Taip, turiu hobį

Ką veikiate laisvalaikiu? Turite savo hobi? Papasakokite apie visa tai čia!
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 22:24

Mano supratimu, neturėtų išspirti. Jam už tai ir mokami pinigai, kad kantriai klausytųsi visų marazmų ir apsimestų, kad jie jį domina ir yra suprantami.

Ateonai, aš pereičiau prie savo profaile aprašyto hobio, jei tu sutiktum papozuoti :roll: Gelbėk mane nuo depresijos :wink:

Šiaip pabaigėm šiandien tą kelią, ko ir džiaugiuosi :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 22:41

Shiori wrote:Mano supratimu, neturėtų išspirti. Jam už tai ir mokami pinigai, kad kantriai klausytųsi visų marazmų ir apsimestų, kad jie jį domina ir yra suprantami.
Tai čia komedijose psichologai dažniausiai būna tokie. O va kaip tikri dirba, tai tikrai norėčiau pažiūrėt. Gal net kokį psichelį pas mane atrastų - vis įdomiau... Ir pasigirti kitiems būtų kuo - tipo, pažiekit koks aš originalus. Visi kraipytų galvas, uždavinėtų klausimus apie mano negalią, o aš jiems bandyčiau kuo sudėtingiau paaiškinti, kas ten ir kaip.
Shiori wrote:Ateonai, aš pereičiau prie savo profaile aprašyto hobio, jei tu sutiktum papozuoti :roll: Gelbėk mane nuo depresijos :wink:
Tai kad nemoku aš pozuot. Bet pagalvosiu.
Shiori wrote:Šiaip pabaigėm šiandien tą kelią, ko ir džiaugiuosi :)
O, šaunu. Jei kur dar greta darbus darysit, tai paskambink - atvešiu šilto obuolių pyrago. Susiradau receptą, ir paprašiau kad man kalėdoms elektrinę orkaitę padovanotų, tai dabar kad kepsiu, tai kepsiu :roll:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 22:52

Tai kad nemoku aš pozuot. Bet pagalvosiu.
Na tai nesvarbu visai, nes aš visa tai išmanau :)
O, šaunu. Jei kur dar greta darbus darysit, tai paskambink - atvešiu šilto obuolių pyrago.
Dar važiuosim mažiausiai vieną kartą pririšinėti nuo referencinės stoties, tad ideja skamba itin patraukliai :) Iš tavęs pyragas, iš manęs - kaip praeitą kartą :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 22:57

Shiori wrote:O, tai nesvarbu visai, nes aš žinau kur pastatyti ir kaip pasukti :oops:
Na, jei nieko pernelyg revoliucingai neperstatysi, nieko neišsukiosi neatstatomai, tai kaip ir būtų galima. Bet man dar reikia viską suvirškinti.
Shiori wrote:Dar važiuosim mažiausiai vieną kartą pririšinėti nuo referencinės stoties, tad ideja skamba itin patraukliai :) Iš tavęs pyragas, iš manęs - kaip praeitą kartą :)
Ok :) Bet man tą orkaitę pristatys tik šeštadienį, iki tol pyragai nesišviečia...

Su grietinėle ar be? :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-20 23:10

Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)

Važiuosim, greičiausiai, po kalėdų :)
Šiaip jau kur ta grietinėlė - pyrage ar ant? Keistas tavo receptas, ten grietinėlė nesideda, obuoliai dedasi.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-20 23:21

Shiori wrote:Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)
Tai gal man reikėtų į kokį soliariumą užsirašyt? Nes man labai neramu, kaip ta krūtinė po žiemos pro prasegtą striukę žiūrėsis :roll:
Shiori wrote:Važiuosim, greičiausiai, po kalėdų :)
Šiaip jau kur ta grietinėlė - pyrage ar ant? Keistas tavo receptas, ten grietinėlė nesideda, obuoliai dedasi.
Grietinėlė būna šalia pyrago - vienoje kavinėje valgiau, buvo labai skanu. Bet ji nebūtina :)
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2005-12-21 02:01

Va savo adresa pakeičiau į www.origami.lt
taip pat jau pradėjau bendradarbiauti su Vilniaus Dizaino Kolegija, mokyti šio meno ir kitus žmones :)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2005-12-21 11:05

Shiori wrote:Aš tai įsivaizduoju ankstyvą pavasarį, dar neištirpus paskutinio sniego lopams - kažką tokio su atsegta striuke pradžiai, pro kurią matytųsi nuoga krūtinė,
na ir toliau pagal situaciją ir fantaziją :)
Reikalaujame šito dalyko rezultatų publikavimo viešai skeptikų peržiūrai :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-21 12:34

Ale kokie tie skeptikai miano mylėtojai... Reikalauja pamatyti. Esu nustebintas :roll:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-22 20:48

Tai gal man reikėtų į kokį soliariumą užsirašyt? Nes man labai neramu, kaip ta krūtinė po žiemos pro prasegtą striukę žiūrėsis
Na bet kokiu atveju, žiūrint į ateitį, įdegę vyrai yra seksualesni :) O
nuotraukoms - taip, be abejo.

