Pastabos, komentarai dėl moderavimo (archyvas)

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-31 17:31

Sejanus wrote:
2018-08-31 16:31
[..]o Vilius sakė jis nebe moderatorius
[Vilius apsigalvojo :)]

O dėl temų jau sakiau kitur - jei jos net tau pačiam nebereikalingos, tai kelkim į archyvą.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 17:37

Vilius wrote:
2018-08-31 17:31
Sejanus wrote:
2018-08-31 16:31
[..]o Vilius sakė jis nebe moderatorius
[Vilius apsigalvojo :)]

O dėl temų jau sakiau kitur - jei jos net tau pačiam nebereikalingos, tai kelkim į archyvą.
Man jos reikalingos. Gali kelti atgal kur buvo – į aktyvių temų forumą. Kadangi buvo aktyvios, puikiai ten tinka.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-31 17:49

O man - nereikalingos. Pats ten esi moderatorius, tai gali jas pasitvarkyti, kad atitiktų tavo taisykles..
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 17:54

Vilius wrote:
2018-08-31 17:49
O man - nereikalingos.
Na tai kelk į archyvą :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-31 17:55

Sutarėm.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 17:56

Vilius wrote:
2018-08-31 17:55
Sutarėm.
Ne sutarėm, o tu pasielgei kaip tau norisi. Įdomu ar Svetimui patinka mokėti pinigus už kažkieno mažvaikišką žaidimų aikštelę. Kaip, Svetime? :)
Bet na šiuo atveju čia tikrai joks big deal, abi temos iš tiesų nelabai svarbios.


Edit:
Kažkiek tik gaila, kad archyve nebegalima rašyti, tai mano klausimas Šešėliui liks neatsakytas. Šešėlis taip džiaugėsi ten kažkuo, kad net ir mane užkrėtė ta džiugia nuotaika, tikrai labai pralinksmino, bet deja gerai nesupratau to Šešėlio džiaugsmo priežasties. Šešėli, jei skaitai, nesivaržyk atsakyti į klausimą čia – kokiu būdu ten tapau pasak tavęs „savęs parodija“. Aš į tą forumą žiūriu visai rimtai ir tikrai stengsiuosi atsižvelgti į konstruktyvią kritiką, net jei ji išsakyta – iš pirmo žvilgsnio – nepagrįsto asmeninio užsipuolimo forma :)
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-08-31 19:53

Sejanus wrote:
2018-08-31 17:56
Vilius wrote:
2018-08-31 17:55
Sutarėm.
Ne sutarėm, gaila, kad archyve nebegalima rašyti..
- kaip daroma pasaulyje?

a) į archyvą talpinama ne admino/moderatoriaus užgaidomis, o temai esant neaktyviai virš pusės metų (be naujų žinučių).

b) archyvas "atgaivinamas", jei tikrasis narys ten parašo naują žinutę (žinoma perspėjant, kad prikelia mirusįjį).


:)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 20:04

vvv2 wrote:
2018-08-31 19:53
a) į archyvą talpinama ne admino/moderatoriaus užgaidomis, o temai esant neaktyviai virš pusės metų (be naujų žinučių).

b) archyvas "atgaivinamas", jei tikrasis narys ten parašo naują žinutę (žinoma perspėjant, kad prikelia mirusįjį).


:)
Na visaip daroma tame pasaulyje. Pvz., kažkur jau daviau nuorodą, buvo straipsniai kad reddit'o adminas redaguoja prieš jį nukreiptas žinutes, įrašydamas vietoje savo nick'o kitų žmonių nickus, ir aišku taip, kad niekam nesimato jog ten redaguota. Tai palyginus šiame forume dar viskas labai gerai :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-08-31 20:22

Sejanus wrote:
2018-08-31 16:31
Svetime - kažkas į Normalių diskusijų forumą atkėlė pora ten netinkančių temų. Gal gali iškelti jas atgal :)

Tik neįsivaizduoju, kas taip galėtų pasielgti. Iš tavęs tokių mažvaikizmų nesitikiu, o Vilius sakė jis nebe moderatorius
delegavau moderatoriaus rolę (kuri man, jei atvirai, niekad nepatiko) Svetimui
Nežinau. Nesuprantu, kas vyksta. Čia jau reikia, kad Vilius išsamiau paaiškintų (jei, aišku, norės). Spėju, kad po jūsų apsižodžiavimų "Forumo finansai" temoje Viliui kilo kažkokių minčių ir perėjo prie jų įgyvendinimo. Pvz. šiek tiek atsilyginti tau tavo subforume kažkuo panašiu, ką ir tu, jo manymu, darydavai jo forume (kad šiek tiek pasijustum jo kailyje). Bet čia tik mano spėjimas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-31 20:33

Svetimas wrote:
2018-08-31 20:22
(jei, aišku, norės)
Nenorėsiu.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 20:54

