Įspūdingiausios knygos

Muzika, poezija, dailė bei kitos su menais susijusios temos.
User avatar
starkis
naujokas
Posts: 43
Joined: 2006-03-23 18:00

2012-04-20 15:38

Kastanedos pirmoji serijos knyga, pasirodė kaip neblogas rašytojo fantazijos tverinys ir aš jį įvardinčiau kaip mistinį romaną.
Nemaža dalis skaitytojų, kurie jį priima kaip autobiografini kūrinį ar netgi gyvenimo būdo vadovėlį, mano galva stokoja sketiškumo. Lygiai taip pat su skambančiais kedrais. Neblogas mistinis fantastinis romanas, bet tukstančiai žmonių priėmė rašytojo fantaziją už gryną pinigą ir palikę butus išėjo gyventi į lankas. Lietuvoje taip pat
Nors jeigu šios knygos, kaip romanai dar nieko, tai sekančios Kastanedos serijos knygos, man pasirodė visiškai nobodžios, neturinčios nieko originalaus, ir tik bandančios pakartoti finansinę pirmosios sėkmę. Tiesa savo laiko išvaisčiau tik paskui sekusioms dviejoms, negaliu garantuoti, bet suabėjojau kad kažkuri dar toliau sekanti bus išimtis.
User avatar
Kita
pradedantis
Posts: 263
Joined: 2006-03-14 14:53
Location: Klaipėda

2012-04-20 16:17

4-toji Castanedos knyga labai nebloga. ;) Nors esu linkusi sutikti, kad kaip romanas, tai gal ir nekokia. Nors šiaip visos jo knygos įtraukiančios, su meniniais elementais.
Kalbant apie ten pateikiamos pasaulėžiūros realumą, tai manau, kad tai tiesiog reikia patikrinti sava patirtimi.
User avatar
Abejoklis
skeptikas
Posts: 954
Joined: 2010-08-31 05:04

2012-04-20 17:10

Ralph Waldo Emerson - On Self Reliance.


Mano vienas mėgiamiausių klasikinių filosofų, keista kad Europoje jis regis nežinomas, nors Europoje geresnio filosofo ir nebuvo.
Post Reply