X-treme

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-03-27 10:34

kitaip tariant buvau durnas vaikas ir nenoriu, kad kasnors man priminetu, kad ash toks buvau.
Pažįstama situacija... asmeniškai, aš irgi nenorėjau, kad kas nors primintų praeitį, tačiau nuo to ji niekur nedingo. Vėliau galvojau, kad jei susitaikysiu su tuo, kas buvo, prisiminimai nebebus tokie įkyrūs, tačiau tai taip pat pasirodė neveiksminga.
Todėl dabar manau, kad tokia praeitis yra tarsi kryžius, kurio apskritai neįmanoma nusikratyti. Gyveni ir tiek.
niekada
naujokas
Posts: 45
Joined: 2005-02-21 18:16
Location: vilnius

2005-03-28 13:57

ojėzau, anoks čia kryžius. dar ne taip būna. :)
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-03-28 16:05

Mano buvo rašyta bendrąja prasme.
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2005-03-29 15:00

Man tai labai neramau kai vaziuodamas taksi pamatau lipdukus su maldelemis marijai prasanciom saugoti automobili ir keleivius. Labiau patiktu vaziuot profesionalo automobilyje, o ne savim nepasitikincio liuzerio.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-04-11 20:09

na su kauno sektantais nemazai bendravau ir nemazai ju pazystu (veik is visu "baznyciu").. normaliai su jais sneketis neimanoma nes kad ir ka tu pasakysi jie vis kartos savo ir i tave bei tavo pateikiamus argumentus/irodymus ziures kaip versiai i dangaus vartus.. atrodo protingi normalus zmones tol kol nepradedi sneketi apie religija tada net ju akys patampa kaip zuvu.. na o paramogom tai zinau cia tokiu baznyciu (ir vilniuj ju yra) kad iki siol prisimines vos speju zvengt..
kiek teko pastebeti tokie zmones jau yra apasmerkti ir nemanau kad juos kas gali isgelbeti..

pradinese klasese as ir buvau "doras" katalikas. bet brestant vystosi ir protas tad savaime tai ir isnyko. o gedytis nematau cia ko.. juk kad ir kokia patirtis veliau ji pravercia. na o pabaigai pacituosiu mano tevo draugo zodzius kad tie kurie buvom geriausi klapciukai dabar patapom stipriausiais ateistais (i teva ir jo draugus paziurejus neatrode kad jie galejo kada nors buti tikintys.. bet vaikysteje visi atbrendam tas per prievarta kemsamas dogmatikas..)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-11-29 16:46

Prieš savaitę vėl sutranzavau maniakę. Tokia ~35 metu moteriškė, Kaunas -> Vilnius autostradoje sustojo. Važiavo į kažkokį kvėpavimo seminarą. Jau įtariau kažką negero, bet pagalvojau o gal tik šiaip sveikuolė kokia. Iš pradžių paklausė, ar man netrukdo jos muzika. Aš nei velnio negirdėjau, kas ten groja, nes labai tyliai. Taip ir pasakiau, tik mandagiau. Tada pagarsino, jau kažką girdėjau, bet still ne tiek kad suprasčiau, ar patinka. Po kiek laiko vėl paklausė. Man jau pasirodė šiek tiek keista, ko ji taip sureikšmina tą muziką ir ką ten groja. Kai vėl pagarsino, paaiškėjo, kad ten kažkoks a la rytietiškas pseudofolkas. Indiškas turbūt. Visai maloniai klausosi, rami tokia muzika. Kai trečią kartą nusistebėjo kad "arba man iš tiesų netrukdo, arba turiu nerealią kantrybę", taip ir paklausiau: ko ji taip sureikšmina tą muziką. Juk čia net ne koks metalas, kurio ne kiekvienas gali klausytis. Atsakė kažką apie vibracijas energetines, kuriomis pakrautas šis CD. Tipo tik su atvirom čakrom žmonės gali klausytis šios muzikos, kitiems ji kelia diskomfortą. Na, atsakiau, kad man ji tikrai maloni ir diskomforto nekelia. Tai pasidžiaugė kad matyt aš bioenergetiškai labai išsivalęs. Nieko neatsakiau į tai, pabandžiau nukreipti kalbą. Na ir prasidėjo. Apie ką bekalbėtume, po kelių sakinių sugeba nukreipti kalbą į bioenergijas :| Pvz., išėjo kalba apie greičio viršyjimus ir avarijas, ir kad Lietuva viena pirmaujančių Europos šalių pagal autoavarijų skaičių. OK, čia todėl, kad Lietuvos tokia bendra karma ar smth like that. Taip visą kelią, vėliau dar savo biografiją papasakojo, kaip baigė mediciną, 11 metų dirba terapeute, tik nesenai atrado tikrąjį kelią, dabar jau sąžinė graužia, kai pacientams tenka išrašinėti cheminius vaistus... diagnozės ten iš ausų dar figūravo, minėjo, kad dalyvavusi Sankt Peterburgo diagnozės iš ausų kažkokiam seminare... kalbėjo labai su užsidegimu, ir kuo atidžiau klausiausi, tuo labiau įsijautė. Taigi taip vat va. Taip ir nesakiau kad aš tuo netikiu, tik paklausiau kartą, ar ji domėjosi ir priešingos pusės literatūra, nes yra pavojus susidaryti vienpusišką nuomonę. Kažką nerišliai atsakė "jo, žinoma" per daug nesigilindama.

Visgi pradeda patikti man nekritikuoti :) Ir pašnekėjome maloniai, ir nuotaika abiems gera buvo. Visai ne tai kad išsiskirtume su pykčiu viens kitą laikydami kvailiais. Tik apmaudu, kad medikė su tokiu stažu taip užsirauna ir dabar padės kitiems žmonėms užsirauti. Nuo to ir prasideda medikų & policijos approvintos Drakulos gaudynės :twisted: :twisted: :twisted:

O tą muziką tai gal kokia dešimt kartų akcentavo. Ten pasirodo iš Indijos tas CD parvežtas specialiai.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-11-29 17:22

Nomad wrote:O tą muziką tai gal kokia dešimt kartų akcentavo. Ten pasirodo iš Indijos tas CD parvežtas specialiai.
teko girdeti kad kaune prekiauja tokiais "balbieriskio garazas" inc. gamybos cd. sako labai gerai cakras valo tokia muzika.. :crazy:
Post Reply