Gruodžio 2 d. 16:00 paskaita su egzorcistu.

Ką veikiate laisvalaikiu? Turite savo hobi? Papasakokite apie visa tai čia!
reklamosauka
pradedantis
Posts: 128
Joined: 2009-09-17 12:18

2009-12-11 10:47

Iš principo tai galiu padėt, bet tik su sąlyga, kad nesitikėsi skubos. Ir truputį trūksta duomenų, kad ir tai pačiai įžangai: kaip atrodė lektorius? Kokį įspūdį tau padarė? Kaip prisistatė, koks jo balsas? Kokia buvo publika, kaip reagavo tik pasirodžius lektoriui?

Nes pvz. aš dabar įsivaizduoju tokį juodą nesipraususį kunigą iš padilbų žvelgiantį į nusidėjėlius :D
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2009-12-11 14:03

reklamosauka wrote:Iš principo tai galiu padėt, bet tik su sąlyga, kad nesitikėsi skubos. Ir truputį trūksta duomenų, kad ir tai pačiai įžangai: kaip atrodė lektorius? Kokį įspūdį tau padarė? Kaip prisistatė, koks jo balsas? Kokia buvo publika, kaip reagavo tik pasirodžius lektoriui?

Nes pvz. aš dabar įsivaizduoju tokį juodą nesipraususį kunigą iš padilbų žvelgiantį į nusidėjėlius :D
Father Jack Hackett? :D
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2009-12-16 19:43

reklamosauka wrote:Iš principo tai galiu padėt, bet tik su sąlyga, kad nesitikėsi skubos. Ir truputį trūksta duomenų, kad ir tai pačiai įžangai: kaip atrodė lektorius? Kokį įspūdį tau padarė? Kaip prisistatė, koks jo balsas? Kokia buvo publika, kaip reagavo tik pasirodžius lektoriui?

Nes pvz. aš dabar įsivaizduoju tokį juodą nesipraususį kunigą iš padilbų žvelgiantį į nusidėjėlius :D
-
Na lektorius tai nebuvo su kunigo sutana, tik turejo ta balta juostele isidejes kur ant kaklo. Buvo su megztiniu. Vyresnio amziaus, gal apie 40 metu. :)(cia labai apytiksliai del amziaus, nes gan toli nuo priekio sedejau ir gerai nemaciau, be to isvis nelabai sekasi spelioti zmoniu amziaus...)
Ispudis: tvirtas, pasitikintis savimi zmogus, atrodo neisigilinusiam jog zino apie ka sneka :) Toks dvelkia kareiviu, atitarnavusiu tarybinej armijoj ir praejusio dedovscina :)
Prisistate paprastai, iskart pradejo bendrauti su publika mazdaug taip:
Sveiki, tai kas jus atvede i sia paskaita?
-Norim pamatyti velnia(ar tai velnio isvaryma)
-Velnio bijojimas (babutes salia manes sedincios ta pasake) :D

Balsas irgi "tvirtas", veliau issipasakojo jog tarnavo kariuomeneje.
Publika buvo sudominta, ir bent jau dauguma kaip manau patikejo juom, nes:
1. Dauguma tokio tipo klausimu:
K: Mane pakvietė arbatos puodelio tokia porelė, kuri užsiiminėja joga. Ar joga nieko blogo, ar vis dėlto man reikėtų atsisakyti arbatos su jais?
A:Joga nėra gerai, ten taip pat yra okultizmo. Geriau vis dėlto butu susitikinėti su draugais, kurie neužsiiminėja okultizmais.
2. Paskaitos pabaigoje visi atsistojo, kunigas lyg tarp kitko: tai gal pasimeldziam? ir pradejo melstis, na ir visi is paskos... Toks ispudis kad taip lyg sutikdami ir patvirtindami tai, ka jis snekejo :)
Post Reply