Gal užteks su tuo skepforumu?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-27 20:24

Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Ką padarysi, nesupranti tai nesupranti.
Šitas sakinys atrodytų labiau logiškai, jei po to nebūtum bandęs keliomis pastraipomis man paaiškinti savo poziciją.. Nu bet Ok, nebūkim tokie smulkmenuški :)
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Tie žmonės kuriems iš tiesų nerūpi, leisk atspėsiu, jų tautinis drabužis yra kiltai? :)
Šitas buvo geras. Net ne iš karto supratau tą užuominą dėl “netikrų škotų”.
That being said, tu tikrai nesielgi kaip žmogus, kuriam visai nerūpi su manim susirašinėti. Net iš toli nepanašu į tai.
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Na taip, aš dažnai rašinėju / skaitinėju. Sakyčiau puikiai tinka.
Aš sakyčiau “labai dažnai”, nu bet Ok, nesikabinėsiu prie formuluotės.
Tai va, pagal tavo “jei lankausi, reiškia noriu” logiką taip išeina, kad tu čia nori lankytis.. Gal net labai nori.
Iš ko vėlgi gana lengvai galima daryti išvadą, kad esi kažkiek suinteresuotas dėl tolimesnio forumo egzistavimo.. Ar ne?
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
Aš tau nejaučiu jokios įsisenėjusios antipatijos[..]
Nu, kartais tikrai neatrodai labai draugiškas (čia švelniai tariant). Bet gal palikim tarpusavio santykių aiškinimąsi kitam kartui..
Sejanus wrote:
2018-08-27 19:33
[..] o forumui jei kas nors leis numirti tai tu, nes čia tavo forumas. Jei įsivaizduoji, kad pavyks kažkokios mentalinės gimnastikos dėka permesti atsakomybę ant manęs tai įsivaizduok iš naujo.

Kad kažkas turi apmokėti sąskaitas kaip ir suprantu, nesuprantu tik kam taip aptakiai ir abstrakčiai, kai galima įvardinti žymiai konkrečiau: sąskaitas turi apmokėti tu. Ne man juk jos ateina :) Cheers.
Nu va, pagaliau kažkur judame.

Aš suprantu, kad (techniškai) forumas yra mano. Ir džiaugiuosi, kad ir tu pagaliau tai pripažinai.

Bet su laiku iškilo tokia problema, kad kai kurie nariai (iš esmės - tu) atsisakė elgtis pagal mano taisykles, ir aš nesijaučiau turįs pakankamai stiprų mandatą, kad enforcinčiau jų laikymąsi. Ir, kai tai atsitiko, forumas iš esmės nustojo būti “mano” - nes nafig man reikia forumo, kurio negaliu nukreipti ten, kur matau jo ateitį. Ir, jei jau forumas nėra visai mano, tai aš ir sąskaitų už jį mokėti neketinu. Kas mus ir atvedė čia, kur esame dabar.

Aišku, visa tai yra blogai labiau man asmeniškai (nes tikėtina, kad vienaip ar kitaip greitai neteksiu taip mėgto žaislo), bet forumui šita mini-revoliucija gali išeiti ir į naudą - gal dėl mano autoritarinės valdžios nusilpimo forumas išsiugdys labiau decentralizuotą ir gal net labiau demokratišką valdymo modelį.

Ir pirma užduotis šitai beužgimstančiai forumo savivaldai yra užtikrinti tolimesnį finansavimą. Nes, jei tai neatsitiks, forumas arba vėl tapts autoritarinis (nesakau, kad mano valdžioje), arba jis paprasčiausiai užsidarys dėl neapmokėtų sąskaitų.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-28 01:14

