Pora klausimų

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
User avatar
Fotonas
naujokas
Posts: 84
Joined: 2009-03-09 21:46
Location: Klaipėda

2009-05-01 21:51

Sveiki! Kilo keli klausimai, kuriems labai laukiu Jūsų atsakymų :)

Pirma. Kur dingo bitininko blogas? Esu daug apie jį girdėjęs, ir daug linkų (kurie neveikia) į jo tinklapį mačiau... tai įdomu kas jis toks buvo kur dingo. Gal jau po visko, toks klausimas.

Antra. Kaip suprantu, skeptikas.org nebesivysto. Tiesa pasakius, atrodo jog jis merdi. Suprantu jog vienas žmogus negali aukotis ir pats vienas versti ir rašyti straipsnių. Tačiau gal kaip nors galėtume pertvarkyti bent pagrindinį puslapį? Na, linkai į kitus panašaus turinio puslapius, nuorodos į video pvz.?

Atvirai kalbant, man yra šiek tiek liūdna. Nors yra panašiai mastančių žmonių, nėra net normalaus tinklapio. Kas atsitiko su http://www.laisvamaniai.lt/? Nors yra pakankamai ateizmo/humanizmo blogų...tačiau tai viskas.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-05-01 22:46

Dėl bitininko, tai aš jam prieš keletą savaičių parašiau e-mail dėl jo blog'o, bet atsakymo nesulaukiau. Ir niekur šiaip jo nematyti, gal išvykęs iš LT :fear:
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2009-05-01 23:06

Sveikas,
Fotonas wrote: Pirma. Kur dingo bitininko blogas? Esu daug apie jį girdėjęs, ir daug linkų (kurie neveikia) į jo tinklapį mačiau... tai įdomu kas jis toks buvo kur dingo.
Bitininkas ėmė ir ištrynė jį. Galbūt nusprendė, kad projektas nepavyko.
Antra. Kaip suprantu, skeptikas.org nebesivysto. Tiesa pasakius, atrodo jog jis merdi. Suprantu jog vienas žmogus negali aukotis ir pats vienas versti ir rašyti straipsnių. Tačiau gal kaip nors galėtume pertvarkyti bent pagrindinį puslapį? Na, linkai į kitus panašaus turinio puslapius, nuorodos į video pvz.?
Skyrelio "Nuorodos" dabartinė TVS (pastebėsiu, kreivai veikianti) neduos sukurti. Taigi, reikia pradėti nuo naujo TVS pasirinkimo ir dizaino darbų, o to niekas nenori imtis.

Jei aš teisingai supratau tavo mintį, tu nori:
1. Skyrelio "Nuorodos į kitus bedievius" :)
2. Kad pagrindiniame puslapyje nuolat atsirastų nuorodos į naujus filmukus, straipsnius, ir pan?
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2009-05-02 00:02

Diogeno blogas kiek suprantu irgi dingo. Kas čia darosi...
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-05-02 02:33

Jo, dar Diogenas dingo... aš tai spėju čia sąmokslas kažkoks. Tik ką apkaltint.. :twisted:

Galbūt nusprendė, kad projektas nepavyko.
Galbūt - ne atsakymas. Su juo gi susiekt niekaip neišeina per e-mail :cry:
User avatar
Fotonas
naujokas
Posts: 84
Joined: 2009-03-09 21:46
Location: Klaipėda

2009-05-02 09:57

Vajezus wrote: Jei aš teisingai supratau tavo mintį, tu nori:
1. Skyrelio "Nuorodos į kitus bedievius" :)
2. Kad pagrindiniame puslapyje nuolat atsirastų nuorodos į naujus filmukus, straipsnius, ir pan?


1. Taip. Pradiniam puslapy, šone, galėtų būti nuorodos kad ir į http://www.skepticreport.com , http://blog.lrytas.lt/ateistas/ , http://scienceblogs.com/pharyngula/ ir tt.
Dar gražią A raidę įdėti (http://outcampaign.org/blogroll) :) Visai tai tam, kad lankytojai lengvai galėtų rasti tinklapių, jiems įdomiomis temomis.

