Sleep paralysis ir kiti demonai:)

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-11 12:04

Taigis, visa laik labai norejau patirt, ir pagaliau apturejau, labai minimalia versija, ale vistiek..

Gal pradesiu nuo pradzhiu.. Taigis, gyvenam su zhmona palepej, buvusiose dieduko dirbtuvese (atsiremontavom:).. tik shtai esme ta, kad miegam kambariuke kuris yra ~3X4 (metras ish tu 4 jei nedaugiau, yra nenaudojamas palepes plotas:).. kolkas, dar vis nera jokio lango (senamiesti isidet stogramgi yra panashaus sunkumo uzhduotis kaip duot sprigta adamkui:)...
Dargi, seniau tas kambariukas buvo naudojamas, kaip tamsusis kambariukas\sandeliukas ivariems rakandamas, tarp ju skiedikliams, dazhams etc.. ash turiu itarima, kad pastarieji ten labaiilgai ir sekmingai garavo ir geresi i viska aplinkui, nes miegas tam kambary tikrai idomus..
Motera ishtysai sapnuoja koshmarus (kitam kambary viskas gerai).. manishkiai sapnai irgi dazhnai buna tokie shyzovi (ale man patinka:)...
Anyhow, vienas paskutiniu geriausiu dalyku buvo kai guliu vadnas, kaipir berods nemiegu bet jau beveik ir miegu.. staiga tik kazhkas capt uzh kulkshnies, tokiom shaltom shaltom rankom suspaude (visas kunas kaip supralyzhuotas), galvoju motera durniuoja:).. pasuku akis i shona - miega ramiai nusisukus...
Blyyyyn, kaip nejauku pasidare.. zhinaau kas tai yra, kaip tas vyksta, ale pojuchiai tikrai idomus.. ir faina (suprast, kaip smegenai apgaudinejapojuchius), bet kazhkur giliai esantis vaikas ir fantastas pradeda paishyt piktas mergaites lipanchias ish shuliniu:)

(Kai papasakojau vakar tevams visas uzhsideges, babanka pradejo zhegnotis ir bande shventinto vandens ikisht.. sakiau, kad pas mane ish krano toks bega.. pats pashventinau:)

Vienu zhodhiu tik pasigirt norejau:)

Beja, ar kas turejo panashiu nutikimu?

(aj, dar vakar atsibundant priesh save stovinchia zhmogysta machiau.. kuri ishnyko pilnai atsimerkus... blyn, jauchiu reikia smegenus persishviest.. arba keist dyleri=)
User avatar
Shrunken Head
naujokas
Posts: 40
Joined: 2007-02-02 10:42
Location: Druskininkai

2008-02-11 12:29

Toxis ekstrymų mėgėjas žiūriu -blin acetonas, skiedikliai ir pan. chem. medžiagos labai toksiškos nervų sistemai, prisižaisi....Geriau pradėk organizuoti toje palėpėje nakvinę ekstremalam -dar ten kokią TV3 ar LNK pasikviesk su vaiduoklių medžiotojais (niekaip neištaikiau pamatyt kaip jie ten vaiduoklius gaudo, ale anonso užteko) -žiū ir marketinginį planą sugalvojau tamstos verslui :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2008-02-11 13:52

Um vaikystėje esu girdėjęs, kaip spintoje kažkas knarkia. Persikakojęs išbėgau iš savo kambario, žiūriu - namiškiai nė vienas nemiega, taigi garsas iš kito kambario negalėjo atsklisti. Po to dar ilgai baugščiai į tą spintą žiūrėdavau :D.
Visai neseniai sėkmingai užsiiminėjau nemiga ir apie 7h ryto jau beveik užmigęs galėjau priesiekti, kad girdėjau transformerio garsą (na tą garsą, kurį daro transformeris, kai transformuojasi). Bet aplinkui jokių transformerių nebuvo!
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-02-11 14:28

Kai man balsas liepia eiti miegoti, aš miegu labai gerai ir nieko įtartino ar keisto nesapnuoju. :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-11 14:50

heheh, nia, savo irshtvos ash jokiai purvasklaidai neatiduosiu:)

