Pastabos, komentarai dėl moderavimo (archyvas)

Skeptikas.org administracijos pranešimai, forumo naudojimo taisyklės bei kita svarbi informacija.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-01 12:28

Beje, viskas, kas šioje temoje vyksta su vvv2, yra tam tikras socialinis eksperimentas, todėl siūlau kitiems nebūti pasroviniais, daryti išvadas ir atitinkamai reaguoti.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-01 12:43

Svetimas wrote:
2018-09-01 12:28
Beje, viskas, kas šioje temoje vyksta su vvv2, yra tam tikras socialinis eksperimentas, todėl siūlau kitiems nebūti pasroviniais, daryti išvadas ir atitinkamai reaguoti.
Aš pasidariau tokias išvadas: egzistuoja žmonės, kurie absoliučiai nepajėgūs ignoruoti jiems nepatinkančių žinučių. Nepatinkančių turiniu, tonu ar formatu. Jie tiesiog patologiškai negali „nemaitinti trolių“ ir privalo atsakinėti į visas vvv2 žinutes tarsi tai būtų jų darbas. Tačiau ši savybė jiems patiems teikia didelį diskomfortą, todėl tie žmonės verčiau norėtų, kad vvv2 čia nebebūtų. Bet jį tiesiog užblokuoti, ar bent jau be ceremonijų trinti labiausiai ne į temą žinutes irgi neturi kiaušų. Todėl iš visiško menkniekio išpūtė didžiulę problemą. Nuolat beprasmiškai veršklena kad vvv2 jiems nepatinka ir siūlo jam daryti viską kitaip – lygiai tas pats, kas vyksta šioje temoje. Jei tai kažkoks socialinis eksperimentas, tai jis tęsiasi jau kelis metus ir jo prasmės per tuos kelis metus taip ir nesupratau.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-09-01 12:54

Svetimas wrote:
2018-09-01 12:26
Sprendžiant iš šypsenėlės tavo žinutės gale - visas tavo postas yra nerimtas?
- tikrai, kaip galima vadinti "rimtu" aprangos stilių ar "rašybos stilių"? Tikriausiai šukuosenos stilius jūsų forume irgi apibrėžtas: "šukuosena nr.7"?
Žmonės pasakė labai paprastai - tavo žinutės kosmetiniai elementai erzina.
- tai tik senelis mano kolega "fizikanas" taip parašė dėl LED švieselių akių gadinimo.
Normalūs žmonės supranta, ką aplinkiniai tuo nori pasakyti ir atitinkamai reaguoja. Kaip ir supranta pastabą, kad forumas nėra chatas.
- čia tokia painiavą veli, tai "chate" nebuvo tų galimybių, tai Jūs mėginate sukurti reevoliuciją forume ir uždrausti visas forumų naujoves.
Tu su savo neadekvatumais nukreipinėji dėmesį nuo rimtesnių dalykų.
- ne, aš paprastai tik parodau dar vieną temos pusę, kurią jūsų vienminčiai ignoruoja.
tu susikuri savo atskirą temą "vvv2 pastebėjimai" (ar kokią tik susigalvosi).
- riboti pliuralizmą draudžia konstitucija, o nuomonių laisvę konstitucija garantuoja, Rusijos irgi.
Kaip tau toks mano pasiūlymas?
- tai buvau sukūres temą Grb. "Senajaus" padalinyje, jis sako, kad ištrynė ne jis, tai gal tu?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-01 13:04

- tai buvau sukūres temą Grb. "Senajaus" padalinyje, jis sako, kad ištrynė ne jis, tai gal tu?
Aš taip nesakiau. Ištryniau aš. Ir paaiškinau, kodėl.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-01 22:24

