Egzorcizmas

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
Post Reply
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-11-27 18:34

http://paranormal.about.com/library/bl_ ... _video.htm
Na ir kaip galima netiketi demonais ir dvasiom paziurejus toki reportaza?
Be to, jei anei dvasiu nei demonu nera, tai kodel apsestieji bijo butent kryziaus, sventinto vandens, iejimo i baznycia ir tt? Kaip tai paaisknti? Bei toks specifinis elgesys...
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-11-27 19:00

Nuobodžiai susuktas "reportažas", tikėjausi daugiau veiksmo. Pamokslininkai (preacheriai) JAV daug geriau pavaro, nėra čia ką rytams su savo egzorcistais lygintis :(.
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-11-27 19:04

Taip paprasta?! Bet tai velniam tiem apsestiesiem itiketi jog juos apsedo demonas?
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2006-11-27 19:15

Khan wrote:Taip paprasta?! Bet tai velniam tiem apsestiesiem itiketi jog juos apsedo demonas?
O kam kai kurie psichopatai rašinėja deklaracijas "dėl Lietuvos specialiųjų tarnybų vykdomo biocheminio teroro"?

(papildau)
Staiga man smarkiai susvyravo sąmonė. Pojūtis buvo labai pažįstamas. Pirmą kartą elektromagnetiniu generatoriumi į mane šovė 1987 metais. SSSR žlugimo laikais generatorius naudodavo taip tankiai, kad mane apšaudydavo net paskaitų Vilniaus “Žinijos” draugijoje metu..
Dažnai apšaudydavo ne tik mane, bet ir mano žmoną. Beje, kaip numanote, generatoriai ir juos aptarnaujančios vykdytojų tarnybos nebus kuriamos dėl kelių žmonių.
1992 metais Šiauliuose naktinio apšaudymo metu man sužalojo koją. Mes nakvojome privačiame name. Generatorius stovėjo gretimame ...
Nukreiptų elektromagnetinių spindulių generatoriai būna kelių tipų, nuo “buitinių” iki kovinių. “Buitiniai” skirti žmonėms, jau iš anksto “pripumpuotiems” elektrai laidžiomis rūgštimis, kurios į patalpą dažniausiai įleidžiamos kaip aerozoliai. Aerozolių kvapas panašus į dulkių ...
Tada tai galima buvo priskirti kitos valstybės spectarnybų diversijoms.
Tačiau dabar 2001 metų lapkritis! Su Lietuvos savarankiškumu susitaikė net agresyviausi. Kas banditizmu užsiima dabar?
Kaip mokslininkas ir tas, kuris praėjo specialios paskirties tarnybų terorizmo “mėsmalę”, aš visada apsirūpinęs prietaisais. Reikia pašalinti netgi mažiausią subjektyvių pojūčių dalį. Savęs apgaudinėti negalima, kitaip neišgyvensi.
- Veikia generatorius, - trumpai tariau žmonai, bet vairavau toliau.. Provokacijos atvejui mes netgi paruošėme filmavimo kamerą. Pasirengimas buvo rimtesnis, nei įprasta. Tik ką naktį namą apšaudė kapsuliniais užtaisais, užpildytais virusais ir cheminiais junginiais. Tai buvo “atsakymas” į Lietuvos mokslininkų ir inteligentų asociacijos Tarybos išvadą dėl teroristinio atrankinio žmonių apdorojimo virusais ir ypatingos paskirties cheminiais junginiais. Išvada perduota Premjerui Brazauskui ir Prezidentui Adamkui.
http://www.kaunas.us/info/text/O,Lietuva%21.htm
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-11-27 22:25

Khan wrote:Taip paprasta?! Bet tai velniam tiem apsestiesiem itiketi jog juos apsedo demonas?
Kokio atsakymo tu tikiesi? Racionalios priežasties, kad apsvarstę visus už ir prieš psichiniai ligoniai įtiki, kad jie yra apsėsti (Napoleonai, stikliniai, etc)?
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-11-28 08:17

O kaip mokslishkai tai paaiskinti? Kas ten jiem suveikia? Liga kokia? Psichine negalia? Saviitaiga? Del ko taip atsitinka? Ir net ne pavieniais atvejais.
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-11-28 08:48

Khan wrote:O kaip mokslishkai tai paaiskinti? Kas ten jiem suveikia? Liga kokia? Psichine negalia? Saviitaiga? Del ko taip atsitinka? Ir net ne pavieniais atvejais.
Nežinau, galbūt yra ir kelios priežastys, kurios skiriasi priklausomai nuo atvejo. O kad "ne pavieniais atvejais", tai tau dar teks pagrįsti :)
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-11-28 15:24

Hm, norejau parasyti jog tokie atvejai nera unikalus(ty pasikartoja), tai jau kaip ir reiskinys koks... Netinka cia zodis pavieniai? Pavieniai - po viena...
Ir isvis, kabinejates prie bet ko! Juk galejai praleisti tai pro ausis(atsiprasau, akis :x ) ir interpretuoti tai. Labai su jumis sunku diskutuoti, kai kritikuoja kiekviena ne taip pasakyta zodi. Blemba jugi ta pacia kalba kalbam. Svarbu jum prasme, ar kad graziai taisyklingai pasakyt? Kur cia ta lietuviu kalbos zodyna intike rast?
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-11-28 15:32

Khan wrote:Hm, norejau parasyti jog tokie atvejai nera unikalus(ty pasikartoja), tai jau kaip ir reiskinys koks... Netinka cia zodis pavieniai? Pavieniai - po viena...
Ir isvis, kabinejates prie bet ko! Juk galejai praleisti tai pro ausis(atsiprasau, akis :x ) ir interpretuoti tai. Labai su jumis sunku diskutuoti, kai kritikuoja kiekviena ne taip pasakyta zodi. Blemba jugi ta pacia kalba kalbam. Svarbu jum prasme, ar kad graziai taisyklingai pasakyt? Kur cia ta lietuviu kalbos zodyna intike rast?
Niekas čia nesikabinėja, tiesiog iš kur man žinoti, kad rašydamas viena, tu turi omenyje kita? Ne telepatas gi.

Ir visgi manau, kad žodis pavieniai čia tinka.
Khan
pradedantis
Posts: 334
Joined: 2006-09-04 15:42

2006-11-28 15:54

Pavienis atvejis - atsitiko tik viena karta. Nu apsedo viena zmogeli demonai, ir daugiau nieko niekad nebeapsedo.
Nepavienis - atsitiko daugiau nei viena karta, bet skirtingiem zmonem, ne tam paciam. Apsedo viena zmogeli, po to kazkur kitur po kazkiek laiko kita zmogeli. Tai jau nebepavienis atvejis
Va ka turejau omeny pavartodamas zodi pavieniai.
zhukaSS
pradedantis
Posts: 431
Joined: 2006-01-28 13:55
Location: Kaunas

2006-11-28 16:01

Khan wrote:Pavienis atvejis - atsitiko tik viena karta.
Toli grazu nereiskia, kad tik viena karta :P
User avatar
Nomad
senbuvis
Posts: 5460
Joined: 2004-04-18 09:50
Location: Kaunas
Contact:

2006-11-28 16:05

Supratau. Tačiau įprastai žodis "pavienis" naudojamas kiek kita prasme, būtent - atskiriems, retai pasitaikantiems atvejams apibūdinti. Tai, kaip tu apibrėžei, yra vienintelis. Ateičiai žinojimui :)
Post Reply