Ar jaučiatės buki?

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-08-10 13:23

Ramzajus wrote:O aš mažas būdamas jausdavausi kvailai kaip tik dėl tokių pseudoprofesorių. Man kartais iškildavo klausimų dėl tokių dalykų, kurie kitiems būdavo savaime suprantami (na, pvz., kodėl kadanos reikia susituokti ir prisidaryti vaikų) ir dėl ko dažnai sulaukdavau tokių replikų: "nu tu ir nesupratingas, visi gi taip daro". :fool:
Man irgi mįslė, kodėl dauguma žmonių nori pasirodyti prieš vaikus visažiniais, ir pyksta, kai nežino atsakymų į šių klausimus. Laimė mano tėvai tokie nebuvo, arba viską paaiškindavo arba atsakydavo kad nežino ir duodavo linkus į literatūrą :lol:
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2005-08-10 14:05

... o gal jiems patiems visai cool buvo toks pokalbis...
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-08-10 14:07

Ramzajus wrote:... dažnai sulaukdavau tokių replikų: "nu tu ir nesupratingas, visi gi taip daro". :fool:
Nu nevisada taip pasitaiko. Armijoj vienas praporscikas sakydavo - "...pas mane iskas bus kaip pas zmones", tai jam atsakydavo, kad jo pavarde Rozum visiskai neatitinka jo budo. :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-08-15 19:53

Ramzajus wrote:
Nomad wrote:Laimė mano tėvai tokie nebuvo, arba viską paaiškindavo arba atsakydavo kad nežino ir duodavo linkus į literatūrą :lol:
Tai tau labai pasisekė. Aš gi tuo metu buvau auklėjamas pagal stereotipus, kaip reikia gyventi.
Kad ir dėl tų vestuvių. Įsivaizduok, kažkoks tėvų draugas turi merginą, tie jo klausia "tai kada vestuvės?", susituokia, tuomet kitas klausimas "o kada krkštynos?", paskui ima ir man, stebinčiam tą jų pokalbį, pareiškia "ir tu kai užaugsi būsi tėvelis". :shock: Nu maždaug pagauni, koks tai idiotizmas.
Pagaunu :shock:
Salomeja
pradedantis
Posts: 378
Joined: 2005-07-13 21:32

2005-09-12 20:14

HOBITE wrote: Manyčiau, toks pojūtis "kvailumo" vis tik yra ir charakterio bruožas. Nes juk yra žmonės, kurie visa gerkle skalija, kad viską žino (nors šiuo atveju paprastai negali pasigirti nei žiniomis, nei intelektu). O kiti kaip tik - nėra niekada 100 procentu įsitikinę savo žiniomis.
Nemanau, kad vadinamasis "kvailumo" pojutis yra bent kiek susijes su charakteriu. Zmones negimsta besijausdami kvaili. Daugelis ziniu yra paprasciausiai igyjamos, isisavinamos, o pasitikejimas savimi, nors is dalies priklausomas nuo charakterio, yra isugdomas. Jeigu tevai visa laika prikis vaikui trukumus, pabres, kad jis prastenis uz kitus, tikrai prisides prie sio nedekingo bruozo formavimo. Netgi protingas ir savimi pasitikintis zmogus tam tikromis aplinkybemis pasijaucia na, gal ne kvailas, bet kazko neismanantis, nepatyres. Ir tai yra visiskai sveikas jausmas. Kas gi is musu visazinis?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2005-09-12 21:24

mergina_22 wrote:Netgi protingas ir savimi pasitikintis zmogus tam tikromis aplinkybemis pasijaucia na, gal ne kvailas, bet kazko neismanantis, nepatyres. Ir tai yra visiskai sveikas jausmas. Kas gi is musu visazinis?
Ne, ce netas jausmas. As suzinojes, kad kasko idomaus nezinau, bet galiu suzinoti kaiptik nudziugu. O tas nemalonus kvailumo jausmas apima tada, kai kaskas kitas sugalvoja, ka ir tu galejej, bet nesugalvojej ir netodel, kad neturejej ziniu, o todel, kad pritrukaj fantazijos :(
User avatar
Mack ST*
pradedantis
Posts: 195
Joined: 2005-06-01 12:19
Location: Siauliai

2005-10-19 00:38

Ar jūs kada nors jaučiatės nepakankamai protingi?
Man taip kiekwiena diena :lol: . Turbut esu durnas kaip Vatmano popierius. Bet wistiek turiu pakankamai izulumo ce su jumis diskutuoti :twisted: .
O jei rimtai tai mane irgi siutina tas dalykas kad perskaitai liux minti ir pagalwoji kad pats galejai teip sugalwot (man teip kiekwiena kart skaitant jusu kontrargumentus) :twisted: . Taciau sedint cia ta "yda" kasdien mazeja....
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-19 01:18

Ar jūs kada nors jaučiatės nepakankamai protingi?


