Liudijimai

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-07-27 13:43

Šiąnakt man apsireiškė visnas iš Klounų, tik nežinau kuris :shock: Žodžiu buvo taip... Jaučiu kad kažkas nuo manęs traukia antklodę. Aš bandžiau iš po pagalvės išsitraukti pistolętą, tačiau kažkas stipriai sugriebė mane už rankos, tuomet visas kūnas sustingo nuo šalčio ir nebegalėjau net pajudėti. Klounas pasilenkė man prie galvos, spjovė į ausį, tada užspaudė ją delnu ir tarė: "Saugok tai. Tu esi vienas iš 1024".

Toks mano liudijimas :?
Last edited by Meduolis on 2004-08-02 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-07-27 13:47

Po tokiu akivaizdzhiu irodymu ir liudijimu tik piktavaliai ir moraliai degradave asmenys gali neigti KK egzistavima :)
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-07-27 14:23

Kviečiu visus visus išsakyti po liudijimą :)

Ta proga norėčiau papsakoti, kas nutiko man vaikystėje. Tuomet man tai atrodė kaip eilinis nereikšmingas įvykis, tačiau jo svarbą suvokiau ne taip seniai :)

Taigi. Dardėjau ant dviračio keliuku, vingiuojančiu per didžiulę pievą. Švietė saulė, čirpė žiogai, viskas buvo labai įprasta. Atrodo, važiavau į parduotuvę nusipirkti ledų. Staiga akies krašteliu pastebėjau kažką šokant iš krūmų. Tas kažkas žaibiškai priskriejo prie manęs, veido bruožų neįsidėmėjau, tačiau pastebėjau neįpratai didelę, kraupiai raudoną jo nosį. Jis trenkėsi į mane visa savo jėga, nuo kurios aš kaip kėglis nusiritau į melioracijos griovį. Šiaip ne taip atsipeikėjęs užsėdau ant dviračio ir grįžau namo - ledų nebesinorėjo. Grįžęs namo pažiūrėjau į veidrodį, ir pamačiau ant savo kaktos užrašą, kurio išvažiuojant, esu tikras, nebuvo. "Nr.314, tu teisingame kelyje". Tuomet viską labai greitai pamiršau, bet tik ne per seniausiai supratau, kad tai buvo pats tikriausias ženklas :)
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2004-07-27 15:14

Kaip dziugu, kad siame forume pagaliau sutikau tokiu zmoniu, kurie yra verti Gerojo Klouno juoko. Maniau, kad ash esu vienintelis, kuriam apsireishke Klounai, taciau matau, kad klydau.
Tai man atsitiko priesh 4 metus. Buvo shaltas ziemos vakaras. Ash buvau vienas kambaryje. Sedejau minkstame fotelyje ir skaiciau intelektualini zurnala "Donaldas ir kiti", taciau staiga suuze vejas ir atsidare langas. Ash pripuoliau prie lango ir bandziau ji uzdaryti, taciau atrode, lyg ji kazkas laiko ir kitos puses. Tada persisveriau per palange paziureti, taciau vejas pradejo pusti dar stipriau. Per sniega teiziurejau didele ryshkiai raudona nosi, o vejo uzesyje isiklauses ishgirdau zodzius "Tu atsispaudimus darai ish reikalo, o ne ish noro! Jei tai tesis ir toliau, tu nepateksi i amzinaji cirka!!". Po shiu zodziu vejas staiga nurimo...

Nuo to laiko kasdiena noriai darau atsispaudimus, nueinu i kiekviena cirka, kuris atvaziuoja i miesta ir renku raudonas klouno nosis. Esu surinkes gan nemazha 128 nosiu kolekcija. Manau shis ivykis darkarta irodo, kad Kosminiai Klounai egzistuoja ir netikintieji neturi teises teigti prieshingai, jei nera patyre tokiu ivykiu, kuriuos patyriau ash.
User avatar
Mashmud
naujokas
Posts: 91
Joined: 2004-06-07 13:23
Location: Kaunas

2004-07-28 08:14

shtai istorija, kuria ,man pasakojo senelis, bet ash ish jo tik juokiausi, bet dabar suprantu, kad klydau... labai del to gailiuosi ir kasdiena darau atsispaudimus ne tik rankomis, bet ir shirdimi...