Sejanus wrote:
2018-09-01 12:43
Svetimas wrote:
2018-09-01 12:28
Beje, viskas, kas šioje temoje vyksta su vvv2, yra tam tikras socialinis eksperimentas, todėl siūlau kitiems nebūti pasroviniais, daryti išvadas ir atitinkamai reaguoti.
Aš pasidariau tokias išvadas: egzistuoja žmonės, kurie absoliučiai nepajėgūs ignoruoti jiems nepatinkančių žinučių. Nepatinkančių turiniu, tonu ar formatu. Jie tiesiog patologiškai negali „nemaitinti trolių“ ir privalo atsakinėti į visas vvv2 žinutes tarsi tai būtų jų darbas. Tačiau ši savybė jiems patiems teikia didelį diskomfortą, todėl tie žmonės verčiau norėtų, kad vvv2 čia nebebūtų. Bet jį tiesiog užblokuoti, ar bent jau be ceremonijų trinti labiausiai ne į temą žinutes irgi neturi kiaušų. Todėl iš visiško menkniekio išpūtė didžiulę problemą. Nuolat beprasmiškai veršklena kad vvv2 jiems nepatinka ir siūlo jam daryti viską kitaip – lygiai tas pats, kas vyksta šioje temoje. Jei tai kažkoks socialinis eksperimentas, tai jis tęsiasi jau kelis metus ir jo prasmės per tuos kelis metus taip ir nesupratau.
Kažkuo, Sejanai, man tavo postas idėjiškai patiko, bet jo bendrą įspūdį gadina faktinės klaidos, abejotinos interpretacijos ir negatyvumas.
Deklaruoji, jog nemėgsti šiaudinių baidyklių, bet pats tokią sukonstravai. Tai, kad dėl miss-komunikacijos tarp dalyvių ir liberalių vertybių forume vvv2 diskutavimo menas buvo ilgai toleruojamas, buvo kažkodėl išinterpretuota į kiaušų neturėjimą.

Vienas iš mano klausimų šioje temoje yra, ar forumo bendruomenė nori ir gali reguliuotis pati ir kartu rasti ją tenkinančius sprendimus, jei kažkas nepatinka, ar ji tikisi kažkokio reguliuotojo, kuris ateina ir be didelių klausimų savaip patvarko.
Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savų trūkumų.
Pvz. ar tikrai, Sejanai, tu nusiteikęs atiduoti tam tikrų sprendimų galias į rankas žmogui, kuriam kažkur kažkas kažkaip gali susišviesti? Taip smarkiai pasitiki pvz. mano sprendimais?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-01 22:29

vvv2 wrote:
Kaip tau toks mano pasiūlymas?
- tai buvau sukūres temą Grb. "Senajaus" padalinyje, jis sako, kad ištrynė ne jis, tai gal tu?
Sejanus jau paaiškino. Aš netryniau. Panašu, kad su Sejanus tau susidraugauti nepavyks. O ką, tu pasirašai mano pasiūlymui? Ar tiesiog nesupratai, ką aš turėjau galvoje?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-02 00:37

Svetimas wrote:
2018-09-01 22:24
Pvz. ar tikrai, Sejanai, tu nusiteikęs atiduoti tam tikrų sprendimų galias į rankas žmogui, kuriam kažkur kažkas kažkaip gali susišviesti? Taip smarkiai pasitiki pvz. mano sprendimais?
Tos teisės man nepriklauso, tai aš jų ir atiduoti niekam į rankas negaliu. Tos teisės yra Viliaus, ar šiuo metu ir tavo, ir tiek. Tu tas teises turi, ir tai yra faktas. Man patinka faktais paremta teisinė sistema :) Antraip kiekvienas gali prisigalvoti visokiausių teisių ir cypauti kai realybėje jų neturi.

