Apie religiją ir kitą fantasy

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)
Post Reply
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-06-13 13:38

Na na, religija, kaip fantasy, yra gerokai aukštesnio lygio, nei LOTR. Aišku iki Lukjanenko "Sargybų" tai dar trūksta.
Apokalipsis
naujokas
Posts: 122
Joined: 2009-12-16 14:26

2010-06-13 16:28

Amm... Vienoje diskusijoje katalikas (ne šiaip eilinis, bet jau apie 10 metų studijuojantis teologiją... Vargšas žmogus, kitaip sakant) pats palygino, kad tikėjimas jam kaip Žiedų valdovas. Kad kol jis to nepamatė jam buvo nemalonu ir jis nesuprasdavo liturgijos simbolių, o dabar tai krūtai...
Taip kad panašu, jog čia pakankamai oficiali bažnyčios politika - lygintis su Žiedų valdovu.
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-06-13 21:33

Katalikams dar OI, kaip toli iki fantasy. Turėtų iš scientologų pavyzdį imti.
Pagrindinės bėdos manyčiau būtų šios:
-Prastas pagrindinis veikėjas. Hipis stalius keliaujantis po žydų žemes ir gydantis ligotus, skelbiantis meilės žodį ir turintis dvyliką mokinių... na angliškai išsireiškus "sounds gay". Nėra kabliuko. Jėzus turi geru supergalių - nuostabu, bet jis nieko gero su jom nenuveikia. Reiktų kažkokio priešo. Velnias ir jo tarnai tiktų - įdomus blogietis. Su apaštalais irgi galėtų kas nors įdomesnio būt. Nemanau, kad turėtų jie turėt super galių, nes tada jėzus atrodytų neišskirtinis, Bet pagyvinti juos galima. Tarkime koks, Jonas būtų senas kareivis ieškantis ramybės gyvenime ir atleidimo, už visą blogį kurį padarė tarnaudamas armijoje (aš čia tik brainstorminu). Visi apaštalai sudarytų, tokią kaip ir super-komandą, o kiekvieną kartą eidami kovoti su Velniu sustotų ratu, sudėtų rankas ir sušuktų "Mes už... Dievą!".
Ir dar. Jėzui reikia mergos. Ne nu tikrai reikia... Galėtų netgi būti, koks meilės trikampis. Arba Judas išduoda Jėzų, nes yra įsimylėjas jo merginą. Iš karto po Jėzaus nukryžiavimo, jis ją kadrina. Bet Jėzus grįžta iš anapus ir pasirodo visiems, išskyrus Judą ir savo merginai pasako, kad Judas jį išdavė ir jinai turi jam atkeršyti. Va čia tai intriga :lol:

-Per mažai cosplay. Ir šeip kostiumai ganėtinai prasti ir neišvaizdūs. Galėtų būti, taip pat įdomesnių rangų. Pavyzdžiui, kai sako "tu esi Dievo karys", tai galėtų ir skirti kokį pašventintą kardą. Arba specialų "Dievo kario" kostiumą. Siūlyčiau į nindzių stilių lįsti - juodas kostiumas ir keletą ekstravagantiškų akcentų. Galėtų taip pat būti ritualinių kovų. Tiesiog pasimušti for fun. Nuobodoka bažnyčioje. Galėtų dažniau lauke kokių pramogų išsigalvoti, tarkime "aš pasitikiu Dievu, todėl ledas neįluš ir į ežerą neįkrisiu" (totalizatorius prie to pačio atneštų papildomų lėšų bažnyčiai).

Ir galėtų dažniau literatūros išleisti. Turiu omeny jų naujausia knyga - NT belekiek jai metų. O ką jau kalbėti apie pirmą dalį? Vajėzau visai nesamonė.

Nors čia katalikai gali imti pavyzdį iš kitų krikščionių. Pavyzdžiui iš komediantų mormonų, kurie turi tikrai neblogą humoro jausmą. Jų knyga tikrai pakelia ūpą, kai nori tiesiog pasijuokti iš kvailų dalykų.

Tai va dirbkit katalikai ir gal ką gero pasieksit. Visgi prekės ženklą gerą turit, o ir fan klubai prestižinėse ir patogiose vietose įsikūrę.
Post Reply