Svetimas wrote:
2018-08-31 20:22
Nežinau. Nesuprantu, kas vyksta. Čia jau reikia, kad Vilius išsamiau paaiškintų (jei, aišku, norės). Spėju, kad po jūsų apsižodžiavimų "Forumo finansai" temoje Viliui kilo kažkokių minčių ir perėjo prie jų įgyvendinimo. Pvz. šiek tiek atsilyginti tau tavo subforume kažkuo panašiu, ką ir tu, jo manymu, darydavai jo forume (kad šiek tiek pasijustum jo kailyje). Bet čia tik mano spėjimas.
Nieko, viskas jau OK, sakyčiau viskas išėjo labai į gerą :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-08-31 20:59

Beje, Sejanau, jei jau nori uždaryti tą savo subforumą, tai gali pasinaudoti šia proga. Apkaltink mane, kad aš ten viską tau sugadinau (nu tiesiog totaliai nepataisomai!), ir tada išdidžiai pareikšk, kad neketini toliau moderuoti to subforumo, ir kad aš jį galiu susikišti į kurią nors vietą, ir pan. Iš šono žiūrint, atrodys, kad aš dėl visko kaltas, o tu tyliai ramiai išsisuksi iš šio - panašu - nelabai pavykusio eksperimento. Kaip tau toks planas?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-08-31 21:04

Vilius wrote:
2018-08-31 20:59
Beje, Sejanau, jei jau nori uždaryti tą savo subforumą, tai gali pasinaudoti šia proga. Apkaltink mane, kad aš ten viską tau sugadinau (nu tiesiog totaliai nepataisomai!), ir tada išdidžiai pareikšk, kad neketini toliau moderuoti to subforumo, ir kad aš jį galiu susikišti į kurią nors vietą, ir pan. Iš šono žiūrint, atrodys, kad aš dėl visko kaltas, o tu tyliai ramiai išsisuksi iš šio - panašu - nelabai pavykusio eksperimento. Kaip tau toks planas?
Aš tiesiog palauksiu, kol tau praeis tos dienos.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-08-31 22:08

vvv2, ar jau sugalvojai, ką daryti su tavo žinutėm? Man neaišku, ką tu nusprendei (jei nusprendei).
Šioks toks nedidelis progresas dėl tavo žinučių turinio yra. Ačiū, kad kažkiek atsižvelgei į pastabas.
Bet kol kas tavo žinutėse, mano manymu, vis dar trūksta adekvatumo.
Kitiems žmonėms tavo žinutėse, pasirodo, dar papildomai kliūva ištisinis teksto boldinimas, italica, dėsningos šypsenėlės gale ir kiti kosmetiniai dalykai (rėžia akį ar pan.). Siūlyčiau atsižvelgti ir į šią informaciją.
vvv2 wrote:
2018-08-31 17:20
Manau "vvv2" rašymo stilius yra geriausias visame forume:

a) naudoja "Bold".
b) naudoja "Italic".
c) naudoja tik kartais paspalvinimą "color".
d) mintis išdėsto atskirais punktais.
e) priedus prie minčių išneša į atskirą paaiškinimą.
f) nededa didelių beprasmių užsienio kvailių paveikslų (savi kvailiai protingesni).
Manau tu esi per gerai apie save galvojantis narcizas/neadekvatas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-09-01 09:10

vvv2 wrote:
2018-08-31 17:28
- šypsenėlė (ang. smailas) žinutės gale parodo: a) žinutę vertinti su jumoru; b) žinutę vertinti be jumoro.

:)
Tai jei sita zinute vertinsiu su jumoru, liksiu nesuprates kam tie smailai kitose zinutese. O negi negalima jumoro indikuoti, kaip pasaulyje, konkretaus jumoristinio sakinio gale, vietoje skirybos zenklo?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-09-01 09:20

vvv2 wrote:
2018-08-31 17:20
Manau "vvv2" rašymo stilius yra geriausias visame forume:

a) naudoja "Bold".
b) naudoja "Italic".
c) naudoja tik kartais paspalvinimą "color".
d) mintis išdėsto atskirais punktais.
e) priedus prie minčių išneša į atskirą paaiškinimą.
f) nededa didelių beprasmių užsienio kvailių paveikslų (savi kvailiai protingesni
Kaip tik tai blogiausias stilius internete, nes:
Paryskini visa sakini, todel nebegali paryskinti tik ypac svarbiu vietu, kai reikia.
Taip pat Bold sriftas yra per storas, kad skaitytusi maloniai. Laikrasciuose juk niekas nerasydavo istisu straipsniu bold sriftu arba italicu? Tai ne tik del to, kad taupe rasala. Dar del to, kad taip lengviau skaitosi ir maziau pavargsta akys. Manau esi tame amziuje, kur akimis jau reikia rupintis, kaip deja ir daugumai jaunesniu, kurie praleidzia didele dali gyvenimo prie ekranu.
O del zinuciu "paaiskinimu" tai isivaizduok, zinutes gali rasyti aiskias is karto ir tada nereikes papildomo paaiskinimo!
O del P.S. tai reiskia post scriptum, kas nera lietuviskas zodziu rinkinys, todel as visiskai nesuprantu ka jis reiskia ir (rusiskas zodis) jo isviso reikia?
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-09-01 11:15