Ar man patinka faktas, kad tu turi tokias teises? Žinoma, kodėl turėtų nepatikti. Tame yra daug privalumų - užtikrinama tvarka forume, ir tuo užtikrinimu nereikia užsiimti/dalyvauti man. Forumas yra išlaikomas, kažkas rūpinasi domenu ir serveriu ir moka už tai pinigus, ir tai vėl gi neliečia manęs. Ir beveik nėra trūkumų, nes kas jau tau taip gali sušviesti? Imkime labai ekstremalų atvejį, tarkime po autoavarijos susižaloji galvą ir užbanyji visus kurių nickai prasideda S. Na, dalis žmonių nebegalėtų diskutuoti ir susirastų kitos veiklos, greičiausiai dar įdomesnės ir produktyvesnės. Kita dalis nors galėtų likti bet tikėtina irgi išsivaikščiotų po tokių bajerių. Nebeliktų šios vadinamosios bendruomenės. Žala artima nulinei.
Panašu, kad su Sejanus tau susidraugauti nepavyks.
Su manimi susidraugauti puikiai pavyksta absoliučiai visiems norintiems, ir vvv2 ne išimtis. Lyg ir nesame su juo susipykę. Jo temą ištryniau tik todėl, kad pažeidė to forumo taisykles, konkrečiai – jis skirtas diskusijoms o ne šiaip atsitiktiniams pastebėjimams ar juokeliams, ką ir paaiškinau jam privačia žinute. Prieš vvv2 kaip prieš žmogų nieko neturiu, jo žinutės kitur tiesa būna kad man nepatinka, bet tą galiu pasakyti apie kiekvieno žinutes, c'mon, niekas niekam nepatinka 100%.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-02 12:47

Ačiū už nuomonę, Sejanai. Gal tikrai aš dėl savo naivių iliuzijų ir pomėgio ieškoti netiesinių alternatyvių sprendimų šiek tiek užsižaidžiau lygioj vietoj.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-02 12:53

Įvedžiau naują moderavimo tvarkos papildymą. Žr. Forumo taisyklės 2018-09-02 žinutę.
User avatar
Starman
pradedantis
Posts: 175
Joined: 2018-02-10 13:56

2018-09-03 14:20

Vilius wrote:
2018-08-29 20:06
Žinau, kad taip manai, nes jau sakei kelis kartus. Tačiau kiti nariai, kurie nepasivargino išsakyti nuomonę šiuo klausimu (įskaitant mane), mano kitaip. Taigi - kol kas rangų sistema lieka.
That suits me fine.
Vilius wrote:
2018-08-29 20:06
Apart šio forumo ilgalaikių narių, niekas kitas nesupranta ką reiškia tokios nesąmones kaip - Beatsispaudimis ir t.t. Būtent dėl to ir pakeičiau tą seną rangų sistemą į dabartinę, kurioje visi rangai yra labai aiškūs, ir paprasti.
Super ! tai tikrai ir buvo mano pagrindinis akcentas. Neaiškūs išsireiškimai.
Vilius wrote:
2018-08-29 20:06
]Manau, kad balsuos mažai, nes nelabai kam rūpi šis klausimas (ir šitas forumas bendrai žiūri gana skeptiškai į apklausas). Bet, jei tikrai taip nori pažaisti demokratiją - prašom.
Sutinku su mintimi, kad balsuos mažai. Aktyvius narius galiu išvardinti ant dviejų rankų pirštų. Niekada neketinau kurti balavimą. Mano žinutė pieš tai, buvo sarkazmas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-09 14:50

Sejanus wrote:
2018-08-31 21:04
Aš tiesiog palauksiu, kol tau praeis tos dienos.
For the record: tos dienos nepraėjo. Vis dar negaliu tavęs pakęst.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-24 09:21

[viewtopic.php?f=29&t=2606&p=97598#p97598]
Sejanai, jei manai, kad vvv2 šiukšlina tavo temoje, duok man žinią. Pro dabartinį 2-ą mano užsistatytą moderavimo griežtumo lygį vvv2 žinutė dar praeina.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-24 16:58

Svetimas wrote:
2018-09-24 09:21
[viewtopic.php?f=29&t=2606&p=97598#p97598]
Sejanai, jei manai, kad vvv2 šiukšlina tavo temoje, duok man žinią. Pro dabartinį 2-ą mano užsistatytą moderavimo griežtumo lygį vvv2 žinutė dar praeina.
Jūs rimtai kažkaip keistai tuo vvv2 susidomėję.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-27 23:01

