Apsėstieji sunkiai vaduojasi iš velnio pinklių

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
Post Reply
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-07-31 16:51

Delfi mokslo skyrelis: Apsėstieji sunkiai vaduojasi iš velnio pinklių
„Ar aš tikiu piktosiomis dvasiomis? Man tikėti nereikia. Yra žinojimas. Susidūrus su tokiais atvejais abejonių nelieka“, – savaitraščiui „Panorama“ sakė Ramygalos (Panevėžio r.) klebonas Edmundas Rinkevičius, prieš porą metų Bažnyčios oficialiai pripažintas pirmuoju Lietuvos egzorcistu.
Apsėstiesiems galioja kita laiko tėkmė. Pavyzdžiui, uždavus klausimą apsėstas žmogus atsako tik praėjus gerokai laiko. „Sakoma: danguje milijonas metų – kaip akimirka, o pragare akimirka – kaip milijonas metų“, – nutęsė klebonas.
Filmai su S raide skirti ne suaugusiesiems, o satanistams
Ekscentriškai atrodantys neformalaus gotų judėjimo atstovai, kurie mėgdžioja satanistus, irgi rizikuoja būti apsėsti. Kartais apsėdimą lemia tatuiruotės, pavyzdžiui, velnio skaičius 666. Ramygalos klebonas papasakojo apie merginą, kuri ant rankos turėjo voro tatuiruotę. „Voras pats savaime nėra blogai. Tačiau blogis ją apraizgė kaip voratinklis“, – kalbėjo jis.
http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... d=10252677
User avatar
entity
naujokas
Posts: 96
Joined: 2005-07-13 19:20
Location: Vilnius
Contact:

2006-07-31 18:06

Komentaras tokis idomus:
mane apsedo, Ar, 2006 07 31 17:14
Zinot kaip as isgyjau nuo to apsedimo. As pamaniau, kad apart to kad apsedo velnias, tai mane dar apsedo mergina kazkokia per telepatija che. Tai tada kazkaip pradejau galvot galvot kazkaip jau labai idomiai velnio apsedimas ir merginos apsedimas, nu idomu idomu. Ir is pradziu atmeciau kazkaip, kad yra velnias, paskui atmeciau, kad yra sielos, paskui atmeciau, kad yra kristus (kuris maniau gal nuo ateiviu visgi) ir tik paskui atmeciau, kad yra apsedimas tarp manes ir merginos per telepatija. Vo tai tau. Dabar esu sveikas kaip ridikas, bet neva apsestos merginos "orgazmus" vis dar jauciu - sizo simptomai sitie manes nepalieka kai esu atsiplaidaves, bet dejau skersa dingo nors nepagristi skausmai atseit velnio dygliai ir duriai. Karocia sakau visiems, kas dar mano kad tai egzistuoja, jus geriau matot karocia. Satanistu tik neslovinkit. Nu as neuroziska asmenybe, man ir niezti daznai (anksciau buvo stirpiai ir galvojau, kad tai ne del psichikos...) buna del neurozines busenos. Sakau psichika tokia yra, kad jei tikesi, kad gali pajust skausma nei is to nei is sio tu ji ir pajusi, taciau tai reik kad viskas butu taip kaip jus tikit, kad pries jus yra monitorius.
Ko tais labai Telepata ar kaip ten jis primena, kai jis cia lankesi, panasiai kliededavo. Ar cia kazkuris is skeptiku pasilinksmint uzsimane? :?
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2006-07-31 21:52

„Ar aš tikiu piktosiomis dvasiomis? Man tikėti nereikia. Yra žinojimas. Susidūrus su tokiais atvejais abejonių nelieka“, – savaitraščiui „Panorama“ sakė Ramygalos (Panevėžio r.) klebonas ...
Shiaip tai yra tikimybe, jog jis stebejo keleta sunkiai paaishkinamu reishkiniu (na, kol kas nepaaishkintu). Jei juos stebetu mokslininkas ar bent nepriklausomas stebetojas (nereligingas) paaishkinimas ar spejimas, kas tai buvo, butu kitoks, tachiau klebonas yra klebonas ir jis jau turi paaishkinima - velniai ir dvasios :| .

Bažnyčia išleido specialų apeigyną „De Exorcismis et Supplicationibus Quibusdam“ („Apie egzorcizmą ir tvirtą meldimą“) – iš jo išvarydamas velnią kunigas skaito maldas.
Oooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tradicija leisti specialius apeigynus gyva dar nuo "Raganu kujo" laiku.
„Filmai su S raide skirti ne suaugusiesiems, o satanistams. Visas ten rodomas seksas, siaubas žmogų neigiamai paveikia“, – teigė jis..
Jei kunigelis taip baisisi seksu, tai chia gal jam celibato uzhdetas "rutu vainikelis" smegenis taip uzhspaude ir zhmoguti taip nukankino, jog naturali ir jau net paaugliams nebeidomi scena sukelia " siaubinga jausmu cunami"
Arba "rugshchiu vynuogiu sindromas" (pagal Ezopa) :wink:
Apsėdimo šaltinis gali būti vaikų mėgstami kompiuteriniai žaidimai.
Puiki ideja :D Kai Klebonelis stojo i seminarija Lietuva prarado potencialu labai gera fantastikos rashytoja :console:
Ekscentriškai atrodantys neformalaus gotų judėjimo atstovai, kurie mėgdžioja satanistus, irgi rizikuoja būti apsėsti
Eina sau ramiai sau panike nutarus sudalyvaut gotu vakarelyje ir pasiskolinus ish draugiu juoda aprangele su prichiundalais, o medzhiot ishejes demonas uzhmato, apsilaizho ir kad chiups :mrgreen:
Moralas: ner chia ko vasara juodai rengtis - demonus galit suklaidint :twisted: Rizikuojat :crazy:
Kartais apsėdimą lemia tatuiruotės, pavyzdžiui, velnio skaičius 666.
Velnias zhiuri: "o, savi" :mrgreen: :mrgreen:
Anot kunigo, dažnai apsėdimas ateina per jogą, transcendentinę meditaciją:
...aha - ir per kitus konkurentus :) Bijok, labai bijok ir marsh i bazhnychia :mrgreen:
Tai gresia ir religiniams fanatikams – jei žmogus pradeda niekinti kitus, įsivaizduoti esantis vienintelis šventas, velnias tikrai pasinaudos proga.
Jo, charizmatishkus konkurentus velnias visada apseda, kitaip ir but negali :mrgreen:
Klebono teigimu, į jį jau kreipėsi du asmenys, kuriuos velnias apsėdo perskaičius rašytojo Dano Browno knygą „Da Vinčio kodas“.
Viskas, einu verkt i kamputi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-08-01 08:38

