Liudijimai

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-04-02 14:13

Jauja wrote:as turbut nuskambesiu, kaip paskutinis beatsispaudimis :blush: ir mane uzpuls visi skeptivizitoriai, bet kaip gali buti, kad tokia diena (04.01 :crazy: ), niekas nepatyre jokio apreiskimo nuo O'Klounu? :tease:
Būtent, kad patyrė, bet visi kiaulės tyli kaip burnas alaus prisisėmę ir meluoja jog nieko klouniško neatsitiko.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-05-10 21:58

Siandien kaip nuejau nusimyzti i toleta, apsireiske O`Klounai ir papasakojo man kaip reikia interpretuoti atsakyma i viska = 42.Stai kiek bepajege mano makaule suprasti didziuosius O`Klounu minciu vingius:

"Pradzioje buvo 2 O`Klounai. Jie pagal save pagamino 2 netiksas butybes- vyra Adolfa ir moteriskos gimines suni - Vafle (redakcijos pastaba: pakoreguota remiantis surastais naujais sventrasciais). Taigi visa ko esme prasidejo nuo skaiciaus 4 - 2 Klounu, kurie padare 2 pirmas butybes. Taigi bent kiek su matematika susipazinusiam gana lengva iziureti geometrine progresija 2,4,..., dabar jei isrikiuojame mazejancia tvarka gauname -> ...,4,2. Pasaline kablelius ir kitus zenklus gauname 42."

Taip pasakes O`Klounas dingo, sukeldamas veja, del kurio apsitaskiau myzalais.
Last edited by senis on 2006-05-11 20:15, edited 3 times in total.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-05-10 22:41

senis wrote:Jie pagal save pagamino 2 netiksas zmogelius- vyra ir moteri.
Erezija! Skepvizitorių, greičiau skepvizitorių!
Berods, ką tik išaiškinome į mūsų tarpą įsiskverbusi beatsispaudimių agentą, bandantį iškreiptį O'Klounų mokymą, nes kiekvienas žino, kad O'Klounai sukūrė Adolfą ir jo šunį Vaflį, o ne kažkokius „vyrą ir moterį“! Taip parašyta Pradžios knygoje, ir tai yra tiesa (t. y. bent jau tol, kol archeologai neatras kitos Pradžios knygos, prieštaraujančios pirmajai, bet, nepaisant to, lygiai taip pat teisingos).
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2006-05-11 20:26

RB wrote:[...] kiekvienas žino, kad O'Klounai sukūrė Adolfą ir jo šunį Vaflį[...]
Zemai lenkdamasis jusu sviesybei O`Klounu mokytojui skubu pranesti, kad redakcija istaise klystkeliais nuejusia O`Klounu mokymo interpretacija. Prasome skepvizitoriu dar karteli patikrinti buvusi liudijima, neatitikimu su O`Klounu sventrasciu sutikrinimu.
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2006-06-06 22:29

Paskutiniojo cirko diena

Šaltą lietingą pavasarį, kai vėjas medžius žemėn lenkė,
Šviesias Ateono akis regėjimas keistas aplankė.
Vizijoj regėjo jis tądien, kad tie, kurie niekina kitą,
Ir kiti, kurie niekina trečią, į apskritą niekį pavirsta
Ir kaip netikėliai pykdo o'klounus (ir Gerą, ir Blogą),
Idant tik kosminis cirkas būt tuščias ir apskritas gali
Prieš nuostabiojo kosminio cirko vaidinimo pradžią.
Klausėsi žmonės nustebę ir žabtus plačiausiai atvėrę,
Girdėjo, kad bus didis verksmas ir didis griežimas dantų.
Šauks visi ir maldaus, kad TAI liautųs, bet TAI nesiliaus.
Degs žmonių oda, o sudegus pakeista bus nauja
Tam, kad sudegtų išnaujo. Ir vėl viskas bus iš pradžių.
Klounai leisis iš padangių ir su ugnies kalavijais
Žmones kapos į gabalus smulkius guliašui,
Mes juos į krosnis, kur dega fakyrų ugnis amžina.
Teisuoliai, tuo tarpu, stebės iš padangių šį cirką lemtingą
Ir šypsosis, nes bus jiems gera ta diena.
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2006-10-31 12:03

Pamačiau šiandien dalyką neregėtą, mano senelis (80 metų amžiaus), šiandien pradėjo daryti atsispaudimus. Paklausiau jo: "Seneli, iš ko tu siemiesi tokių galių tokiame amžiuje?" Jis man plačią šypseną atsakė: "Viskas dėl mano tikėjimo." Dabar esu tykras kad savo šeimoje turiu vienų išgelbėtų nuo fakirų liepsnų daugiau. O' Klounai egzistuoja, kaip nepatykėsi tokiais akivaizdžiais įrodymais.
User avatar
Redeemer
naujokas
Posts: 10
Joined: 2006-11-03 21:08

