Vitaminų sekta.
Intraveniniu būdu gali vartot didesnes dozes nedirgindamas skrandžio, povaikis jaučiamas greičiau, galų gale dozės taip pat didesnės. Žirniukai man nepatinka dėl poveikio dantų emaliui, o dėl perdozavimo anot wikės tokių atvejų iš viso neužfiksuota - labai didelis kiekis paprasčiausiai sukelia viduriavimą ir tokiu būdu pasišalina.
- Shrunken Head
- naujokas
- Posts: 40
- Joined: 2007-02-02 10:42
- Location: Druskininkai
Didžiausia šių laikų bėda -visi stengiasi vartoti visko DAUG: jei pagirios ir skauda galvą -tablete aspirino, kai praktiškai užtenka ketvirtadalio efektui pasiekti, paskui skundžiasi skrandžio opom, jei peršalimo požymiai -ryjam saujom antibiotikus -paskui klausiam iš kur tiek atsparių štamų privyso. Esmė tame -kokio velnio varytis overdozę kai netgi rūkančiam užtenka karts nuo karto citsusinių vaisių pavalgyt.Liucipher wrote:Intraveniniu būdu gali vartot didesnes dozes nedirgindamas skrandžio, povaikis jaučiamas greičiau, galų gale dozės taip pat didesnės. Žirniukai man nepatinka dėl poveikio dantų emaliui, o dėl perdozavimo anot wikės tokių atvejų iš viso neužfiksuota - labai didelis kiekis paprasčiausiai sukelia viduriavimą ir tokiu būdu pasišalina.
P.S. skrandžio nedirgins jei gersi vitaminus kaip rekomenduojama -iškart po valgio ir ne arkliškom dozėm.
Iš karto po valgio ir po mažai neduos reikiamo efekto. O po ligos, ar ligos metu reikalingas greitas ir stiprus veikimas. Aš gi kalbėdamas apie sesijas, turėjau omeny extra atvejus, o ne kiekvieno peršalimo metu. Paprasto peršalimo metu užtenka ir tablečių juolab, kad dabar gamina ir po 800 mg tabletėje + ežiuolės ekstraktas ar net po 1 g. O citrusinių vaisių ( ypač citrinos ) viesant vitamino c poreikiui nepatarčiau, nepalyginamai geriau yra šaltalankis, juodieji serbentai, ankštiniai pipirai ar brokoliai arba vitamino c bomba - erškėtrožių vaisiai.
Apie antibiotikus – būtent per maža dozė didina tikimybę ne tik nepasveikti, bet ir susikurti atsparią tam antibiotikui bakterijų kultūrąShrunken Head wrote:jei peršalimo požymiai -ryjam saujom antibiotikus -paskui klausiam iš kur tiek atsparių štamų privyso. Esmė tame -kokio velnio varytis overdozę kai netgi rūkančiam užtenka karts nuo karto citsusinių vaisių pavalgyt.
O citrusiniai vaisiai, ypač tie, kuriuos Lietuvoje pardavinėja, irgi slidus dalykas – kiek kilogramų jų reikia suvalgyti, kad gautum kad ir gramą (dvi tabletes) vitamino C?
- Shrunken Head
- naujokas
- Posts: 40
- Joined: 2007-02-02 10:42
- Location: Druskininkai
Ginčijamės dėl skirtingų dalykų -aš pvz labai megstu visus citrusinius, vitaminus vartoju tik po antibiotikų kurso (kas būna labai retai), kalbu apie tai, kad antibiotikų gydymosi kursą turi skirti tik gydytojas, dabar gi iš serijos "ai turėjau užsilikusių, tai sugėriau profilaktiškai". Dėl vitaminų -žmogau -jei tik tau geriau nuo to, kad varai intavenškai -prašom, dėl manes jokių problemų (placebo efektas didesnis kai pasitelkiamos invazinės procedūros) -man rodos žmogaus organizmo atsargose jo visuomet palaikoma apie 1,5 g (gal klystu tikrai nepamenu).
Nežinau kiek ten buvo placebo efektas, bet pagerėjimas buvo akivaizdus. Nors aišku, kiekvieno teisė rinktis. Visada galima pirkti neaišku kuo purkštus ir kur augintus, bei kokiomis sanitarinėmis sąlygomis laikytus ir transportuotus citrusinius vaisius. 
- Singuliaras
- senbuvis
- Posts: 1223
- Joined: 2006-09-16 16:03
- Location: Žemė - žmonių planeta
http://www.balsas.lt/naujiena/191122
Kas yra ritalinas, provigilas bei inderalas, bei kur jų gauti? Kažin, gal ir kokiose morkose ar burokėliuose šitų dalykų esama? Ar tik vaistinėse reikia pirkti?
Kas yra ritalinas, provigilas bei inderalas, bei kur jų gauti? Kažin, gal ir kokiose morkose ar burokėliuose šitų dalykų esama? Ar tik vaistinėse reikia pirkti?
- Singuliaras
- senbuvis
- Posts: 1223
- Joined: 2006-09-16 16:03
- Location: Žemė - žmonių planeta
Vitaminų valgyklos... Patiekiama tik intraveniniu būdu... Skanaus.
http://www.technologijos.lt/archyvas/me ... _news_view
http://www.technologijos.lt/archyvas/me ... _news_view
Nenorėjau kurti naujos temos, tai pabandysiu prikelti šitą priešistorinį pokalbį naujam gyvenimui..