fizikanas wrote:
2018-09-01 09:20
vvv2 wrote:
2018-08-31 17:20
Manau "vvv2" rašymo stilius yra geriausias visame forume:

a) naudoja "Bold".
b) naudoja "Italic".
c) naudoja tik kartais paspalvinimą "color".
d) mintis išdėsto atskirais punktais.
e) priedus prie minčių išneša į atskirą paaiškinimą.
f) nededa didelių beprasmių užsienio kvailių paveikslų (savi kvailiai protingesni
Kaip tik tai blogiausias stilius internete, nes:
Bold sriftas yra per storas, juk niekas nerasydavo istisu straipsniu?
- tai "vvv2" irgi neryškina visos žinutės, jis tik paryškina pagrindinį atsakymą.


- taip, "italic" "vvv2" naudoja išskirti mažareikšmes pastabas, galima praleisti.


- kaip neseniai įrodė medicina, akys pavargsta ne nuo "bold" ir netgi ne nuo CRT monitoriaus, o nuo visų pigių naujų impulsinio LED pašvietimo, kur trumpi impulsai dešimt kartų viršija priimtiną intensyvumą (integralinis šviesumas reguliuojamas pločiu). Tai dar ne viskas, baltos spalvos LED padaryti taip, kad turi ženklią galią ultra violetiniam spektre, todėl be filtruojančių akinių žiūri į suvirinimo aparatą: kaltas "vvv2"!


- taip, bet kaip matai, čia renkasi nuo kolūkiečio iki afrikiečio, labai visi įsitikine savo stereotipais, niekaip neprakalsi vienu sakiniu.


- sutinku, nenaudosiu p.s., nenaudosiu ir "rezume", kalbėkim lietuviškai!

:)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-01 12:26

vvv2 wrote: - tai "vvv2" irgi neryškina visos žinutės, jis tik paryškina pagrindinį atsakymą.


- taip, "italic" "vvv2" naudoja išskirti mažareikšmes pastabas, galima praleisti.


- kaip neseniai įrodė medicina, akys pavargsta ne nuo "bold" ir netgi ne nuo CRT monitoriaus, o nuo visų pigių naujų impulsinio LED pašvietimo, kur trumpi impulsai dešimt kartų viršija priimtiną intensyvumą (integralinis šviesumas reguliuojamas pločiu). Tai dar ne viskas, baltos spalvos LED padaryti taip, kad turi ženklią galią ultra violetiniam spektre, todėl be filtruojančių akinių žiūri į suvirinimo aparatą: kaltas "vvv2"!


- taip, bet kaip matai, čia renkasi nuo kolūkiečio iki afrikiečio, labai visi įsitikine savo stereotipais, niekaip neprakalsi vienu sakiniu.


- sutinku, nenaudosiu p.s., nenaudosiu ir "rezume", kalbėkim lietuviškai!

:)
Sprendžiant iš šypsenėlės tavo žinutės gale - visas tavo postas yra nerimtas pokštas ir į jį nereikia žiūrėti rimtai? Gal tada iš karto ir reikėjo jį rašyti blevyzgų temoje?

Žmonės pasakė labai paprastai - tavo žinutės kosmetiniai elementai erzina. Tam nereikia atsinešti medicininę pažymą ar pateikti kažkokių objektyvių įrodymų, ar tai kas atrodo, kad rėžia akį, erzina, iš tikro erzina ar pan. Normalūs žmonės supranta, ką aplinkiniai tuo nori pasakyti ir atitinkamai reaguoja. Kaip ir supranta pastabą, kad forumas nėra chatas, o ne pasakoja ta proga abejotino patikimumo faktus apie IRC.

Tu su savo neadekvatumais nukreipinėji dėmesį nuo rimtesnių dalykų. Kadangi dėl savo žinučių kažkokio sprendimo taip ir nepasiūlai, tai aš tau siūlau tokį sprendimą (apibendrinęs skirtingų žmonių interesus ir pasisakymus tavo adresu):
tu susikuri savo atskirą temą "vvv2 pastebėjimai" (ar kokią tik susigalvosi) ir savo visas pastabas į kitų žmonių postus rašai joje (priekyje nurodydamas nuorodą į temą/postą, kurį cituoji). Jei kas norės su tavim pasiginčyti, galės tavo temoj ginčytis. Gal net netyčia pastebėjęs vertą dėmesio ar adekvačią žinutę, ją perkelsiu prie originalios temos (gal tada palaipsniui pradėsi suprasti, kas yra adekvačios žinutės).

Kaip tau toks mano pasiūlymas?
Post Reply