Juozo "Ilgiausio Posto Varžybos" prie alaus

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-24 20:18

Nomad wrote:
Snukis wrote:Ilgai turbut teko gimdyti tokia "homeriska" istorija... Gal net ir alus du kartus su snargliu isgert uz davatka ir skeptika...
Alus čia nepadės, grečiau buvo atvirkščias atvejis - pamiršo išgerti savo vaistus ;)
Gana, jau gana tų audringų aplodismentų. Jei jau taip patiko, kaip ir sakot, - tai sukūriau jums ir antrą seriją to anegdoto-tosto pachmielui. Paklausykit:
- Ankstyvas rytas. Vos tik atsidarė knaipė, o davatka ir skeptikas skaudančiom galvom jau čia. Pirmas pradėjo keiktis davatka: " Negaliu patikėti, kad dar vakar gėriau snarglį...". "Ką tu?.. Ką tu, brolau, - juk mudu vakar taip gražiai pakalbėjom apie dievulį.., tu net prisipažinai, kad nebetiki juo - kažkada ir man taip atrodė..." - paguodė artimą skeptikas.
Taigi, vyrai, ir išgerkim už tai, kad visada prisimintume, ką gėrėm vakar, - kad žinotume, ką gerti šiandien.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-24 21:46

Srovė wrote:...
Taigi, vyrai, ir išgerkim už tai, kad visada prisimintume, ką gėrėm vakar, - kad žinotume, ką gerti šiandien.
Nuo ko cia taip apsinesei, kad neprisimeni ka gerei?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2005-09-25 00:12

Snukis wrote:
Srovė wrote:...
Taigi, vyrai, ir išgerkim už tai, kad visada prisimintume, ką gėrėm vakar, - kad žinotume, ką gerti šiandien.
Nuo ko cia taip apsinesei, kad neprisimeni ka gerei?
Kajp ir sako, snarglio;]
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-25 11:16

Srove, parašyk dar porą anekdotų. Tai padės tiksliau nustatyti tavo amžių.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-25 13:20

Nomad wrote:Srove, parašyk dar porą anekdotų. Tai padės tiksliau nustatyti tavo amžių.
Tai neįmanoma, - kai išklausysi trečiąją seriją to paties anekdoto-tosto, suprasi, kad taip... (Beja, tai jokia ne paslaptis. Man dvigubai kaip tau ir dar penki...)
Taigi>

Ta pati knaipė po savaitės. Vien tik skeptikai - gal kokie devyni - blaivūs, troškulio kankinami sėdi, nuobodžiauja. Prie jų tuščių bokalų atskrenda vapsva. Jie visi su užsidegimu puola jos mušti... Tuo metu įbėga alaus atsigerti davatka. Tikras išgelbėtojas tas davatka - pastato visiems.
Greitai bemaukdami, visi kaip vienas, randa dugne... - tą patį...
- Kokiais čia snargliais mus drįsti vaišinti, - užsipuola davatką skeptikai.
- Aš visada geriu alų su įmuštu kiaušiniu... ir jus tuo pačiu pavaišinu.., - prisipažįsta davatka.

Vyrai, tai išgerkim už tai, kad žinotume, jog ne viskas yra snarglys, kas atrodo, kaip snarglys.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-25 13:58

Srovė wrote:...Vyrai, tai išgerkim už tai, kad žinotume, jog ne viskas yra snarglys, kas atrodo, kaip snarglys.
Bandai issiginti, kad snargliu 2 porcijas susveitei?
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-25 17:28

Tai neįmanoma, - kai išklausysi trečiąją seriją to paties anekdoto-tosto, suprasi, kad taip... (Beja, tai jokia ne paslaptis. Man dvigubai kaip tau ir dar penki...)
Na va, turint visus duomenis dabar jau galima paskaičiuoti, kada sustojo tavo protinis vystymasis. Tai įvyko 11-aisiais tavo gyvenimo metais, prieš 42 metus :)
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-25 19:42

Nomad wrote:
Tai neįmanoma, - kai išklausysi trečiąją seriją to paties anekdoto-tosto, suprasi, kad taip... (Beja, tai jokia ne paslaptis. Man dvigubai kaip tau ir dar penki...)
Na va, turint visus duomenis dabar jau galima paskaičiuoti, kada sustojo tavo protinis vystymasis. Tai įvyko 11-aisiais tavo gyvenimo metais, prieš 42 metus :)
Matai, Nomad, aš turiu pagrindą tikėti, kad tau dvidešimt keturi, tuo tarpu tu vis dar nežinai, kiek man... Štai kuo tikėjimas stipresnis už žinojimą. Juk tau svarbiau, pasirodė, eilinį kartą pažeminti mane, nei išsiaiškinti, kaip yra ištikrųjų.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-25 19:58

Matai, Nomad, aš turiu pagrindą tikėti, kad tau dvidešimt keturi, tuo tarpu tu vis dar nežinai, kiek man... Štai kuo tikėjimas stipresnis už žinojimą. Juk tau svarbiau, pasirodė, eilinį kartą pažeminti mane, nei išsiaiškinti, kaip yra ištikrųjų.
Koks tavo amžius nustačiau, paskaičiavęs pagal paties nurodytą formulę 2 x mano amžius + 5 :) Kadangi žinutės rodo vienuolikmečio mentalitetą, nebuvo sunku paskaičiuoti, prieš kiek laiko sustojo tavo intelekto tobulėjimas. :(
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-25 20:29

