Pasvaičiojimai apie šaltąją sintezę (iškelta)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Sagittarius
pradedantis
Posts: 210
Joined: 2006-02-13 16:26

2006-11-21 11:18

RB wrote: ... Paranoidinio tipo šizofrenija iš tiesų yra visiškai nejuokingas dalykas.. .
pamanykit tik, aš maloniai nustebęs, fizikai- laisvai gali atstoti visų sričių specialistus, net psichiatrus ir teisingai diagnuozuoti ligas :crazy:


Valio fizikams, ant pjedestalo juos. :clap: ( o gal geriau ant aukuro :shock: ).
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-11-21 17:18

Kol jus chia kaunates, neskeptishki teenageriai (jaunasis "the mad scientist") eksperimentuoja kaip pashele :mrgreen:
Image
http://www.freep.com/apps/pbcs.dll/arti ... /611190639
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-03 13:22

Nomad wrote:
Snukis wrote: O vat istrinamos samoningai versijos, kad nebutu mirtinai suvartytas
Wikipedijoje versijos trinamos tik išimtiniais atvejais, t.y., praktiškai niekada. Tiesiog tau paranoja.
Nu gal pradziai paskaityk wiki apie istrynimus, ten yra net keli puslapiai su paaiskinimais. Trinama labai daznai (keli tukstanciai puslapiu per diena). Trynimo budai yra net keli. Teoriskai istrinto puslapio kopija kuruojantis adminas saugo puse metu ir jei neatsiranda priezasciu del kuriu ta puslapi reiketu atsattyti - ismetamas is duombazes galutinai. tai tik teoriskai. Praktiskai jokia adminu komanda nesugebetu tokio dalyko suziureti, todel numatytas automatinis trynimas. Jei skirtingu to puslapio versiju tekstas, apimtis ir t.t. smarkiai skiriasi, automatas pagal tam tikrus kriterijus istrina puslapi, kuris labiausiai skiriasi nuo keliu iki tol buvusiu. Toks istrynimas palieka tik "delete log" be jokiu paaiskinimu, t.y. tik zyme, kad kazkas buvo istrinta. Jei tai buvo bandymas pataisyti wiki straipsni jau is senesniu, kurie oficialiai laikomi neredaguotinais, tai automatas pasalina isvis be jokiu "delete log". Nepagailejau pusdienio, kad issaiskinciau kur staiga dingo keletas wiki puslapiu ir kodel konkreciai vasario 19 diena yra kazkokia "dead day" visem pauslapiam, kuriuose gali buti pamineti duomenys apie pirmasias atomines bombas.
Nomad wrote:
Islieka, bet atsitiktinumo deka.
Išlieka visada. Net ir vandalizmai, keiksmažodžiai, asmeniniai išpuoliai, viskas išlieka.
Neislieka, nes visu pirma puslapiai dazniausiai perziurimi vartotoju kurie juos parase, o sie turi arba patys teise atsatyti reikalinga versija, arba kreiptis betarpiskai i admina del vandalizmo pasalinimo. Konkreciai atominiu bombu istorijoj yra apstu trynimo logu su nuoroda, kad pasalintas vandalizmas ar/ir pn. Ir salina juos butent paprasti vartotojai ;)
Nomad wrote:Ar ne metas pagaliau nustoti? Man aišku smalsu, kokias gelmes žmogus gali pasiekti kliedėdamas, bet daug smagiau būtų, jei jų nesiektum :)
Esme ta, kad jokio kliedesio nera, nors tu tai noretum pavadinti. Turejau paaukoti nemazai savo laiko issiaiskinimui kaip galima butu is wiki istorijos be pedsaku istrinti viena ar kita puslapi. Pasirodo - nera sunku, ypac jei tai daugiau nei pusmecio istorija.
Nomad wrote: Paprasti vartotojai net straipsnio ištrinti neturi teisių, ką jau kalbėti apie redagavimų istoriją.
Tam tikromis aplinkybemis paprasti vartotojai turi tokia teises. Jei jie tokiu teisiu neturetu, tai wiki nebutu tokia plati ir visuotinai visu rasoma bei taisoma.
Nomad wrote: Ši istorija trinama tik ypač išimtiniais atvejais, dabar net negaliu tiksliai pasakyti kokiais ir nesu tikras, ar administratoriai turi tokią galimybę.
Idomiai tu cia: "Nezinau kaip, nezinau kas, nezinau kodel, bet zinau, kad ne". Teise trinti betka turi adminai, bet, giliau panagrinejus visas trynimo/taisymo ir kt. galimybes, paaiskeja, kad trinti puslapius gali konkretaus puslapio sukurejas, kazkoks tos srities specialistas (tokiu pripazista patys adminai useri, kuris jiems kelia pasitikejima, nors jis gali ir nebuti specialistu), paprastas vartotojas, kuris parase bent kelias pataisas/korekcijas tam straipsniu, paprastas vartotojas, kuris isvis yra ka nors rases wiki.... trumpiau - betkas :) Taip atsiranda vandalizmo faktai, pavyzdi daviau ;) Jei ta trynimo teise turetu tik adminai, o paprastas useris negaletu nieko padaryti - vandalizmo faktu negaletu buti isvis.
Nomad wrote: Gal tik sysadminai. Man pradeda panašėti, kad Snukiui yra patologinė paranoja, iš kurios jau juoktis nebegražu. Aš rimtai. Arba, kitas variantas, jis čia taip išsikalinėja :)
Nea, tiesiog buvau priverstas pasidometi wiki trynimais ir galimybe atstatyti istrinta puslapi. Tokia galimybe yra. Teoriskai, bet jeii noreciau surasti vieno konkretaus puslapio trynimo loga, tai tureciau perziureti mazdaug 100000 visu trynimo logu, surasti kuruojanti ta sriti admina, nes tik jis irgi teoriskai gali tureti kopija istrinto puslapio ir galima butu atstatyti ta puslapi. Teoriskai. Bet gali paaisketi, kad puslapis istrintas automato kaip vandalizmo aktas (tokiu laikomas pvz.: puslapio senesnes versijos redagavimas). Tokiu atveju automatas nepaliktu pakankamai duomenu, kad adminas galetu savo kopiju duombazej atkasti reikiama straipsni. Trumpiau kalbant - wiki puslapio istrynimas ar pataisymas yra gan paprastas dalykas.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-03 13:34

