atsakymai i Jusu klausimus apie Tikejima

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Post Reply
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-25 09:07

Sveiki visi, sveikinu visus , su Sv.kaledom, siunciu Jums trumpa sveikinima: Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu
Ir apkabinęs save, savo draugą, nusišypsok..
Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam
Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kamnors dovanok..
Ir jeigu tau šindien liūdna, būk geras, neliūdėk,
Savo laimę ir lsvajonę,ikimui patikėk..
O dabar apie reikala, esu toks pats skeptikas ir ateistas, kaip ir Jus, ir Tikiu, kad Dievas man, gali padeti, i visus Jusu uzduotus klausimus apie fizika ir matematika, susitarkite, kuriuos klausimus, Jus norite man uzduoti, o as su Dievo pagalba pabandysiu i JUOS atsakyti, nes netikiu, kad taip gali pavykti, uzduokite pacius sunkiausius klausimus, i kuriuos,mokslininkai yra atsake, arba dar tik tikisi gauti atsakymus, o as pabandysiu, veliau papasakosiu realia savo gyvenimo, kuri svaistau veltui istorija ir pateiksiu dokumenta, kad as net neesu baiges 12 klasiu, jei tokie irodymai tinkai, tai padiskutuokime, kiek nesuprasite to, apie ka as rasau klauskite, nes noriu si nuostabu Sv.Kaledu ryta,, padaryti stebukla ir sau ir Jums, o dabar einu i Baznycia pasimelsti, ir dar salygos tokios, jei patikesite, ir atsakysiu i Jusu pateiktus klausimus, o veliau pateiksiu daiktini irodyma, kiek klasiu esu baiges, bus Jusu savanoriska Auka Kataliku Baznyciai, sekmes, einu pasimelsti :) :wink: :cry:
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2008-12-25 15:06

Juozai, čia tu? :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2008-12-25 16:35

Sveikas, Zvaigzdziu_sunau (šiaip mes visi tam tikra prasme esam žvaigzdžių sūnūs ir dukros) ir ačiū už sveikinimą. :)
Dėl likusios tavo kreipimosi dalies. Hmm... Sakai, jog gali atsakyti į visus užduotus klausimus apie fiziką ir matematiką? O kodėl klausimai turėtų būti tik iš šitų sričių? Kodėl manai, kad tau pavyks atsakyti į juos teisingai? Kaip tai susiję su tavo 12 klasių nebaigimu? Ir iki kada mes galėtume tau tuos klausimus uždavinėti?
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-25 17:54

Sveiki, i klausimus atsakyti, galiu kokias dvi, trys savaites, kiek reikes paaiskinsiu apie ka ir, kaip o su mokslu nebaigimu susije taip, kad man sitos sritis, kaip ir visos kitos yra tuscia vieta, bet pabandysiu atsakyti jusiskiais terminais ir kas nesuprantama klauskite paaiskinsiu. Matematika ir fizika pasirinkau, tam, kad atsakyciau, i tuscius Jusu zemiskus klausimus, kuriais Dievas stengiasi i Jums ir man apsviesti prota, nes Turiu Tiesiogi Rysi su Juo ir Tikite, ar ne dar esu apsestas, jei klausite is kitu sryciu,galeciau duoti Zmogu, kuris Jums galetu, su laiku atsakyti i visus, kitus likusius klausimus, jei zinote, ar nezinote, Jo Vardas yra Cristopher Michael Langan, jis ir jo darbai yra tikras pavyzdys netikintiems Zmonems, ir siuo metu jo IQ( Jums tas, sako, o man ir Jam nieko) auksciausias Zemeje, nes IQ tarp 190-210. Linksmu Visiems Svenciu, tikiuosi atsakiau i Jusu klausimus, nes maniskiai dar lieka neatsakyti, jei patikesite, galesiu parodyti realiai pazymejima, kuriame esu baiges 8 klases, atsakysiu saziningai, be kitu pagalbos, jei noresite, ta pati galesiu pakartoti i i akis:) Dar karteli linksmu Svenciu, tikiuosi tokie stebuklais Jums tiks.
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-25 17:59

beje as Haris,ne Juozas :) :wink:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-25 18:55