Vilius wrote:
2018-08-27 20:24
Šitas sakinys atrodytų labiau logiškai, jei po to nebūtum bandęs keliomis pastraipomis man paaiškinti savo poziciją.. Nu bet Ok, nebūkim tokie smulkmenuški :)
*Keliais sakiniais.
Aš visada už dėmesį detalėms, ar kaip tu vadini, buvimą smulkmenišku. Detalės dažnai būna labai svarbios.
Net ne iš karto supratau
Running theme here....
That being said, tu tikrai nesielgi kaip žmogus, kuriam visai nerūpi su manim susirašinėti.
Sakykime taip - mano pozicija šiuo klausimu pokalbio eigoje mažumėlę pasikeitė. Iš pradžių nerūpėjo, kol ten burbėjai apie išėjimus, bet pamažu vis juokingesnės tavo žinutės praskaidrino nuotaiką ir pradėjo visai patikti ;)
Iš ko vėlgi gana lengvai galima daryti išvadą, kad esi kažkiek suinteresuotas dėl tolimesnio forumo egzistavimo.. Ar ne?
Tikrai taip. Pagaliau tau pradeda pavykti kažką suprasti, šaunuolis ;) Pastebi, kaip ši naujoji tavo išvada yra diametraliai priešinga pirmajai, ten kur kažką kalbėjai apie norą „išeiti“? Tai rodo, kokį didžiulį progresą padarei.

Aš suprantu, kad (techniškai) forumas yra mano. Ir džiaugiuosi, kad ir tu pagaliau tai pripažinai.
:D :D :D :D
OK čia rimtai susijuokiau. Nepamenu kada skaičiau labiau apgailėtiną dalyką.
Bet su laiku iškilo tokia problema, kad kai kurie nariai (iš esmės - tu) atsisakė elgtis pagal mano taisykles, ir aš nesijaučiau turįs pakankamai stiprų mandatą, kad enforcinčiau jų laikymąsi. Ir, kai tai atsitiko, forumas iš esmės nustojo būti “mano” - nes nafig man reikia forumo, kurio negaliu nukreipti ten, kur matau jo ateitį. Ir, jei jau forumas nėra visai mano, tai aš ir sąskaitų už jį mokėti neketinu. Kas mus ir atvedė čia, kur esame dabar.

Aišku, visa tai yra blogai labiau man asmeniškai (nes tikėtina, kad vienaip ar kitaip greitai neteksiu taip mėgto žaislo), bet forumui šita mini-revoliucija gali išeiti ir į naudą - gal dėl mano autoritarinės valdžios nusilpimo forumas išsiugdys labiau decentralizuotą ir gal net labiau demokratišką valdymo modelį.

Ir pirma užduotis šitai beužgimstančiai forumo savivaldai yra užtikrinti tolimesnį finansavimą. Nes, jei tai neatsitiks, forumas arba vėl tapts autoritarinis (nesakau, kad mano valdžioje), arba jis paprasčiausiai užsidarys dėl neapmokėtų sąskaitų.
Cool story bro. Kažkur ties viduriu buvau užsnūdęs bet įžanga ir kulminacija tikrai gerai parašytos.

Deja, tegaliu pakartoti ką jau sakiau, neketinu mokėti savo pinigų, man šis tavo forumas rūpi ne tiek smarkiai. Cheers. Bet tai ne problema, nes pameni čia vis užsukdavo naujokų, kuriuos pats babysittindavai ir net specialiai dėl jų taisykles rašei ir t.t.? Esu tikras, kad jie įvertino tavo rūpestį ir parems forumą pinigais. Juk šiaip ar taip, forumas buvo orientuotas į juos.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-08-28 10:02

Vilius wrote:Greitu laiku atidarysiu atskirą PayPal sąskaitą, ir padarysiu “Donate” mygtuką. Galėsit susimesti, kiek tik kreditkės leis :)
Aš tikiuosi, kad "Donate" mygtukas išspręs visas problemas.

Kas dėl įtampų, Viliau, tarp tavęs ir Sejanaus, tai pabandysiu pajuokauti. Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :) Kurį kartais mėgsta ir su tavim, Viliau, pažaisti.
Gal čia ne tiek Sejanaus problema, kad koks naujokas neperkanda šito žaidimo "taisyklių" ir neįveikia šio lygio?
Kodėl į tai nepažiūrėjus, kaip į kokį specifinį šio forumo "feature"? Gal net ir gerai, kad tokį "feature" turim dykai? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-28 11:44

Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Aš tikiuosi, kad "Donate" mygtukas išspręs visas problemas.
Visų problemų tikrai neišspręs. Joks mygtukas negali to padaryti :)
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :)
Dėl tos “žaidimo” dalies Sejanus turbūt pakomentuos pats. Bet, kad ir ką jis ten bandytų padaryti, rezultatas yra toks - iš pastaruoju metu užsiregistravusių naujokų, nei vienas neliko forume. Nesakau, kad tai vien Sejanaus nuopelnas, bet mes - kaip grupė - šioje vietoje tikrai kažką darome labai neteisingai.
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Kurį kartais mėgsta ir su tavim, Viliau, pažaisti.
Aš irgi kurį laiką maniau, kad mes čia žaidžiame kažkokį draugiško pasierzinimo žaidimą. Ir matyt dėl to ir pats truputį per daug į jį įsitraukiau.
Tačiau draugiški pasierzinimai paprastai turi tą dalį, kai abi pusės pasako kažką panašaus į “Ha ha. Nu ok, aš čia tik juokavau, neimk labai į galvą, dabar einam gert alaus”. Tačiau šiuo atveju ta dalis taip ir neatėjo, nors aš tikrai bent kelis kartus bandžiau defusinti tą įtampą.. Tai, arba aš nesu labai geras įtampų defusintojas, arba - ta įtampa tarp mūsų visai nėra žaisminga. Ji yra tiesiog tikra normali antipatija, kuri kartais kyla tarp žmonių dėl kažkokių užslėptų nuoskaudų, ar tiesiog “charakterio nesutapimų”.
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Gal čia ne tiek Sejanaus problema, kad koks naujokas neperkanda šito žaidimo "taisyklių" ir neįveikia šio lygio?
Kaip jau sakiau, aš abejoju, kad tai yra Sejanaus “žaidimas”. Man panašiau į tikras emocijas.
Be to, tokio sutikimo neatlaiko beveik visi naujokai. Tai, net jei tai būtų žaidimas, mes jį vis tiek žaidžiame neteisingai.
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Kodėl į tai nepažiūrėjus, kaip į kokį specifinį šio forumo "feature"? Gal net ir gerai, kad tokį "feature" turim dykai? :)
Aš gal sutikčiau, kad naujokus reikia palaipsniui exposinti forumo skeptiškumo lygiui (nu, kad netyčia nepagalvotų, jog papuolė į geranoriškai nusiteikusių žmonių grupę, prie kurios ilgainiui galėtų pritapti, ir gal net prasmingai prisidėti - nes kodėl mes galėtume norėti to??!) Bet tas exposinimas turėtų būti žymiai subtilesnis ir pateikiamas mažesnėmis dozėmis. Nes priešingu atveju, jie tiesiog apsisuka, ir pabėga net nespėję susigaudyti, kas čia vyksta ir kaip.

Gal ir galėtume pafantazuoti apie kažkokį “gero skeptiko/blogo skeptiko” scenarijų, kur naujokas patiria kažkiek priešiškumo iš vieno nario, kad jį truputį paprovokuotų įsitraukti į diskusiją. Bet tada turėtų būti ir kažkas kitas, kas palaiko už rankos, ir padeda suprasti, kaip čia viskas veikia.
Bet tokiam scenarijui reikia, kad tiek “geras”, tiek “blogas” skeptikai iš tiesų būtų vienoje pusėje, ir veiktų kaip komanda (kaip iš tiesų ir būna, kai tardymo metu yra naujama “gero/blogo policininko” taktika). Jei tie skeptikai paskui susiėda tarpusavyje, tai forumas tiesiog atrodo kaip ta mano minėta disfunkcinė šeima, prie kurios naujokas vargu ar iš viso norės prisijungti.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-08-28 12:20

Vilius wrote:
2018-08-28 11:44
kažką darome labai neteisingai
Reikia pasimokyti iš scientologų - pradėti nuo visokių fun dalykų, o kai bus atliktos reikšmingos donacijos, galima atskleisti ir pilną hororą. :love:

Aš galėčiau užsiimti ex-memberių sekimu ir harassmentu, tas irgi primažintų emigraciją.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-28 13:58

Lionginas wrote:
2018-08-28 12:20
Reikia pasimokyti iš scientologų - pradėti nuo visokių fun dalykų, o kai bus atliktos reikšmingos donacijos, galima atskleisti ir pilną hororą. :love:

Aš galėčiau užsiimti ex-memberių sekimu ir harassmentu, tas irgi primažintų emigraciją.
Įdomios idėjos. Dėkoju, kad pasidalinai.. :)

Bet šiaip rimtai, gal skeptikų forumas galėtų ko nors pasimokyti iš kitų tradicinių bendruomenių.. Pvz., senovinių klubų (ne, ne tų, kur garsiai groja muziką), arba iš mažų leidinių, kuriuos rašydavo grupelės entuziastų. Gal kas esate susidūrę su tokių organizacijų vidine veikla?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-08-28 14:48