Snukis wrote:
Srovė wrote:...Vyrai, tai išgerkim už tai, kad žinotume, jog ne viskas yra snarglys, kas atrodo, kaip snarglys.
Bandai issiginti, kad snargliu 2 porcijas susveitei?
Snuki, tikrovėje niekas negėrė jokio alaus nei su snargliais, nei su kiaušiniu, todėl ir gintis man, ko aš nedariau - jokio pagrindo nėra. Aš čia alegorine forma nusakiau skeptikų forumo proceso esmę. Žinoma, galima dabar spėliot koks personažas atitinka kokį forumo dalyvį: kas čia Ateonas, kas Snukis.., kur čia Juozas, Erlandas.., kas čia davatka, širšė, ir kas čia tas alus?.. Bet aš visiškai nesistengiau aprašomo proceso esmės surišti su konkrečiais tikrovėje veikiančiais žmonėmis. Todėl spėlioti - būtų tik bevertis, beprasmis užsiėmimas. Tame yra žymiai reikšmingesnių momentų.
Kiekvienam pagal galimybes...
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-25 21:26

Srovė wrote:... Bet aš visiškai nesistengiau aprašomo proceso esmės surišti su konkrečiais tikrovėje veikiančiais žmonėmis....
Na taip - "...ne arkliui, o - bobai...". Bet tada ir nicka reikejo pasirinkti Tucka arba Jeronimas.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2005-09-25 23:30

Mano 12-metei sesei tie anekdotai pasirodė visai juokingi...


edit: sorry, sąžinė nugalėjo. Meluoju iš mandagumo :oops:.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-26 15:16

7x wrote:Mano 12-metei sesei tie anekdotai pasirodė visai juokingi...


edit: sorry, sąžinė nugalėjo. Meluoju iš mandagumo :oops:.
Jo, davatkos irgi panašiai elgiasi. Kol nežino, ką tie tekstai reiškia, tai džiaugiasi ir sakosi, kad tiki. Kai pasakai, apie ką kalba, - tai labai pyktinasi, primena, kad dievo keliai nežinomi... Maža to, - sako: "Negalvok, kad čia tik tu vienas protingas, o visi kvaili..."
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-27 09:04

Sėdi prie fontano dešimt skeptikų. Visi tokie laimingi...
Čia prieina vienuoliktas. Tie ir giriasi: "Žinai, broli, vakar mus visus davatka alum vaišino..." Tas pasikrapštė pakaušį, pamąstė ir sako: "Visvien netikėsiu, kol anas šito vandens nepavers alumi."
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-27 11:44

Srovė wrote:Sėdi prie fontano dešimt skeptikų. Visi tokie laimingi...
Čia prieina vienuoliktas. Tie ir giriasi: "Žinai, broli, vakar mus visus davatka alum vaišino..." Tas pasikrapštė pakaušį, pamąstė ir sako: "Visvien netikėsiu, kol anas šito vandens nepavers alumi."
O tau pačiam tai atrodo sąmojinga, ar tik šiaip rašai norėdamas pažiūrėti mūsų reakciją? (p.s. jei nesupratai klausimo, neatsakyk nieko :) )
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-27 13:52

Nomad wrote:
Srovė wrote:Sėdi prie fontano dešimt skeptikų. Visi tokie laimingi...
Čia prieina vienuoliktas. Tie ir giriasi: "Žinai, broli, vakar mus visus davatka alum vaišino..." Tas pasikrapštė pakaušį, pamąstė ir sako: "Visvien netikėsiu, kol anas šito vandens nepavers alumi."
O tau pačiam tai atrodo sąmojinga, ar tik šiaip rašai norėdamas pažiūrėti mūsų reakciją? (p.s. jei nesupratai klausimo, neatsakyk nieko :) )

Nu apie kokį dar sąmojį čia kalba gali būti? Kai patį kas nors įmes į alaus bačką ir užmirš, - tada pats savo kailiu pajausi.
Žinai, man tai padėjo išsivaizduoti, kaip bus po mirties...
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-09-27 14:35

Srovė wrote:...Nu apie kokį dar sąmojį čia kalba gali būti? Kai patį kas nors įmes į alaus bačką ir užmirš, - tada pats savo kailiu pajausi.
Žinai, man tai padėjo išsivaizduoti, kaip bus po mirties...
Na ir kaip pavyko issivaizdinti bunant backoje?
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-09-27 14:59

Snukis wrote:
Srovė wrote:...Nu apie kokį dar sąmojį čia kalba gali būti? Kai patį kas nors įmes į alaus bačką ir užmirš, - tada pats savo kailiu pajausi.
Žinai, man tai padėjo išsivaizduoti, kaip bus po mirties...
Na ir kaip pavyko issivaizdinti bunant backoje?
Nu koks tu po tokio atsakymo dar Snukis. Tu snukutis.
Post Reply