Auganti islamo įtaka Europoje

Kas yra dievas? Kokie yra argumentai už ar prieš dievo egzistavimą? Kuri religija teisinga?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-05-04 08:03

Aš siūlau pernelyg neišpūsti musulmonų problemos. Nei britai, nei kiti europiečiai islamo nuleistomis kelnėmis nepriims, nes tiesiog islamiškos vertybės čia yra nepriimtinos. O musulmonų skaičiaus augimas yra tik laikina tendencija, nes pasauliniu mąstu sparčiausiai blogėja būtent musulmonų gimstamumo rodikliai. Po poros dešimtmečių jie susidurs su lygiai tokiu pačiu demografiniu barjeru, kaip ir visi kiti.

O problemos pūtimas, mano nuomone, nieko gero neduos, greičiau trukdys spręsti realias problemas. Nes kai problema išpučiama iki civilizacijų konfliktų lygio, tai pradedama diskutuoti apie tai, ar jau siųsti tankų bateriją į musulmoniškus kvartalus ar dar ne. Ir, savaime suprantama, vieni labai už, kiti labai prieš, ir joks sprendimas niekada nepriimamas. O jei problema suprantama kaip kriminalinė, tai reikia tiesiog leisti policijai dirbti. Pučiantys musulmonų problemos mąstą (ne tai, kad tos problemos nėra), tiesiog daro meškos paslaugą, nes jie paprastai būna labai nekonstruktyvūs. Pavyzdžiui, jie kelia problemą, kad "per daug musulmonų čia priviso". Tai savaime suprantama, kad tokia problema nebus niekaip sprendžiama, nes niekas niekam čia nedraus "veistis". Bet jei būtų keliama problema, kad į kai kuriuos kvartalus baisu įžengti, tai galima ieškoti sprendimų - didinti policijos patruliavimą, padidinti jos įgaliojimus, intensyviau tirti gaujų veiklą ir t.t.

Esmė tokia, kad problemų yra, ir jos vienareikšmiškai kyla iš neadekvačios islamiškos pasaulėžiūros. Man pačiam ta pasaulėžiūra yra atgrąsi ir nepriimtina. Bet, ką turėtume daryti, tai visų pirma visur stengtis diegti savo pasaulėžiūrą, savo tvarką, savo taisykles. Nes dėl savo tvarkos supratimo mes visi gana nesunkiai sutarsime, na, kad pavyzdžiui neturi žmogus bijoti apsilankyti kažkokiame mikrorajone. Bet mes niekada nesutarsime, ką daryti su "veisimosi" problema.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-05-04 12:21

Aš siūlau pernelyg neišpūsti musulmonų problemos. Nei britai, nei kiti europiečiai islamo nuleistomis kelnėmis nepriims, nes tiesiog islamiškos vertybės čia yra nepriimtinos.
O iš kur Tamsta, Lionginai, žino, kad Islamo vertybės ES nepriimtinos? Štai toksai J.C.Juncker'is davė tokį interviu:

http://www.dw.com/en/jean-claude-juncke ... a-41556151

Kiek pačioje ES jam pritariančių yra? :ax:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-05-04 13:42

Tu gal nuorodą į kažkokį kitą interviu nukopijavai? Nes straipsnyje nėra nei vieno žodžio nei apie musulmonus, nei apie islamą, nei apie vertybes.

O šiaip, Junckerio nuomonė nėra reprezentatyvi, nes dauguma europiečių, t.y., virš 50%, apskritai norėtų uždrausti musulmonams imigruoti.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-05-04 15:01

Lionginas wrote:
2018-05-04 13:42
.. t.y., virš 50% europoidų, apskritai norėtų uždrausti musulmonams imigruoti.
- ar Jūs, Gerbiamieji, apskritai žinote kas yra "musulmonas"? Tai yra tik Islamo religijos išpažinėjas, o Islamas ir Krikščionybė kilo iš vienos Žydų religijos. Žydas irgi tėra religinė priklausomybė Judaizmui, todėl yra žydų-rusų, žydų-kiniečių ir. t.t, kaip ir krikščionių, kaip ir musulmonų!

p.s.
.. Jūs matyt painiojate hebrajus su žydais, nes dauguma hebrajų tautybės žmonių išpažįsta judaizma, o dauguma arabų išpažįsta islamą.


:(
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-05-04 15:34

vvv2 wrote:- ar Jūs, Gerbiamieji, matote kad aš pezu bele ką?
Matome.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2018-05-04 19:36

Pozityviai - kuo Lietuvai naudinga Europos islamizacija?