(del acetono, ash chia tik teorija tokia ishkeliau, vistiek turi but kazhkokia visko priezhastis.. nors aishku lango nebuvimas, ko pasekoje ir normalaus patalpos, kurioje miegi, nebuvimas turbut jau pakankama priezhastis:)

7x su nemiga yra pokshtu... shianakt negalejau uzhmigt iki ~3.. idomiausia, kai jau pradeda imt miegas, isijungia suka stebintysis protas kuris pradeda "ooo.. zhiurek zhiurek, tuoj uzhmigsiu.. blyyyn, koks idomus jausmas kai samone atsikabineja... najs.. vat tuoj tuoj.. o! vat shitas vaizdinys jau kaipir buvo miego pradzhia.. agha.. najs.. dabar reiktu paleist samone klajot ir stebet.." jo blyn.. kol nepaleidi samones, tol neuzhmiegi, o jei bandai "stebet" samone kaip i stulpa isikabinus... ir taip iki 3...
Viena kart buvo nerealus pokshtas, kai irgi tokioj nemigos busenoj (jau ~3\4 valandas prasivarchius) pradedi girdet muzika.. ne shiaip garsus, bet normalu gabala, berods negirdeta, gali ji tylint, garsint.. tik susiimi, viskas dingsta... pasitreniraves sugebejau ishjung ir ijungt muzika beveik instantly... chia dar vienas ish freakish miego busenos patirchiu ... (beja ta nakti su muzika taipir neuzhmigau.. atsikeliau ir su tevu zhvejot ishplaukem... pasirodo ir ji kokiatais nemiga kankino.. tai kita diena kopose pramiegojau;)

blyn, jauchiu tikrai smegenus rajkia gydyt:)
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2008-02-11 14:55

7x wrote: kad girdėjau transformerio garsą (na tą garsą, kurį daro transformeris, kai transformuojasi). Bet aplinkui jokių transformerių nebuvo!
Ir man taip buvo. Atsisuku, akurat transformeris, bet kadangi buvo iš tų gerųjų transformerių tai neišsigandau ir nuėjau miegot toliau.
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-11 15:12

:) niu kanta ash irgi supratau tik visishkai girtas bandydamas druzhikui paaishkint, koki idiotizma man kitais saveitei reikia paruosht.. sedejau, keikiau.. keikiau.. sustojau... supratau, gryzhau, apsikabinau knyga.. ir taip man patiko kantas;)
User avatar
Bitininkas
skeptikas
Posts: 817
Joined: 2007-12-14 17:53
Location: Vilnius

2008-02-11 16:01

Dažnai sąmoningai pats su savimi mintyse kalbuosi, dažniausiai tai atsitinka kai susijaudinu. Tai man padeda nusiraminti. Esu patyręs haliucinaciją nuo aukštos temperatūros: Matau neaišku vaizdą ir suspaudžiu dantis, pradedu jais trinti į savę, galvoju, kad esu dėl kažko kaltas ir blogas. Atsibundu ir rėkiu - "Aš blogas, blogas...!" Šita "maloni" haliucinacija pasikartojo du kartus skirtingais metais ir vienodai. Aš sirgau tada gripu, turėjau aukštą temperatūrą. Vien klausydamas muzikos galiu pasiekti euforijos būseną kuri tęsiasi keletą valandų. Prisimenu malonius vaizdus iš praeities, jaučiu senus kvapus... Retais atvejais nuo muzikos prasideda paranoja ir pyktis. Maloniausia kai supranti, kad viskas tik mano galvoje, tada pasijunti situacijos valdovu. Toxi, naudokis šiais malonumais kol gali... Aišku, nebent tai varo iš proto ir patiki tuo ką matai, ar jauti, nors tai fantazijos - haliucinacijos. Kadaise bijojau tamsos, nes nemačiau joje ir prigalvodavau to ko nėra, bet prisiverčiau vaikščiuoti tamsoje ir po kažkokio laiko baimė dingo. Suvokiau realybę. Daug žmonių bijo to ko nėra ir pridaro realiems žmonėms blogų dalykų, sau taip pat.
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2008-02-11 16:56

