Aurigarijus news service praneša...

Žinote neblogą juokelį? Pasijuokime kartu :)
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-08-25 18:03

DISCLAIMER:
Rafinuotų ir inteligentiškų žmonių, kuriems svetimi grubūs, mužikiški ir banalūs juokai, blevyzgos ir pan., prašau neskaityti šios temos. Švelnios ir subtilios asmenybės gali likti nepataisomai sužalotos, už ką betgi nenorėčiau prisiimti atsakomybės.
________________

Jau daugiau nei metai naujienų agentūra Aurigarijus news service siuntinėja SMS žinutes mano draugams su įvairiomis šokiruojančiomis, ir, be abejo, neišgalvotomis naujienomis. Plėsdamasi agentūra įsteigė atskirus padalinius - Aurigarijus finances, Aurigarijus history, Aurigarijus entertainment bei kitus, kurių pavadinimai visiems asocijuojasi su tikrų tikriausia, neabejotinai patikima informacija iš gerai informuotų šaltinių.

Nelaimei, agentūros plėtra pradeda pernelyg atsiliepti mano sąskaitai už Tele2 paslaugas, todėl nutariau ją perkraustyti į forumą. Teskaito, kas nori, o kas ne, tas ne.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-08-25 18:15

Aurigarijus entertainment praneša. Vykdant religijos bei pramogų verslo darbuotojų profesinio solidarumo akciją mažo Austrijos miestelio cirko klounai susikeitė vietomis su kulto tarnautojais.

Parapijiečiai, atėję į mišias, vietoje komunijos buvo apšaudyti petardomis ir spalvotu konfeti, o cirko lankytojus liksmino kunigai akrobatai. Renginį aplankęs Brumbenbabeno vyskupas žongliravo biblijos citatomis, o teatro aktoriai skaitė pamokslus nusidėjėliams.

Šou kulminacija vyko prie miesto rotušės, kur visi buvo nemokamai vaišinami alumi, kepta dešra ir cepelinais.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-09-02 08:37

Aurigarijus social care rašo. Ukmergėje pagal garsaus architekto Eutanazijaus projektą statoma moderni poliklinika, skirta pensininkams ir neįgaliesiems. Vadovaujantis tarptautinėmis konvencijomis dėl sanitarinių sąlygų pirminės sveikatos priežiūros įstaigose lankytojai bus įleidžiami tik perėję specialųjį apdorojimą 300 vietų talpos duše.

Modernistišką naujojo pastato fasadą papuoš rūkstantis kaminas bei sargybos bokšteliai, simbolizuojantys kovą prieš rūkymą bei nenuilstamą stovėjimą visuomenės sveikatos sargyboje.

Ši poliklinika suprojektuota vykdant ES finansavimą gavusią programą "Testamentas".
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-09-15 10:03

Aurigarijus software praneša.
Daugybę programinės įrangos gamintojų visame pasaulyje pribloškė C++ kalbos kūrėjo Bjarne Stroustrup'o atsivertimas iš objektinės į procedūrinę paradigmą.

- Išpažinęs Jėzų suvokiau, kad jis yra vienintelis objektas. Visa kita tėra struktūros, apdorojamos Jėzaus metodais,- teigia Stroustrup'as.

Kritikai nurodo, kad toks požiūris nėra suderinamas su kitomis religijomis. Ray Duncan'as siūlo Jėzų ir Mahometą kildinti iš tos pačios abstrakčios klasės, bet grupė teoretikų, vadovaujamų Grady Booch, kategoriškai priešinasi, įrodinėdami, kad istoriniai faktai įrodo visišką Jėzaus ir Mahometo nesuderinamumą. Jų nuomone, Jėzus ir Mahometas turi būti izoliuoti vienas nuo kito skirtinguose namespace'uose.

Abi konfrontuojančios grupės tikisi Vatikano paramos. Kol kas Apaštalų sostas nepaskelbė jokios oficialios pozicijos šiuo klausimu. Neatmetama galimybė, kad katalikų mokslininkai ruošia staigmeną, slapta kurdami konceptualiai naują - teologinio programavimo kalbą.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-09-23 18:15

Kaip rašo Aurigarijus history, kariaudami tarpusavyje graikų miestai naudodavo katapultas su lediniais sviediniais. Mokslininkų teigimu, tokie sviediniai buvo labai populiarūs, nes greitai ištirpdavo, taigi priešinga konflikto pusė nebegalėdavo pateikti apgulties įrodymų atskridusiam Aeropagui.