Nu ir kaip visada tokiose temose, tradicinis įspėjimas: aš čia tik dalinuosi savo asmenine patirtimi, o ne duodu sveikatos patarimus. Prieš vartodami bet kokius preparatus, pasitarkite su specialistais (kaip beje padariau ir aš pats).
Tai žodžiu, atradau melatonino maisto papildą miegui gerinti (čia pas mus jie pardavinėjami be recepto, nežinau kaip yra kitur). Tai, o vaikeli, tikrai neperdėdamas galiu pasakyti, kad taip gerai miegojęs nesu bent dešimtmetį, o gal ir ilgiau. Ir užmiegu per kelioliką minučių (o ne per tris valandas beprasmio skrolinimo, kaip anksčiau), ir pabundu kada reikia, pilnai išsimiegojęs ir normaliai pailsėjęs. Tikrai vienas iš tų atradimų, kurie pagerino gyvenimą visu leveliu.
Nežinau, koks bus poveikis po ilgesnio laiko - dar pagėriau juos tik porą savaičių. Vaistininkas sakė, kad priklausomybės nesukelia - kas gal ir tiesa, bet aš tikrai lengvai galiu priprasti jei ne prie paties papildo, tai prie tokios miego kokybės.. Iš šalutinių poveikių, tai pirmomis dienomis lyg jautėsi nedidelis galvos skausmas, ir kartais pasitaiko labai ryškių sapnų, nors jie nebuvo ypatingai baisūs - gal tik keistoki.
Nu ir kaip visada tokiose temose, tradicinis įspėjimas: aš čia tik dalinuosi savo asmenine patirtimi, o ne duodu sveikatos patarimus. Prieš vartodami bet kokius preparatus, pasitarkite su specialistais (kaip beje padariau ir aš pats).
Tai žodžiu, atradau melatonino maisto papildą miegui gerinti (čia pas mus jie pardavinėjami be recepto, nežinau kaip yra kitur). Tai, o vaikeli, tikrai neperdėdamas galiu pasakyti, kad taip gerai miegojęs nesu bent dešimtmetį, o gal ir ilgiau. Ir užmiegu per kelioliką minučių (o ne per tris valandas beprasmio skrolinimo, kaip anksčiau), ir pabundu kada reikia, pilnai išsimiegojęs ir normaliai pailsėjęs. Tikrai vienas iš tų atradimų, kurie pagerino gyvenimą visu leveliu.
Nežinau, koks bus poveikis po ilgesnio laiko - dar pagėriau juos tik porą savaičių. Vaistininkas sakė, kad priklausomybės nesukelia - kas gal ir tiesa, bet aš tikrai lengvai galiu priprasti jei ne prie paties papildo, tai prie tokios miego kokybės.. Iš šalutinių poveikių, tai pirmomis dienomis lyg jautėsi nedidelis galvos skausmas, ir kartais pasitaiko labai ryškių sapnų, nors jie nebuvo ypatingai baisūs - gal tik keistoki.
Ne, tai yra tik informacinis triukšmas, kuris kažkiek nuslopina mano pavargusios sąmonės egzistencinį klyksmą
Tai, jei pasirinkimas tik tarp tų trijų dalykų, tada aš renkuosi melatoniną.
Na bent jau visokie tyrimai rodo, kad telefono naudojimas prieš miegą kenkia užmigimui, pavyzdžiui: https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC7010281. Aš ir ant savęs tą efektą labai ryškiai jaučiu. Jei kažką naršau prieš miegą, tai galiu ir kelias valandas neužmigti. Jei telefoną ignoruoju, tai 2 minutės ir gatavas.
Aš savo melatonino irgi nepirkau iš babytės turguje. Neabejoju, kad tiek mano vaistininkas, tiek šito papildo atradėjai ir gamintojai yra net labai išsilavinę žmonės su didele patirtimi savo srityje. Tai man labiau patinka va toks mokslas - kuris suranda sprendimus mano problemoms, ir juos pardavinėja dailiose dėželėse po 16,99€.
Kai tuo tarpu "mokslas", kurį siūlai tu, man pateikia tik abstrakčią studiją, kuri galbūt padėtų išspręsti mano problemą, jei aš padaryčiau gana rimtas permainas savo gyvenimo būdui.. Bet ir tuo atveju, man dar reikėtų susitvarkyti su problemomis, kurios verčia griebtis telefono in the first place. Tai sorry, bet aš renkuosi lengvesnį kelią..
Push And Shove by Fatboy Slim wrote:Time they say, is the great healer
But I believe in chemicals baby
No problem, tiesiog galvojau, tu mėgsti visokius ten eksperimentus su savimi, kinkuoti galvą automobilyje ir panašiai, tai ir pasiūliau kažką iš savo patirties. Turi daryti kaip pats manai esant tinkamiausia!Vilius wrote: ↑2025-03-31 14:05Kai tuo tarpu "mokslas", kurį siūlai tu, man pateikia tik abstrakčią studiją, kuri galbūt išspręstų mano problemą, jei aš padaryčiau gana rimtas permainas savo gyvenimo būdui.. Bet ir tuo atveju, man dar reikėtų susitvarkyti su problemomis, kurios verčia griebtis telefono in the first place.