RB wrote:
Snukis wrote: O vat istrinamos samoningai versijos, kad nebutu mirtinai suvartytas ;) Beje, kur dingo is "Bomba - pasidaryk pac" temos RB ir mano zinutes kur RB teigia remdamasis wikipedia, jog amerikieciai sodrino urana iki 100%, o as juokiausi is to ir pateikiau paaiskinimus?
Gal jų niekada ir nebuvo? Ak, atsiprašau, tu išaiškinai eilinę konspiraciją – slapta susitariau su Nomad ir Vajezumi, kad jie ištrintų man neparankius komentarus :D
Labai noretum, kad taip butu :D Deja, atmintim nesiskundziu ir puikiai prisimenu tavo nemoksiskus kliedesius apie atomine bomba remiantis wiki.
RB wrote: Nors šiaip nejuokinga. Čia jau specialistų reikia – juoktis iš bukagalvių, aišku, galima, bet šiuo atveju reikia susirūpinti, kad kai kurie asmenys su kirviu rankoje neišeitų „konspiracijos agentų“ galabyti... Paranoidinio tipo šizofrenija iš tiesų yra visiškai nejuokingas dalykas.
Tikrai nejuokinga. Is taves ir nesijuokiu.
RB wrote: Wikipedijos istoriją ištryniau? Rimtai nebejuokinga... O dar mano vadovaujama Tiesos ministerija skubiai sunaikino visas egzistuojančias enciklopedijas ir perleido jas iš naujo (su nurodytais senais leidimo metais ir iš karto nutrintais viršeliais)... Taip, deja, susidūręs su tokio masto konspiracija tu neturi jokių šansų ką nors įrodyti :)
Kalba eina tik apie wiki istorijos istrynima, o ne apie enciklopediju ar dar kazkokiu leidiniu. Beje, tuose leidiniuose duomenys taip nesiskiria kaip wiki puslapiuose ;)
RB wrote:Kliedesių apie branduolinį ginklą, papildomo urano pridėjimą į bombą (iš kur tai ištraukta?)
Is tos pacios wiki ir kitu internetiniu puslapiu ;)
RB wrote:ar dar didesnių kliedesių apie 2 mm geležinę sienelę tarp urano „žiedo“ ir „kulkos“ aš nebekomentuosiu.
O!! :shock: RB jau atvirai pareiskia, kad wiki raso kliedesius:
http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Boy
"...The entire "projectile" assembly was locked in a 2 mm thick steel box..."
Nu kad nekomentuosi, tai kas gi tau belieka po nusisnekejimo ;)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-03 13:37