2006-11-05 22:39

Stai as sedziu ir mastau, ar tiesa yra O'Klounai, ar teisingas Ju Mokymas, juk niekada anksciau netikejau, o stai dabar suzinau apie O'Klounus... Taip man bemastant, atsisiuncia mano megstamos grupes video, isijungiu ji, ziuriu, o ten... klounai! neabejoju, kad tai Jie man apsireiske. Dabar jau esu tikra Ju buvimu ir teisingumu. Garbe O'Klounams! :roll:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2007-03-12 23:45

Aš štai dabar sėdžiu prie pc, laukiu kol atsiųs mangos "High School of the Dead" pirmus chapterius, naršau visokias įdomybes internete ir staiga kad apims Klouniškosios egzistencijos spaudimas mano smegenis, vos kelnių neprimyžau :shockz: . Iš nieko, iš giedro dangaus tiesiog aplankė, taip gera pasidarė, gyvenimas dar niekad toks prasmingas neatrodė. Taigi iš vienos pusės didelis džiaugsmas išjudino mano juoko kauliuką, iš kitos pusės gaila visų pustikių eretikų, kurie amžiais kankinsis siaubo kambarėlyje, ės šūdus, žiūrės tv pagalbą ir masažuos Zuokui pėdas. Tepagaili jų Kosminiai O Klounai, Geras ir Blogas!
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2007-03-12 23:59

Papostinęs perskaičiau, ką parašiau ir jei jums pasirodė, jog šitą liudijimą išsigalvojau, nes nebuvo ką veikti, kol parsiųs mangą, tai žinokit, kad negalėjot su tokia mintimi atsidurti toliau nuo tiesos! Mane O Klounai tikrai aplankė, koks gi durnius išsigalvotų liudijimus iš neturėjimo ką veikti? Kas gi drįstų taip su Klounais juokauti, turėkit sarmatos bedvasiai, jog tokia mintis jums galvon brėkštelėjo. Na ir kas, kad pirmi du mangos chapteriai labai jau dideli, o trečią ir ketvirtą jau seniai parsiuntė ir jau po truputį kyla siutas belaukiant (ką tik ir antrą chapterį parsiuntė, dabar tik pirmo sulauksiu...), bet NIEKAS NEJUOKAUJA SU KLOUNAIS.

Taip kad negalvokit, jog čia aš laiką stumiu ar ką :/. Ble jau 30 megų užima pirmas chapteris. Kur aš ten buvau? Aj, tai vo, labai jumis nusivyliau, skeptikai, nes žinau, ką manėt! Ir negražiai manėt, aš juk ne koks prašalaitis, apsimetantis, kad tikiu Klounais, nes juokinga ir patinka išsikalinėti iš tikinčiųjų. Aš nuoširdus jūsų tikėjimo brolis. Kur tolerancija?? Apskritai kodėl taip smuko mūsų vertybės? Anksčiau juk buvo kitaip, anksčiau buvom daug agresyvesni, labiau pasiryžę siekti savo tikslo. Kada paskutinį kartą mimą nudaigojot? Ką, laiko nėra? Šeima trukdo? Vaikų prisigimdėt? Dar gal į kokį postą kandidatavot, kad laiko fundamentaliems O Klounų ritualams neliko? Kas saugos mūsų tradicijas, jei ne mes patys?? Argi yra kas nors svarbiau už fanatišką religinio smurto skleidimą? Argi ne dėl to visk... ok px jau parsiuntė.
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-10-29 21:09

Liudiju. Mačiau aš vėl O Kosminių Klounų galios pasireiškimą šioje tamsaus materializmo pritvinkusioje žemėje. Buvau gyliai nustebęs pamatęs šviečiantį apskritimą danguje, kuris priminė Klouno nosį. Matydamas kaip grakščiai jis juda po dangaus skliautą aš patyriau didelę juoko isteriją. Kartu su manimi juokėsi ir mano draugas. Jisai davė suprast man, kad priėmė Klounus į savo širdį.
Monstras
naujokas
Posts: 52
Joined: 2006-08-09 15:21

2007-11-04 17:00

Buvau gyliai nustebęs pamatęs šviečiantį apskritimą danguje, kuris priminė Klouno nosį. Matydamas kaip grakščiai jis juda po dangaus skliautą aš patyriau didelę juoko isteriją. Kartu su manimi juokėsi ir mano draugas. Jisai davė suprast man, kad priėmė Klounus į savo širdį.
Visų pirma, iš kur žinai kaip atrodo kosminio klouno nosis? O kad juokeisi iš debesio formos tai belieka prisiminti seną patarlę kad kvailys ir iš savo pirštų juokiasi. O senovės romėnai sakydavo (nebepamenu kaip skamba lotyniškai) kad iš dažno juoko atpažįstame kvailį.
buvau gan neblogoj atsispaudimu darymo formoj, jau padares apsilimui reikiama simta, pailsejau ir nusprendziau pamegint padaryt dieviskajy atsipaudima su dviem suplojimais... po to nesekmingo meginimo dar tris dienas negalejau valgyt, nes su smakru p**au y grindis rimtai
Tobulybė reikalauja aukų. Ne kiekvienas sugeba padaryti atsispaudimą suplodamas už nugaros. Ir nieko stebėtino, kad gerokai susitrenkei smakrą. Tačiau, pagal tokią logiką kiekvieną įsipjovimą ir paslydimą galima laikyti kosminių klaunų buvimo įrodymu.


