Adminu piktnaudziavimas

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)

Kaip manote, ar Nomad persistengi aukledamas Srove

Taip
11
41%
Ne
12
44%
Nesupratau klausimo/ Neturiu nuomones
4
15%
 
Total votes: 27
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-01-24 00:54

Nomad wrote:Čia jau sąmokslas prieš mane. Taip nebuvo :( Ar bent neprisimenu :(
Puikios eilės buvo :( Tik tu vienas ir tegalėjai pamiršt :evil:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-24 01:57

Shiori wrote:tiek paskendęs savo nešvariuose darbuose - ką tau reiškia vienu daugiau, ar mažiau...
:twisted:
Puikios eilės buvo. Tik tu vienas ir tegalėjai pamiršt
Vadinasi, ten buvo ne tavo eilės. Štai ir išsidavei :twisted:
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-01-24 11:18

Nomad wrote:Vadinasi, ten buvo ne tavo eilės. Štai ir išsidavei :twisted:
Te žaibas ir griaustinis nepasigaili tavęs,
Už viską, ką man pikto ir niekingo padarei.
Už sielos skausmą tą, kurį man teko kęst.
Beširdi tu... Nejau taip greitai viską pamiršai?
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-24 12:42

Kaip manote, ar Nomad persistengi aukledamas Srove

Aš nebalsavau. Nuomonės tuo klausimu neskelbsiu.

Bet... Jei nuo to jums bus lengviau, sutinku būti kaltu...

Su begaliniu nuolankumu,
Srovė.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-01-24 13:15

balsavau -taip...nes Tu maziau tikrai persistengi kartais... :wink:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-24 13:16

Reika wrote:balsavau -taip...nes Tu maziau tikrai persistengi kartais... :wink:
Ar persistengiu abstrakčiais "kartais", ar persistengiau šiuo konkrečiu atveju? Priminsiu, kad klausimas labai konkretus, o ne šiaip iš bendro mano gyvenimo.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-01-24 13:17

ok maziau...tai siuo atveju persistengiai...dabar geriau :wink:
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2006-01-30 10:32

Jau vien tai, kad vyksta sioks toks bazaras esamu klausimu parodo, kad "Ne" 8) taip ir nubalsuosiu.
User avatar
Jean Paul Sartre
pradedantis
Posts: 326
Joined: 2005-06-16 09:57
Location: Circus Maximus
Contact:

2006-01-30 16:40

Nemanau, nes forume tvarka turi buti ir ne i tema zinutes turi buti iskeliamos
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-01-30 23:40

son wrote: ... o baninti visa ip butu siek tiek perziauru nes tas ip gali buti interneto kavineje arba paprasciausiai vienu kompu gal naudojasi keletas asmenu..
Son, kam čia tos ašaros dėl kitų? Vienas aš, tik kompų daug ir daug skirtingų IP...
son wrote: o tokiu susireiksminusiu zmoniu galvojanciu kad jie teisingiausi kaip srove yra ir bus.

Ką tu sakai? O man vienu metu atrodė, kad tau netgi įdomu diskutuoti su manim. Juk aš nepateikinėjau "pripažintų tiesų" iš interneto, kurias kiekvienas ir pats be vargo gali susirasti. Apie kokį čia mano susireikšminimą ir teisingumą"?" dabar brolau kalbi? Aš juk ne vieną kartą jau sakiau, kad pagrindinis mano atėjimo čia tikslas - pateikti kritiškam vertinimui negudrią pasaulėvaizdžio versiją, kuri mano paties vertinimu, neprieštarauja akivaizdžioms mokslo žinioms ir palyginus sklandžiai dera su ikimoksline pasaulėžiūra. Nejaugi pripažįsti slaptoje, ir tik dėl to, kad prisibijai piktojo Nomad smerkiančio mane dėl visai kitų priežasčių taip rašai? Juk visiškai nesiderina tai su skeptiko vardu. Jei visi būtų tokie skeptikai, tai visi skeptikai - būtų mirę skeptikai.

son wrote:gi pristatyta gausybe pastatu lietuvoj kur suvezami i viena kruva visokie susireiksmine isivaizduojantys save mesijais ar mokytojais renkantys pasekejus ar kokie nors napoleonai.. :( vienas geresniu variantu gal butu tiesiog skaitymas tokiu asmenu zinuciu ir jei neimanoma suprasti kas jose kliedima jas istrinti tik bijausi kad sulauksim panasaus likimo kaip teistu arba "kitoks pasaulis" forumuose kada visos kitaminciu zinutes gali buti pradetos trinti.
Son, negaliu patikėti, kad čia tu rašai. Tu niekad taip nesklandžiai nerašei. Atrodo, kad debilas čia uš tave stengiasi... Toks minčių šokinėjimas, nesusikoncentravimas, - tiesiog prieštarauja įprastam tavo stiliui.
son wrote: tad kazin ar verta drausti saviraiskos laisve o juos verciau nukelti i temas ar tema kur tokiem ir vieta (kaip visuomenej jie izoliuojami taip ir cia virtualiai).

Son, juk čia visai ne į temą. Tema sprendžia Nomad klausimą, ar jis nepersistengė,.. o čia vien apie Srovę... Tu juk negali taip grybauti, tu juk labai subtiliai jauti kas prie ko...
son wrote: juolab turesim kur laisvalaikiu pasikoliot. todel kol kas nomad veiksmui pateisinu.

Vėl gi, Son, juk niekur kitur man neteko perskaityti tavo nepagarbių žodžių prieš oponentus... O čia koliotis aktualija,,, Iš kur tai?

Netikiu, kad šį postą rašė Son!
Post Reply