Sleep paralysis ir kiti demonai:)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2008-02-12 23:53

Akela wrote:Beje, ar mėgstat stereogramas? Ar lengvai pasimato vaizdas?
Vaikystėje kai man aiškino kaip jas žiūrėt, nė velnio nesupratau, ten kažkaip toliau už lapo ir pan, man rodės neįmanoma ir atradau lengvesnį būda - sukryžiuoti akis. Bet tada tas 3d paveikslėlis atrodo įdubęs, nors turėtų būti išgaubtas. Niekaip nesupratau kas negerai su mano akim;] Paskui kažkada atsisiunčiau programa darytis tiem paveiksliukam, tai pasidariau "invertintą", tada pirmą kartą pamačiau kaip turėtų tos stereogramos atrodyti;] O normaliai pamatyti man ikišiol neišeina, kelis kartus pavyko bet vaizdas buvo labai išlietas ir buvo velniškai sunku jį sukoncentruoti. Gal susije su tuo, kad esu šiektiek toliaregis.
FooBar
naujokas
Posts: 118
Joined: 2004-12-08 19:06

2008-02-13 13:21

Man taip pat niekada nepavyko pamatyti stereo paveiksliuku. Kiek besikankinau - nieko....
Esu taip pat toliaregis.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-02-13 13:38

Aš iš pradžių žiūriu ne į strereogramą, o greta - į vietą, kuri yra už keliolikos ar keliasdešimt cm nuo stereogramos (geriau, jog tarsi už jos, nors ir greta). Tada stengiuos nepakeisti akies "settingo" - tarsi ir toliau žiūrėtum į tolimesnį objektą - ir "užvedu" žvilgsnį ant stereogramos. Per kelias sekundes ir išsiryškina 3D vaizdas.

Reikėjo kažkiek tai laiko išmokt, bet čia kaip ir važiavimas dviračiu - jei jau išmokai, tai moki visam laikui.

P.S.Gal yra ir geresnių metodikų žėt į stereogramas, bet aš jų nežinau. Galų gale šita man veikia ir ok. Kai netingėsiu labai, reikės pabandyt jas daryt - yr gi programkių (gal kokią labai patogią galit rekomenduot?)
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2008-02-13 14:16

Akela wrote: P.S.Gal yra ir geresnių metodikų žėt į stereogramas, bet aš jų nežinau. Galų gale šita man veikia ir ok. Kai netingėsiu labai, reikės pabandyt jas daryt - yr gi programkių (gal kokią labai patogią galit rekomenduot?)[/i]
Eeee nezinau kaip lietuviskai vadinasi, bet geriau rekomenduociau daryt "Anaglyph`us"- ir ziuret paprasciau- nereik akiu "kryziuot" :-), reik tik kokio akinio su melynu ir raudonu stiklais- galima pasigamint paciam.
Ir visokiu programeliu free pilna anaglypams.
http://en.wikipedia.org/wiki/Anaglyph_image
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-15 10:44

Morrigan:gal ten apie shaudymus pas tave ne visai sapnai.. juk, kaunas yra kaunas, ten madinga shaudytis prie kebabiniu:).. juokauju.. jei rimtai, tai uzhjauchiu mana moterai tas pats, atsikelia sako visai nepailsejus...

Akela: NAJS!!! blyyyn, reiks kada pabandyt su tuo plokshchiu matymu..
Apie isikalbejimus, tai ash turiu viena shlykshtu dalyka, kuris prasidejo velnias zhino del ko, ar del nervo.. gal del experimentu studiju metu su chemija:)... Anyway, kartais (dazhniausiai pavasario gale ir rudens pabaigoj) uzheina toks periodas, kai pradedu kaipir beveik dust.. na, jei tiksliau, jausmas toks, lyg bandei zhiovaut, kazhkas ta nutrauke ir.. lyg plauchiuose truktu oro.. bandai ikvept, o kazhkaip atrodo, kad per mazhai ikvepi.. ir trauki ora tol, kol plauchiai pradeda degt.. taip maloniai... Blyn ir pas daktarus buvau (nius galvojau, kad 10tmetis rukymo daro savo) ir visur - nieko nerado, sake sveikas kaip kumelys.. Bet idomiausia shitoj "ligoj" yra tas, kad "dust" pradedu tik kai prisimenu.. jei nepagalvoj apie tai - viskas puiku:)
Mislyjau gal nuo nervo budavo (bo kaipir su sesiju laiku sutapdavo:)...