Gindamiesi nuo užpuolikų, gyventojai pradėjo mūryti ledo sienas. Jos, žinoma, ištirpdavo vos pastatytos, bet išlikusios statybos sąmatos ir priėmimo aktai būdavo pateikiami Aeropagui kaip įrodymas, kad sienas kažkas nugriovė. Toks gynybinių įtvirtinimų tipas paplito visoje Graikijoje ir buvo laikomas neįveikiama kliūtimi.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-11-14 12:15

Aurigarijus science praneša. VU administracijos atstovas patvirtino gandą, kad klube "Men's Factory", prisidengiant svingerių vakarėliais, buvo nagrinėjami kombinatorikos ir lošimų teorijos uždaviniai. Specialistai mano, kad naujove netruks pasinaudoti ir VGTU Statybos fakulteto specialistai, spręsdami alternatyvaus projektavimo užduotis.

- Manau, kad praeina laikai, kada kompiuteris simuliavo žmogaus mąstymą,- teigė vakarėlyje dalyvavęs Eksperimentinės Matematikos katedros profesorius Bambukovas. -Grįžtame į atmintinus 1952 metus, kai Alanas Tiuringas, neturėdamas kompiuterio, lošė šachmatais, simuliuodamas mašiną.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-11-25 15:03

Aurigarijus History rašo, kad įminta tarybinės vaikų organizacijos - spaliukų - paslaptis.
Ši organizacija buvo po 1917 metų revoliucijos įkurta Vladimiro Lenino rūpesčiu. Neseniai tapo žinoma, kad pagrindinis spaliukų uždavinys buvo spalinių kirmėlių paieška bolševikų subinėse. Organizacija puikiai susitvarkė su užduotimi - Leninui ramybės nedavęs spalinių kirmėlių plitimas buvo sustabdytas.

Kartu konstatuota, kad net ir užaugę spaliukai nepamiršdavo savo įgūdžių ir tebelįsdavo į subines aukščiau stovintiems nomenklatūros darbuotojams.
User avatar
Vilius
emeritas
Posts: 5233
Joined: 2004-04-19 12:28

2005-12-08 12:25

Nomad wrote:<..>apsirūkęs hašo (iš ten kilęs ir pavadinimas, vėliau prigijęs kompiuterių terminologijoje).
As net neitariau, kodel mane taip veze hasingo algoritmo programavimas paskaliu :lol:
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-12-14 22:31

Aurigarijus logistics rašo. Mikroautobusų pavadinimas "mikruškė" kilo iš žodžio "kruštis" - teigia Brumbenbabeno apylinkėse archeologinius kasinėjimus atlikę mokslininkai. Pasak jų, ši transporto rūšis išrasta senovės Romoje mobilioms orgijoms rengti.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-12-14 22:37

Aurigarijus networking praneša. Sensacingi kvantinės telepatijos tyrimai, atlikti Tibete, leidžia tikėtis naujos telekomunikacinių tinklų kartos atsiradimo. Bandymų metu įsitikinta, kad 50% dvejetainių duomenų priėmimų atliekama be klaidų, kartais netgi viršijant šviesos greitį.
AT&T teigimu, psi tinklo specifika neleis duomenų srauto perimti nedvasingiems ir blogą karmą turintiems asmenims, taip užtikrindama naują saugumo lygmenį.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-12-20 14:37

Aurigarijus physics rašo. Volfensdorfeno pilyje iš tiesų vaidenasi!- tvirtina austrų spauda. Apibendrinę daugiau kaip dešimt metų trukusių stebėjimų rezultatus, mokslininkai pripažino užregistravę gravitacijos anomalijas, erdvės anizotropiją, kinetinės energijos srautus bei kitus neįprastus reiškinius.
Nelaimei, susidomėjusieji šia pilimi nebegalės jos rasti, nes specialiųjų tarnybų agentai ją išardė ir perkėlė į slaptą NASA jūrų laivyno bazę. Oficialūs šaltiniai ciniškai neigia Volfensdorfeno pilies egzistavimą.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-12-20 15:09

Aurigarijus finances rašo. Baimindamasi galimo kainų kilimo euro įvedimo metu Vyriausybė ragina verslininkus pasirašyti pasižadėjimą nekelti kainų. Pasižadėjimo, sukurto komjaunuolio priesaikos pagrindu, laikymąsi prižiūrės speciali institucija, kurioje bus sukurta 2000 naujų darbo vietų.
-Žengdama šį žingsnį, Lietuva parodė esanti ne tik demokratijos pavyzdys likusioms pasaulio šalims, bet ir talentingų ekonomistų kraštas,- kalbėjo eurokomisaras Miunchauzenas. -Vienu ypu susidoroti su nedarbu ir infliacija yra stebuklas, kurio Lietuva tikrai nusipelnė.
User avatar
Vilius
emeritas
Posts: 5233
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-01-04 13:19

Aurigarijus news service gedi paslaptingai zuvusio ilgamecio ypatingojo korespondento Deno Braunskio.