:) oj, save analizuot ir stebet man labai patinka.. tik kartais uzhknisa, kai blyn jau trechia valanda, tuoj i darba keltis.. o ash nesugebu ishsijungt:)

Del haliucinaciju gripiniu haliucinaciju motina su seserim gasdinau:)
guliu shkias, ~40+ temperaturos... staiga atsisuku i motina ir kiek imanome tiesesniu veidu sakau:
-mam, ar gali nupirkt man treningus
mama visa susinervinus (nius, ash net per fizini mokykloj i juos nelipdavau:), pradeda valyt ishrasojusia galva... ir kazhka tokio kuzhdet, kaip viskas gerai, nupirksim, o kam tau
-Ajsiu i paraolimpines varzhybas, - sakau, - pagal dabartine bukle speju kad dalyvausiu dailiojo shliauzhimo varzhybose...

Tai dave sprigta ir ishvadino durnium:)

O su tokiom buitinem haliucinacijom man visada budavo, kai vazhiuodavau ish drauges (dabartines zhmonos) namo (tekdavo kirst kelia pro sapiegines, ar koks ten kalnas.. pro paxiu kur eina) .. visa laika nuo to kalno leidzhiantis tamsoje, man vienoj vietoj matydavosi einantis vaikinukas su pana, taip akies krashtu pamatai kai mashinos zhibintai tik uzhkabina.. kai apsishviechia, pasirodo, kad ten nieko nera... Ir kiekviena kart vazhiuojant taip:)

Idomus dalykas tos smegenys...
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2008-02-11 17:34

Šianakt sapnavau, kad guliu savo lovoi ant pilvo, atsibudęs susivokiau, kad ištikro guliu ant nugaros. Apėmė kažkoks labai keistas jausmas, lyg būčiau teleportacijos būdu apsivertęs.
User avatar
Jauja
pradedantis
Posts: 200
Joined: 2005-12-06 18:23

2008-02-12 14:47

fizikanas wrote:Šianakt sapnavau, kad guliu savo lovoi ant pilvo, atsibudęs susivokiau, kad ištikro guliu ant nugaros. Apėmė kažkoks labai keistas jausmas, lyg būčiau teleportacijos būdu apsivertęs.
stebėjai savo būsenos neapibrėžtumą? :crazy:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2008-02-12 17:36

Greičiausiai.
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-02-12 18:01

fizikanas wrote:Šianakt sapnavau, kad guliu savo lovoi ant pilvo, atsibudęs susivokiau, kad ištikro guliu ant nugaros. Apėmė kažkoks labai keistas jausmas, lyg būčiau teleportacijos būdu apsivertęs.
Esu kartą kolektyviškai panašiai teleportavęsis: miegojom kartą su draugeliais kaitrią vasaros dieną kopose prisiriję nemažai Dimedrolio ir alaus kaip reikiant užpylę... Va taip ir skraidėm... Kiekvieną kartą, kai pramerkdavau akis, atsirasdavau vis kitoj vietoj... Tokie vat mokykliniai eksperimentai buvo. :)
User avatar
Morrigan
skeptikas
Posts: 516
Joined: 2004-09-06 18:51
Location: Kaunas

2008-02-12 21:30

o aš pastebėjau, kad kai esu pervargus, sapnai nemaloniai susilieja su realybe :pvz sapnuoju realų savo kambarį, realiu laiku (naktis, tamsu), puikiai matau visas detales....tik nuo spintelės sklinda kažkokių padarų skleidžiama muzika, arba už lango vyksta susišaudymas, o aš po langu tupiu ir prisibijodama stebiu įprastą kiemo vaizdą, tik kažkokios mažos ginkluotų žmonių trobelės stovėjimo aikštelėj išdygusios.
tokie sapnai bjaurūs tuo, kad prabudęs pamatai tą patį vaizdą kaip ir sapne, tik be tų fantastinių motyvų. ir šiaip savijauta slogi, nes atrodo, kad nei miegi, nei nemiegi.
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-02-12 21:56