2. Na, tai galėtų būti ne vien nauji straipsniai (juolab kai žinau kaip sunku juos rašyti ar versti).
Galėtų būti kažkas panašaus kaip ateisto bloge, su dienos naujienomis. Dėl video, tai galėtų būti linkai kad ir james randi (http://tinyurl.com/c56h6k), ar Dawkinso (http://tinyurl.com/b8f33c). Ar tiesiog tai kas pasirodys įdomu ir į temą.

Dabar kyla klausimas kaip tai galim padaryt. Kaip pats sakei, kad šita TVS ožiuojasi. Manau telieka iš naujo perkurti puslapį. Jei to niekas nenori imtis... reik paieškoti kas galėtų. Kaip nors gal pavyktų atgaivinti skeptiką. Nes na... šiuo metu yra pilna tinklapių propaguojančių absoliutų bullshitą, o projektai susiję su ateizmu/humanizmu ar tuo pačiu skepticizmu... Na jie miršta arba merdėja. Jei atsinaujinsime ir darysim kažką, tai gal taip pritrauktume ir daugiau žmonių su iniciatyva. Dunno, ką jūs manot?
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2009-05-02 12:03

MaikUniversum wrote:
Galbūt - ne atsakymas. Su juo gi susiekt niekaip neišeina per e-mail :cry:
Kad ir kur jis būtų - jam ten geriau. Mums irgi.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2009-05-02 14:35

Fotonas wrote:Jei atsinaujinsime ir darysim kažką, tai gal taip pritrauktume ir daugiau žmonių su iniciatyva. Dunno, ką jūs manot?
Problema, kad tų bandymų „kažką daryti“ buvo n, bet nė vienas jų taip ir nepažengė toliau planavimo stadijos, laisvamaniai.lt – paskutinis tokio fiasko pavyzdys.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2009-05-02 16:48

Aš nemanau, kad laisvamaniai yra fiasko. Fiasko - taip, lyginant su nerealiai optimistiniais kai kurių lūkesčiais, kuriems nebuvo pagrindo ir kurių nereikėjo turėt iš pat pradžių.

O kodėl nefiasko? Nes saitas yra. Jei siūsit turinį, jis užsipildys turiniu. Yra susitarimas su TJA, kad prireikus galim naudotis jų vardu. Jei norėsim pareikšti laisvamanių nuomonę apie kažkokius vykstančius procesus visuomenėje, galim rašyt, siųst, naudotis užmegztais ryšiais su kitom organizacijom. Pavyzdžiui, kai aš sugalvosiu, kad turiu ką tuo klausimu pasakyt, tai būtinai jais ir pasinaudosiu. O jeigu kažkas turi minčių jau dabar, tai niekas nekliudo daryt dabar.
User avatar
Singuliaras
senbuvis
Posts: 1223
Joined: 2006-09-16 16:03
Location: Žemė - žmonių planeta

2009-05-14 11:46

VYTS wrote:Diogeno blogas kiek suprantu irgi dingo. Kas čia darosi...
Ir.
MaikUniversum wrote:Jo, dar Diogenas dingo... aš tai spėju čia sąmokslas kažkoks. Tik ką apkaltint..
Diogenui paprasčiausiai atsibodo jį rašyti. :fear: Yra planų anksčiau ar vėliau pradėti kurti kolektyvinį laisvamanišką blog'ą. Bet reikalus kol kas neapibrėžtam laikotarpiui teko atidėti.

O dėl laisvamaniai.lt - irgi nemanau, jog tai totalus fiasko. Tikiuosi, kada nors atsigaus. Juo labiau, jog buvo surinkta apie 70 straipsnių. Tad pradėti nuo visiško nulio nereiks.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2009-05-14 13:39

Singuliaras wrote:Juo labiau, jog buvo surinkta apie 70 straipsnių.
Čia gal sugedęs telefonas. Man nomadas sakė, kad apie 15 :) (OK, sakė seniai, tai visai tikėtina, kad ir mane atmintis kažkiek apgaudinėja.) Tik nežinau, ar įskaitant tuos bitininko, ar ne.
User avatar
Bitininkas
skeptikas
Posts: 817
Joined: 2007-12-14 17:53
Location: Vilnius