Talentingas tyrejas D.Braunskis sokiravo pasauli serija publikaciju, atskleidzianciu J.Kristaus geneoligini medi, eksperimentus su makroskopiniais antimedziagos kiekiais, neiveikiamus informacijos sifravimo algoritmus.

Paskutinysis pono Braunskio tyrimas, kuri nutrauke netiketa autoriaus mirtis, buvo bandymas issifruoti moline lentele, datuojama 9 tukstantmeciui pries musu era, kuria autorius aptiko su Aurigarijus Archeology mokslininku ekspedicija kasinedamas Mesopotamijos civilizacijos Jericho gyvenvietes (dabartineje Palestinos teritorijoje) liekanas. Pirminiais duomenimis, lenteleje buvo uzsifruotas geneologinis medis, kurio fragmenta galite matyti siame paveiksle:

Code: Select all

K.K.G. K.K.B.
 |    |
 +---+---+
   |
   V
  ?????<--+
   |   |
   +-----+
   |
   V
  ?????<--+
   |   |
   +-----+
   |
   V
   ...
Neitiketinas yra ne tik tas faktas, kad pirmieji zmones Zemeje kildinami is Kosminiu Klounu (kaip manoma, K.K.G. ir K.K.B. yra Gerojo ir Blogojo Kosminiu Klounu vardu trumpiniai), taciau ir tai, kad pirmieji zemes gyventojai gebejo daugintis hermafroditiskai. Slaptuju Vatikano archyvu duomenys bei BFTBAD (Buvusiu FTB Agentu Draugijos) nariu liudijimai leidzia daryti isvada, kad si, is Klounu kildinama, dinastija tesiasi iki siol. Idomu pastebeti, kad dinastija tiesiog mirga nuo zinomu pavardziu, tarp kuriu yra faraonas Echnatonas, Napoleonas Bonapartas bei Rolandas Paksas.

Del pono Braunskio netekties ir neuzbaigto jo tyrimo sielojasi Aurigarijus Conspiracy Theory Research Institute vadovas bei ilgametis BFTBAD narys Malderis Skalskis: "Mes netekome ne tik mylimo draugo, izvalgaus tyrejo, uolaus bendradarbio, bet ir galimybes karta ir visam laikui atskleisti zmonijos kilme bei visa pasauli apraizgiusi hermafroditu samoksla, apie kuri jau seniai kalbama konspiracijos teorijos mokslo uzkulisiuose".

Daug misliu uzdave ir paslaptinga Deno Braunskio mirtis. Zymus zurnalistas buvo rastas sukniubes viesbucio kambaryje su veide sustingusia placia sypsena. Skrodimas parode, kad mirtis istiko del uzdusimo, kai trukus diafragmai ir plauciams i juos issiliejo kraujas. Taip pat buvo aptikta neiprastu pazeidimu veido raumenyse. Mediku isvada apie mirti del umaus juoko priepolio patvirtina ir liudininku pasakojimai, kad is pono Braunskio kambario sklido garsus kvatojimas.
Po siu duomenu paskelbimo netruko pasklisti kalbos apie Klounu kersta pernelyg smalsiam zurnalistui, kuris pavojingai priartejo prie Klouniskuju paslapciu, kurios galbut nera jau tokios juokingos...
Kiti saltiniai tvirtina, kad Pasauline Skustagalviu Pries Gejus Draugija ivykde si nuzudyma juoko dujomis, nenoredama, kad viesumon iskiltu faktas, apie zmonijos kilme is homoseksualios Kosminiu Klounu meiles.
Tuo tarpu ponas M.Skalskis nelinkes pritarti sioms kalboms ir, padedamas kolegu is BFTBAD, kaip dera mokslininkui, emesi krupsciai atrinkineti faktus, kurie patvirtintu isankstine nuostata apie tai, kad D.Braunskio mirtis buvo uzsakyta hermafroditu dinastijos atstovu.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-02-23 13:16

Aurigarijus physics praneša. Grupė fizikų teoretikų ir teologų neseniai baigė bendrą projektą, skirtą įrodyti, kad tiek ateistinis, tiek teistinis požiūriai yra vienodai teisingi. Tirdami dievo visagalybę ir gebėjimą tapti nevisagaliu mokslininkai pastebėjo, kad dievas, atsisakęs visagalybės, yra žymiai stabilesnis už įprastinį, todėl termodinamikos požiūriu anksčiau ar vėliau turėtų tokiu tapti. Atsižvelgiant į nepaprastai didelį laiko tarpą, prabėgusį nuo Visatos sukūrimo, su didele tikimybe galime teigti, kad dievas jau nebėra visagalis, nors, galimas daiktas, iki šiol egzistuoja naujuoju pavidalu.

