Liucipher ir Akelos apsispjaudymas (iškelta)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-05-23 05:27

Undine wrote:Marinistinis peizažas yra dailės žanras, kuris gali būti įvairių stilių, pvz. romaninio, gotikinio arba renesanso stiliaus.
Atsiprašau, per skubėjimą padariau klaidą. Ten turėjo būti terminas ne stilius, o žanras. Aišku, žinodamas, kad kabinėjimasis prie žodžių vienas mėgstamiausių šio forumo lankytojų užsiėmimų, turėjau būt atidesnis. Vienok Akela terminą marinistika pavadino hipotetiniu, kas parodo, kad apie tokį ji iš viso nėra girdėjus. Nors apie Monė, kaip apie anot jos vienintelį impresionizmo pradininką kalbėjo taip drąsiai kaip dailės ekspertė.
Undine wrote:Jei dar kadanors norėsite vaidinti snobą, tai atminkite, kad ir pavyzdžiui simfonija - ne stilius, o tik žanras, mišios irgi taip pat. Tolesni patarimai kultūros klausimais yra mokami
Bijau, kad puikuotis savo meno išmanymu, tai greičiau Jūsų užgaida. Paryškinau. Jei mane domins meno klausimai, gal vis tik aš kreipsiuos į meno ekspertą, o ne į Jus. Tik jau nesupykit.

Beje, Undinė pacitavo du teiginius ir kažkodėl nepakomentavo pirmojo. Ar dėl pirmojo aš irgi buvau neteisus?
aivaras
skeptikas
Posts: 517
Joined: 2006-11-03 14:39
Location: Vilnius

2007-05-23 07:58

Undine wrote: Tolesni patarimai kultūros klausimais yra mokami (1kLt už valandą).
Grubus off topikas :D. Skubiai pakeisti į bokalas už valandą :D.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2007-05-23 08:17

Manau Undinei tiesiog pasirodė, jog po tokio snobiško pasisakymo prašyti bokalo už valanda pernelyg konformistiška :roll:.

P.s. keista buvo "skaityti" (ty permesti akimis) šį pasiputojimą, ypač prisiminus iškilmingą Liucipherio pasitraukimą iš lnk diskusijų, mat jos jam kėlė neigiamus potyrius :D.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-05-23 08:41

7x wrote:P.s. keista buvo "skaityti" (ty permesti akimis) šį pasiputojimą, ypač prisiminus iškilmingą Liucipherio pasitraukimą iš lnk diskusijų, mat jos jam kėlė neigiamus potyrius :D.
Negi jis buvo ispūdingas? Nustojau rašyt ir tiek. O išėjau, nes tiesiog jaučiausi visai nekompetentingas ( dar labiau nekompetentingas nei čia :mrgreen:) diskutuot tomis temomis, kuriomis diskutuojama LNK.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2007-05-26 17:44

Ak, Liucipieriau Liucipieriau, nė per savo nago juodymą nesupratote mano pasisakymo minties. Tai dabar kaip per pamokslą viską išdėstysiu.

Kad ne iš dyko buvimo Undinė prie žodžių kabinasi
Ar "self-proclaimed" eksperte meno dedasi,
Ir ne tam, kad teiginio vieno klaidingumą įrodytų,
O kad išmintį didžią klounologikos atskleistų.

O ji sako, kad nevalia vartoti ad-hominem
(ad-feminam beigi ad-virum)
Ne tik todėl, kad tai klaida baisi argumentavimo,
Dėl kurios iš prielaidų teisingų
Gauti išvadas gali teisingas arba klaidingas,
Ir ne tik todėl, kad tai neetiška (kaip pasakytų dorieji),
Ir ne tik todėl, kad tai negražu (kaip pasakytų mano močiutė),
Bet ir dėl to, kad apsijuokti gali kaip mimas nevykėlis,
Jeigu undinė išdykėlė tavo argumentą netikusį
Prieš tave patį panaudos.
Cha cha!
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-05-26 20:45

Undine wrote:O ji sako, kad nevalia vartoti ad-hominem
(ad-feminam beigi ad-virum)
Ne tik todėl, kad tai klaida baisi argumentavimo,
Dėl kurios iš prielaidų teisingų
Gauti išvadas gali teisingas arba klaidingas,

Atsipalaiduokit, čia tema prie alaus gi.
Čia daromos klaidingos išvados,
Čia daromos klaidingos prielaidos,
Čia visi argumentai tinkami,
Čia juk gi "skeptikų" forumas.
Undine wrote:Bet ir dėl to, kad apsijuokti gali kaip mimas nevykėlis,Jeigu undinė išdykėlė tavo argumentą netikusį
Prieš tave patį panaudos.
Cha cha!
Ant sveikatos kaip sakant. Juokas gydo.
Post Reply