Gal užteks su tuo skepforumu?

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-19 23:10

Sejanus wrote:
2018-09-18 16:03
Mano fan theory yra, kad sezono pabaigoje forumą iš krizės paskutinę sekundę altruistiškai išgelbės Starman.
Hmm. Šiaip gera idėja. Gal jau laikas būtų pradėt galvoti apie įpėdinį.. Kokį nors jauną energingą Skeptiką, kuris, laikui atėjus, galėtų perimti forumo vadžias iš mano pavargusių rankų. Ale kur tu rasi tokį šiais laikais..
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-09-20 13:33

Sejanus wrote:
2018-09-18 16:03
Mano fan theory yra, kad sezono pabaigoje forumą iš krizės paskutinę sekundę altruistiškai išgelbės Starman. Nes ankstesnėse serijose jau buvo parodyta hintų: jis sukritikavo kitą dalyvį dėl egoizmo, kalbėjo apie altruizmą ir be to turi realistišką motyvaciją – forumo savininko palaikymą.
Aš tai manau, kad Starman tėra comic relief veikėjas, kritikų visai neliaupsinamas beje. Pagal svieto pabaigos argumentą forumas gyvuos dar kokį dešimtmetį, kol Viliaus neištiks vidurio amžiaus krizė.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-22 10:27

Vilius wrote:
2018-09-19 17:38
Nu Ok, truputi pasitaisysiu. Forumo narius vienija tai, kad jie arba iš tiesų yra gana protingi lyginant su aplinkiniais, arba bent tokiais jaučiasi.

Ar geriau dabar?
Tai kad nebuvo, Viliau, blogai ir iš pradžių. :) Nekritikavau tavo pajuokavimo ir bandymo pabrainstorminti, kas mus vienija.
Vilius wrote:
2018-09-19 23:10
Sejanus wrote:
2018-09-18 16:03
Mano fan theory yra, kad sezono pabaigoje forumą iš krizės paskutinę sekundę altruistiškai išgelbės Starman.
Hmm. Šiaip gera idėja. Gal jau laikas būtų pradėt galvoti apie įpėdinį.. Kokį nors jauną energingą Skeptiką, kuris, laikui atėjus, galėtų perimti forumo vadžias iš mano pavargusių rankų. Ale kur tu rasi tokį šiais laikais..
Aišku, Viliau, šitoj vietoj tau spręsti, bet siūlyčiau tau per daug nesiparinti, džiaugtis gyvenimu ir bent jau žinučių skaičiumi šiek tiek artėti link "pensininko režimo" (keli kartai per savaitę). Ir galbūt tas nuovargis savaime išgaruos. Tuo labiau, kad turbūt šeimos reikalai ir kiti dalykai nemažai laiko suryja.

Kartais nuo karto užsimeni, kad neturi laiko kažko paskaityti (nebent tomis užuominomis nori papildomai tam tikrą santrauką iš atsipūtusių link'ų dėliotojų išsimušti). Bet man kartais šiek tiek smalsu, kaip tu susitvarkai su savo multitaskinimu forume.

Man atrodo, kad nevarginančiu "pensininko režimu" galima labai ilgą laiką ir ramiai per daug savęs nevarginant forumo ugnį kurstyti. Jei yra bent keli žmonės, kurie randa apie ką pakalbėti, nebaisios forumui jokios krizės.
Tuo labiau, kad ir fizikano "x pabaigos argumentas" tokiai "strategijai" turbūt pranašautų neblogus rezultatus. :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-22 10:57

Sejanus wrote:
2018-09-18 04:07
Nu, va. Bent jau vienas bruožas mus vienyja. Gal šiek tiek pakapstę rasim ir daugiau. :) Sakau tai lengvai ir draugiškai juokaudamas, be sarkazmo.
Tai mus vienyja labai daug bendražmogiškų ir bendrakultūriškų vertybių. Kaip ir bet kokius kelis atsitiktinius lietuvius. Mano mintis buvo, kad forumui reikėtų kažko daugiau. Gal ir klystu, bet kol kas taip manau. Nes kiek matau sėkmingu forumų / internetinių bendruomenių, jas visas vienyja kažkas konkretesnio ir išskirtinesnio, kas nevienyja kelių atsitiktinai paimtų žmonių.
Remiantis empiriniais pastebėjimais, atsitiktiniai lietuviai neprirašo virš tūkstančio žinučių kažkokiame nišiniame forume tik šiaip iš lempos. Tačiau tikrai nenoriu sumenkinti tavo klausimo. Bet kol kas neturiu rimto ir gero atsakymo į jį. Tuo labiau, kad tai nėra koks aiškiai fiksuotas ir apibrėžtas dalykas ir potencialiai gali kažkiek pasikeisti net nuo mūsų šnekų.