Zvaigzdziu_sunus wrote:Sveiki, i klausimus atsakyti, galiu kokias dvi, trys savaites
O kodėl ne kokias penkias septynias savaites? - Labai matematiškas klausimas.
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-25 19:25

klausimas toks, ar skirsite man Laiko,kaip i Juos atsakysiu, susitikti, ir i akis Jums ta pati atsakyti ir Dievo Zodziais :) ;) Ar tik Jusiskiais terminais? Nes, mano Tikejimas, toks pats, kaip ir Jusu, niekinau viska, kas yra Sventa, ir nesitikejau stebuklo, bet ji Jauciu, ar Tikite? Dabar, gal ne, bet, kaip atsakytsiu turesite atiketi, kad man, tai Sklido is Dievo, nes as, net bendru savoku, kas tenais yra zinoma, labai mazai zinau. Tai tiek, sekmes Jums ir nepasimeskite atsakymuose, nes Jie bus ne mano, i Dievo, tam, kad Zinotume, kad Viskas yra tuscia, todel, kad erdveje turi isitekti Visi, o ne tik vienas objektas kuris yra nedalomas, nedalomas terminas reiskia nenoritis dalintis su kitais, cia ne vien teologija, bus ir tikros fizikos arba matematikos, kuri Jus domina, be reikalo..:( Linksmu Sventu Kaledu, Jezaus prisikelimo svente, kuria as suzinojau, tik siandien, pamates Wikipedijoje, zinojau ir anskciau, bet buvau pamirses ir netikejau, o kas yra kucios parasykite Jus, nes neradau, kas ten parasyta, ten, tik apie tradicija, o as pats ta dariau ir rasiau, kad Tai, yra tik tradicija, Meiles, Dziaugsmo ir Silumos Visiems, linki Dievas ir as. :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink:
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-25 21:00

dar vienas kalbantis "dievo vardu".... nieko naujo... :pioneer:
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-25 21:16

MaikUniversum sveikinu, su Sventemis, ir linkiu daug Meiles, o, jei nieko naujo neisgirsite, tai meskite pirmas akmeni, kurio as su Dievo pagalba ir savo 10 klases kursu, kuri mokausi suaugusiu mokymosi centre, negaleciau atsakyti. Atsakysiu logiskai, ir taip, kad suprastumete, nes noriu ir pats isgyti, ir Jums Sv,Kaledu proga Stebukla maza parodyti. Ar galite uzduoti, pati sunkiausia Jums klausima? Sekmes ir Meiles :) :wink: :) :wink: :) :sleep: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: Salygos virsuje, atsakysiu Jusu terminais, kurie man yra nezinomi ir yra tuscia vieta, cia Zemeje visiems, veliau galesiu pateikti daiktini irodyma, kuriame bus parasyta, kiek klasiu esu baiges, ir kokiais pazymiais mokiausi. Sekmes :thumbsup: :thumbsdown:
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2008-12-26 00:20

tu mums ne apie klases šnekėk, tuščiažodžiaut kiekvienas mokam, eik tiesiai prie reikalo.
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 08:15

Tai klauskite, kokie klausimai slegia Jumis ir Jusu siela, kiek Ju turite i visus galiu atsakyti. Juk sakiau, uzduokite toki klausima, i kuri Jums buvo sunkiausiai atsakyti. Nes Dievas nori ir Jumis ir mane pamokyti, per Save. Klausimai turi buti is fizikos arba matemtikos srities kuria Ju ismanote puikiai. Kokie atsakimai Jums reikalingi. Myliu Jumis ir Gerbiu, bet jei i siuos Zodzius isklausytumete, turetumete daugiau Isminties ir Meiles. Tai kokiu klausimu Dievas negaletu atsakyti per mane, nes noriu stebuklo ir mus pamokyti, asmeniskai as toki turejau, bet nepatikesiu dar karta, kol nepamatysiu, kad Visi kartu galime, ta priimti, ir patiketi, kad Ju yra.Sekmes :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :thumbsdown: :thumbsup:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-26 08:51

Tai kiek tu klasių baigei? Vieną kartą sakei, kad aštuonias, o kitąkart - dešimt.

Ir dar - paklausk, kiek Dievas yra baigęs klasių. :)
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 08:57

Siuo metu esu baiges 8, mokausi suaugusiu mokymosi centre 10, ten to nemoko ko Jus mokotes, dabr uzduokite sunku klausima :) :thumbsup:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-26 08:58

O Dievas kiek baigė? - Irgi pakankamai matematiškas klausimas. :)
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 08:59

9 toje klaseje nesimokiau, bet perkele, nes sirgau, tuo metu nesimokiau, tik sirgau, ir svaisciau laika veltui :thumbsdown:
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 09:00

O Dievas sako, kad Jus galite klausti :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :thumbsup:
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2008-12-26 09:03

Man visada buvo įdomu - kokia kalba kalba Dievas? :roll:
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 09:05

Dievas Jums sako, kad Jo kalba yra Meile ir Grozis, kuri Turime Jausti :) Tai klausimu, is matematikos,ar fizikos bus? Atsakymus rasime i visus :) :thumbsup:
Post Reply