Pastaruoju metu užderėjo neblogo metalo

Muzika, poezija, dailė bei kitos su menais susijusios temos.
Post Reply
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-10-16 22:21

Kaip temos pavadinimas ir praneša, pastaruoju metu išėjo keletas neblogų metalo albumų.

Pradedant rugsėjo 9 išėjusiu Alice Cooper albumu Welcome 2 My Nightmare, pratęsiant už penkių dienų išėjusiu Opeth albumu Heritage ir užtvirtinant Mastodon albumu The Hunter, kuris išėjo rugsėjo 27 dieną. Šalia to, išėjo visas kalnas kokybiško metalo, kurio tiek gausu, kad nelabai norisi vardinti.

Alice Cooper naujas albumas yra senojo Welcome To My Nightmare tęsinys, kaip ir pavadinimas sako. Albumas gerai klausosi, ypač smagu tai, jog išlaikyti senoji dvasia padaryti albumą "siaubo pasaką". Iš dalies tai siekimas pasipelnyti iš tų, kuriems patiko pirmoji dalis, tačiau siaubo pasakos yra tai, kas Alice Cooper sekasi. Tikrai rekomenduoju pasiklausyti.

Opeth savo fanus nustebino naujo tipo skambesiu, kokybišku ir sunkiu, tačiau mažiau agresyviu nei grupės ankstyvoji kūryba. Žinoma, naujajam grupės albumui įtakos padarė jų anksčiau išleisto albumo Danmation sėkmė. Albumas Heritage apjungia abu grupės kraštutinumus į vientisą skambesį, virsdamas į tikrą šedevrą, kuris pasižymi geru vokalu ir melodijomis, bet ir sunkiu skambesiu, tamsiais tekstais.

Mastodon kiek paėjo į šalį ir išleido paprastesnį albumą, kuris, kaip ir derėjo tikėtis iš šios grupės, yra brutalus ir greitas. Dainos kiek trumpesnės ir paprastesnės, nei šiai grupei įprasta, tačiau tai padaro jų muziką labiau prieinama. Tekstuose gelmės tikrai nėra daug, tačiau brutalumo ir sunkumo - apstu. Gitaros solo taip pat nuostabūs.
Post Reply