padeti ir prigalvoti visokiu taisymo ir jos kvailumo apribojimu arba atimti is jos laisva valia save drskyti.
Gali kazkiek pasakyti ka Dievas pasirinko daryti su savo tojotomis :ax:
Tavo reikalavimas nustatyti ir atsižvelgti į absoliučiai visus priežastinius ryšius skamba taip, lyg prašymas, kad krepšininkas prieš mesdamas kamuolį į krepšį mintyse įvertintų vėjo greitį, drėgnumą, slėgį, kiekvieno salėje esančio žiūrovo kvėpavimą, visus ore esančius gyvius ir t.t. Bet to visai nereikia. Manau, gana idiotiškas prašymas.
Va del to krepsininkai ir prameta, kaip ir tu galetum labai laisvai prasauti su tokia spekuliacija.
Nesąmonė, tai visiškai skirtingi dalykai.
Gal ir skirtingi :lol:
Ameboms niekada nieko neskauda. Ar jos irgi turi tą defektą?
bet jos neturi to ka turime mes. jos yra daug netobulesnes uz mus.
vel isisukineji. As galiu duti pavyzdziu, kaip atrodo skausmo nebuvimas realybeje, bet tu i tai nekreipi demesio ir teigi, jog jei nebutu skausmo butu geriau. Kur suo pakastas?
Tai kodėl negerai kankinti gyvūnus, jei jie nesugeba suprati, ką tai reiškia?
Kaip krikscionis pasakyciau, kad mum reikia puoseleti pasauli kuriame gyvename. kankinimas, gamtos niokojimas, net pasyvumas nepadedant yra neigiami.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-26 19:37

Plikas wrote:
Augustas wrote:<...>(Beje, pasak krikščionybės, toks ir yra mūsų uždavinys - pasidalyti savo pertekliumi su įvairius nepriteklius kenčiančiais žmonėmis.)
Pasakyk tai auksinei popiežiaus tiarai: http://en.wikipedia.org/wiki/Papal_tiara
O ką iš tos tiaros galima pagaminti, kokias technologijas iš jos sukurti? Jei kartais taip atsitiktų, kad tapsiu popiežiumi, atiduosiu tiarą technologams. Tegu pagamina iš jos kokią nors visuomenei naudingą technologiją.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-26 20:28

Augustas wrote:O ką iš tos tiaros galima pagaminti, kokias technologijas iš jos sukurti?
Pagaminti gal kažko ir neišeitų. Bet oi kiek Afrikos vaikučių būtų galima pamaitinti ją pardavus. Be to, gautųsi neblogas PR triukas.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-27 17:53

Vilius wrote:
Augustas wrote:O ką iš tos tiaros galima pagaminti, kokias technologijas iš jos sukurti?
Pagaminti gal kažko ir neišeitų. Bet oi kiek Afrikos vaikučių būtų galima pamaitinti ją pardavus. Be to, gautųsi neblogas PR triukas.
Bet jei iš tos tiaros pagaminti nieko neišeina, tai kas ir kodėl turėtų tą tiarą pirkti ir dar už ją sumokėti tokius didelius pinigus, kad tų gautų pinigų užtektų daugeliui badaujančių Afrikos vaikų pamaitinti? :shock:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2012-09-27 19:43

Augustas wrote:Bet jei iš tos tiaros pagaminti nieko neišeina, tai kas ir kodėl turėtų tą tiarą pirkti ir dar už ją sumokėti tokius didelius pinigus, kad tų gautų pinigų užtektų daugeliui badaujančių Afrikos vaikų pamaitinti? :shock:
Maža kas: kolekcionieriai, muziejai ar šiaip turtuoliai. Kokia iš jos nauda bažnyčiai?
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-09-27 23:13

Augustas wrote:Bet jei iš tos tiaros pagaminti nieko neišeina, tai kas ir kodėl turėtų tą tiarą pirkti ir dar už ją sumokėti tokius didelius pinigus, kad tų gautų pinigų užtektų daugeliui badaujančių Afrikos vaikų pamaitinti?
Nebesvaigstam Augustai ir pripazystam, kad vadinamieji Dievo vaikai siekia tiek pat naudos ir garbes, kaip visi kiti.
Cia gera pastaba dave oponentai ir pabreze, kad vadinamoji krikscioniskoji pasiaukojanti politika slepia visai kitokia realybe. Paslaptis, nutelejimus del praeities, nepanaudotus turtus ir dar Dievas zino ka. Ginti tokiu tikrai nereiketu. Jezaus tikrieji vaikai seka paskui ji neturto ir kancios keliu, ir deja to negaliu pritaikyti nei vienam, ir as cia ne isimtis. Del to man liudna, bet bent jau apsimetineti nereikia.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-29 13:02

martynas wrote:
Augustas wrote:Bet jei iš tos tiaros pagaminti nieko neišeina, tai kas ir kodėl turėtų tą tiarą pirkti ir dar už ją sumokėti tokius didelius pinigus, kad tų gautų pinigų užtektų daugeliui badaujančių Afrikos vaikų pamaitinti?
Nebesvaigstam Augustai ir pripazystam, kad vadinamieji Dievo vaikai siekia tiek pat naudos ir garbes, kaip visi kiti.
Cia gera pastaba dave oponentai ir pabreze, kad vadinamoji krikscioniskoji pasiaukojanti politika slepia visai kitokia realybe. Paslaptis, nutelejimus del praeities, nepanaudotus turtus ir dar Dievas zino ka. Ginti tokiu tikrai nereiketu. Jezaus tikrieji vaikai seka paskui ji neturto ir kancios keliu, ir deja to negaliu pritaikyti nei vienam, ir as cia ne isimtis. Del to man liudna, bet bent jau apsimetineti nereikia.
Kai kurie tikrai taip daro. Tokių yra tikrai nemažai. Ir tai, aišku, liūdina. :( Bet nematyti ir gerų pastangų (pvz., katalikiškos "Caritas" organizacijos, protestantiškos "Gelbėjimo armijos" ir kt.) irgi blogai.
Crimson
naujokas
Posts: 5
Joined: 2012-09-29 16:08

2012-09-29 16:15

Sveiki!