Vilius wrote:Visų problemų tikrai neišspręs. Joks mygtukas negali to padaryti :)
O gal yra koks "mygtukas" mūsų smegenyse? :)
Vilius wrote:
Svetimas wrote: Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :)
Dėl tos “žaidimo” dalies Sejanus turbūt pakomentuos pats. Bet, kad ir ką jis ten bandytų padaryti, rezultatas yra toks - iš pastaruoju metu užsiregistravusių naujokų, nei vienas neliko forume. Nesakau, kad tai vien Sejanaus nuopelnas, bet mes - kaip grupė - šioje vietoje tikrai kažką darome labai neteisingai.
Tai gal ne tame problema? Gal jiems paprasčiausiai čia nepatiko. Tiesiog nepatiko. Ne jiems, jų skoniui šis forumas. Kodėl negali būti toks variantas?
Kaip man nepatinka facebookas ar eurofootball.lt. Žmonės eina ten, kur jiems patinka ir juos traukia. Čia gal kažkiek panašiai kaip su ta seksualine trauka kitoje temoje. Kaip ir nematau reikalo kažką kažkur jaukinti, kad nepabėgtų. Gal tik miss-komunikacijos lygį galima būtų pamažinti.
Vilius wrote:Ji yra tiesiog tikra normali antipatija, kuri kartais kyla tarp žmonių dėl kažkokių užslėptų nuoskaudų, ar tiesiog “charakterio nesutapimų”.
Sejanus jau sakė, kad nejaučia tau antipatijos. Nematau tikslo iš jo pusės sakyti tau netiesą šitoj vietoj. Vat kad erzinti jam tave kartais gali būti smagu - jau daug panašiau.
Vilius wrote:Kaip jau sakiau, aš abejoju, kad tai yra Sejanaus “žaidimas”. Man panašiau į tikras emocijas.
Be to, tokio sutikimo neatlaiko beveik visi naujokai. Tai, net jei tai būtų žaidimas, mes jį vis tiek žaidžiame neteisingai.
[...]
Aš gal sutikčiau, kad naujokus reikia palaipsniui exposinti forumo skeptiškumo lygiui (nu, kad netyčia nepagalvotų, jog papuolė į geranoriškai nusiteikusių žmonių grupę, prie kurios ilgainiui galėtų pritapti, ir gal net prasmingai prisidėti - nes kodėl mes galėtume norėti to??!) Bet tas exposinimas turėtų būti žymiai subtilesnis ir pateikiamas mažesnėmis dozėmis. Nes priešingu atveju, jie tiesiog apsisuka, ir pabėga net nespėję susigaudyti, kas čia vyksta ir kaip.

Gal ir galėtume pafantazuoti apie kažkokį “gero skeptiko/blogo skeptiko” scenarijų, kur naujokas patiria kažkiek priešiškumo iš vieno nario, kad jį truputį paprovokuotų įsitraukti į diskusiją. Bet tada turėtų būti ir kažkas kitas, kas palaiko už rankos, ir padeda suprasti, kaip čia viskas veikia.
Bet tokiam scenarijui reikia, kad tiek “geras”, tiek “blogas” skeptikai iš tiesų būtų vienoje pusėje, ir veiktų kaip komanda (kaip iš tiesų ir būna, kai tardymo metu yra naujama “gero/blogo policininko” taktika). Jei tie skeptikai paskui susiėda tarpusavyje, tai forumas tiesiog atrodo kaip ta mano minėta disfunkcinė šeima, prie kurios naujokas vargu ar iš viso norės prisijungti.
Nežinau. Kažkaip per komplikuotai man visa tai skamba.

Su žmonėmis, kurie kelia neigiamas emocijas, galima paprasčiausiai nebendrauti. Bet kaip taisyklė naujokai kažkodėl užkimba ant Sejanaus kabliukų ir daugiau bendrauja su juo, bando jį "išauklėti", nei su tavim ar kitais. O kai pavargsta nuo bendravimo su Sejanum, su tavimi ir kitais vis tiek nebendrauja, nors galėtų.