Aš vardan šio kilnaus tikslo nusipirkau dvejus kont. lešius - žalios ir mėlynos spalvos. Ir nesakyk, kad tai tuštybė :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-22 21:31

Shiori wrote:Na bet kokiu atveju, žiūrint į ateitį, įdegę vyrai yra seksualesni :) O nuotraukoms - taip, be abejo.
Tvarkelė, įdegimas bus. Yra dar viena, kurkas rimtesnė problema - ankstyvas ir laaabai šaltas pavasaris. O šaltyje joks vyriškis neatrodo seksualiai. Dėl to labai nerimauju :roll:
Shiori wrote:Aš vardan šio kilnaus tikslo nusipirkau dvejus kont. lešius - žalios ir mėlynos spalvos. Ir nesakyk, kad tai tuštybė :)
Tai ir nesakysiu :oops:

Mėlyni gražiau :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-22 21:56

Kalbi apie įdegimą taip, lyg čia nieko tokio nebūtų... čia gi ne zyles stebėti :)
O dėl šalčio - šiuo metu nesugalvoju nieko, kuo pakeisti... Arba imti kitą vietą, kitokią idėją. Pats vaizdas priklausys nuo kompozicijos, nuo nusiteikimo, išraiškos, galiausiai. Nuo šalčio raudona nosis patraukliai neatrodys, bet ,manau, nedaeisim iki to. Ir vardan miano verta pakentėti (pora mėnesių reanimacinėje :) juokauju ;) )
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-22 22:10

Shiori wrote:Kalbi apie įdegimą taip, lyg čia nieko tokio nebūtų... čia gi ne zyles stebėti :)
Aš tai su tuo įdegimu suprantu taip, kad nueini, sumoki babkes, pabūni tokiame aparate ir išeini visas tolygiai įdegęs... Ar ten kažkokių subtilybių yra :?
Shiori wrote:O dėl šalčio - šiuo metu nesugalvoju nieko, kuo pakeisti... Arba imti kitą vietą, kitokią idėją. Pats vaizdas priklausys nuo kompozicijos, nuo nusiteikimo, išraiškos, galiausiai. Nuo šalčio raudona nosis patraukliai neatrodys, bet ,manau, nedaeisim iki to. Ir vardan miano verta pakentėti (pora mėnesių reanimacinėje :) juokauju ;) )
Aš ne apie nosį, na bet mat jį galai, tikriausiai galima ką nors sugalvoti... Turiu tokią knygutę, kur nupiešta daugybė visokių klasikinių pozų, specialiai aktų fotografijai - kad fotografams nereikėtų laužyti galvos, kaip tą modelį pasodint. Bet man matyt nei vienas variantas netiks, nes ten viskas tik moteriškėms :roll: Kokia neteisybė.
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-12-22 22:44

Aš tai su tuo įdegimu suprantu taip, kad nueini, sumoki babkes, pabūni tokiame aparate ir išeini visas tolygiai įdegęs... Ar ten kažkokių subtilybių yra
Na subtilybės tame, kad sugaišti tame šmotą laiko, kurį galėtum panaudoti pvz. pasaulio gelbėjimui, o mane asmeniškai, kankina dar plius klaustrofobijos priepuoliai :oops:
Turiu tokią knygutę, kur nupiešta daugybė visokių klasikinių pozų, specialiai aktų fotografijai - kad fotografams nereikėtų laužyti galvos, kaip tą modelį pasodint.
Supratau. Bet, būkim realistai, tokio intymo, kaip tu siūlai, ankstyvą pavasarį neišeis padaryt nerizikuojant sveikata :) Aš įsivaizdavau kažką kuklesnio, bet nebūtinai erotiškumą turi reikšti visiškas apsinuoginimas :) O pozas galima išbandyti kitur - kambary prie židinio ar pan. Beje, galėtum keletą turimų įdėti pasižiūrėjimui, par exemple.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-22 23:14

Shiori wrote:Supratau. Bet, būkim realistai, tokio intymo, kaip tu siūlai, ankstyvą pavasarį neišeis padaryt nerizikuojant sveikata :) Aš įsivaizdavau kažką kuklesnio, bet nebūtinai erotiškumą turi reikšti visiškas apsinuoginimas :) O pozas galima išbandyti kitur - kambary prie židinio ar pan. Beje, galėtum keletą turimų įdėti pasižiūrėjimui, par exemple.
:D Nors ten ta knygutė aktams skirta, bet juk visos tos aktų pozos tinka ir visai kitai fotografijai. Pvz, pusseserę su išleistuvine suknele fotografavau nužiūrėjęs pozas būtent iš jos. Va tik vyrams jokios knygutės ar pavyzdžių neturiu, bet tvirtai galiu pasakyti, kad žinoti bent kelias normalias pozas yra svarbu, ypač kadangi nesu koks tai didelis pozuotojas :roll:

O dėl to visiško apsinuoginimo šaltyje, tai aš juk užsiminiau, kad nei vienas vyriškis šaltyje neatrodo seksualiai. Ir čia ne dėl sveikatos ir ne dėl nosies :crazy:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-12-23 06:41

Va tik vyrams jokios knygutės ar pavyzdžių neturiu, bet tvirtai galiu pasakyti, kad žinoti bent kelias normalias pozas yra svarbu
Dauguma vyrų žino bent kelias pozas. Mėgstantys eksperimentuoti ar besidomintys senovės Indijos bei Kinijos literatūra, jų žino daug :twisted:
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-12-23 08:30

O jau koks šmaikštuuumas :oops:
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-01-20 21:02

Jau 9 metus esu amateur karatistas, baigiau muzikos mokykla ( grojau klarnetu, ir dabar kartais pagroju, bet nedaug ), dabar bishki uzhsiimineju grojimu gitara ( kol kas tik akordais )... Turbut naujas hobis bus buvimas skeptiku... Tikiuosi :) :)
Post Reply