Pirma karta šiandien čia apsilankiau, nelabai dar suprantu apie ką šitas forumas. labai mėgstu diskutuoti apie religija pats save laikau užkietėjusiu Atėistu tačiau visada esu atviras naujoms idėjoms ir kitokiam pažinimui ir supratimui už įprastą (ko negalima pasakyti apie religingus žmones).

kol kas tiek iš manes.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2012-09-29 16:40

Crimson wrote:Sveiki!

Pirma karta šiandien čia apsilankiau, nelabai dar suprantu apie ką šitas forumas. labai mėgstu diskutuoti apie religija pats save laikau užkietėjusiu Atėistu tačiau visada esu atviras naujoms idėjoms ir kitokiam pažinimui ir supratimui už įprastą (ko negalima pasakyti apie religingus žmones).
Tai, manyčiau, kad tema "Pasaulėžiūrų skirtumai" Jūsų paslaugoms. :)
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-09-30 09:40

Crimson wrote:Sveiki!

Pirma karta šiandien čia apsilankiau, nelabai dar suprantu apie ką šitas forumas. labai mėgstu diskutuoti apie religija pats save laikau užkietėjusiu Atėistu tačiau visada esu atviras naujoms idėjoms ir kitokiam pažinimui ir supratimui už įprastą (ko negalima pasakyti apie religingus žmones).

kol kas tiek iš manes.
Ateistas, ta prsme, kad manau, kad Dievo nera, ar labiau naturalistas?
User avatar
cheshire
naujokas
Posts: 31
Joined: 2012-09-30 14:10
Location: Tundra

2012-09-30 14:55

Augustas wrote:
Plikas wrote:
Augustas wrote:<...>(Beje, pasak krikščionybės, toks ir yra mūsų uždavinys - pasidalyti savo pertekliumi su įvairius nepriteklius kenčiančiais žmonėmis.)
Pasakyk tai auksinei popiežiaus tiarai: http://en.wikipedia.org/wiki/Papal_tiara
O ką iš tos tiaros galima pagaminti, kokias technologijas iš jos sukurti? Jei kartais taip atsitiktų, kad tapsiu popiežiumi, atiduosiu tiarą technologams. Tegu pagamina iš jos kokią nors visuomenei naudingą technologiją.

Šiaip auksas vertinamas ne tik dėl to, kad blizga, bet iš jo galima gauti ir realios naudos. Šiaip tai labai inertiškas metalas.
Gamyboje gali būti naudojimas filtravimui, dėl aukso temperatūros atidavimo savybių juo dengiami kai kurių superautomobilių (pvv.: spyker) variklio detalės, dėl laidumo elektrai auksas naudojamas elektronikos pramonėje.
joskaude
naujokas
Posts: 1
Joined: 2013-07-31 13:40

2013-07-31 13:44

Rated wrote:
Vilius wrote:
slayer wrote:Na, aš rimtai klausiu
Tipo:

Dievo nėra.
Dabar Aistros masažo kursai!
Gera idėja, netgi linksmiau nei būtų su paprasta grafine reklama ;D
Geras :DD
Ramunas_
naujokas
Posts: 1
Joined: 2015-07-09 09:19

2015-07-09 09:30

Kas sako, kad nėra Dievo? Tegul sugeba man tai įrodyti, nes švaistytis tuščiomis kalbomis moka kiekvienas ir du žodžiai "nėra Dievo" nieko neįrodo. Ar tu, tas, kuris taip galvoja, esi domėjęsis Šventuoju Raštu? Ar esi buvęs bažnyčioje? Ar žinai kas yra adoracija, Mišios, šlovinimo giesmės ir malda? Manau kad ne, nes jei žinotum šiuos dalykus, juos pažintum, netikiu, kad sakytum taip, ką sakaisi dabar. Tie, kas galvoja, kad nėra Dievo, galite laisvai rinkis ir toliau taip galvoti, bet tai nėra faktas, nėra argumentuota ar įrodyta, taip sakote, nes nenorite Dievo pažinti. Ateikite visi, kurie norite atrasti kažką "daugiau" į šventąsias Mišias. Bent tiek. Pažadu, rasite didžiausią lobį kokį įmanoma rasti. Nebijokite. Drąsos! Ar manote, kad šis gyvenimas yra viso ko pabaiga? Tik tiek tesame verti? 90 metų ir viskas? Ką prarandate, jei ieškote gyvenimo toliau? O ar suprantate ką atrasite, jei šis gyvenimas laikinas? Raginu kievieną, kuris priešinasi Dievui, mano, kad Jo nėra, pažvelgti iš naujo. Argi jūsų gyvenimuose nėra nei karto nutikęs stebuklas, kurio žodžiais negalėtumėte apibūdinti? Dievas visada laukia, net jei tu esi visiškai nusisukęs nuo Jo. Drąsos žengti tą pirmąjį žingsnį!
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5554
Joined: 2011-10-03 09:35

2015-07-09 10:01

Ramunas_ wrote:Tie, kas galvoja, kad nėra Dievo, galite laisvai rinkis ir toliau taip galvoti, bet tai nėra faktas, nėra argumentuota ar įrodyta.
Tai yra seniai įrodytas faktas. Susitaikyk su tuo ir gyvenk toliau.
Post Reply