Šiukšlynėlis

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2009-08-23 18:29

oi, macka... :bored:
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2009-08-23 20:22

MaikUniversum wrote:macka, kiek jums metų ?
Stipriam tikėjimui įprastiniai amžiaus matavimo metodai netinka :D Jis gali būti ir nepilnametis ir vidutinio amžiaus...
mackamackis
naujokas
Posts: 5
Joined: 2009-08-23 20:33

2009-08-23 21:09

Macka tiesiog neseniai itikejo tai dabar labai arsiai gina tiesa.
User avatar
Dekonstruktorius
naujokas
Posts: 117
Joined: 2009-12-16 14:28

2010-02-04 03:20

Jei rimtai, tai nematau nieko juokingo, dauguma čia esančių ateistų nei velnio nesuprato ką gi iš tikrųjų norėjau pasakyti :)

Tarsi nepropaguočiau to pačio požiūrio Gayline.lt, ar Anarchija.lt:
Saulas Newmanas šioje postanarchizmui skirtoje paskaitoje kritikuoja klasikinį racionalistinį anarchizmą, kaip išlaikantį prieštaravimą tarp troškimo nuversti valdžią ir ją iš naujo sukurti. S. Newmanas mano, kad anarchistų judėjime yra išvirkščiai pritaikyta Thomaso Hobbeso natūraliosios tvarkos samprata, pabrėžianti, jog natūralioji tvarka yra chaosas ir visų karas prieš visus.

Th. Hobbesas manė, kad valstybė yra išeitis, nors valstybę valdo tie patys gyvuliai a.k.a. žmonės, tuo tarpu Kropotkinas, Spooneris, Rothbardas ir netgi Chomsky tiki gera žmogaus prigimtimi ir kaltina valstybę ją užgožus, nors pačią valstybę sudaro tie patys žmonės (turint omenyje paprastą faktą, kad valdžia – tai irgi žmonės, o ne Ponas Dievas).
Postanarchistas Saulas Newmanas prieš klasikinio anarchizmo dogmas (video)
http://www.anarchija.lt/index.php/teori ... ogmas.html

Dionisas Dionisas: Anarchistai turi kurti anarchiją čia ir dabar!
http://www.anarchija.lt/index.php/aktyv ... dabar.html

Nematau nieko blogo sveikoje kritikoje, kuri yra neatremiama iš racionalizmo (loginės perspektyvos). Aš tiesiog parodau ant kokių juokingų prielaidų yra pastatytas visas naiviojo racionalizmo namas, kuris labai lengvai sugriūna vos pajudinus kelias pseudo-krikščioniškų neoplatonistų dogmas, kurios visur propaguojamos. Nematau nieko kvailo tame, kad kritika gali būti nukreipta prieš bet ką, niekas neturi imuniteto kritikai, niekas ir niekada.

Šitas požiūris pas mane atsirado vien jau susipažinus su poststruktūralizmu (Foucault, Derrida) ir kritiniu racionalizmu (Popper), bei postmarksistinėmis teorijomis apie diskursą, hegemoniją, seksualinę sublimaciją ir libido slopinimą (Froidas, Frankfurto mokykla).

Mano begalinė neapykanta stagnacijai, esencializmui, kritikos trūkumui ir dogmatizmui galiausiai prasiveržė, kaip nenumaldomas noras praktikuoti transgresiją ir skelbti ją kitiems, skelbti apie nusikaltimo, iškrypimo ir nuodėmės būtinybę išsilaisvinimui iš buržuazinio kalėjimo - visuomenės holistinių spąstų... Iš dalies su manimi sutiktų tokie mąstytojai kaip Nida Vasiliauskaitė, Artūras Tereškinas, Zdanevičius ir tt. Visa NK95 yra tiesiog perpildyta kairiuoju postmodernizmu. Skirtumas tik tas, kad aš esu totalus radikalas. Man beveik viskas poxui išskyrus kai kurias neoAristoteliškas dorybes ir asmeninius romantinius santykius. Visos ribos ir apribojimai man tik kliūtis, kurią reikia pastoviai įveikti.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-02-04 16:30

Jei rimtai, tai nematau nieko juokingo...
Nežinau, man tai juokinga vien tai, jog tu įsivaizduoji, kad kažkas iki galo perskaito tavo postus.
User avatar
Dekonstruktorius
naujokas
Posts: 117
Joined: 2009-12-16 14:28

2010-02-05 00:52

Taip, čia man primena diskusijas su musulmonais jų forumuose... Tave arba užbanina, arba palaiko idiotu.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2010-02-05 01:20

o ko tu tikėjaisi šiame forume? :lol: Suprantu, kad tu pilnas visokių radikalių idėjų ir savo minčių apie pasaulį, filosofiją ir pan., bet negi tikėjaisi, kad šis forumas tinkama auditorija?