Ar seniai dievas pateko į termodinaminę duobę? Šis klausimas vis dar lieka atviras. Manoma, kad šiems dalykams apskaičiuoti netinka įprastiniai žmogiški Stjudento koeficientai, todėl tikimasi Eksperimentinės matematikos katedros pagalbos.

Galbūt mūsų pasaulis, likęs be rūpestingojo dievo priežiūros, jau seniai rieda į bedugnę? Ką daryti? Melstis ar nesimelsti? Aurigarijus physics prašo skaitytojų nepanikuoti ir atidžiau sekti mokslo naujienas.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-02-25 00:58

Aurigarijus Astrophysics
pranesa sukrecianti astrofiziku atradima -
uz visatos ribu slepiasi dievas. Kaip skelbia tyreju grupe is Vatikano
sventosios Terisos universiteto - tyrimai buvo atsliekami stebint
radiogalaktikas NGC651_&YD ir NGCvhh@ggtt~. Sios dvi galaktikos keistai
nukrypo nuo joms numatyto kurso ir pasuko visatos ribu link. 14:00 grivinco laiku abi galaktikos prapuole skradziai zeme, uz visatos ribu.
14:30 jos staigiai isnere kitoje visatos puseje. Maza to- tos galaktikos visiskai pasikeite - jose visos zvaigzdes buvo uzgese ir nebesviete, o galaktikos centre vietoje juodosios skyles sukosi sventos Marijos portretas. Nepaisant to Marijos portreto gravitacinio lauko potencialas
buvo toks pats kaip ir buvusios juodosios skyles. Idomu pastebeti kad
galaktikos NGC651_&YD entropija buvo begaline - galaktika buvo pavirtusi i skysta pazliugusia mase, kuri dvoke kaip supuve kiausiniai.
Mokslininkai labai sunkiai atpazino kad tai buvo is vis galaktika - atpazinta tik is to, kad sekancioje galaktikoje NGCvhh@ggtt~ esanciame Marijos portrete buvo kvantineje informacijoje uzkoduota senosios galaktikos vaizdas... Praejus (20+7i) laiko tarpui, abi galaktikos prapuole is radioteleskopu matymo lauko. Ir nors mokslininku grupe labai stengesi ieskoti tu galaktiku - niekaip nesiseke, jiems nepadejo netgi Heizenbergo principas anei mokslininku zmonos apsinuoginusios pries vyrus.
Taipogi labai liudna pranesti, kad del kosminiu spinduliu bombardavimo i teleskopus ir kita i technika - visa stebejimo aparatura isejo is rikiuotes.
Visi uzfiksuoti duomenis apie sias galaktikas ivykus nelaimei automatiskai susiformatavo. Liko tik viena vienintele nuotrauka, kuri ir irodo visus buvusius ivykius (tiesa ir si nuotrauka gauta tik pasigerus vienam mokslininkui ir netycia ismetus nuotrauka i siuksliu deze):
Image
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-02-25 13:35

