Jaunas vynas

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-17 11:54

Nieko baisaus, aš dar palauksiu. Tu pasigylink ir - visvien kažką, tavo akimis svarbaus, atrasi. Aš jau po to išreikšiu savo nuomonę.
Jau pasigilinau. Dabar gali išreikšti savo nuomonę.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-10-17 11:59

18.23 Sauliaus dvariškiai pakartojo šiuos žodžius Dovydui į ausį. Bet Dovydas atsakė: "Argi jūs manote, kad tapti karaliaus žentu yra lengvas dalykas? Aš esu tik neturtingas ir menkas žmogus".
18.24 Sauliaus dvariškiai jam pranešė: "Dovydas šitaip kalbėjo". -
18.25 "Dovydui taip pasakykite, - tarė Saulius. - ' Karalius nereikalauja jokios dovanos už nuotaką, išskyrus šimtą filistinų apyvarpės odelių , idant būtų karaliaus priešams atkeršyta". Saulius tikėjosi nužudyti Dovydą filistinų rankomis.
18.26 Dvariškiams pakartojus Dovydui šiuos žodžius, Dovydas buvo patenkintas mintimi tapti karaliaus žentu. Prieš pasibaigiant nustatytam laikui,
18.27 Dovydas drauge su savo vyrais išsirengė į žygį ir užpuolęs užmušė du šimtus filistinų. Dovydas parnešė jų apyvarpės odeles ir suskaitė visą skaičių karaliui, kad galėtų tapti karaliaus žentu. Saulius davė jam savo dukterį Michalę žmona.
saulius prase tik simto apyvarpes odeliu uz savo dukra.. o dovydas buvo toks "dosnus" kad uzmuse du simtus filistinieciu atnese du simtus apyvarpes odeliu..
dovydas buvo uolus tikintysis.. stai ka moko biblija - jei kas papraso uzmusti viena zmogu uzmusk du.
ir visa tai buvo daroma:
18.17 Saulius tarė Dovydui: "Štai Meraba yra mano vyresnioji duktė. Ją aš tau duosiu žmona. Tik būk mano kovotojas ir kovok VIEŠPATIES kovas ". Mat Saulius galvojo: "Aš pats prieš jį savo rankos nekelsiu. Filistinai tepakelia ranką prieš jį!"
kaip sakant vardan dievo tevo ir zudyti lengviau..
18.28 Betgi Saulius matė ir suprato, kad VIEŠPATS buvo su Dovydu . Net Sauliaus duktė Michalė jį mylėjo.
18.29 Todėl Saulius Dovydo dar labiau bijojo ir buvo jo priešas per visą savo gyvenimą.
sios eilutes nurodo kaip viespats "myli" visus zmones kai is meiles dovydui jam padejo nuzudyti 200 filistinieciu.
pasak biblijos meile tai zudymas.

p.s. neveltui saulius nusigreze nuo dievo :wink:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-17 22:48

Nieko baisaus, aš dar palauksiu. Tu pasigylink ir - visvien kažką, tavo akimis svarbaus, atrasi. Aš jau po to išreikšiu savo nuomonę.
Nomad wrote:Jau pasigilinau.
Puiku! Dabar apmąstyk, po dviejų savaičių dar kartą atydžiai perskaityk. Taip galėsi aprėpti visumą, ir pasamonė išduos "paslaptį", kas gi ten esmė. O kai parašysi, ką ten atradai, aš ištesėsiu savo pažadą.


Nomad wrote: Dabar gali išreikšti savo nuomonę.
Taip nebuvo tartasi.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2005-10-18 13:47

Snukis wrote:Ne spirito procentas sutabdo rugima, o - naturalus fermentavimas tik tiek galimas.
Snukis kliedi, fermentacija stabdo be abejo ir etanolio koncentracija
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-18 15:38

Liucipher wrote:
Snukis wrote:Ne spirito procentas sutabdo rugima, o - naturalus fermentavimas tik tiek galimas.
Snukis kliedi, fermentacija stabdo be abejo ir etanolio koncentracija
Ir etanolio koncentracija. :) Nu nesu chemikas, ka padarysi :oops:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-18 16:20

Puiku! Dabar apmąstyk, po dviejų savaičių dar kartą atydžiai perskaityk. Taip galėsi aprėpti visumą, ir pasamonė išduos "paslaptį", kas gi ten esmė. O kai parašysi, ką ten atradai, aš ištesėsiu savo pažadą.
Kitaip tariant, tu pats nei velnio nesupranti šitos vietos :) Aišku, ko norėti, kad žmogus, nesugebantis teisingai parašyti "atidžiai", suprastų tokias aukštas dvasines materijas...
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2005-10-18 17:22

Nomad wrote: Kitaip tariant, tu pats nei velnio nesupranti šitos vietos :) Aišku, ko norėti, kad žmogus, nesugebantis teisingai parašyti "atidžiai", suprastų tokias aukštas dvasines materijas...
aukstas dvasines materijas :shock:
pasirodo zydai yra nelaimeliai nes is ju dar kudikystej atima aukstas dvasines materijas :crazy:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-19 00:30