[viewtopic.php?f=29&t=2592&p=97635#p97635]
[Jei kartais, Sejanai, netyčia norėsi, galiu šią temą (apjungtą su sena arba ne) perkelti į tavo valdas (jei pralenda pro tavo griežtas taisykles).]
Kam tas spektaklis, abu žinome, kad temos čia kilnojamos ir/ar užrakinėjamos nepriklausomai ko aš noriu ar kas (ne)pralenda pro mano griežtas taisykles. Pavyzdžiui, kokio cirko vardan reikėjo užrakinti seną temą ir tada tau iš naujo pradėti jos tęsinį kaip naują temą? Pačiam neatrodo absurdiška? :) Net labiausiai mažvaikiškuose forumuose aš dar nematęs tokių kvailysčių.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-09-28 11:45

[Perkėliau seną temą iš archyvo, ir prie jos prijungiau naujai sukurtą temą. Galit nedėkoti - man tai viena pramoga :)]
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-28 17:31

Sejanus wrote:
2018-09-27 23:01
[Jei kartais, Sejanai, netyčia norėsi, galiu šią temą (apjungtą su sena arba ne) perkelti į tavo valdas (jei pralenda pro tavo griežtas taisykles).]
Kam tas spektaklis, abu žinome, kad temos čia kilnojamos ir/ar užrakinėjamos nepriklausomai ko aš noriu ar kas (ne)pralenda pro mano griežtas taisykles. Pavyzdžiui, kokio cirko vardan reikėjo užrakinti seną temą ir tada tau iš naujo pradėti jos tęsinį kaip naują temą? Pačiam neatrodo absurdiška? :) Net labiausiai mažvaikiškuose forumuose aš dar nematęs tokių kvailysčių.
Aš buvau Viliaus užklausęs dėl užrakintų temų ir RB pastabos. Vilius sakė, kad yra įvairios priežastys, dėl kurių nenorėjo plėstis. O aš per daug ir nesigilinau. Gal ten kokios administracinės priežastys, dėl kurių nenoriu sau papildomai kvaršinti galvą ar pan. Nemanau, kad Vilius sugalvojo jas užrakinti tik šiaip iš lempos net ir matydamas tam tikrą pasipiktinimą.
Man, asmeniškai, užrakintų archyve temų problema atrodo pseudoproblema. Jei norisi dėl kažkurios pasisakyti, imi ir kuri panašią "Aktyvios diskusijos" skiltyje ar kokioje "Forumo pulsas" temoje su užuomina į seną temą. Vėliau atėjęs moderatorius ar administratorius atitinkamai ir patvarkys. Nepatinka, jei kažkas kažką, tavo manymu, daro ne taip - komunikuoji. Nematau problemos.
Naują temą sukūriau kaip tęsinį, nes norėjau ją pratęsti, man taip pasirodė paprasčiau ir taip stichiškai susišvietė. Nesu koks racionalumo automatas.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-09-29 00:11

Man, asmeniškai, užrakintų archyve temų problema atrodo pseudoproblema. Jei norisi dėl kažkurios pasisakyti, imi ir kuri panašią "Aktyvios diskusijos" skiltyje ar kokioje "Forumo pulsas" temoje su užuomina į seną temą.
Kaip pavadinsi, nepagadinsi. Tu vadini pseudoproblema, aš vadinu cirku :)
Nepatinka, jei kažkas kažką, tavo manymu, daro ne taip - komunikuoji.
Komunikuoju komunikuoju :) Gerai pastebėjai :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2018-09-29 08:43

Sejanus wrote:[...]aš vadinu cirku :)
Čia turbūt bus kokie Kosminiai Klounai rankas prikišę. :) Tik juokas mus išlaisvins. :)
Post Reply