Satan.lt

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-04-29 16:57

Velgi ziurekite i faktus. Per operacija sukelta klinikine mirtis. Smegenu veiklos nefiksuojama. Po operacijos moteris paakoja kas vyko tuo laiku, kai smegenu veiklos nepatebeta. Viskas dokumentuota su prietaisu parodymais ir liudininkais. Medicininio paaiskinimo nera.
Arba mes per mazai zinome api smegenu veikla, arba per mazai zinome apie samone kuri gali atsiskirti nuo fizinio kuno. Vienas is dvieju, bet sakyciau galimybiu yra abiem variantam, o jus tokie uztikrinti ir kategoriski, kad net baisu.
martynas
senbuvis
Posts: 1790
Joined: 2012-01-26 22:48

2012-04-29 17:04

RB wrote:
martynas wrote:Be to medicininiai tyrimai dazniausiai ir prasideda nuo pacientu paliudyjimu. Kuo tiksliau liudyje, tuo lengviau tirti ir gyditi.
Kitaip tariant, tu net nežinai, kas tai yra moksliniai tyrimai, bet tai tau netrukdo rėkauti, kad tas „mokslininkas“ laikėsi jiems taikomų reikalavimų?
As zinau, bet suprantu ir pacientu lidijimu svarba. Jei ie neliudytu NDE net nebutu pradeti aiskintis.
Kadangi, kai smegenu veikla prietaisais dazniausiai nebuna fiksuojama tenka pasikliauti diagnoze ir apytiksliu laiku, kai zmogus turi buti nesamoningas, o jei jis pasakoja patires kazkokius pojucius, galima itarti, kad buvo patyrt NDE. Bet yra ir tokiu atveju, kai viskas fiksuojama prietaisais, o zmones pasakoja tuo laiku vykusius ivykius ir pojucius kuriu jie neturetu jausti.

O bendri patyrimai ir vaizdai, netgi kuriu pagal gyvenimo ir religijos pobudi neturetu buti parodo, jog tai ne haliucinacijos.
Noreciau suzinoti tuos moksliskus budus, kaip reikia tirti NDE, nes man naudoti metodai labai logiski ir geresniu nesugalvoju.
User avatar
Panzer
pradedantis
Posts: 216
Joined: 2012-09-03 18:18

2012-09-09 19:10

Ar iš tiesų kitokios religijos kelia grėsmę?
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=59462991
Išvirkščia krikščionybė – satanizmas

Vienas iš labiausiai vaizduotę audrinančių religinių judėjimų – Satanizmas – atsirado XVII amžiuje, Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV dvare ir, beje, buvo sukurtas moters Katerinos la Voisin. Tai buvo pirmieji satanistiniai ritualai istorijoje, padėję pagrindus tolesnei satanizmo raidai. Būtent K. la Voisin grupė šėtoną paskelbė materializmo simboliu. Nors ši grupė buvo išvaikyta policijos 1679 metais, satanizmo idėją paskleidė apie operaciją pranešusi žiniasklaida ir satanizmas nusmukdamas ir vėl atgydamas pasiekė mūsų laikus.

Turino Naujųjų religijų studijų centro vadovas ir daugiau nei 40 knygų autorius, religijos sociologas Massimo Introvigne knygoje „Satanizmas“ išskiria dvi judėjimo kryptis – racionaliąją, kuri remiasi ideologo Aleisterio Crowley filosofija ir šėtoną laiko mokslo, racionalumo ir moralinių, religinių normų atmetimo simboliu, ir okultinę, kurios pasekėjai garbina šėtoną kulto veiksmais ir laiko jį realiu asmeniu.

Ir vienų, ir kitų nėra daug. Anot M. Introvigne, visame pasaulyje satanistų gali būti iki 5 tūkst., taigi kalbame apie absoliučias mažumas, tačiau judėjimo populiarumą palaiko visiškas slaptumas ir skleidžiami gandai apie jo masiškumą.

„Apie satanistus, Lietuvoje vykdančius kulto apeigas, neteko girdėti, tačiau ne kartą teko susidurti su jų imitacijomis, dažniausiai kapinių išniekinimu“, – teigia religijų tyrinėtoja M. Ališauskienė. M. Introvigne taip pat sutinka, kad dažniausiai satanizmas pasireiškia jaunimo grupių chuliganizmu.

Lietuvoje bene labiausiai prieinama satanizmo apraiška yra „Tamsos brolijos“ puslapis http://www.satan.lt, kurio pagrindinis tikslas – pasitelkus logiką ir mokslą paneigti religijos tiesas.

„Interneto svetainę http://www.satan.lt vadinčiau mokslinį ateizmą propaguojančiu puslapiu, kuriame publikuojami antireliginiai tekstai. Teko bendrauti su jos kūrėjais ir būčiau linkusi juos laikyti labiau radikaliais ateistais nei satanistais, nes satanizmas yra religinė nuostata priešinga krikščionybei ir iš esmės negalinti egzistuoti be šios“, – aiškina M. Ališauskienė.

Patys puslapio įkūrėjai savo tapatybių nenori atskleisti, tačiau mielai bendrauja internetu. Eretiku pasivadinęs vienas iš puslapio administratorių į klausimą, ar jie iš tiesų yra satanistai, atsako: „Ir Taip, ir Ne. Taip, mes griauname religiją. Religijos požiūriu tai gali būti tik Šėtono darbas. Tikintieji tiki, kad Dievas egzistuoja. Tad, žvelgiant iš jų pozicijų, mes esame patys tikriausi satanistai. Ir ne, nes mes netikime nei Dievo, nei Šėtono egzistavimu, neatliekame jokių apeigų ar garbinimo, pasikliaujame logika, protu ir realiais faktais ir neaiškiname apie tai, kas vyksta už Visatos ribų. Netikintys mus laiko laisvamaniais. Darvinas irgi turėjo humoro jausmą ir savo teoriją juokais kai kada vadino „Šėtono evangelija“, o savo artimą draugą Hekslį – Šėtono evangelijos apaštalu.“
Post Reply