Lietuva berods sutarus priimti apie 2000 muslimų, ir panašus skaičius berods jau pertranzavo per mumis. Nusėdę - laikinai - nedaug, apie 150 galvų. Jei ES skiria tam reikalui pieniondzų (vat čia tai nesu tikras), laisvai galim "priimti" kad ir 100 x daugiau - valiuta kapsi, o muslimai pirmai progai pasitaikius tranzuoja vakarop. Žodžiu, praktiškai visi pinigėliai lieka mums - valdžia žinos kaip juos panaudot visuomenės poreikiams, o mūsų žodžio svoris Europe-oje greit taps trečias po Germany ir France (britų tai nėr). Tokia taip sakant "taktinė" nauda tiek vidinei, tiek užsieninei politikai.

Jei musulmonų Europe nefinansuoja, "strateginė" analizė rodo, kad prognozės irgi optimistiškos - nėra jokių abejonių, kad Lietuva kaip buvo, taip ir liks muslimams tik tranzitinė/higieninė stolelė kaip oro uostų ar geležinkelio stočių tualetai ("nusiprausia" ir atia - valstybei tai pigu) ir ilgainiui taps vienitelė Europos šalis be islamizmo (karaimai nesiskaito - nuo Vytauto laikų tiek apsitrynė, kad islamizmas jiems buvęs/nebuvęs), ko pasėkoje plūstels milžiniška ne-muslimų imigrantų banga iš Europos su pilnais kapšais investicijų, ..... ir t.t., ir Vilnius taps NjuBriusliu, o Br. - jei muslimai norės - OldWilno. Saugumo klausimas sprendžiamas paprastai - ilgai nedūmojant sudaroma abipusiai naudinga ašis Lituania-Judėja - mūsų SOP ir SKAT, jūjų Masadas ir šis tas branduolinio. Šis malonus širdžiai "duetas" praktiškai automatom tampa "kvartetu" : Amerikoncai-J.-L.-NašaRaša. Dėl pastarosios nėra ko sukt galvas, it's strictly business/subtilus diplomatinis manevras - NašaRaša triedžia į kelnes dėl islamizmo, nes jai vaidenas naujas mongolų igas, taigi per mumis ir glausis prie amerikėnų, o mums kojas bučiuos, kaip buvę LDK laikais. Viskas OK, be pani(e?)kos - šuo loja, karavanas eina.

Štai tokios pozityvo analizės ir prognozės maždaug 30 m. Ką daryt "po" - jau ne mano reikalas, nes planuoju traukt 30m., plius-minus 5m. Prispaus šikną - sugalvos.
P.S. 8)
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-05-04 20:01

majolis wrote:
2018-05-04 19:36
Pozityviai - Lietuva kaip buvo, taip ir liks muslimams tik tranzitinė stolelė.
- taip, Lietuva (oficiali), labai niekino Graikijos protestus, kur atlyginimo minimumas apie 700eu/mėn, tuo tarpu iš "sėkmingos" būrų Lietuvos pabėga 99% pabėgėlių.

p.s.
.. vienas pažįstamas ex'CCCP komunistas man kaltino lietuvių biurokratus, kurie Maskvoje gyrėsi surrealiais pasiekimais, ir būtent todėl Maskva iš LTSR išvežė viską, paliko tik tešmenis ir kanopas. Tai ar ne tas pats dabar?


:(
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2018-05-05 11:38

Lionginas wrote:
2018-05-04 13:42
Tu gal nuorodą į kažkokį kitą interviu nukopijavai? Nes straipsnyje nėra nei vieno žodžio nei apie musulmonus, nei apie islamą, nei apie vertybes.
Na, tame interviu kalba eina apie imigraciją iš Afrikos. O gausiausia religija Afrikoje yra Islamas (Google Tamstos paslaugoms). Ir imigrantai iš Afrikos, atvykę į ES, yra musulmonai.
O šiaip, Junckerio nuomonė nėra reprezentatyvi, nes dauguma europiečių, t.y., virš 50%, apskritai norėtų uždrausti musulmonams imigruoti.
Tamsta, Lionginai, teisingai pastebėjo. :thumbsup:
User avatar
Starman
pradedantis
Posts: 175
Joined: 2018-02-10 13:56