Geriau papasakok, kaip į tai reaguoja užsienio forumų gyventojai. Aišku, jeigu tik juose lankaisi. O šiaip, patariu vėl pradėt rašyti blogą. Tik ne tame gėjų saite, o kokiame labiau viešame, kur sulauktum daugiau tikslinės auditorijos.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-02-05 01:49

Dekonstruktorius wrote:Taip, čia man primena diskusijas su musulmonais jų forumuose... Tave arba užbanina, arba palaiko idiotu.
Tai žinoma, juk tu taip normaliai diskutuoji. Pavyzdžiui čia:
Dekonstruktorius wrote:
dubb wrote:Geriau, gerbiamasai dekonstruktoriau, įrodyk, kad tavo požiūris teisingesnis nei mano natūralistinė pasaulėvoka.
Tingiu.
Arba čia:
Dekonstruktorius wrote:Man dabar atrodo, kad į diskusijas ir žodžius rimtai žiūrėti nėra verta. Kol kas tik turiu problemų dėl manipuliavimo žmonėmis, nes mano tekstas sukelia aversiją. Reikėtų išmokti įrodyti ir paneigti bet ką bet kam..
Arba šita tema: viewtopic.php?f=3&t=1954&st=0&sk=t&sd=a&start=15 , kurioje visiškai gavai į kaulus, bet be problemų prikūrei daug kitų temų praktiškai apie tą patį. Išties, keista, kad tave kažkas laiko idiotu, juk tu tenori papamokslauti neapsišvietėliams!
User avatar
Dekonstruktorius
naujokas
Posts: 117
Joined: 2009-12-16 14:28

2010-02-05 01:56

7x wrote:
Dekonstruktorius wrote:Taip, čia man primena diskusijas su musulmonais jų forumuose... Tave arba užbanina, arba palaiko idiotu.
Tai žinoma, juk tu taip normaliai diskutuoji. Pavyzdžiui čia:
Dekonstruktorius wrote:
dubb wrote:Geriau, gerbiamasai dekonstruktoriau, įrodyk, kad tavo požiūris teisingesnis nei mano natūralistinė pasaulėvoka.
Tingiu.
Kam man buvo įrodinėti tai ką laikau neįmanomu įrodyti? :shock: :? Juk jau sakiau, kad galima paneigti ir įrodyti bet ką.

Beje, faktas, kad neatsakau į visus jūsų postus nereiškia, kad neperskaitau jų. Aš neturiu atsakyti į argumentą, kad laimėčiau diskusiją. Neturiu tikslo užsiiminėti tuo kas čia dar niekam nepavyko. Jūs tik kliedite xui znajet ką ir vaikštote ratais su savo diskutavimais
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-02-05 02:06

Dekonstruktorius wrote:Aš neturiu atsakyti į argumentą, kad laimėčiau diskusiją. Neturiu tikslo užsiiminėti tuo kas čia dar niekam nepavyko. Jūs tik kliedite xui znajet ką ir vaikštote ratais su savo diskutavimais
Ne, nu tai žinoma, jog neturi atsakyti į argumentus. Jau turėjome daug uzerių, kurie neatsako į argumentus, pasiskelbia, kad laimėjo diskusiją ir išjoja ant žirgo į saulėlydį. Vieni laimėdavo diskusijas neatsakydami į argumentus apie Dievą, kiti laimėdavo diskusijas neatsakydami į argumentus apie NSO zondavimus, treti laimėdavo diskusijas paskelbdami, jog 2006 metais Lietuvą ištiks milžiniškas kataklyzmas ir dingdami po to, kai milžiniškas kataklyzmas neištiko. Aišku anie laimėtojai dažniausiai neverkšlendavo kituose forumuose apie tai, kaip juos skepforumo lūzeriai nuskriaudė (mat jie buvo LAIMĖTOJAI, o ne laimėtojai), tačiau nemanau, kad tai sumenkina tavo individualius laimėjimus. Anaiptol, mažai kas laimėjęs diskusiją grįžta į forumą toliau neatsakinėti į argumentus ir dar labiau laimėti. Siūlau su tokiu užsidegimu dalyvauti Olimpiadoje, tikrai parveši kokius 4-5 medalius, jei, žinoma, nediskvilifikuos sužinoję, kad tu not retarted enough.
User avatar
Dekonstruktorius
naujokas
Posts: 117
Joined: 2009-12-16 14:28