Ai, nėra sveikatos toliau su tokiais fanatikais diskutuoti. Skeptikai, matai, vadinasi...
User avatar
ToxisLT
pradedantis
Posts: 257
Joined: 2007-03-09 11:34

2007-11-04 17:26

ash daba mislyju, humoro jausma ir ironijos suvokima tamstai matyt trechioj klasej ishoperavo?

ash turiu homeopatiniu vaistuku, kurie pades ataugint shi praradima

uzhsisakyk shiandien ir gausi stilinga rankine "maxima", kurioje galesi neshiotis vaistukus - visishkai nemokamai
(demesio, kiti sharlatanai gali siulyti isigyti panashiu vaistuku taip pat, bet tikrai kokybishkus homeopatinius preparatus gali isigyti tik pas mane)
Pszczolarz
skeptikas
Posts: 576
Joined: 2006-10-07 15:13
Location: Vilnius

2007-11-05 10:57

Kokie dar skeptikai? Mes klounatikiai ir viską aiškiname Kosminiais Klounais, nes tai yra teisybė.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2007-11-07 06:47

Monstras wrote:Ai, nėra sveikatos toliau su tokiais fanatikais diskutuoti. Skeptikai, matai, vadinasi...
Turėtume dabar lengviau suprasti ir mus - skeptikus, kai mums taip pat pritrūksta sveikatos diskutuoti su fanatikais krikščioniais ar kitu konfesijų atstovais.
User avatar
Bitininkas
skeptikas
Posts: 817
Joined: 2007-12-14 17:53
Location: Vilnius

2008-02-06 12:18

Žinau, kad verta mūsų tikėjimo broliams ir seserims paskelbti ką mačiau.
Mano draugas įsėdęs į autobusą davė vairuotojui 2,40 LT, norėdamas nusipirkti vieną bilietą už 1,40 LT. Vairuotojas jam davė 2 bilietus ir 2 centus grąžos. Supratau, tai negali būti sutapimas, Klouniškas skaičius 24 ir simbolis 0, suteikė mano draugui malonę pajusti juokingąją galią. Tarsi Klounai būtu žinoję, kad jam reikalingi du bilietai. Tai akivaizdus įrodymas kokį pranašumą mes turime prieš logiką, protą ir fizikos dėsnius neigiančius netikėlius. Protas (Klounai) buvo visada ir bus su mumis, jie davė pradžią šiam Pasauliui, mes turime juos garbinti ir dėkoti už galimybę gyventi. Ar įmanoma paneigti tai? Be abejonės ne. Reikia tai jausti širdimi, juk Klounai yra meilė ir juokas.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2008-02-10 23:13

Monstras wrote: Ai, nėra sveikatos toliau su tokiais fanatikais diskutuoti
Ka tu cia sneki- beklouni tu. Uz tokias snekas tu KK cirke turesi amzinai juoko dujas uostyt.
senis
senbuvis
Posts: 1434
Joined: 2005-11-27 02:44
Location: Vilnius

2008-12-16 00:57

Siandien kokia 10 kartu is eiles mane nufragino "Enemy Territory" FPS geime,- nekaip kitaip o tikras irodymas KK kersto ir rustybes. Girdejote KK zodi, Klaunamen.
Zvaigzdziu_sunus
naujokas
Posts: 21
Joined: 2008-07-20 12:59

2008-12-26 09:58

Juoktis is Dievo nereikia, geriau paimkite Biblija ir paskaitykite, kas ten rasoma, nes kiekvienas, kuris yra nusidejes pries Dieva, turi tureti Vilti, ir ja prikelti, ten parasyta, kad Gyvendami, tik patys del saves, Ja prarandame, todel, kad netikime, o Tikedami Ja, jus matytumete, Dziaugsma, Meile, Nuosirduma, ir Tikra Vilti, kuri yra ir Manyje, nes as esu, toks pats, kaip ir Jus, ir niekinau Savo Tikejimas, nes buvau ateista ir sitas jumoras, kuri Jus laikote, jumoru, man taippat buvo nesvetimas, ir as TIKEDAMAS TIK SAVIMI, BUVAU TOKS PATS, KAIP IR JUS, dabar noriu, kad butume Zmonemis, ir turetume Tikra Dziaugsma, kuris yra Meile, kuria gautume is Dievo, atlike Atgaila, Baznycioje, nes nematydami To, kas yra Tikra, nematome ir kito, kuris gali, ta matydamas, gyventi geriau, visus Zodzius as gaunu tiesiogiai ir Diebo, nes ir pats esu netikintis ir abejojantis, kad Tikejimas gali Zmones pakeisti taip, kad pamate mane ir mano Gyvenima, kuri as turejau, pasikeistumete ir Jus. :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :) :wink: :thumbsup: :thumbsdown:
Post Reply