Nomad wrote:
Puiku! Dabar apmąstyk, po dviejų savaičių dar kartą atydžiai perskaityk. Taip galėsi aprėpti visumą, ir pasamonė išduos "paslaptį", kas gi ten esmė. O kai parašysi, ką ten atradai, aš ištesėsiu savo pažadą.
Kitaip tariant, tu pats nei velnio nesupranti šitos vietos :) Aišku, ko norėti, kad žmogus, nesugebantis teisingai parašyti "atidžiai", suprastų tokias aukštas dvasines materijas...
Gramatinė klaida nereiškia loginio nesupratimo. Jei neisi, kad ir tau dar nesuvokiamo nuoseklumo keliu, žinoma, neprieisi prie išvados, kuri logiškai seka. Nurodytas terminas yra emocionalinių vertinimų perijodo pusė, po ko į viską gali reaguoti priešingai , nei prieš tą pusperijodį buvai įvertinęs situaciją. Objektyviai, visi procesai yra fizikiniai ir turi savus svyravimo perijodus - rezonansus. Prisilaikant jų, galima atrasti tas, jau kitų atrastas tiesas, dėl kurių beprasmiškai ir laužomos jietys. Jei turi išankstinį tikslą paneigti tas tiesas, niekuomed neužsiimsi jų pagrindimo paieška, - reiškia - tik neigsi tokias tiesas. Ar tikrai to sieki?
.
Last edited by Srovė on 2005-10-19 15:09, edited 1 time in total.
User avatar
Feroxas
pradedantis
Posts: 130
Joined: 2004-08-25 22:30
Location: Leeds, United Kingdom

2005-10-19 13:47

Srovė wrote:Gramatinė klaida nereiškia loginio nesupratimo
Žinoma ne, tačiau turint omenyje, kad taisyklinga rašyba ir skyryba lavėja daug skaitant, gausios klaidos gali būti žmogaus neišprusimo požymis.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2005-10-19 13:53

Srovė wrote: Jei turi išangstinį tikslą paneigti tas tiesas
Išangstinis tikslas - tai tas, kuris dislokuojasi išangėje?
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-19 15:01

Vajezus wrote:
Srovė wrote: Jei turi išangstinį tikslą paneigti tas tiesas
Išangstinis tikslas - tai tas, kuris dislokuojasi išangėje?
Ir vaikai labiau džiaugiasi suradę sulankstytą centą, nei...
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-19 15:08

Feroxas wrote:
Srovė wrote:Gramatinė klaida nereiškia loginio nesupratimo
Žinoma ne, tačiau turint omenyje, kad taisyklinga rašyba ir skyryba lavėja daug skaitant, gausios klaidos gali būti žmogaus neišprusimo požymis.
Gali. Ir ko jau čia tik negali būti?..
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-25 09:11

Srovė wrote:
Feroxas wrote:
Srovė wrote:Gramatinė klaida nereiškia loginio nesupratimo
Žinoma ne, tačiau turint omenyje, kad taisyklinga rašyba ir skyryba lavėja daug skaitant, gausios klaidos gali būti žmogaus neišprusimo požymis.
Gali. Ir ko jau čia tik negali būti?..
Jei kas gamtoje gali buti/atsitikti, tai butinai ir atsitinka. :wink:
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-25 10:46

Snukis wrote:
Srovė wrote:
Feroxas wrote: Žinoma ne, tačiau turint omenyje, kad taisyklinga rašyba ir skyryba lavėja daug skaitant, gausios klaidos gali būti žmogaus neišprusimo požymis.
Gali. Ir ko jau čia tik negali būti?..
Jei kas gamtoje gali buti/atsitikti, tai butinai ir atsitinka. :wink:
Suabsoliutinęs tokį "būtinumo" fenomeną, sekančiu sakiniu turėtų prisipažinti, kad su juo tai jau yra atsitikę...
Last edited by Srovė on 2005-10-25 16:21, edited 1 time in total.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-25 12:15

Srovė wrote:...Suabsoliutinęs tokį "būtinumo" fenomeną, sekančiu sakiniu turėtų prisipažinti, kad suo juo tai jau yra atsitikę...
Neklystanciuju nera. Ar manysi, kad ir tai suabsoliutinau?
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-25 15:53

Srovė wrote:...Suabsoliutinęs tokį "būtinumo" fenomeną, sekančiu sakiniu turėtų prisipažinti, kad suo juo tai jau yra atsitikę...
Snukis wrote: Neklystanciuju nera. Ar manysi, kad ir tai suabsoliutinau?
Manyčiau, kad dabar yra toks momentas, kada būtų galima pradėti rimčiau kalbėtis. Bet tai varginantis, nors ir džiaugsmingas užsiėmimas... būtų.
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2005-10-25 18:02

Srovė wrote:... Bet tai varginantis, nors ir džiaugsmingas užsiėmimas... būtų.
Nu tai pradek. Kas trukdo? Vis kazkaip is taves rimtu kalbu negirdeti.
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2005-10-28 10:12

Snukis wrote:
Srovė wrote:... Bet tai varginantis, nors ir džiaugsmingas užsiėmimas... būtų.
... Vis kazkaip is taves rimtu kalbu negirdeti.
Aš kitokį reginį nuolatos stebiu. Kai tik ką rimtesnio - ne iš internete randamo - parašau, tai vis girdžiu chorą: "Nesąmonės,.. paistalai,.. ne į temą..." Aš tai vertinčiau kaip dominuojantį nepasitikėjimą savo protu, - negebėjimą susigaudyti pirmą kart girdimoje informacijoje. Kol kažkoks amerikonas, neva, labai, labai garsus - mokslininku reklaminių agantūrų apskelbtas - to dar nėra "autoritetingai" paskelbęs - tai tas skeptiškasis skustuvas ir skuta... Gaila, bet ką jau padarysi. Karvės juk taip pat neišeina išmokyti protauti... Visokių yra - visokių ir reikia, matyt.
Post Reply