Aš tai jaučiuosi labai protingas, bet man beveik niekada nepavyksta protingai išreikšti savas mintis - todėl visokie snukiai ir nesupranta manęs. :cry:
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-10-19 11:07

bendraudamas su protingais zmonem ir pats truputi protingeju :wink: dekingas savo gyvenimui kad teko pazinti labai daug sviesuoliu kurie idejo dideli indeli i mano mastysena..
zinoma kai kada pamastau kad esu visiskas idiotas juolab kai save palyginu su kai kuriu mastymu. bet gyveni tam kad tobuletum tad gal ateity ir i mane kas nors megins lygiuotis net jei ir nebusiu "proto bokstas".. viltis gi durniu motina :P
HOBITE wrote: Beje, fainas posakis: kvaili būna tik tie klausimai, kurių niekas neužduoda.
man dar fainesnis:
"jei tu protingesnis uz kitus tai kas gi tai suvoks?"
User avatar
Jean Paul Sartre
pradedantis
Posts: 326
Joined: 2005-06-16 09:57
Location: Circus Maximus
Contact:

2005-10-19 15:57

Srovė wrote:Aš tai jaučiuosi labai protingas,
Vadinasi, turite didžiulę problemą
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-19 18:48

Jean Paul Sartre wrote:
Srovė wrote:Aš tai jaučiuosi labai protingas,
Vadinasi, turite didžiulę problemą
Tai gi - juk prisipažinęs tuo ir parodžiau, kaip lieju dėl to ašaras. Va, dar kartą pažiūrėkit: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

P.S.
O jei rimtai juokauti, tai - neturiu problemos, kurią turi dauguma. :D
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-25 09:10

Srovė wrote:....Tai gi - juk prisipažinęs tuo ir parodžiau, kaip lieju dėl to ašaras. Va, dar kartą pažiūrėkit: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

P.S.
O jei rimtai juokauti, tai - neturiu problemos, kurią turi dauguma. :D
O jei dar rimciau juokauti - matyti, kad turi 7 problemas ir tik vienos neturi.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-25 11:02

Snukis wrote:
Srovė wrote:....Tai gi - juk prisipažinęs tuo ir parodžiau, kaip lieju dėl to ašaras. Va, dar kartą pažiūrėkit: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

P.S.
O jei rimtai juokauti, tai - neturiu problemos, kurią turi dauguma. :D
O jei dar rimciau juokauti - matyti, kad turi 7 problemas ir tik vienos neturi.
Ką tu, ką tu... Aš kaip realus žmogus problemų turiu nepalyginamai daugiau, nei tau pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Tik kas liečia suvokimą, tai tuo nesiskundžiu tikrai. :)
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-25 12:36

Srovė wrote:... Tik kas liečia suvokimą, tai tuo nesiskundžiu tikrai. :)
Kas dar is tos pacios palatos?
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-10-25 12:38

Srovė wrote:Aš tai jaučiuosi labai protingas,
Didžiausia pasaulio bėda yra ta, kad kvailiai ir fanatikai yra visuomet įsitikinę savo teisumu, kai tuo tarpu protingi žmonės yra kupini abejonių.
Bertrand Russell
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-25 13:43

son wrote:
Srovė wrote:Aš tai jaučiuosi labai protingas,
Didžiausia pasaulio bėda yra ta, kad kvailiai ir fanatikai yra visuomet įsitikinę savo teisumu, kai tuo tarpu protingi žmonės yra kupini abejonių.
Bertrand Russell

Snukis wrote:
Srovė wrote: ... Tik kas liečia suvokimą, tai tuo nesiskundžiu tikrai.


Kas dar is tos pacios palatos?
Aš tai nežinau... Turbut tie, kurie bet kokiom priemonėm įrodinėja, kad butent jie patys protingiausi. Juk aš tik pasakiau, kad nesijaučiu visišku neišmanėliu. Argi būtina jaustis visišku kvailiu, kad galėtum nebūti tokiu? :)
User avatar
Mack ST*
pradedantis
Posts: 195
Joined: 2005-06-01 12:19
Location: Siauliai

2005-10-25 15:45

Srovė wrote:
Ar jūs kada nors jaučiatės nepakankamai protingi?


Aš tai jaučiuosi labai protingas, bet man beveik niekada nepavyksta protingai išreikšti savas mintis - todėl visokie snukiai ir nesupranta manęs. :cry:
Ir kaip tu ivertini savo protingumo lygi? Postu kiekiu? Jei nepavyksta ju isreiksti protingai, pabandyk jas reiksti aiskiai. Gal td visokie snukiai ir supras :dirol:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-25 16:18

Ar jūs kada nors jaučiatės nepakankamai protingi?

Srovė wrote:Aš tai jaučiuosi labai protingas, bet man beveik niekada nepavyksta protingai išreikšti savas mintis - todėl visokie snukiai ir nesupranta manęs. :cry:
Mack ST* wrote:Ir kaip tu ivertini savo protingumo lygi? Postu kiekiu? Jei nepavyksta ju isreiksti protingai, pabandyk jas reiksti aiskiai. Gal td visokie snukiai ir supras :dirol:
Visų pirma jausti, tai nereiškia vertinti. Juk buvo paklausta "prie alaus", kaip jaučiatės? Čia pat, o ne kitur, aš ir atsakau.
O dėl nesusišnekėjimo fenomeno, tai forume Kitos temos, temoje Kraštutiniai palyginimai, tam tikras savo įžvalgas jau pateikiau. :drinks:
Post Reply