2018-05-05 19:11

vvv2 wrote:
2018-05-04 20:01
majolis wrote:
2018-05-04 19:36
Pozityviai - Lietuva kaip buvo, taip ir liks muslimams tik tranzitinė stolelė.
- taip, Lietuva (oficiali), labai niekino Graikijos protestus, kur atlyginimo minimumas apie 700eu/mėn, tuo tarpu iš "sėkmingos" būrų Lietuvos pabėga 99% pabėgėlių.

p.s.
.. vienas pažįstamas ex'CCCP komunistas man kaltino lietuvių biurokratus, kurie Maskvoje gyrėsi surrealiais pasiekimais, ir būtent todėl Maskva iš LTSR išvežė viską, paliko tik tešmenis ir kanopas. Tai ar ne tas pats dabar?

:(
Kaip jam sekasi gyventi 2018 ?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-05-16 11:01

Lionginas wrote:
2018-05-04 08:03
Aš siūlau pernelyg neišpūsti musulmonų problemos. Nei britai, nei kiti europiečiai islamo nuleistomis kelnėmis nepriims, nes tiesiog islamiškos vertybės čia yra nepriimtinos. O musulmonų skaičiaus augimas yra tik laikina tendencija, nes pasauliniu mąstu sparčiausiai blogėja būtent musulmonų gimstamumo rodikliai. Po poros dešimtmečių jie susidurs su lygiai tokiu pačiu demografiniu barjeru, kaip ir visi kiti.
Aš manau, kad problema išpučiama nebent siauruose alt-right, naciukų, white power ir panašių psichų ratuose. Daug šiaip žmonių į ją žiūri adekvačiai, o daugumos valstybių valdžia bei tolerastijos grupuotės susikišę pirštus į ausis problemos rimtumo pakankamai neįvertina. Ar net nemano, kad problema egzistuoja apskritai.

Dėl to gimstamumo, tai sparčiai krenta musulmoniškų labiau išsivysčiusių šalių gimstamumas, kaip kad Irano. Bet vakarų šalyse musulmonai vis tiek pamažu tampa pakankamai įtakinga grupe, kad galėtų lemti sprendimus, galinčius sunaikinti vakarų demokratiją. Man atrodo, tu labiau kalbi kaip norėtum kad būtų, nei kaip yra iš tiesų. Islamiškos vertybės čia nepriimtinos tau (man, Kęstui, ir t.t.) bet daug kam jos arba priimtinos, arba jų iki galo nesuvokia kol bus per vėlu, arba nepriimtinos bet kartoja sau, kad viskas bus gerai (savaime kažkaip) :) Neteko skaityti straipsnių apie islaman atsivertusias bobeles, kurios paskui labai nustebdavo gavusios mėlyną paakį ir praradusios pasą bei galimybę grįžti į Lietuvą? :) Ar apie moterų maršus, organizuotus musulmonės, kuriuose krūvos moterų džiugiai rišosi hidžabus? Ar kad Švedijoje kilo didelis pasipiktinimas gėjų paradu palei musulmonų kvartalus? Ar kad Austrijos prezidentas siūlė moterims pradėti rištis hidžabus? Globoti musulmonus yra naujausia mada, ir mažai kam rūpi tikrosios jų vertybės bei kad jos gali įsigalėti ir pas mus.
O problemos pūtimas, mano nuomone, nieko gero neduos, greičiau trukdys spręsti realias problemas. Nes kai problema išpučiama iki civilizacijų konfliktų lygio, tai pradedama diskutuoti apie tai, ar jau siųsti tankų bateriją į musulmoniškus kvartalus ar dar ne.
Nematau dėl ko čia diskutuoti. Aišku, kad siųsti. Jei tie kvartalai gyvena savivalda ir nepripažįsta valstybės įstatymų, juos reikia išardyti, atsakingus susodinti arba deportuoti. Faktas, kad dėl to kyla kažkokios diskusijos, tik parodo problemos gylį ir islamo įtakos mastą.
Ir, savaime suprantama, vieni labai už, kiti labai prieš, ir joks sprendimas niekada nepriimamas. O jei problema suprantama kaip kriminalinė, tai reikia tiesiog leisti policijai dirbti. Pučiantys musulmonų problemos mąstą (ne tai, kad tos problemos nėra), tiesiog daro meškos paslaugą, nes jie paprastai būna labai nekonstruktyvūs. Pavyzdžiui, jie kelia problemą, kad "per daug musulmonų čia priviso". Tai savaime suprantama, kad tokia problema nebus niekaip sprendžiama, nes niekas niekam čia nedraus "veistis". Bet jei būtų keliama problema, kad į kai kuriuos kvartalus baisu įžengti, tai galima ieškoti sprendimų - didinti policijos patruliavimą, padidinti jos įgaliojimus, intensyviau tirti gaujų veiklą ir t.t.
Manau, sakydami, kad per daug musulmonų priviso, žmonės labiau turi omenyje, kad su didėjančiu musulmonų skaičiumi didėja ir jų įtaka, ir ji galiausiai pasieks tokį lygį, kad demokratijos ar bent dalies svarbių sudėtinių jos dalių gali būti atsisakyta demokratiniu būdu.Tiesiog dauguma įtakingiausių balsų norės gyventi pagal Šariatą, buka dauguma kaip visados eis ten iš kur bus daugiausia reklamos ir kurlink stums daugiausia „intelektualų“, „žvaigždžių“, žiniasklaidos.