1978m. mano senelis M.R., būdamas už 100km. nuo Kauno, Lietuvos - Kaliningrado pasienio miestelyje Kybartuose, buvo keisto įvykio dalyviu. “Staiga ant kelio miške pamačiau du žmogelius. Jie nebuvo karlikai, kaip man pasirodė iš pradžių, bet kazhkuo panašūs ir į žmones, tik tiesiog klounai. Jų veidai buvo baltos spalvos su dviem didžiulėmis įkypomis akimis ir raudonomis apvaliomis nosimis." Šios būtybės įšoko į senelio vežimą ir gestais parodė, kur juos vežti. Atvažiavęs į miško aikštelę, senelis pamatė keistą cirko formos daiktą, pakibusį keletą metrų virš žemės. “Klounai pagriebė mane ir nuvilko prie aparato. Iš jo išlindo platforma ir šaižiai švilpdama nusileido ant žemės. Mes trise sulipome ant jos ir pakilome į labai tamsią patalpą... Klounai judesiais parodė, kad aš turiu nusirengti. Kai nusirengiau, jie pridėjo savo nosis prie mano nosies ir palaimino. Aš turėjau ištiesti rankas, kojas, atsigulti, po to padaryti keleta atsispaudimu. Paskui jie leido man atsistoti, ir aš galėjau apsirengti."

priesh mirti senelis man parode apgama, kuris labai primine skaichiu 999, tik dabar suprantu, kad tai jo numeris... tebuna palaiminti Gerasis ir Blogasis, lauksiu ir ash ju apsilankymo...

brolis tikejime ir KK Mashmud
Last edited by Mashmud on 2004-08-24 14:32, edited 1 time in total.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-08-02 14:52

Naujas mano liudijimas, tik kelių minučių senumo :?

Taigi kaip ir kasdien nusprendžiau prisėsti ir kelias valandas pakankinti gitarą. Taigi praktikuojuosi, ir kažkaip negaliu išmesti iš galvos Klounų, sukasi apie juos mintys visokios. Staiga tik pokšt! - styga nutrūko ir kirto man per marmūzę. Tuomet išgirdau galvoje balsą: "kai galvoji apie Klounus - šypsokis" pasakė balsas. Dabar man nuo ausies iki ausies raudona juosta, kaip kokia idiotiška šypsena. Žinokit, chebra, atrodo labai kraupiai :shock: Bet Klounai žino ką daro.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2004-08-02 15:48

Nomad wrote:Tipo, malajietiška šypsena, ar kaip ten vadinasi ta nuo ausies iki ausies :lol:
Nu nežinau, atrodo tai tikrai kraupokai, bet jei Klounai taip nori, tai ką gi...

Image
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2004-08-02 15:59

ir sutapkt tu man sitaip, kad visi Klounu (slove jiems) pateptieji susirinko siame virtualios erdves uzkabory... ir koks kvailys gali netiketi Kosminiu Klounu egzistavimu, po sitokio akivaizdaus ju Kosmines galios apsireiskimo?