Beja apie isikalbejimus, sesera pasakojo (medikas).. Buvo toks jaunuolis, kuris shlubavo. blyn, sveikas, viskas atrodo gerai, bet shlubavo. Paskui paaishkejo, kad po kazhkuriu narkotiku uzhsimetimo (seseris sake, kad po xtc, ale imho turejo but kazhkas kito, archiau lsd) chiuvas pradejo "suvokt", kad viena jo koja trumpesne uzh kita.. viskas, shlubuoja.. nezhinau kaip jam baigesi:)
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2008-02-15 14:35

Cia Dievas Tave baudzia bedievi gyvuly :P kai kita kart zmogysta ta pamatysi - pasirasyk ka jis sako - isegsim i biblija.
Ir maziau C2H5OH naudok - nebus tokiu haliucinaciju.
wdp
naujokas
Posts: 81
Joined: 2007-11-14 15:31

2008-02-15 14:57

O jei rimtai, tai ir as esu patyre panasiu haliucinaciju .. mazdaug 10-12 metu atgal .. gulejau lovoje ir staiga : lyg kazks mietas i nugara idure .. sustingau ir "pamaciau" ( buvau uzsimerkes ) - savo sesers veida artejanti prie manes is virsaus .. rysku toki .. viskas buvo ganetinai aiskia ir spalvotai - po 20 min nubegau i kita kambari - galvojau kazkas seseriai atsitiko - pazadinu - nieko :) , deja tai buvo pirmoji ir vienintele mano haliucinacija ( nekalbu apie specialiai sukeltas ). Dar, atsimenu, galvojau - va cia man Dievas irodymus siuncia :P kas jis yra o as netikiu :D ,
Del zaidimu pries uzmiegant su savo pasamone :
taip pat kaip ir Tu dariau experimentus, netgi siekiau, kad galeciau uzmiges savo sapna valdyti ( karta netgi kazkas panasaus pavyko ), kitaip tariant, kad tureciau SAVO matrica ir daryciau ka noriu .. daug mergu susikurciau ir ... deja atsikeldavau nebaiges :P Taip ir supratau, kad materialus pasaulis - svarbesnis.
O sirgdamas gripu dazniausiai matydavau panasu vaizda - as ant zemes rutulio ( "mazasis princas" paveiksliukai ) o per ta zeme rieda kitas rutulys, kuris tuoj tuoj mane sutraiskys .. ir as NIEKUR negaliu pabegti nuo jo :)
Veliau sie eksperimetai pabodo ( o gal viska issiaiskinau ) ir dabar sapnu ( jei ir sapnuoju ) nepamenu .. nebent karta i 6 men .. uzmiegu netgi zmonai ka nors "svarbaus" man pasakojant :)
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-02-15 15:03

Kazkur lyg ir skaiciau, kad nesapnavimas nieko gero nerodo. O gal nieko blogo... :mrgreen:
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-15 15:29

wdp wrote:Cia Dievas Tave baudzia bedievi gyvuly :P kai kita kart zmogysta ta pamatysi - pasirasyk ka jis sako - isegsim i biblija.
Ir maziau C2H5OH naudok - nebus tokiu haliucinaciju.
c2h5oh ash, kaip zhinai, mazhiau naudot negaliu.. chia tskant jau mana esybej..;)

beja, kada mes ajnam vel olous?
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-02-15 15:54

spyxter wrote:Kazkur lyg ir skaiciau, kad nesapnavimas nieko gero nerodo. O gal nieko blogo... :mrgreen:
Visi ir visada sapnuoja. O sapnų neprisiminimas - tai simptomas... kad tiktum kokiam Froidui į pacientus. :)

Pats irgi retai kada prisimenu, o apie labai ryškius ir "tikroviškus" išvis nieko negaliu papasakoti. Tik va, kai būni ilgai nemiegojęs, tada labai keistai jautiesi, toks lengvai apsvaigęs... :) Sako, dar ilgiau nepamiegotum, tai haliūnai kaip reikiant užeitų. :D
Post Reply