Reitingai

Forumas, skirtas aptart Kosminius Klounus ir jų Mokymą.
Post Reply
User avatar
silentium
skeptikas
Posts: 518
Joined: 2005-02-14 16:50
Location: Forli', Italia

2005-09-07 12:39

Tai stai. Prie savo nicko postuose pastebejau reitinga "pustikis". Tiesa sakant, savaime suprantama, pripazistu kad nesu labai aktyvus o Klounu ispazinejas... :cry:

bet idomiausias tai pasirode Ateono reitingas. "klounas, 1 is 2". Ateonai, papasakok mums visiems, koks apreiskimas tave aplanke ir kas tau suteike teise sitaip pasivadinti? Tikiu, jog tai nera sventvagyste, jog tai o Klounai tau dave kazkoki zenkla.. Ar dabar reiskia, kad tu esi klouniskasis mesijas?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-09-07 13:37

silentium wrote:bet idomiausias tai pasirode Ateono reitingas. "klounas, 1 is 2". Ateonai, papasakok mums visiems, koks apreiskimas tave aplanke ir kas tau suteike teise sitaip pasivadinti? Tikiu, jog tai nera sventvagyste, jog tai o Klounai tau dave kazkoki zenkla.. Ar dabar reiskia, kad tu esi klouniskasis mesijas?
Aš tik bandau užsitikrinti šiltą vietelę dar prieš išplintant šiam kvailam tikėjimui ir prieš pradedant plaukti pinigėliams. Juk visi norime būti sotūs, gražiai apsirengę ir turėti daug žaislų. Ar tai blogai?
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2005-09-07 14:01

sveikas mastymas pas Ateona...hm...gal ir man kokia vietele atsiras kaip Dukrytei :oops:
O tai kada bus pleciamas tikejimas?
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2005-09-07 14:08

Reika wrote:sveikas mastymas pas Ateona...hm...gal ir man kokia vietele atsiras kaip Dukrytei :oops:
Visko gali būti. Šiltos vietelės juk dvi :ax:
Reika wrote:O tai kada bus pleciamas tikejimas?
Šiemet.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2005-09-07 14:18

Visko gali būti. Šiltos vietelės juk dvi
:oops: net dvi...
User avatar
Keliaujantis Tamsa
naujokas
Posts: 11
Joined: 2005-03-03 09:34
Location: Bangladešas
Contact:

2005-09-19 20:34

Esu baisiai pasipiktinęs, kadangi esu priskirtas prie „beatsispaudimių“. Atsispaudimus darydavau nuo pat vaikystės – galėdavau per dieną padaryti net 1000. Tai kažkoks nesusipratimas, kadangi BE ĮRODYMŲ ne tik tikiu, o ŽINAU, kad Jie Egzistuoja ir sukūrė Visatą - manau, tai priešpaskutinė stadija iki cirkulio (paskutinė bus, kada imsiu kalbėti ko nori ir kaip galvoja O‘Klounai, lyg skaityčiau Jų mintis ar vos ne pats būčiau O‘Klounas). Negana to, po priedanga dalyvauju Skepvizicijos (institucija, skirta užtikrinti, kad kitos religijos neklaidintų žmonių) veikloje. Nežinau, kas geriau man tiktų:

Suprantu, kad būti „cirkuliu“ – man būtų per didelė garbė ir to nusipelno tik išrinktieji. Norėčiau, kad, įrašą „beatsipaudimis“ pakeistumėte į „kretinas“ (nuo Kretinizmas - mokslo šaka, pasiekusi puikių rezultatų įrodinėjant klounišką Visatos prigimtį) – bet čia aš per mažai pasiekęs. Man labiau tikrų „skepvizitorius“ (nuo „Skepvizicija“ - speciali institucija, skirta užtikrinti, kad kitos religijos neklaidintų žmonių). Arba bent jau “klounatikis“ (Klounatikis - Klounais tikintis žmogus, bandantis tapti Cirkuliu.)

Beje, šalia termino Klounatikis reikėtų atgaivinti kitą terminą - Klounatikas, kuriam aš labiau tikčiau:

Klounatikas – Fanatiškai Klounais tikintis žmogus, bandantis tapti Cirkuliu. Dėl tikėjimo galintis pasiaukoti, o dažniau paaukoti kitus, tame tarpe ir kounatikius).

Aplamai, bet koks įrodymų reikalavimas yra pirmas žingsnis į beatsispaudimystę ir kurstymas į tai bei tiesioginis O‘Klounų įžeidimas – tame įžvelgiu grėsmę tikėjimui. Netgi šiame forume įžvelgiu beatsispaudimystės požymių. Kaip jums negėda?!! Tas, kas bando įrodinėti O‘Klounų egzistavimą, yra dar didesnis nusidėjėlis nei tas, kuriam reikia tokių įrodymų, nes tas, kuris įrodinėja... prisideda prie minties, jog tam reikia įrodymų. Beatsispaudimui dar galima atleisti, bet klounatikiui... tai tas pats kas laužyti įstatymus-tikėjimą juos žinant. Reikia imtis radikalių priemonių... kur ritasi pasaulis, aplinkui vieni beatsipaudimiai. Visus atskirti nuo Cirko!!!

Ir beje, nors naujojoje literatūroje prašviesėjęs žmogus vadinamas prajuokintuoju, prašviesėjimas (remiantis Senuoju Klounamentu turėtų būti vadinamas Meningitu, o prašviesėjęs žmogus meningitininku ir šiame žodyje slypi gili prasmė, jog jis prieinamas tik vyrams bei meniškos (nuo meningas-meniškas) sielos žmonėms. O‘Klounai Achbar!!! Yhaha

:x :x :crazy:
User avatar
Keliaujantis Tamsa
naujokas
Posts: 11
Joined: 2005-03-03 09:34
Location: Bangladešas
Contact:

2005-09-20 11:25

Ačiū. Tebus O'Klounai tau maloningi ir suteiks nemokamų bilietų į Cirką. O'Klounai Achabar!!! Mirtis beatsispaudimiams. Yhaha.
Post Reply