Sagittarius wrote:
RB wrote: ... Paranoidinio tipo šizofrenija iš tiesų yra visiškai nejuokingas dalykas.. .
pamanykit tik, aš maloniai nustebęs, fizikai- laisvai gali atstoti visų sričių specialistus, net psichiatrus ir teisingai diagnuozuoti ligas :crazy:


Valio fizikams, ant pjedestalo juos. :clap: ( o gal geriau ant aukuro :shock: ).
Tai, kad RB nera fizikas, jis net is tolo nepanasus i ji. Jis net elementariu skaiciavimu atlikti nesugeba, tad net pri tiksliuju mokslu atstovo jo priskirti neiseina.
RB
senbuvis
Posts: 5234
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-12-03 14:46

Snukis wrote: O!! :shock: RB jau atvirai pareiskia, kad wiki raso kliedesius:
http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Boy
"...The entire "projectile" assembly was locked in a 2 mm thick steel box..."
Tą teksto dalį aš mačiau. Tik va tai, kad urano kulka buvo plieniniame konteineryje prieš ją iššaunant nereiškia, kad tas apvalkalas liks ant jos po to, kai ji 300 000 niutonų jėga skverbsis į urano žiedus (kurių angos diametras kiek mažesnis nei pačios urano kulkos).

Beje, jei jau Snukis eilinį kartą sukritikavo wiki aprašytą gun-type dizainą kaip nesąmonę, gal būt jis galėtų pateikti bent vieną šaltinį, kuriame būtų pateikiamos jo aprašytos fizikos naujovės. Pvz.:
Snukis wrote:Minimaliam turyje telpa kaip tik 9 kg urano 235 izotopo is cia kritine mase uraninei bombai - 9 kg.
(O dabar Snukis abejoja, kaip pavyko pasiekti kritinę masę turint 50 kg urano? :D)

Beje, toliau toje pat temoje urano kritinė masė ima augti:
Snukis wrote: 6) Pateikiami ivairus kritines mases duomenys: uranui nuo 50 iki 15 kg, tai priklauso nuo urano prisodrinimo;
...
Atsizvelgus i auksciau pateiktus duomenis, galima tvirtai pasakyti, kad pirmosios atomines bombos buvo technologiskai labai primityvios, vargu ar jose buvo grynas uranas ar plutonis. Paskaiciavus galima prieiti isvados, kad su tariamais 64 kg "gryno U235" amerikieciai vos datrauke iki reikiamu uranui 15 kg kritines mases (t.y. 25% nuo skelbiamos mases).
Arba unikalų „skeveldrinės granatos principu pagrįstą konstrukciją“:
Snukis wrote:Todel pirmosiose bombose si problema buvo isspresta gan paprastai - skeveldrines granatos principu. Turis kuriame buvo sprogimui reikalingas kuras buvo patalpintas i inda padaryta is nesodrinto urano ir tame inde issiurbtas oras. Sprogdikliai sudauzo ta inda ir sujungia sprogimui reikalinga kura.
Arba įdomias urano savybes:
Snukis wrote:Grynas uranas labia trapus ir piestuko storio urano liejinys neatlaikytu savo svorio bei sutrupetu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Uranium wrote:When refined, uranium is a silvery white, weakly radioactive metal, which is slightly softer than steel. It is malleable, ductile
(T. y. nesąmones rašanti wikipedija teigia, kad uranas yra kiek minkštesnis už plieną ir lankstus, o ne trapus :) ).

(Visos Snukio citatos paimtos iš temos viewtopic.php?t=994. Ir tik nesakyk, kad aš ir tavo post'us paredagavau. Nors... Jei galiu perrašinėt wiki be pėdsakų, tai turbūt ir tavo post'us paredaguot man ne problema.)