taigi tikejimo broliai sukluskit, ir as jums papasakosiosiu savo liudijima.
o vyko tai gal pries 8 cirko sezonus (netikeliai tai vadina "kalendoriniais metais"). tada as buvau slabakas ir tegalejau padaryti vos 10 atsispaudimu ir nei vieno is ju "ant krumpliu". taipogi laikiau save labai protingu, nes buvau prisiskaites ivairiu "moksliniu teoriju" neva tai zeme atsirado is dulkiu ar kazkokio tai sudo, tegul atleis man Klounai us toki issireiskima. matyt gerokai uzrustinau galinguosius Didziojo Cirko globejus savo apsileidimu ir eretiskomis mintimis. taigi guliu as sau karta ant sofos ziuriu televizoriu, berods buvau labai prisivalges. gal vėdarų ar siaip kazko. menu, kad buvo labai sunku ant skrandzio.
staiga telikas susnypste visai kaip per ta seubeka "skambutis". pradejo rodyt kazkokius keistus vaizdus... kazkokie du durniai begioja po apvalia aikstele, dar keli daunai ant vienaraciu dviraciu vazineja. periodiskai vis susnypscia... "eina n@chui!" pagalvojau. kadangi buvau slabakas ir apsirijelis, tai patingejau keltis ir teliko pareguliuot. meciau is tapkes. telikas issijunge. po keliu sekundziu vel isijunge. "eina n@chui!" pagalvojau dar karta. paskui vaizdas pradejo tamseti, kol pagaliau juodame fone isryskejo skaiciai #1025. ir pasigirdo galingas balsas nei tai is televizoriaus, nei tai is dausu:
- daryk 50 otzimu!
- ko?.. - nedrasiai paklausiau.
- at-si-spau-di-mu! asile tu! - suriaumojo tasai balsas.
"eina n@chui" pagalvojau dar karta, bet nepaklusti nedrysau.
- ir kad daugiau man negalvotum tokiu slykstyniu! - suuze balsas palaipsniui toldamas.
daugiau niekada as nepagalvojau... nu patys zinot ko. ir atsispaudimus darau kas diena. dar ir krosa begioju. taipogi reguliariai vaikstau i cirka, taip remdamas galinguju Klounu vietininkus zemeje ir ju kilnia misija.
Last edited by Vilius on 2005-03-18 14:37, edited 1 time in total.
User avatar
Azuolas
skeptikas
Posts: 591
Joined: 2004-04-18 12:46
Location: Vilnius, Kaunas

2004-08-05 15:18

Nomad wrote:Dar vienas "karštas" liudyjimas:

Stovim vakar su Ąžuolu stotelėj, laukiam mikroautobuso. Atvažiavo, bet ne tas, kur reikia. Sustojo, nors ir nestabdėm, iš jo išlipo kažkoks žmogus ir nuėjo. Mes į tą netinkamą mikroautobusą nelipom. Paskui atvažiavo reikiamas ir grįžom namo, šlovindami Kosminius Klounus.

Tik vėliau supratom, kad tą netinkamu maršrutu važiuojantį o Kosminiai Klounai, geras ir blogas, atsiuntė išbandyt mūsų tikėjimui: norėjo patikrint, ar pasuksim iš kelio. Bet mes įrodėm savo tikėjimą, nevažiuodami neteisingu keliu!
Taip, tinkamo autobusiuko numeris buvo "JKT 157". Supratau, kad 157 reiskia mano #157a numeri.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2004-09-16 21:31

Siandien man nutiko nuostabus dalykas. Ash pagaliau suvokiau, kad esu vienas ishrinktuju. Kaipgi? Ogi mano mokyklos bibliotekos skaitytojo bilieto numeris "222". Argi nekeistas sutapimas? Juk pasaulyje tiek skaiciu, o mano skaitytojo biliete 2-jetas (manau neverta aiskinti kuom simbolishkai svarbus shis skaicius) kartojasi net 3 kartus. Galejo buti betkox skaicius, o shtai gavau butent shi. Nuo dabar zinau kad esu 222-tras tarp ishrinktuju 8). Shlove o Kosminiams Klounams (Geram ir Blogam).
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2004-09-16 21:57

7x wrote: mano mokyklos bibliotekos skaitytojo bilieto numeris "222". Argi nekeistas sutapimas? Juk pasaulyje tiek skaiciu
Net jei galimos kombinacijos yra nuo 000 iki 222, vis tiek turime reikala su nepaprastai menka tikimybe: 0.45%! Mokslas iki shiol negali to paaishkinti, bet tikinchiam Klounais viskas ir taip aishku. Ar ne? :)
padawan
pradedantis
Posts: 426
Joined: 2004-08-14 11:47