Ir kaip ir visada tu sakai ką galima daryti, OK gal ir galima, bet ar kas taip daro? Ar didina policijos įgaliojimus, patruliavimą, ardo no-go zonas, draudžia šariato teismus? Juk ne. Policija areštuoja islamo kritikus už vadinamąją „hate speech“.
Esmė tokia, kad problemų yra, ir jos vienareikšmiškai kyla iš neadekvačios islamiškos pasaulėžiūros. Man pačiam ta pasaulėžiūra yra atgrąsi ir nepriimtina. Bet, ką turėtume daryti, tai visų pirma visur stengtis diegti savo pasaulėžiūrą, savo tvarką, savo taisykles. Nes dėl savo tvarkos supratimo mes visi gana nesunkiai sutarsime, na, kad pavyzdžiui neturi žmogus bijoti apsilankyti kažkokiame mikrorajone. Bet mes niekada nesutarsime, ką daryti su "veisimosi" problema.
Bet ar taip kas nors daro nors kiek rimtesniu mastu?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-05-16 12:48

Jau rašiau ne kartą, bet man labiausiai įtartinas atrodo tas faktas, kad dėl "augančios islamo įtakos" labiausiai virkauja JAV konservatoriai ir rytų europiečiai.. Kai realiai abiejuose regionuose beveik nėra musulmonų :)

Aišku, dabar Sejanus puls aiškinti, apie tai kaip labai visiems praplautos smegenys Švedijoje, UK ir Prancūzijoje. Ir tame yra kažkiek tiesos. Tačiau man tas paaiškinimas vis tiek atrodo labai jau pritemptas.

Aš pats gyvenu Belgijoje, ir musulmonus tiesiogine prasme matau kiekvieną dieną. Ir dar nei vieno karto neturėjau su jais jokių problemų, ir negirdėjau, kad kiti jų turėtų (neskaitant abipusio įtarumo - kas yra visai natūralu, kai susiduria dvi skirtingos kultūros).

Aš nesakau, ateityje gali kilti visokių problemų bet jos bus greičiausiai nulemtos demografinių faktorių vakariečių populiacijoje, o ne tiek paties islamo. T.y. vakariečiai pralaimės prieš musulmonus ne tiek dėl pastarųjų ideologijos, agresijos ar ekspansinių polinkių, o dėl savo pačių silpnumo ir apkiautimo.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-05-16 16:36

Vilius wrote: ir negirdėjau, kad kiti jų turėtų
Na čia tikrai truputį pamelavai. Negali būti negirdėjęs apie šaudymus, sprogdinimus, taikos sunkvežimius, rape gangus, no-go zonas, šariato teismus, mergaičių apipjaustymus, bausmes už „neapykantos kurstymą“ (Islamo kritiką) bei kitus Vakaruose vykstančius kultūrinius praturtinimus. Ar gal šių dalykų nelaikai problema? Normalu?
Vilius wrote:
2018-05-16 12:48
Jau rašiau ne kartą, bet man labiausiai įtartinas atrodo tas faktas, kad dėl "augančios islamo įtakos" labiausiai virkauja JAV konservatoriai, ir rytų europiečiai.. Kai realiai abiejuose regionuose beveik nėra musulmonų :)
Konservatoriai yra ne regionas, o partija arba ideologija :)

Man tai nekelia nuostabos, kad kritikuoja žmonės, kuriems musulmonai dar neturi pakankamai įtakos nutildyti: gyvenantys vietovėse, kur neegzistuoja įstatymai prieš islamofobiją ar neapykantos kurstymą, ar bent jau netaikomi nutildyti kritikams. Kur neegzistuoja socialinis atstūmimas dėl islamo nemėgimo. Arba žmonės, kuriems šios nutildymo priemonės nerūpi.