Šitoj vietoj galima būtų prisiminti kažkurio naujoko taip nemėgstus rangus, kurie faktiškai yra matomi, ir panaudoti juos šiam atvejui kaip tam tikrą papildomą informaciją (kad nereikėtų kokiam "geram" skeptikui nuolatos budėti). Suteikti Sejanui kokį nors titulą (kurio turbūt nusipelnė?), kad naujokai bendraudami su juo, suprastų su kuo turi reikalą. Pvz. "triksteris", "dzen mokytojas", "antitolerastas". Tegul pats susigalvoja, kad praeitų pro tavo cenzūrą. Fantazijos jam užtenka, tuo labiau, kad tai jį liečia.
Manau, jog koks visiškai naujas žmogus, bendraudamas su Sejanu pirmą kartą, supras hintą, jog kažkuo šitas pašnekovas yra kitoks ir nebandys jo "auklėti".
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-08-28 18:02

Vilius wrote:
2018-08-28 11:44
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :)
Dėl tos “žaidimo” dalies Sejanus turbūt pakomentuos pats. Bet, kad ir ką jis ten bandytų padaryti, rezultatas yra toks - iš pastaruoju metu užsiregistravusių naujokų, nei vienas neliko forume. Nesakau, kad tai vien Sejanaus nuopelnas, bet mes - kaip grupė - šioje vietoje tikrai kažką darome labai neteisingai.
Na gal ir kažkas liko :)

Sejanus kaip bosas yra nenugalimas, bent jau pats tuo taip tiki, ir kiek skaitau forumą, net senbuviai yra pritrenkti kiek šis bosas turi mentalinės gimnastikos, tai ką daryt vargšui naujokui? Ta prasme ateini į forumą, kur tikiesi kažkokių kaip ir kokybiškų diskusijų (sutiksiu, gal ir pats dar iki jų netraukiu) ir iš kart gauni lavina kaltinimu įvairioms projekcijom, strawmanais ir šiaip random pasiuntimais. Kokybė much?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-28 18:27

Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Tai gal ne tame problema? Gal jiems paprasčiausiai čia nepatiko. Tiesiog nepatiko. Ne jiems, jų skoniui šis forumas. Kodėl negali būti toks variantas?
Jei visiems žmonėms, kurie tik čia užsuka, mūsų forumas nepatinka, tai irgi nėra labai geras ženklas.
Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Kaip ir nematau reikalo kažką kažkur jaukinti, kad nepabėgtų. Gal tik miss-komunikacijos lygį galima būtų pamažinti.
Apie “jaukinimą” ar net elementarų svetingumą aš net svajoti nedrįstu.. Pradžiai užtektų ir neatbaidymo.
Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Sejanus jau sakė, kad nejaučia tau antipatijos.
Maža, ką jis sako.. :D
Tiesiog perskaityk jo paskutines žinutes, kad ir šioje temoje. Ir paklausk savęs, ar rašytum kažką panašaus žmonėms, kuriems nejauti neigiamų emocijų.
Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Vat kad erzinti jam tave kartais gali būti smagu - jau daug panašiau.
Tai man ir patikdavo jį erzinti.. Net labai. Matyt todėl ir nepastebėjau, kaip toli viskas nuvažiavo į Negatyvėnus..
Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Bet kaip taisyklė naujokai kažkodėl užkimba ant Sejanaus kabliukų ir daugiau bendrauja su juo, bando jį "išauklėti", nei su tavim ar kitais.
Nu tai iš kur toms nekaltoms avelėms žinoti, kad eina tiesiai į liūto narvą? Jie gi beveik visada būna taip įsijautę į savo genialias idėjas, ir taip nekantrauja mus jomis apšviesti, kad net nesivargina apsidairyti aplinkui, ir atdžiau pažiūrėti, kurie forumo gyventojai turi aštriausias iltis :)
Svetimas wrote:
2018-08-28 14:48
Šitoj vietoj galima būtų prisiminti kažkurio naujoko taip nemėgstus rangus, kurie faktiškai yra matomi, ir panaudoti juos šiam atvejui kaip tam tikrą papildomą informaciją (kad nereikėtų kokiam "geram" skeptikui nuolatos budėti). Suteikti Sejanui kokį nors titulą (kurio turbūt nusipelnė?), kad naujokai bendraudami su juo, suprastų su kuo turi reikalą. Pvz. "triksteris", "dzen mokytojas", "antitolerastas". Tegul pats susigalvoja, kad praeitų pro tavo cenzūrą. Fantazijos jam užtenka, tuo labiau, kad tai jį liečia.
Manau, jog koks visiškai naujas žmogus, bendraudamas su Sejanu pirmą kartą, supras hintą, jog kažkuo šitas pašnekovas yra kitoks ir nebandys jo "auklėti".
Nieko jie nesupras.. ir aš šiaip ar taip nekišiu nagų prie Sejanaus profilio. Ačiū - man jau šiems metams užteks jo skundų ir priekaištų.