Beje, minties šuolis šiek tiek. Kai užsiminei, kas mus vienija, man kažkodėl toptelėjo mintis apie supermama.lt forumą. Spėju, jog ten renkasi labai skirtingi žmonės ir juos lyg ir iš esmės turbūt vienija toks (galbūt smulkus, o galbūt ir ne) dalykas, kaip buvimas mama ( kokio nors supertėčių forumo lyg ir nėra; jie turbūt sau atskirus krepšinio, automobilių, elektronikos ir pan. forumus yra susikūrę :) ).
Čia nesakau, apsaugok, O Kosminis Klaune, kad supermama.lt miniu kaip kokį sektiną pavyzdį. Bet tik šiaip miniu kaip brainstorminę mintį apie galimai iš išorės menkus, bet kartu ir reikšmingus vienijančius dalykus.

Įtariu, kad daugeliui forumo senbuvių pagal big five yra aukštas openness lygis.
Man vaidenasi, kad be tam tikro stipraus potraukio skirti pelus nuo grūdų, filtruoti nesąmones, mus vienija tam tikras ieškotojiškas smalsumas. Galbūt originalių, nekasdienių, ne laymaniškų, reikšmingesnių, tačiau nenuklydusių per daug nuo realybės patirčių alkis. Smalsumas palukštenti kokį nors dalyką įvairesniais aspektais.

Iš įvairių užuominų forume matau, kad daugelį domina pakankamai platus spektras sričių (nuo kokios fizikos, fantastikos iki ekonomikos, politikos, istorijos, psichologijos). Kenai devyndarbiai, kažkuria prasme. Bent jau aš dažnai stebėdavausi kai kurių savo bendraamžių ir aplinkinių gebėjimu susikoncentruoti tik ties keliais konkretesniais dalykais ir į juos pasinerti.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-22 19:45

Iš "Forumo finansų" temos čia perkėliau visas žinutes, kurios nebuvo tiesiogiai susijusios su finansais.

Ši tema ne karta buvo naudota egzistenciniams forumo klausimams aptarti, todėl ir dabartinė diskusija apie vienybių/bendrybių paieškas čia puikiai tinka. Tikiuosi, kad galiausiai jas rasime, ir tada gyvensime ilgai ir laimingai :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-23 02:00

Beje, minties šuolis šiek tiek. Kai užsiminei, kas mus vienija, man kažkodėl toptelėjo mintis apie supermama.lt forumą. Spėju, jog ten renkasi labai skirtingi žmonės ir juos lyg ir iš esmės turbūt vienija toks (galbūt smulkus, o galbūt ir ne) dalykas, kaip buvimas mama ( kokio nors supertėčių forumo lyg ir nėra; jie turbūt sau atskirus krepšinio, automobilių, elektronikos ir pan. forumus yra susikūrę :) ).
Čia nesakau, apsaugok, O Kosminis Klaune, kad supermama.lt miniu kaip kokį sektiną pavyzdį. Bet tik šiaip miniu kaip brainstorminę mintį apie galimai iš išorės menkus, bet kartu ir reikšmingus vienijančius dalykus.
Tai mano duoti pavyzdžiai buvo ne ką rimtesni. Kažkokios knygos ar serialo fanai irgi yra labai skirtingi žmonės, ir juos vienyja galimai menkas dalykas, bet juos kažkas vienyja. O mus kas sakai vienyja, tai, kad rašome į šį forumą? :) Tai šis forumas skirtas žmonėms, kurie ir taip jau į jį rašo? Jei taip pozicionajate forumą tai taip, tuomet ir klausimas dėl naujokų trūkumo/neužsibuvimo atsakytas :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-23 21:57

Sejanus wrote: O mus kas sakai vienyja, tai, kad rašome į šį forumą? :)
Tiesiog norėjau pasakyti, jog iš to, kad mes rašome į šitą forumą, sprendžiu, jog mus kažkas vienija. Kol kas šiek tiek pritingiu (be to, ką jau pasakiau) vėl papildomai spėlioti, kas būtent.
Man daug paprasčiau kalbėti apie savo motyvus ir kas mane čia atveda.
Post Reply