2009-08-14 01:25

Vajezus wrote:Bitininkas ėmė ir ištrynė jį. Galbūt nusprendė, kad projektas nepavyko.
Mano filosofinis požiūris pernelyg greitai keitėsi, todėl pamaniau, kad neverta pilti savo besikeičiančių minčių į internetą. Tuo labiau, kad nusprendžiau nutraukti savo ryšius su TJA ir laisvai mąstančiais scientistais, bei kitais veikėjais. Pagrindine priežastimi tikriausiai įvertinčiau gan radikalų mūsų požiūrio išsiskyrimą egalitarizmo ir humanizmo klausimu, kur aš stojau į elitizmo ir egoizmo pusę. Šiuo metu esu nusiritęs iki postmodernizmo ir moralinio non-kognityvizmo supinto su Nietzscheistinėm vertybėm. Per tiek laiko pagrindiniai mano įsitikinimai liko nepakitę, bet aš juos tiesiog sustačiau į savo vietas, pvz. atmesdamas valstybę ir tuo pačiu metu įrodydamas mises.org idiotams, kad anarchizmas yra sau prieštaraujanti koncepcija. Dabar užsiiminėju visokia scientizmo ir esencializmo dekonstrukcija, pradedant nuo seksualinių iškrypimų ir baigiant rimtesnėmis temomis.
Undine wrote:O kodėl nefiasko?
Na, jeigu tai ne fiasko, tai to nuoširdžiai tikiuosi.
Singuliaras wrote:Juo labiau, jog buvo surinkta apie 70 straipsnių.
Algis777 padarė klaidą kadaise nurodydamas tokį skaičių.

Pasišlykštėjau taip vadinamų mokslinių skeptikų polinkiu į scientistinį moralinį realizmą. Nebeturiu jokio noro tęsti kažkokias diskusijas Gayline.lt ar Skeptikas.org. Visas mano gyvenimas sukasi aplinkui asmeninių interesų tenkinimą, kurie neturi nieko bendro su jumis. Man visas šitas reikalas aplinkui "žmogaus teises" ir "šeimos vertybes" yra absoliutus nulis. Padaryčiau sau didelę mentalinę ir finansinę žalą bandydamas ir toliau draugauti su Anarchija.lt, Skeptikas.org ir Gayline.lt šventąja trejybe.

Ačiū už dėmesį. Tikiuosi tai šiek tiek paaiškina kas, kaip ir kodėl, o tas svarbiausia.
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2009-08-14 08:07

Tai čia tas eksperimentų laikas, savęs ieškojimas prasidėjo. Sėkmės jam. Gaila būtų prarast tokį šviesų jaunuolį.
status_quo
pradedantis
Posts: 338
Joined: 2008-07-17 14:09

2009-08-14 11:31

Kaip sakoma: didžiausi cinikai yra kažkada buvę didžiausi idealistai
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2009-08-14 13:03

Visi trys turi taškelį
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-08-14 13:14

Na, Bitininkas ne vienas toks :D mano požiūris irgi labai greitai keitėsi. Nuo apolitiškumo iki konservatoriaus, per savaitę iki liberalo idealisto ir per mėnesį iki anarchisto realisto. Pradinį "spyrį" padarė Bitininko tinklaraštis. Buvau užsidegęs atverti akis visiems, bet nebuvo susidomėjusių, tai nurimau šiek tiek ir tiesiog domiuosi dabar bei stebiu, kaip kai kurie žmonės raunasi nuo galvos plaukus, bandydami perprasti politiką ir galvodami už kurią gaują kuri atiminės pinigus šį kartą balsuot ir pan. Čia panašiai, kaip stebėt religinius apologetus, matančius dinozaurų fosilijas ir neigiančius jų egzistavimą.

Esu taip pat narys ir richarddawkins.net, bet jau pradeda tas saitas atsibosti. Nieko naujo iš religijų pusės ir labai mažai tikrųjų skeptikų, kurie nebijo klausinėti NEPATOGIŲ klausimų. O tai būtinas, manau, skepticizmo bruožas. :crazy:


P.S. aš tik labai tikiuosi, kad per tuos pokyčius, Bitininkas netaps minarchistu :lol:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2009-08-14 15:43

Nieko naujo iš religijų pusės ir labai mažai tikrųjų skeptikų, kurie nebijo klausinėti NEPATOGIŲ klausimų.
O koks yra nepatogus klausimas? "Ar kai kakoji pasistoja?"
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2009-08-14 19:05

Panašiai :lol:
Post Reply