2004-10-15 19:48

Nomad >>> pasikeitei, Nomad? Kazkaip maniau, kad cia visi ateistai lankosi?
User avatar
Snukis
senbuvis
Posts: 3214
Joined: 2004-06-03 18:27
Location: Kaunas
Contact:

2004-10-15 20:59

padawan wrote:Nomad >>> pasikeitei, Nomad? Kazkaip maniau, kad cia visi ateistai lankosi?
JO!!! Ir RIEBESNEM RAIDEM reikia uzrashyti temos pavadinima, kad ateistai cia niekuomet neuzklystu! :lol:
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-10-16 19:36

Nomad wrote:Šiandien buvau karo muziejuje, o išėjęs pamačiau, kad palyta. Supratau, kad tai Kosminiai Klounai mane atvedė į karo muzieju, idant nesulyčiau.
1. KK chia ne prie ko.
2. Viskas pasaulyje vyksta ne shiaip sau.
3. Pabandykite nors viena diena pasekti savo gyvenima ir ishsiashkinti ar nuo ko nors nebuvote "ishgelbeti".
4. Darykite logishkas ishvadas.
5. Argi taip jau reikejo tos nesamones apie KK??? :D :D :D
Tai ne skeptishka bet "klounishka" - gal todel taip ir pavadinote???
Juk tai buvo kaip atsakas i mano rashinejimus.
Shtai jus ir sugrimasavot vietoj kreivo veidrodzhio.
Nei vienas jusu netikite (rimtai) tais klounais nes juos sugalvojo berods Nomadas priesh keleta menesiu.
Chia juk skeptiku o ne vaiku darzhelio forumas. :D :D :D
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-10-16 19:59

Nunu mazhdaug kaip ash tikiu kad mes kilome ish kometu metomu sporu...
Echhhh mazhiuk tu mano... :D :D :D
Laikas i darzheli.
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-10-16 20:11

1. Ar tai kartais ne tavo paties sugalvota buvo - KK???
2. Neizheidineju bet man juokingas tavo uzhsispyrimas ten kur akivaizdi nesamone.
Tuoj dar paskaitysiu apie KK origins...
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-10-16 20:13

Nomad wrote: Parašytas: Pir. 06 07, 2004 3:32 pm Rašyti temą: Apsikeiskim Vaidmenimis (aka Kosminiai Klounai)

--------------------------------------------------------------------------------

Nematau kito būdo akivaizdžiai parodyt tikintiesiems standartinių jų argumentų ir "įrodymų" absurdiškumo, kaip tik apsikeist vaidmenimis. Taigi:

1. Visi skeptikai čia vaizduos didžiai tikinčius - Kosminių Klounų teorija. Jie ją gins, pasitelkdami kokius tik nori argumentus, tačiau geriausia naudot įprastus krikščionių/muslimų/judėjų/biliakokius.

2. Visi tikintieji čia stengsis sukritikuoti Kosminių Klonu teoriją, sumaišyt ją su žemėmis. Pageidautina, kad remtųsi racionaliais argumentais ir racionaliu mastymu, o ne "Kosminių Klonų nėra, nes biblijoj apie juos nerašo". Aišku, tiks ir tokie, tik prives prie dar tuštesnio fleimo, nes mes atrėšim "užtai apie juos rašo 'Žaidimai Vaikams Iki 8 Metų' knygoje, kur Jėzus išvis nepaminėtas".

Tikiuosi, projektas pasiteisins. Pradžiai kviečiu Ateoną populiariai išdėstyt teoriją
User avatar
Moshiah
skeptikas
Posts: 659
Joined: 2004-04-22 14:45
Location: Yerushalaim de-Lita

2004-10-16 20:15

Nebent tu sugebi save itikinti kad tiki tuo ka pats susigalvojai ka tik. :lol: :lol: :lol:
Post Reply