Seianus wrote: ↑2026-05-12 21:22
Atrodo, kad šioje temoje nedaug pasistūmėme per paskutinius ~šešis metus.
Gal dėl to, jog niekas ir nebandė jos giliau pakrapštyti. Nes realiai yra gan sudėtinga ir daugiasluoksnė tema. Ir todėl turbūt dažniau akivaizdi kokias nors savo ideologijas labiau suinteresuotiems stumti ar kartoti "visažiniams".
Šiaip kažkiek keistoka, bet kažkodėl būtent šiais metais neįprastai daug kalbų aplinkui "gimstamumo didinimo" tema girdžiu. Per šiuos metus gal net visumoj daugiau, nei per prieš tai buvusius kelis metus kartu sudėjus.
Beje, prieš savaitę ar daugiau fone klausiau mane kiek pralinksminusių pasiginčyjimų kažkiek panašia tema:
Neredaguota: Lietuvos ateitis? Sinica, Rakutis, Andriukaitis, Navickas, Alasevičius
Jei gerai pamenu, prie kažkokio rimtesnio, gudresnio ir daugumai patikusio bendresnio pačiupinėjamo sprendimo varianto ar pasiūlymo tai pat lyg ir nebuvo prieita.