Anot kunigo, dažnai apsėdimas ateina per jogą, transcendentinę meditaciją:
Aha, ir mane šitas užvežė :D


Na, delfi išsklaidė visas abejones (tiems, kas dar jų turėjo), ko vertas jų mokslo skyrelis. :cry:
monteskje
naujokas
Posts: 16
Joined: 2006-05-28 15:33

2006-08-01 14:40

Perkelė į sveikatos skyrelį. Būtų mano valia - dėčiau prie "Kitos sporto šakos" :crazy:
Cassandra
naujokas
Posts: 3
Joined: 2006-07-31 15:00

2006-08-01 15:38

Ko čia kabinėjatės? Anys irgi žmonės - jiems reklamos irgi reikia :roll: Rinkodarinis triukas, tsakant 8)
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-08-01 20:24

monteskje wrote:Perkelė į sveikatos skyrelį. Būtų mano valia - dėčiau prie "Kitos sporto šakos" :crazy:
Nėra ką bepridurti...
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-10-22 14:21

"Panevėžio balsas" skaitytojus supažindina su šauniuoju egzorcistu Rimkevičiumi

Egzorcistas: šėtonas žmogų pasiekia įvairiausiais keliais
Žmogų apsėda piktoji dvasia. Lietuviškai dar galima vadinti velniu, Šėtonu. Apsėstasis neturi sveikatos, dieną negali nieko dirbti, būna, kad langus užsidengia, nes negali žiūrėti į šviesą, bijo saulės. Taip pat jaučia neapykantą šventiems daiktams: nepakenčia šventųjų paveikslų, kryžių - juos išdaužo, sulaužo.
Pavyzdžiui, jaunimas tampa vadinamaisiais gotais, pradeda juodai rengtis, priima tamsą ir mirties kultūrą. Vėliau per tai, per šventų vietų išniekinimą jie gali būti apsėsti. Nesakau, kad išniekinimu užsiima gotai, bet jie jau yra žemesnioji satanistų pakopa
Egzorcistams nesvetimas eksperimentinis metodas:
Specialiai žiūrėjau vieną siaubo filmą, norėdamas suvokti, kodėl ten yra „S“ raidė. Jokio siaubo nemačiau. Vaikiškas filmas, kai apie rankas ir kojas vaikui apsivynioja lianos ir kažkur traukia. Tik paskui filmo pabaigoje ant namelio sienos užsidega pentograma, ir vaikai šaukia „Atsiduodu tamsos jėgai!“ Ir jei filmą žiūrintis vaikas pradės tai kartoti, viskas: to užtenka, kad piktoji dvasia imtų į jį kėsintis.
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=11011557
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2006-10-22 14:42

Žmogų apsėda piktoji dvasia. Lietuviškai dar galima vadinti velniu, Šėtonu. Apsėstasis neturi sveikatos, dieną negali nieko dirbti, būna, kad langus užsidengia, nes negali žiūrėti į šviesą, bijo saulės. Taip pat jaučia neapykantą šventiems daiktams: nepakenčia šventųjų paveikslų, kryžių - juos išdaužo, sulaužo.

Žmogus tarsi ligonis: dieną jis guli, tačiau naktį gali tapti darbingu. Pavyzdžiui, jaunimas naktį „sėdi“ internete arba muzikos klauso, bet negalima teigti, kad toks naktinėtojas būtinai yra apsėstas.
"kompiuterastai" yra apsėsti velnio.
<..>Nesakau, kad išniekinimu užsiima gotai, bet jie jau yra žemesnioji satanistų pakopa.
:lol: :lol:
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-10-22 14:47

Per greit viskas keiciasi... Vienur mokslas nerealiose aukstumose, kitur velnius varo...
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2006-10-22 16:37

Azuolas wrote:
Žmogų apsėda piktoji dvasia. Lietuviškai dar galima vadinti velniu, Šėtonu. Apsėstasis neturi sveikatos, dieną negali nieko dirbti, būna, kad langus užsidengia, nes negali žiūrėti į šviesą, bijo saulės. Taip pat jaučia neapykantą šventiems daiktams: nepakenčia šventųjų paveikslų, kryžių - juos išdaužo, sulaužo.

Žmogus tarsi ligonis: dieną jis guli, tačiau naktį gali tapti darbingu. Pavyzdžiui, jaunimas naktį „sėdi“ internete arba muzikos klauso, bet negalima teigti, kad toks naktinėtojas būtinai yra apsėstas.
"kompiuterastai" yra apsėsti velnio.
<..>Nesakau, kad išniekinimu užsiima gotai, bet jie jau yra žemesnioji satanistų pakopa.
:lol: :lol:
Tokie zmones siaip paranojikai, o ne apsiestieji.
Post Reply