ToxisLT wrote: Beja, ar kas turejo panashiu nutikimu?
Na gal nelabai panašus, bet ir iš pasakojimų apie keistas būsenas. Vienžo vaikystėje skaičiau daug visokių vaikiškų enciklopedijų (ko gero net pirmoji perskaityta knyga buvo tokia encikopedija) ir šiaip visokių pažintinių knygelių. Ir kažkur užtikau mintį, kad atstumą suvokti mes išmokstame, jog negismstame mokėdami jį nustatyti pagal skirtumą abiejose akyse. O su perspektyva dar sudėtingiau...
Kažko ta mintis mane sudomino ir ėmiau eksperimentuoti :) Dabar tiksliai neatsimenu, kaip man pavyko suskelti tokį fintą, bet po keleto dienų visokiausio išsidirbinėjimo su savo regėjimu bei jo suvokimu man pavyko - tiesa laimei neilgam - atjungti atstumo suvokimą :|
Pasaulis staiga tapo visiškai plokščias ir tarsi smogė į mane... tai buvo siaubinga :shockz:
Kaip reikiant išsigandau ir tam kartui eksperimentus baigiau :)
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-02-12 22:11

Jo, su tuo aplinkos suvokimu yra keistų dalykų... Kai gerai pagalvoji, supranti, kad tą pasaulį vos ne 2D ir matai, o tas gylio matmuo beveik įsivaizduojamas... :) Arba sėdi, prie rašomojo stalo, prie laptopo, ir užsiciklini, kad matai nepilną vaizdą, kad daiktai (kompas, lempa, tušinikai, etc.) turi savo nematomą pusę, o mano, stebėtojo, galvoje esantis pasaulio vaizdas kažkoks neišbaigtas... Strange... :crazy:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2008-02-12 22:11

Kaip tą padarei, Akela? :)
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2008-02-12 23:03

fizikanas wrote:Kaip tą padarei, Akela? :)
Jau nebeatseku :( Ten buvo n valandų tūnojimo savo kambarėly besigilinant į mąstymą/suvokimą/jutimus ir bandant tai modifikuot, o paskui taip išsigąsta (truputį sudėtinga būtų gyventi nesuvokiant atstumų :? ), kad uždrausta sau net galvot apie tai :(
Gal - kai daba "užklausa" paėjo - pasąmonė ką nors ir atkas iš tų laikų. (Jei prisiminsiu, parašysiu.)

Beje, girdėjau baikę apie studentą, kuris prisieksperimentavo su kvėpavimu - nusimušė jam automatinis režimas - ir negalėjo užmigt, nes imdavo dust :)
Tiesa, lyg tai jam atstatė tą "automatiką" versdami bėgioti stadione.
Gali būti tik baikė.

Beje, ar mėgstat stereogramas? Ar lengvai pasimato vaizdas?

____________________
Papildau - prisiminiau kitką - kaip vaikystėje "pasamonėje" akvarelės ieškojau. :)
Vienžo nupirko man tėtis fainą akvarelę piešimo pamokoms (atrodo, buvo profesionalams skirta, brangi), tik aš kažkur - ne namuos - sugebėjau ją pamest. Ar tai kieme kažką paišaliot bandžiau ir paskui slėpt, o gal nešiau kažkam parodyt, bet kažkur užkišau, kad vėliau prisižaidus jau su draugais pasiimt... ar ką - na nebėra dažų ir neprisimenu kur jie. O gaila ir liūdna - nauji, gražūs, niekas klasėje tokių neturi...
Abidnaaaa...
Jau buvau prisikaičius visokių pasakojimų apie tai, kad mūsų galvelėse užsilieka nemažai informacijos, kurios iškart ir neatgaminam geruoju. Ir toptelėjo, kad nors ir neatsimenu savo brangiosios akvarelės dislokacijos vietos, bet ta info kažkur - tarp dešinės ir kairės ausų - guli sau ramiai. Tik neprisikasu iki jos.
Na ką - kiekvieną vakarą prieš užmiegant kelis kartus sakydavau "maldelę":
"Brangioji mano pasąmone, surask ir pasakyk man, kur aš nukišau tą brangią/gražią/gerą akvarelę" :)
Ir ką - trečią naktį susapnavau aš tą savo akvarelę kaip gyvą :) . Nuėjau į gretimą namą (dar negyvenamas) ir ištraukiau ją iš už radiatoriaus. :)
Post Reply