Ir galiausiai - specialių rangų niekas neišsirenka. Jie yra paskiriami.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-28 18:34

Stormas wrote:
2018-08-28 18:02
Na gal ir kažkas liko :)

Sejanus kaip bosas yra nenugalimas, bent jau pats tuo taip tiki, ir kiek skaitau forumą, net senbuviai yra pritrenkti kiek šis bosas turi mentalinės gimnastikos, tai ką daryt vargšui naujokui? Ta prasme ateini į forumą, kur tikiesi kažkokių kaip ir kokybiškų diskusijų (sutiksiu, gal ir pats dar iki jų netraukiu) ir iš kart gauni lavina kaltinimu įvairioms projekcijom, strawmanais ir šiaip random pasiuntimais. Kokybė much?
O! Vis tik vienas naujokas dar nepabėgo. Šaunuolis, taip ir toliau :)

Jei gali, daugiau papasakok apie savo patirtį mūsų forume. Ta prasme, ne tik apie Sejanų - jam čia ir taip daug dėmesio buvo skirta.. Bet ir apie kitus įspūdžius.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-08-28 19:01

Vilius wrote:
2018-08-28 18:34
Jei gali, daugiau papasakok apie savo patirtį mūsų forume. Ta prasme, ne tik apie Sejanų - jam čia ir taip daug dėmesio buvo skirta.. Bet ir apie kitus įspūdžius.
Nežinau ar labai yra daug ką pasakoti, forumas kaip forumas, tikrai yra ir normalių diskusijų, ir normalių diskutuotojų. Pasiskaityti ir/ar padiskutuoti tikrai labai smagu, tačiau mažokai žmonių kad galima būtų vien tik čia virti :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-29 05:29

Vilius wrote:Tačiau draugiški pasierzinimai paprastai turi tą dalį, kai abi pusės pasako kažką panašaus į “Ha ha. Nu ok, aš čia tik juokavau, neimk labai į galvą, dabar einam gert alaus”. Tačiau šiuo atveju ta dalis taip ir neatėjo, nors aš tikrai bent kelis kartus bandžiau defusinti tą įtampą..
Matyt būsiu praleidęs, gal tas difusinančias privačias žinutes supainiojęs nusiuntei kam nors kitam? Come to think of it, gal tada tos žinutės kur gavau aš, buvo skirtos kažkam kitam? :)
Tai man ir patikdavo jį erzinti.. Net labai
Pastebėjau. Tikiuosi patinka ir to rezultatai :)
Gal kas esate susidūrę su tokių organizacijų vidine veikla?
Esu. Daug.

Svarbiausias dalykas, ko labai trūksta šiam forumui, tokiose organizacijose kažkas tuos narius vienyja. Dažniausiai bendras hobis, net jei toks platus kaip pomėgis knygoms. Ar ypač siauresnis, kaip kažkokios konkrečios knygų serijos fanboyjizmas, ar kažkokio žaidimo, ar kažkokios mokslo srities ir t.t. Skepforume mūsų nevienyja niekas. Tikrai nevienyja pomėgis diskusijoms, didelė dalis nesugeba rimtesnio argumento suregzti, „diskusijos“ čia varijuoja nuo „mmmm matai kaip“ mykimo iki „jo tu viską žinai geriausiai“ vadinamojo sarkazmo, iki be abejo strawmanų. Tikrų argumentų čia būna, bet jie sudaro tik labai menką diskusijų dalį. Jei ne diskusijos, kas dar? Skeptiškas požiūris? Vienyja tiek pat, kiek buvimas žmonėmis, nes visi žmonės yra daugiau mažiau skeptikai, išskyrus sritis kur nėra. Pomėgis debunkinti religinius argumentus, pseudomokslus..? Apie tai jau seniausiai čia niekas nekalba (ir tai nėra blogai. Man šios temos irgi seniai nebeįdomios).