Kas man kelia įtarimą, tai kad pagrįstą kritiką vadini virkavimu, ir užuot atsakęs į kritiką mėgini menkinti ją išsakančius žmones, ir dar ne bet kaip, bet pasiremdamas asmenine patirtimi. Šiaudinės baidyklės paprastai paišomos, kuomet tikrų argumentų nėra. Tokius „argumentus“ pats užjuoktum bet kokioje kitoje temoje, pvz., homeopatijos.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-05-16 17:33

Sejanus wrote:
2018-05-16 16:36
Negali būti negirdėjęs apie [..]
Turėjau omenyje, kad negirdėjau savo aplinkoje, iš ko darau išvadą, kad musulmonų keliamos problemos toli gražu nėra tokios dažnos, kaip bandoma vaizduoti.

Be to, šiais laikais tikrai ne jie vieni pasižymi "žygdarbiais" tiek su šautuvais, tiek su mašinomis. Tai sunku pasakyti, kiek čia iš tiesų kaltas Islamas, o kiek tiesiog neramūs laikai.

Kitos tavo minėtos problemos yra bjaurios, bet jos yra labiau musulmonų bendruomenių vidaus reikalas, nei kažkokia reali grėsmė Vakarų kultūrai, apie kurią mes čia kalbame.
Sejanus wrote:
2018-05-16 16:36
Konservatoriai yra ne regionas, o partija arba ideologija :)
Ačiū, kapitone Savaimesuprantamauskai. Būtent todėl ir parašiau JAV konservatoriai.
Sejanus wrote:
2018-05-16 16:36
Man tai nekelia nuostabos, kad kritikuoja žmonės, kuriems musulmonai dar neturi pakankamai įtakos nutildyti: gyvenantys vietovėse, kur neegzistuoja įstatymai prieš islamofobiją ar neapykantos kurstymą, ar bent jau netaikomi nutildyti kritikams. Kur neegzistuoja socialinis atstūmimas dėl islamo nemėgimo. Arba žmonės, kuriems šios nutildymo priemonės nerūpi.
Aš tai sakyčiau - žmonėms, kurie neturi ko geriau veikti, nei sirgti svetimomis ligomis.
Sejanus wrote:
2018-05-16 16:36
Kas man kelia įtarimą, tai kad pagrįstą kritiką vadini virkavimu, ir užuot atsakęs į kritiką mėgini menkinti ją išsakančius žmones, ir dar ne bet kaip, bet pasiremdamas asmenine patirtimi. Šiaudinės baidyklės paprastai paišomos, kuomet tikrų argumentų nėra. Tokius „argumentus“ pats užjuoktum bet kokioje kitoje temoje, pvz., homeopatijos.
Vau. Net nepastebėjau, kaip realia patirtimi paremtą nuomonę transformavai į šiaudinę baidyklę. Iš karto matyt, kad esi tikras šio reikalo meistras.


Bet tu vis tiek nesupratai mano esminės minties. Ten gale aš bandžiau surašyti, kad pagrindinė mūsų problemų priežastis yra mūsų pačių silpnumas. Kol su tuo nesusitvarkysime, visada atsiras norinčių pasinaudoti tuo silpnumu. Jei ne musulmonai, tai padarys rusai, kinai, ar net vietiniai parazitai. Tiesiog taip jau yra, kad gamta nemėgsta silpnumo, ir ji tikrai ras būdų už tai mus nubausti.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-05-16 17:38

Vilius wrote: Bet tu vis tiek nesupratai mano esminės minties. Ten gale aš bandžiau surašyti, kad pagrindinė mūsų problemų priežastis yra mūsų pačių silpnumas. Kol su tuo nesusitvarkysime, visada atsiras norinčių pasinaudoti tuo silpnumu. Jei ne musulmonai, tai padarys rusai, kinai, ar net vietiniai parazitai. Tiesiog taip jau yra, kad gamta nemėgsta silpnumo, ir ji tikrai ras būdų už tai mus nubausti.
Dėl šito mažai kas ginčyjasi. Sakyčiau beveik visuomet, kai kritikuojama Islamo invazija, kartu paminimas ir vakariečių skystumas. Šioje temoje irgi. Kapitone Akivaizdauskai :)
Post Reply