Taigi, prašau tik nuorodų, kurios patvirtintų šitas tavo sentencijas :) Juk negali būti, kad visame pasaulyje tiesą žinai tik tu vienas, ir niekur daugiau ji nepateikiama :D
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-12-03 17:19

RB wrote:
Snukis wrote: O!! :shock: RB jau atvirai pareiskia, kad wiki raso kliedesius:
http://en.wikipedia.org/wiki/Little_Boy
"...The entire "projectile" assembly was locked in a 2 mm thick steel box..."
Tą teksto dalį aš mačiau. Tik va tai, kad urano kulka buvo plieniniame konteineryje prieš ją iššaunant nereiškia, kad tas apvalkalas liks ant jos po to, kai ji 300 000 niutonų jėga skverbsis į urano žiedus (kurių angos diametras kiek mažesnis nei pačios urano kulkos).
Tipo issilukstena atsitrenkusi i ziedus? Tai is urano ziedai yra tokie tvirti, kad plienini apvalkala nudrasko? O tai kuriu velniu ta "urano kulka" deda i deze, jei ne todel, kad subyres ir issitaskys tas uranas nuo net 300 000 N jegos. Cia jau nekalbant apie tai, kad piestuko storio urano lydinys subyretu nuo savo paties svorio ;) Taip sakant naujai atsirades plieninis kevalas ant urano kulkos nepataiso beviltiskai nesamoningo gun-type modelio, kad jis nors kaip nors galetu suveikti. Anyway - pazanga - "tobulini" beviltiskai" neveikianti irengini :D
RB wrote: Beje, jei jau Snukis eilinį kartą sukritikavo wiki aprašytą gun-type dizainą kaip nesąmonę, gal būt jis galėtų pateikti bent vieną šaltinį, kuriame būtų pateikiamos jo aprašytos fizikos naujovės. Pvz.:
Snukis wrote:Minimaliam turyje telpa kaip tik 9 kg urano 235 izotopo is cia kritine mase uraninei bombai - 9 kg.
(O dabar Snukis abejoja, kaip pavyko pasiekti kritinę masę turint 50 kg urano? :D)
Nu apie urano kritine mase buvo rasyta keliose knygose (visos rusu kalba) kai univere buvo branduolio fizikos kursas. Pavadinimu tikrai dabar neprisiminsiu, o del 50 kg urano kritine mase buvo pateikta wiki plius dar keli duomenys svarbus grandininei reakcijai ivykti. Remiantis tais wiki pateiktais duomenimis (paskaiciavus) amerikieciai tycia kure bomba kuri turejo nesprogti ir taip Manheteno projektas turejo tapti "slaptu prisodrinto urano dovanojimo projektu Japonijai" :D Pirmaja bomba amerikiecia daro kur yra tik 50 kg ir prisodrine 89% kai jau zinoma (vel - wiki duomenimis), jog ginklams gaminti reikalingas daugiau kaip 90% sodrintas uranas. Taip sakant - "padovanosime japonams kiek maziau nei 50 kg sodrinto urano!" Paskaiu isaiskeja, kad "nieksas uranas" kraupiai oksiduojasi ir "uztepama" 14 kg 50% sodrinto urano, visumoje - 64 kg 80% sodrinto urano. Momento sukis - "Padovanosime japonams daugiau nei 50 kg sodrinto urano!" Tada openheimeris griebiasi uz galvos ir nupiesia neutronu reflektorius, kurie duoda pasakiska neutronu atspindejima - net 2-3 kartus padidina neutronu kieki reakcijos zonoje!!!! momento sukis - "Susiprogdinkime draugiskai!" Bet nesusisprogdinama, nes pasirodo, kad neutronu reflektoriams naudojamos medziagos neatspindi niekaip tu neutronu ir gali buti naudojamaos kaip apsaugines priemones nuo radiacijos. Vel sukis - "dovanojam Japonijai daugiau kaip 50 kg sodrinto urano su reflektoriais!" Bet cia vel - subyres tas uranas velniop nuo smugio :( Eureka! - i koncervu dezute ji! Bet ir cia problema - dezute trukdo susijungimui urano su uranu. Tada prieina RB (istorijoje tai isliks kaip Ulamo-Tellerio-Sacharovo 75 ideja) ir pasiulo "portatyvini skarbonkiu lukstentuva"... Ir bomba nesprogs, ir uranas neissibarstys, ir japonai dziaugsis dovanele, ir.... Istorija sukrecianti ir neitiketinai tiksli, bet va KK arba Aurigarijus science temose labiau tiktu toki brieda rasyti
RB wrote: Beje, toliau toje pat temoje urano kritinė masė ima augti:
Snukis wrote: 6) Pateikiami ivairus kritines mases duomenys: uranui nuo 50 iki 15 kg, tai priklauso nuo urano prisodrinimo;
...
Atsizvelgus i auksciau pateiktus duomenis, galima tvirtai pasakyti, kad pirmosios atomines bombos buvo technologiskai labai primityvios, vargu ar jose buvo grynas uranas ar plutonis. Paskaiciavus galima prieiti isvados, kad su tariamais 64 kg "gryno U235" amerikieciai vos datrauke iki reikiamu uranui 15 kg kritines mases (t.y. 25% nuo skelbiamos mases).
Savizudybe uzsiimi? Cia gi as kaip tik parodau, kad wiki duomenys yra klaidingi, t.y. parodau, kad wiki, kuria tu remiesi ir vadini mane del to analfabetu, raso nesamones ;) Cia yra paskaiciavimas remiantis wiki duomenimis, t.y. tais duomenimis kuriuos tu pateiki - irodymas kad nusisneki juodai ;)
RB wrote: Arba unikalų „skeveldrinės granatos principu pagrįstą konstrukciją“:
Snukis wrote:Todel pirmosiose bombose si problema buvo isspresta gan paprastai - skeveldrines granatos principu. Turis kuriame buvo sprogimui reikalingas kuras buvo patalpintas i inda padaryta is nesodrinto urano ir tame inde issiurbtas oras. Sprogdikliai sudauzo ta inda ir sujungia sprogimui reikalinga kura.
Tas "unikalus" principas yra "implosion" tipo ginklo gamybos principas. Skeveldrine granata - segmentuoto pavirsiaus pavyzdys. "Implosion" metodas, skirtingai nei "gun-type" metodas buvo sekmingai isbandytas pries pirmuosius bombardavimus ir pasitvirtino, o "gun-type", kaip pripazista net wiki, niekada nebuvo isbandytas. Tipo - dar vienas budas kaip padovanoti japonams sodrinto urano - pasinaudoti neisbandytu metodu ;)
Nesodrinto urano indas - vadinamasis neutronu reflektorius, nes tik taip galima efektyviai padidinti/palaikyti letuju neutronu kieki reakcijos zonoje.
RB wrote: Arba įdomias urano savybes:
Snukis wrote:Grynas uranas labia trapus ir piestuko storio urano liejinys neatlaikytu savo svorio bei sutrupetu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Uranium wrote:When refined, uranium is a silvery white, weakly radioactive metal, which is slightly softer than steel. It is malleable, ductile
(T. y. nesąmones rašanti wikipedija teigia, kad uranas yra kiek minkštesnis už plieną ir lankstus, o ne trapus :) ).
Kas cia tau uzejo, kad pateiki viena po kito savo kliedejimo irodymus? Butent nesamones rasanti wiki!!! Butent del to kad uranas yra trapus metalas sukisama naujuose wiki straipsniuose urano kulka i gana stora pliemno apvalkala, kad neissibarstytu tas uranas velniop. O gal nori pasakyti, kad minkstesnis uz pliena ir lankstus uranas islukstens plienini kulkos kevala kai jis veikiamas 300 000 N jega? Dar nedasuto, kad kliedi kartu su wiki?
RB wrote: (Visos Snukio citatos paimtos iš temos viewtopic.php?t=994. Ir tik nesakyk, kad aš ir tavo post'us paredagavau. Nors... Jei galiu perrašinėt wiki be pėdsakų, tai turbūt ir tavo post'us paredaguot man ne problema.)
Tai jau tipo neva kaip ir netgi kazkur ane suvartei mane? O gal dar karta irodei, jog esi visiskas mulkis, nesugebantis net suvokti ka pats parasei?
RB wrote:Taigi, prašau tik nuorodų, kurios patvirtintų šitas tavo sentencijas :) Juk negali būti, kad visame pasaulyje tiesą žinai tik tu vienas, ir niekur daugiau ji nepateikiama :D
As nesakau, kad as zinau apie pirmuju atominiu bombu konstrukcija vienas ir absoliuciai viska teisingai. Visada teigiau, kad tikroji bombu konstrukcija yra uzslaptinta ir kad visi skelbiami duomenys yra spekuliatyvus. As remiuosi VU igytomis ziniomis ir nezinau ar tas zinias kas nors kur nors paviesino. Anyway - reiktu pasiziureti kokie dabar duomenys yra VU branduolio fizikos kurse. Faktas tik tas, kad wiki skelbiamais duomenimis remiantis, jokia urano bomba negalejo buti sukurta 1945 m.
RB
senbuvis
Posts: 5234
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-12-03 19:49