Galėčiau papasakoti daugiau, bet visa kita neturi prasmės, kol neaišku kam šis forumas skirtas, kokius žmones norime sudominti, kas juos sietų su mumis, senbuviais, ir aišku kas sieja mus pačius.
Svetimas wrote:
2018-08-28 10:02
Man kartais atrodo, kad iš nuobodulio Sejanus kartais mėgsta su naujokais savo susigalvotą žaidimą pažaisti - "įveik 1-ą žaidimo lygį su triksteriu, 1-o lygio bosu, Sejanu, ir tuomet sveikas atvykęs į 2-ą lygį/pasaulį". :) Kurį kartais mėgsta ir su tavim, Viliau, pažaisti.
Gal čia ne tiek Sejanaus problema, kad koks naujokas neperkanda šito žaidimo "taisyklių" ir neįveikia šio lygio?
Kodėl į tai nepažiūrėjus, kaip į kokį specifinį šio forumo "feature"? Gal net ir gerai, kad tokį "feature" turim dykai? :)
Image
Manau, jog koks visiškai naujas žmogus, bendraudamas su Sejanu pirmą kartą, supras hintą, jog kažkuo šitas pašnekovas yra kitoks ir nebandys jo "auklėti".
Keista, aš visai nesijaučiu „kitokiu“. Ta prasme, jaučiuosi kitokiu nei žmonės, trolinantys ir erzinantys kitus ir paskui verkiantys kad nevyksta rimtos diskusijos. Bet platesniame kontekste tai kitokie yra jie.
Svetimas wrote: Bet kaip taisyklė naujokai kažkodėl užkimba ant Sejanaus kabliukų ir daugiau bendrauja su juo, bando jį "išauklėti", nei su tavim ar kitais. O kai pavargsta nuo bendravimo su Sejanum, su tavimi ir kitais vis tiek nebendrauja, nors galėtų.
Kiekvienoje normalioje bendruomenėje naujokai, tik atėję nuo pirmų žodžių pradedantys auklėti senbuvius, yra išspiriami nesigilinant. „Kitoks“ esu ne aš. Kitokie yra tie, kur lenda naujokams į užpakalius, nes yra tiek desperatiški pritraukti ir išlaikyti tų naujokų.
ką daryt vargšui naujokui?
Na, gali, pvz., čiuožti iš čia :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-29 10:52

Sejanau, toje vietoje, kai rašei, kad nesijauti esąs “kitoks”, buvai per ištiestos rankos atstumą nuo bene didžiausio atradimo savo gyvenime. Gaila, kad praleidai tokią progą.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-29 11:10

Sejanus wrote:
2018-08-29 05:29
Pastebėjau. Tikiuosi patinka ir to rezultatai :)
Pats konfliktas man nelabai patinka, nes atrodo truputį nesolidžiai, ir jau yra kiek pabodęs..

That being said, aš tikrai išspaudžiau iš jo kiekvieną lašą naudos, pvz., sutaupiau 77 Eurus, delegavau moderatoriaus rolę (kuri man, jei atvirai, niekad nepatiko) Svetimui, ir dar pasiekiau kitų mažiau reikšmingų tikslų. Manau, visai neblogas rezultatas :)

O kaip tau patiko šis konfliktėlis?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-29 11:44

O kaip tau patiko šis konfliktėlis?
Koks konfliktėlis? :?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-29 11:52

Vilius wrote:
2018-08-29 10:52
Sejanau, toje vietoje, kai rašei, kad nesijauti esąs “kitoks”, buvai per ištiestos rankos atstumą nuo bene didžiausio atradimo savo gyvenime. Gaila, kad praleidai tokią progą.
Žiūriu vis tęsi asmeninius išpuolius, tai matyt jų rezultatai tau tikrai patinka, kuo labai džiaugiuosi.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-29 11:57

Sejanus wrote:
2018-08-29 11:44
Koks konfliktėlis? :?
Ok, velniai nematė. Galim jį užbaigti ir apsimesdami, kad nebuvo jokio konflikto.. Suits me just fine.

[Vilius ištiesia ranką, ir pažiūri Sejanui į akis klausiamu žvilgsniu]
User avatar
Starman
pradedantis
Posts: 175
Joined: 2018-02-10 13:56

2018-08-29 12:00

Kaip gyvuoja forumas, ar ketinate laikui bėgant jį uždaryti ?
Post Reply