2010-02-05 02:10

Aš jums priminsiu, kad turite neišsprendžiamų vidinių konfliktų, kurie taip ir nebus išspręsti vien dėl perspektyvizmo egzistavimo ir jūsų egocentrizmo.

pabandžiau įvykdyti terapiją prieš asketiškus idealus, bet jums nusišikt. Lindėkite ir toliau savo solipsizme, o aš pasiliksiu savo

Niekas čia jokios diskusijos niekada nelaimėjo, skeptikų forumas tai obskurantizmo šiukšlynas
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-05 23:03

Dekonstruktorius wrote:Niekas čia jokios diskusijos niekada nelaimėjo, skeptikų forumas tai obskurantizmo šiukšlynas
Ir visgi, jis savotiškai mielas. :lol: ar galime pasilaikyti kaip gyvūnėlį? kaip savotišką talismaną. :lol:
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2010-02-05 23:08

Kaip tai niekas? Visas diskusijas visada čia laimi ghoul. Išskyrus tas, kurias laimi 7x ir Svetimas. A bet jie taip labai paskui nesidžiaugia, tai kaip ir niekas nepastebi.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2010-02-05 23:37

Kai žmonės bando laimėt diskusiją, o ne suprast vienas kitą, ir viens kito idėjas ir rasti bendrą sprendimą, gaunasi tiesiog cirkas.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-02-06 00:30

MaikUniversum wrote:Kai žmonės bando laimėt diskusiją, o ne suprast vienas kitą, ir viens kito idėjas ir rasti bendrą sprendimą, gaunasi tiesiog cirkas.
Paklausyk savo mokytinio, Dekonstruktoriau! Eini tamsos, o ne šviesos keliu, busi koks tai Darth Vader'is.
Beje, maiki, kiek bendrų sprendimų radai su fundamentalistais krikščionimis? Ar supratai jų idėjas (t.y. ar bandei priimti Jėzų į širdį?) Gerai sekėsi?
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2010-02-06 00:51

7x wrote: Beje, maiki, kiek bendrų sprendimų radai su fundamentalistais krikščionimis? Ar supratai jų idėjas (t.y. ar bandei priimti Jėzų į širdį?) Gerai sekėsi?
Kaip galima diskutuot su žmonėm, kurie nežino pagrindinių elementarių diskusijos taisyklių? Jei žmogus nesutinka su prielaida, kad gali klysti, diskusija visuomet bus bergždžia. Tad nesuprantu, ką čia norėjai parodyt tuo klausimu? Kietumą?
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-02-06 01:06

Kažkaip keista, kad kai kuriems žmonėms diskusija ar ginčas yra aklas savo nuomonės kišimas kitiems. Diskusija ar ginčas turėtų būti įrankiai tiesai pažinti.
Bet jei pašnekovas nepateikia tikrų argumentų, jei pašnekovas nenori paremti savo nuomonės faktais... Tada tiesiog nutraukiu diskusiją, arba pradedu kalbėti pašiepiančiai.
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-02-06 09:22

D3monas wrote:Kažkaip keista, kad kai kuriems žmonėms diskusija ar ginčas yra aklas savo nuomonės kišimas kitiems. Diskusija ar ginčas turėtų būti įrankiai tiesai pažinti.
Bet jei pašnekovas nepateikia tikrų argumentų, jei pašnekovas nenori paremti savo nuomonės faktais... Tada tiesiog nutraukiu diskusiją, arba pradedu kalbėti pašiepiančiai.
Jie nori paremti savo nuomonę faktais. Nes dievas jiems - faktas. *angeliška melodija*.
Post Reply