Alkoholio vergai

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2009-08-30 23:24

White Panther wrote: Aš asmeniškai visiškai nevartoju alkoholio (neskaitant, jei kelis kartus per metus suvalgau saldainių su romu ar pan.) – net per šventes.
Parekomenduosiu saldainiukus Finlandia Vodka ir FINLANDIA Cranberry.
Niam, niam, niam :)
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-08-30 23:29

Ko jau ko, tai nekenčiu saldainių su alkoholiu. FUUUUUUUUUUUUUUUUUU... :nea:
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2009-09-03 17:31

White Panther wrote:Aš asmeniškai visiškai nevartoju alkoholio (neskaitant, jei kelis kartus per metus suvalgau saldainių su romu ar pan.) – net per šventes. Aišku, ne kartą man yra žmonės bandę įsiūlyt, bet aš pasakiau tiesiog ne ir viskas ;).
Hmm, o aš gana dažnai atsakau tiesiog taip ir viskas. Alkoholis taip maloniai svaigina. :)
Pagarbiai, alkoholio vergas
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2009-09-04 09:51

Liepaja wrote:O šiaip kodėl daugiau alkoholį geria ir pasigeria vyrai?
Kažkur esu girdėjusi kad vyrai yra labiau kompleksuoti, ir kad jie galėtu atsipalaiduot ir blablabla jiems greičiausia būdas alkoholis.
nieko tokio brangiosios jus sparciai vejates mus :drinks:
http://www.brisbanetimes.com.au/lifesty ... -f8v0.html
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/ ... ubled.html
vertiklis jei kam reik: http://translate.google.com/#

kompleksai ir lyciu skirtingas elgesys neturi nieko bendro.. moterys ruke maziau ir gere maziau del socialinio visuomenes poziurio kad "moterim tai nedera". nedera deveti kelniu nedera rukyti nedera gerti nedera dirbti nedera vairuoti nedera daryti taip kaip petras daro.. po social-feministinio moteru issivadavimo is socialiniu dogmu ""nedera" daryti to ka vyrai daro".. matom kad moterys vyrus pasivijusios ir netgi lenkia o zinant tai kad vyras vis dar "seimos galva" ir laukiant kol galutinai insyks sis veiksnys socialineje sferoje ir lygybe "seserybe" pataps kasdiene visuomenes poziurio isdava moterys manau gan stirpokai lenks yrus arba eis koja kojon visose zalingose veiklose..
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2009-12-09 13:15

Na nereikia pamirsht, kad avarijose kasmet suzheidzhiama ar mirshta matyt dar daugiau zhmoniu nei nuo alkoholio - o vairuotoju matyt yra netgi mazhiau uzh vartojanchius alkoholi (faktai nepatvirtinti) - bet kolkas niekas nelaidzhia knygu lengvas budas mesti vairuoti. Tai, kad nemazha dalis zhmoniu turi priklausomybe greichiui (t.y. vazhiuoja virshydami, kas daugiau, kas mazhiau) irgi yra ne paslaptis, bet kazhkodel forume dar nepasirode aishkinanchiu, kad esi vairavimo vergas ir shlykshtyne:).

Dabar del dar keliu ishsakytu minchiu:

White panter:
Nenoriu sugniuzhdyt tavo isitikinimu, bet ir priesh 5 ir priesh 10 ir matyt dar seniau buvo tas pats, tiesa pasakius dabar matyt shi problema shiek tiek sumazhejus, nes parduotuvese sunkiau nusipirkt alkoholio + visokios jaunimo akcijos pasakojanchios kad rukymas ir alkoholis yra ne nuostabus dalykai. Priesh gera 10tmeti budavo kabaku kuriuose alu parduodavo, jei tavo galva ishlenda virsh prekystalio, katras budavo ganetinai zhemas, dabar tokiu vietu manau sumazheje iki minimumo.

Spyxter: Jei nori pabandyt - pabandyk, pamatysi, kad nera ten nieko stebuklingo, svarbu zhinot visas galimas pasekmes. Jei nori pabandyt tik del to, kad visi siulo - tada siulau pabandyt ir turbo konvekcine krosnele - ja siulo bent jau misteris T :)

Del posakio - jei nori atsigert kazhko skanaus - gerk limonada - O jei man limonadas neskanu? Vistiek gert? Nes tai ne alus, nes alus yra nuodasble? Ash labai su dideliu pasitenkinimu ishgeriu gero tamsaus, ar balto (ar dar geriau tamsaus balto - uber dalykas:) alaus, nes man jis skanus. Tiesa pasakius butelys ar bokalas alaus yra net sveikiau nei limonadas, jei jau taip.

Saleem: nu ash tikrai neesu grammer nazis, bat bent jau apsispresk kaip rashai alkoholi - alhoholis, alkaguolis, alkogolis - ar dar kuri nors ish savo naudojamu variantu ir naudok viena:) - nes tavo anti alkooline kampanija labai jau "nigramatnai" skamba:)

MaikUniversum - visishkai sutinku su mintim apie lsd;)
User avatar
Kita
pradedantis
Posts: 263
Joined: 2006-03-14 14:53
Location: Klaipėda

2009-12-09 19:41

Verta paminėti, kad avarijos dažnai įvyksta būtent dėl to, jog vairuotojas buvo išgėręs alkoholio :lol:
Parduoda ir dabar tą alkoholį bet kam... Jei neparduoda, tai atsiranda pilnamečių draugų, kurie nuperka.

