DrHarisLacan pasisakymai

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
IQ199
naujokas
Posts: 20
Joined: 2020-02-25 17:32

2020-05-22 05:41

:D Va... jau apie politika snekesim...
1) kam man reikejo neigt, jog dievas neegzistuoja...
2) kam reikejo naudotis situo forunu...
a) as ne filosofas, o tik skeptikas...b) yra irodyta, jog ir mastau...
Jeigu esme dabar nepagaunat, ir vel galvojat, apie ka jis...
Tai as pagrysiu visus absolut savo teiginius....
Gal ne, i tema?? Bet jau laikas... Prasidejus mano motyvu realizacijai tureciau daugiau logic, kuria reiketu pagryst...
Ar turit savo skepsio? :roll: :roll: :)
Kam irodyti, jog tuos psichoanalitinius motyvus as ismanau, iki to, jog zinau netik is ko atsiradom, bet ir kas buvo;) ;) Nuspejus ir irodzius visas atsiradimo priezastys-pasekmes... 1) reikejo atsirast, ir susikurt savo identiteta... 2) nereikejo nieko...
Pagal kokias formuluotes jus cia mane taip skeptiskai buvo nurase, ir nuvertine??.
Nieko nerealaus cia tame ner... Net ir, jeigu as kazko dar nesugebejau suprast, o ta prasme cia tokia...
1) visas forumas uzdraudes man rasyt.
2) nieko nera nieko, ir ne is nieko..
Tai ka cia galima tuo pagrysti??
a) neracionalus...
b) nelogiski...
Iki fakto, ok??Noreciau teigti, jog racionalumas, ir logika su situo forumu jau nebesusije, bet ir tai turbut neturetu jums absoliuciai jokios reiksmes...
a) as nekuriu prielaidu, be nepagrystu motyvu...
b) nelogiska...
Kam reikia kvestijonuot?? b) ar jau zinot kas? a) ar nieko nesuprantat?? Jeigu isvirkscios logic, kuria zinot, ir neneigiat, iki jokiu faktu absolut, ir nepasvertu argumentu buvo, tai ne del dievo... del dievo tikrai neklydot... jo nera... man reikejo irodyt tik savo identietta, o ta kita rase tikrai egzistuotu ;) b) del nieko a) del kazko... Tai musu motyvai. A) sukurus materija nebutu nieko B) atsiradus is nieko nebutu salygu??.
Tai apvertimas absolut visos Jusu logic...
a) tai nerealu...
b) tai logiska, ir jeigu liko choose, tik b)
Kam man reikejo Jums apdoroti smegenis??
Kadangi nieko nera is nieko, o absoliuciai nieko niekas...neegzistuoja, ir tik yra absoliutaus 0 faktas.
Racionalizacija, ir neigimo neigimas....
Kam Jums forume manes?? Del logic, ko nekvestijonuojat jokiu teiginiu??.
a) tai nelogiska...
b) kazko nesuprantu...
c) nieko...
d) neracionalu...
O, jeigu isiveda, jog tik kazko nesuprantu, tai be abejo, jog viskas absolut yra meluojama...
Kam neneigt, ir neteigt nieko? :lol: :lol: :lol: :lol: :) :cry:
Irodyciau ir daugiau...
Dabar psichoanalize....
Jeigu neigiat tai, kas yra forume sublimuojama, del tos fobijos, kuria pakeliat...
Nieko nera racionalaus, ir nieko ne neigiamo...
Jums jau sunku ir nutraukt, ir perkelinet savo apgirtusias fantazijas....
Bet ta debija dar neirodoma... Pati pagrindine mano mintis yra logic...
Kam?Kas?Kur?kada?kiek? ir dar 10 k klausimu...
Is ko?? Is to materialumo, kuris atsirado...
Tai yra, jog pati materija nesukurta, o atsirado, bet atsiradusi, del savo pacios atsiradimo...
Tai logiska... Nes negaletu paaiskinti priezastingumo niekas, jeigu butu netik is nieko, o ir is to nieko niekas...
Niekas neegzistuoja??Butu nauda, tik tam, kuris nieko neturi...
Samonei iliuzijos susikuria, be nagu kramtymo??.
Neracionalus Jusu visu sprendimai....
Fobijos neigiamos, ir irodyta...
Jog as ne nieko niekas, ir ne nieko niekas cia mano veikiamas...
O neigiu iki pagryndimo savo baimes, ir analizuoju.....
Nereikia dabar sujudimo, o pradekit... Jeigu samones aktyviai degina savo isvirkscias degtines saskiu figureles...
Tai sujudino mano motyvai ambicija... Ir noriu irodyt, jog tikrai ne nieko niekas...
O tas Haris Lacan!.
Psichiatras_
naujokas
Posts: 15
Joined: 2021-01-19 22:42

2021-02-17 21:35

:) Tai kokius pasirinkimus kiekvienas turite?
Apie determinizmo santykije isreiksta predeterminuota absoliuciai pasirinkimu laisve....Kodel niekas nemasto, jog Dievas( YRA ABSOLIUTI SALYGA)?. Musu pasirinkimu laisve? Kiek tas praeities momentas galetu itakoti ateiti?. a) irodyta. b( ne....
Ir, kodel musu laisvos valios pasirinkimai priklauso, tik nuo musu paciu?.
O pasirinkimus, mes patys suvokiam....
Jn 3,16
16 Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.
Kiekvieno pasirinkta sprendima Kurejas apskaiciaves is anksto, jog turedami savo motyva....
Isgrynintume sielas.....
Niekas is nieko? Ne neatsirado, o todel, jog buvo?
Koks skirtumas, kas galejo determinuot, o ko neivyko?
Praeityje esantys momentai is anksto nulemia musu pasirinkimus, tik mes itakojami savo paciu morales;). Morale sukuria musu objektyvuma, ir sprendimus.... Netik nuo morales priklauso pasirinkimus ir realybe sprendzianti refleksija(nes samone negaletu buti kazkoks neatsirades momentas)ir jos metaforos suvokimas.....
Kokia yra prasme?. Jn 3,16
16 Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.
O dabar klausimas, kaip suvokiat ta kas yra Jezus?.
Post Reply