Makštelė

Pokalbiai prie alaus. Gali kalbėti ir abstinentai, tačiau praras pusę malonumo :)
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-17 17:32

Nomad wrote:Taciau bendraudamas su sunimis, labiau pasitikiu sena gera salyginiu refleksu isugdymo metodika.
O šuniukus kam įžeidinėti? Jie padarai visai intelektualūs, dresuojami greitai, viską supranta... :)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-02-17 17:43

Ne nu nereikia taip nuvertinti musu gerbiamo forumo nario Sroves. Jis irgi viska supranta ir lengvai pasiduoda dresurai, reikia tik laiko ir tikejimo :)
Srovė
skeptikas
Posts: 897
Joined: 2005-09-08 12:45

2006-02-17 19:15

Ateonas wrote:Pasakysiu šitaip... Kam tau kurti temas, kurių vienintelis tikslas, vienintelė prasmė yra tik dar labiau pakurstyti kažkokį menkutį konfliktą,

Net negaliu atspėti tų galimų motyvacijų, kuriomis remiantis galima būtų tvirtinti, kad aš turiu tikslą (ir tik vienintelį tikslą) - kūrstyti konfliktą...
Tikslas čia pat šalia, bet tikrai ne toks.
Taigi pamaniau, kad tu nieko neprarasi, savo rankas iš jo ištraukęs.

Čia du netikslumai, kur antras išplaukia iš pirmojo. Pirma, tai ne mano turtas tame kibirėly. Antra, ne mano rankos ir maišo jį.
Maniau, kad tu gali tai padaryti.
Ačiū už pasitikėjimą. Pabandysiu. Kol kas nesinori pačios tikriausios priemonės imtis, t.y. - dingti.
Todėl tavęs, o ne kieno nors kito, ir paprašiau. Tik nemaniau, kad ... tu norėsi dėl to pasiderėti
Jo, tikrai galėjau numatyti tokią reakciją.
Locked