Snukis wrote:Tipo issilukstena atsitrenkusi i ziedus? Tai is urano ziedai yra tokie tvirti, kad plienini apvalkala nudrasko?
Esant tokioms jėgoms ir elementarus smėlis plieninį apvalkalą nudraskytų.
Snukis wrote: Savizudybe uzsiimi? Cia gi as kaip tik parodau, kad wiki duomenys yra klaidingi, t.y. parodau, kad wiki, kuria tu remiesi ir vadini mane del to analfabetu, raso nesamones
Tai kokia vis tik yra kritinė U-235 masė? 9 kg ((c) Snukis), 15 kg ((c) Snukis), ar 50 kg (wikipedija)?
Prašyčiau pateikti šaltinį. „Kelios knygos rusų kalba“ nesiskaito. Negi visame internete nėra nė vieno teisingo šaltinio, kuris tuos 9 kg nurodytų? :D
Snukis wrote:Tas "unikalus" principas yra "implosion" tipo ginklo gamybos principas. Skeveldrine granata - segmentuoto pavirsiaus pavyzdys. "Implosion" metodas, skirtingai nei "gun-type" metodas buvo sekmingai isbandytas pries pirmuosius bombardavimus ir pasitvirtino, o "gun-type", kaip pripazista net wiki, niekada nebuvo isbandytas.
Taigi, „Little boy“ buvo ne gun-type, kaip nurodo visi iki vieno šaltinio, o implosion-type užtaisas? :)
Nagi, duok šaltinius, kurie patvirtintų šitą istorinį atradimą. Taip pat duok šaltinius, kurie aprašo implosion-type užtaisus taip, kaip tu aprašei. Ypač apie „sprogdiklių sudaužomą indą“ :D
Snukis wrote:Kas cia tau uzejo, kad pateiki viena po kito savo kliedejimo irodymus? Butent nesamones rasanti wiki!!! Butent del to kad uranas yra trapus metalas
Nuoroda? Juk nors vienas šaltinis internete turėtų pateikti tiesą, ar ne? :)
Beje, Encyclopaedia Britannica irgi nesąmones rašo:
http://www.britannica.com/eb/article-9074425/uranium wrote:Uranium is a dense, hard metallic element that is silvery-white in colour. It is ductile, malleable, and capable of taking a high polish.
Būk geras, padirbėk mokslo labui – parašyk enciklopedijos redaktoriams, paprašyk, kad jie tą straipsnį pataisytų į teisingą. Nes dabar labai nemaloni situacija gaunasi – tu vienintelis žinai tiesą, o štai milijonai žmonių visame pasaulyje mulkinami konspiratorių, kurie prirašė nesąmonių ir netiesos į visas įmanomas enciklopedijas. Bet tu pagalvok, gal čia tikrai mano vadovaujama Tiesos ministerija ką tik paredagavo enciklopedijas taip, kaip man palankiau? :)
Snukis wrote:As nesakau, kad as zinau apie pirmuju atominiu bombu konstrukcija vienas ir absoliuciai viska teisingai. Visada teigiau, kad tikroji bombu konstrukcija yra uzslaptinta ir kad visi skelbiami duomenys yra spekuliatyvus. As remiuosi VU igytomis ziniomis ir nezinau ar tas zinias kas nors kur nors paviesino.
Aišku, supratau. Taigi, superslapta informacija apie branduolinių ginklų konstrukciją pateikiama VU studentams, tačiau pasauliniame Interneto tinkle jos nėra... Dar daugiau, daugybė informacinių resursų pateikia tą pačią visiškai klaidingą informaciją :)
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-05-27 07:09

Dar kartą žurnalistams demonstruojama šaltoji sintezė:

http://www.technologijos.lt/archyvas/fi ... _news_view
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-05-27 08:56

Jei pavyks, tai valio ir snukis gales "rub it in your face" :D
User avatar
fallofeternity
naujokas
Posts: 35
Joined: 2007-11-29 00:34

2008-05-27 13:50

jai patvirtins ir kiti tai manau USA ir Rusijai šakės nes bizniukas su nafta ir akmens amžiau firearms'ais užsiriš labai labai grietai
Post Reply