O šiaip tai – gerkit tai, kas jums patinka. Jei labai patinka, gerkit nors ir nuodus :wink: Jūsų kūnas, jūsų gyvybė – jūsų reikalas. Na, bet kai tai pradeda liesti aplinkinius, tai jau nebe visai vien jūsų reikalas. :)
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2009-12-09 22:20

vairuokit, kaip jums patinka, bet jei paliechiat (tikraja ta zhodzhio prasme:) kitus - tai jau nebe vien jusu reikalas!
uzhdraust mashinas! nes man jos bjaurios ir smirda!*

------------------
*ash jokiu budu nepropaguoju alkoholio - prieshingai imho jis daro daugiau zhalos nei naudos, bet jei valstybe pasitiki zhmonemis, kad jie "vartos saikingai" - tokiu atveju reiktu leisti "vartoti saikingai" ir visus lengvus* (chia pateiktoje britu mokslininku diagramoje i deshine nuo alkoholio) narkotikus, kurie daro mazhiau zhalos tiek pachiam zhmogui, tiek sociumui. Tiesiog kategorishkumas ir nurashymas i viena ar i kita puse mane nervina - zhmones visa savo gyvenima kuo nors dusinosi, ar tai butu grybai, durnaropes ar prarugusios vynuogiu sultys - ar tai busu pasyvus samones dusinimas - teatras/literatura. O kai "sedi" ant kazhkokio pabegimo nuo realybes pagalbininko - kas tai bebutu, ar alkoholis, ar narkotikai, ar knygos, ar pc geimingas, ar mezgimas - tai yra nebegerai. tiesiog visur reikia kazhkiek proto - ir to praktishkai pakanka:)
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2009-12-10 18:15

ToxisLT wrote:Na nereikia pamirsht, kad avarijose kasmet suzheidzhiama ar mirshta matyt dar daugiau zhmoniu nei nuo alkoholio <...>
pamastymui
http://www.edgarsnyder.com/drunk-drivin ... stics.html
•Approximately 40% of all motor-vehicle fatalities are alcohol-related.
•38% of all Christmas-time car accident deaths and 54 % of all New Year's car accident deaths are alcohol-related.
statistika apima jav.
Drunk Driving Accidents and Statistics

• 80% of all drunk driving accidents are from beer consumption.
• 51% of all fatal crashes happen on the weekends
http://mesotheliomainfo.instablogs.com/ ... tatistics/
uk statistika


kodel ne lietuvos? todel kad dristu suabejoti lietuvos statistikos tikrumu kuomet viesa apslaptis jog didele dalis neblaiviu avarijos kaltininkus sugeba "issipirkti" palankesnes avarijos ivykio priezastis.
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2009-12-18 17:26

:) bet kas nuzhudo tuos zhmones, alkoholis, ar _mashinos_ vairavimas ishgerus? Jei jie butu tiesiog prisigere ir niekur nevazheve - zhmones nebutu zhuve. Lygiai taip pat turbut nemazhai mirchiu nuo shautiniu zhaizdu amerikoj atsitinka, kam nors girtam mosikuojant shautuvu, bet mirties priezhastis tai buvo shautine zhaizda - tokiu mirchiu yra minimaliai valstybese su sugriezhtinta ginklu kontrole.
chia tiesiog mano kvailo pavyzdzhio apologija - ash neteigiu kad alkoholizmas yra lietuvos pasidydzhiavimas:) prieshingai ash manau, kad alkoholizmas yra ganetinai didele problema musuose. Ash tiesiog nemanau, kad jo uzhdraudimas ar branginimas ka nors pakeis. Zhmones linke svaigintis, kas tai bebutu, alkoholis, narkotikai, ar greitis. Imho, i pasiula iskiepyjus ir kitus, ne tokiu pavojingus svaiginimosi budus kaip lengvi narkotikai (zhole, xtc, lsd, grybai, matyt tas pats amfetaminas) - svaiginimosi mastai alkoholiu sumazhetu. T.y. zhmones nenustotu gert, tiesiog pasidalintu per visus imanomus budus, kurie yra mazhiau pavojingi visuomenei. T.y. ash labiau norechiau nakti tamsioj gatvej susitikt du apsiputusius veikejus, nei girtus:)
(nepuciu, nevartoju nieko, todel tai nelaikytina narkomano propoganda, prieshingai, ash labiau i alkoholizma matyt linkes:)
Kefyras
naujokas
Posts: 3
Joined: 2009-12-26 22:25
Contact:

2009-12-26 22:32

Alkoholis zudo smegenu lasteles, bet nevisas, o tik tas, kurios atsisako gerti :)
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-12-27 09:50

Šito argumento dar negirdėjau :lol: panaudosiu :thumbsup:
Post Reply