Aurigarijus Programming
dziugiai pranesa, kad nepriklausomai tyreju grupei is Vatikano pavyko
sukurti sventa programavimo kalba ALELUA++ .
Skaitoma, kad si ALELUA++ kalba yra dvasinio superauksto lygio programavimo kalba, kuri beprotiskai lenkia savo galimybemis eilines auksto lygio programavimo kalbas tokias kaip C++, JAVA, C# ir kt.
Mokslininkai pranesa, kad kolkas ALELUA++ nera daugiaplatforme,- ji
kolkas gali kompiliuotis tik ant TikejimasXP operacines sistemos.
Bet moksllininkai nenusivilia, nes tuoj zada sukurti ATVERTIMAS.NET
framework`a, kuri butu suintegruotas tiek i TikejimasXP tiek i
Bedieviux OS. O pati ALELUA++ veiktu ATVERTIMAS.NET pagrindu.
ALELUA++ kalba yra grieztai objektiskai orientuota,- jos privalumas tas kad kalboje naudojama tik viena vienintele klase -
classBaznycia {int Piemenu skaicius}. Taigi taip issprendziamos visos
poblemos susijusios su palaikymu. ALLELUA++ turi tik 2 operatorius
piemuo++ ir piemuo** . Operatoriu piemuo-- ir piemuo// atsisakyta,
del to kad mokslininkai pastebejo kad ALLELUA++ kalbos
programuotojai linke naudoti tik piemuo++ ir piemuo** operatorius.
Taigi nenaudojant bereikalingu konstrukciju kalba tapo labai elegantiska.
ALLELUA++ kalba turi labai dideli ir issamu UserManual`a -
BIBLIUM.html, visi ALELUA++ programuotojai zino, kad usermanualas
yra labai geras, ten yra viskas ko reikia programavimui.
Netgi ir tais retais atvejais, kai programuotojai pastebi ALELUA++ kalbos
trukumus, BIBLIUM.html lengvai galima rasti informacijos, kaip reikia
programuotojams suprogramuoti ALELUA++ kalbos
bibliotekas 3in1.DLL ir Vatikanas.DLL.
Mokslininkai labai dziaugiasi, kad prie ALLELUA++ kalba parasytu programu nelenda jokie virusai, na gal tik vieninteliai
kirminai Hell.314.zda.Evil ir skeptikas.org.wold.reality.
Taigi sveikiname visus visus programuotojus, kurie naudosis sia
labai piuikia ir nepakartojama ALELUA++ kalba, taipogi sveikiname ir visus varototojus, kurie naudos ALLELUA++ parasytas programas- jos tikrai piuikios ir neklystancios.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-03-17 10:33

Aurigarijus Literature savo skaitytojus ketina pradžiuginti nauju knygų ciklu "Sunku būti <...>". Artimiausiu metu planuojamos išleisti šios knygos:

George W. Bushas "Sunku būti idiotu"
Michael Jacksonas "Sunku būti nigeriu"
Anastazijus Ateonas "Sunku būti principingam"
Rolandas Paksas "Sunku būti prezidentu"
Vytautas Landzbergis feat. Egis "Sunku būti patriotu"
Vulfas Buterbroderis "Sunku būti"
Jėzus Kristus "Sunku būti nukryžiuotam"
Elas Bandis "Sunku būti vyru"
Espantoso "Sunku būt vyru kovo 8-ą"
Juozas Srovė "Sunku būti nesuprastam"
Rene Dekartas "Sunku, vadinasi būnu"
Nešantis Šviesą "Sunku tiesiog būti?.." (jau rašomas šios knygos pratesimas "...ir neprikelinėti seniai mirusių temų?")
Red Brigadez "Sunku būti užsičiaupus"
Snukis "Snukiu būti"
Mergina Dudu "Sunku būti vyrų užgožtai"

Septyniuko Ixio "Sunku būti sąmojingam" bus leidžiama, tik sulaukus pakankamai gerų atsiliepimų iš kitų ciklo knygų.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-03-24 01:28

Aurigarijus Mathematics
pranesa, kad po daugelio metu tyrimu pastebeta, kad tiksliausia pasaulio vaizda duoda abstraktus dogmu modeliai. Sekmingo dogmu modelio priezastis - didesnis prielaidu skaicius. Pageidautina, kad modelis butu netiesinis ir chaotinis. Jeigu modelis akivaizdziai priestarauja zinomai dogmai, tai reikia is kart per naujo apibrezti dogmu savokas, taip kad dogmos neiskristu is modelio konteksto. Dogmu skaicius neribojamas.
Geriausia kai jis atitinka eksponentini desni - exp(D!),- kur D! yra dogmu skaiciaus faktorialas, exp - ekponente pakelta nurodytu laipsniu.
Krastutiniu atveju jei dogmu yra mazoka rekomenduojame dogmas isdiferencijuoti antru laipsniu ir isskleisti Teiloro eilute. Turetu padaugeti. Gi pats modelis gali buti bet koks- svarbiausia, kad ji suintegravus pagal dogmas gautume begalybe. Tik tuo atveju modelis bus sekmingas.
Ir dar - jeigu nei vienas rekomenduojamas metodas nepadeda isgauti sekmingo modelio paaiskinancio dogmas, tai paskutinis sansas - reikia kreiptis i dogmu vadoveli - Biblija.Math@Home, gal ten surasite savo amzinos lygties sprendima. Nepergyvenkite, kad atsakymas gausis 42,- su tinkama dogma ir jokia lygtis nebaisi.
Post Reply